Rozmyślnik Jacka Walkiewicza. Zainspiruj się do działania! (okładka twarda)

Wszystkie formaty i wydania (5): Cena:

Oferta empik.com : 24,16 zł

24,16 zł 39,00 zł (-38%)
Odbiór w salonie 0 zł
Produkt w magazynie Empiku
Wysyłamy w 24 godziny
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Najczęściej kupowane razem

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

Jacek Walkiewicz to psycholog, który swoją życiową misję upatruje w edukowaniu dorosłych. Tworzy programy szkoleniowe i wykłady, jest autorem cenionych książek. Ma przemyślenia - "rozmyślenia" - na tematy, które nurtują wielu z nas. Co czyni życie tak fascynującą przygodą? Czym jest mądrość i czy bycia mądrym można się nauczyć? Czy i dlaczego w życiu warto się kierować wartościami? Na te i inne pytania autor poszukuje odpowiedzi na kartach "Rozmyślnika". Bazując na własnych doświadczeniach, odsłania przed czytelnikiem swoją interpretację, wnioski na dany temat, a potem zaprasza do wyruszenia w samodzielną podróż ku zrozumieniu i działaniu, bo co prawda "Rozmyślnik" służy do rozmyślania, ale efektem rozmyślania powinno być działanie.

"Dzięki książkom, wykładom i zapisanym po różnych spotkaniach refleksjom odkrywam nowe możliwości. A przecież słowa to tylko słowa. Co je ożywia i sprawia, że stają się nieśmiertelne? Człowiek, który za ich pomocą wyraża swoje myśli, emocje, idee, własną duszę. W pisaniu książek o swoim życiu czy osobistych przemyśleniach jest jakiś rodzaj ekshibicjonizmu. Pewnie wynika z potrzeby pokazania siebie od środka. W ten sposób łatwiej wyrazić prawdę, która jest w nas. Kiedy pisałem swoją pierwszą książkę, miałem sporo wątpliwości, czy podzielić się historiami, którymi z nikim wcześniej się nie dzieliłem. Zwyciężyła potrzeba spójności z życiową misją. Pomyślałem, że jeśli nie będę wiarygodny, nie będę mógł jej realizować".


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Rozmyślnik Jacka Walkiewicza. Zainspiruj się do działania!
Podtytuł: Zainspiruj się do działania
Autor: Walkiewicz Jacek
Wydawnictwo: Onepress
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 192
Numer wydania: I
Data premiery: 2018-06-20
Rok wydania: 2018
Forma: książka
Indeks: 26100371
 
średnia 4,7
5
39
4
3
3
2
2
1
1
1
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
36 recenzji
5/5
17-07-2018 o godz 10:30 dobrerecenzje.pl dodał recenzję:
Jacek Walkiewicz - psycholog. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Znany jako mówca, trener i mentor. W swej książce pt. ”Rozmyślnik” podejmuje misję, aby wspierać innych w odważnych decyzjach, które mają na celu podnoszenie jakości ich życia. Wielu z nas traktuje przełom roku czy urodziny jako dobry początek do dokonywania zmian. Jednak wielkim darem lub prezentem od życia jest spotkanie na swojej drodze mądrych ludzi, gdy potrafią milczeć wtedy, kiedy trzeba gdy słowa są zbędne, a potrafią słuchać. Mądrzy ludzie są na wagę złota. Jak w tej opowieści o wodzu indiańskim, którego spytano skąd bierze się mądrość. Odpowiedział, że w jego sercu siedzą ukryte dwa psy, które walczą o prawo do wywierania wpływu na jego życie. Jeden jest wściekły, a drugi łagodny, zaś on nimi po prostu zarządza. Wtedy uczniowie spytali, który z tych psów ma decydujący wpływ na jego życie. Wódz odparł: ”Ten, którego lepiej karmię”. Czyż w tej anegdocie nie ukrywa się cała mądrość życiowa? Mądre życie to życie za które bierzemy odpowiedzialność. Jest świadome, wynika z wyborów, a nie z przypadku lecz jak to w życiu i tak jest wiele zbiegów okoliczności, które są poza naszą kontrolą. To tylko jeden przykład z dwudziestu, które są opisane w tej książce. Poczytaj zatem Drogi czytelniku o mądrym wojowniku, o życiu które przypomina wspinaczkę, gdzie na początku jest dosyć płasko, a nasze umiejętności są niewielkie. Potem robi się coraz bardziej stromo lecz trud przecież leży u podłoża życiowej satysfakcji. W rozmyślniku Jacka Walkiewicza przeczytasz, że ”Mądry wojownik wie, że aby w pełni odczuwać satysfakcję trzeba mieć poczucie wpływu na swoje życie”. Książka także skłania do myślenia: Czy życie nam się przydarza? Czy inni nas źle traktują? Czy inni mają szczęście, a my nie? Zachęcam Cię do lektury oraz do refleksji na te i nie tylko te tematy. Dodam tylko, że książka jest przepięknie wydana, szyta, zawiera 20 rozdziałów i 190 stron, a także ma fajną zakładkę w postaci czerwonej wstążeczki. Pod koniec książki zawarta jest rozmowa z autorem. Ta książka jest głównie przeznaczona dla tych, którzy szukają i rozwijają się a przede wszystkim chcą w swym życiu dokonywać pozytywnych zmian. Weź więc do ręki tę książkę i zainspiruj się do działania. Życzę owocnej lektury.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 1
5/5
22-06-2018 o godz 16:03 JesusRhesus dodał recenzję:
Ech, te codzienne wybory, plusy-minusy, rozstaje, rozpamiętywanie alternatyw... Droga życiowa jest cholernie nieżyciowa. Dobrze, że chociaż jest taki Walkiewicz (to walk - iść, chodzić - to nie może być przypadek...), którego książkę można zabrać do parku, do metra, do schroniska i po przeczytaniu wrócić innym. A potem innym polecić. Co właśnie czynię i to z przekonaniem i wdzięcznością Autorowi.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
22-06-2018 o godz 13:41 sefter dodał recenzję:
Zdarzyło mi się w korpo uczestniczyć w wykładzie p. Jacka i trzeba przyznać, że zrobił show, chociaż zupełnie się nie silił ani nie nadskakiwał, nie gwiazdorzył. Dało się odczuć, że mówi z głowy, z siebie, a nie wyuczonym kołczowskim kursem. Wartościowe to było. Książka "Rozmyślnik" w zasadzie zawiera treści, jakie na tamtym wykładzie usłyszałem. Fajnie, że p. Jacek nadał temu trwałą formę.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
22-06-2018 o godz 22:41 Michasz dodał recenzję:
"Grzebałem się w mule po omacku, ale wreszcie odnalazłem szczelinę i przez nią przedostałem sie do innego świata". Cytat prawie jak z Biblii. A to z książki pana Jacka. To taka mała biblia dla normalnych ludzi. Żeby było im łatwiej być lepszymi, choć wcale nie na drodze do bogactwa ani ku chwale wieczystej. Ku własnemu znakowi życiowego Q.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 1
5/5
24-06-2018 o godz 19:21 Ucelot dodał recenzję:
Interesująca osobowość Walkiewicza świetnie łączy się z talentem do jasnego formułowania myśli ogólnej natury. Czytelnik czy słuchacz Jego wykładów bierze udział w swego rodzaju misterium, które opuszcza lekkostrawnie wzbogacony i pobudzony do działania ładunkiem świeżej energii. Książka "Rozmyślnik" w pełni to potwierdza.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
22-06-2018 o godz 06:07 Elfat dodał recenzję:
No niesamowity facet... Potrafi nawet tak pejoratywne określenie jak "słomiany zapał" przekuć w drogę osobistego sukcesu. Po prostu odkrywa czytelnikowi, jak wiele dawno "zafiksowanych" spraw trzeba próbować obejść, zignorować albo wręcz rozwalić w pył. Żeby żyć, działając po swojemu. Świetna lektura.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
21-06-2018 o godz 09:05 eTadek dodał recenzję:
Fajne i dla mnie ważne, że nie tłumaczone z amerykańskich poradników dla kompletnych życiowych lewusów. Walkiewicz jest nasz i dlatego najlepiej do mnie trafia. Nie znoszę tych opasłych tomów od zamorskich guru. Rozmyślnik to udana porcyjka, taka na w sam raz. Nawet do czytania w metrze.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
23-06-2018 o godz 07:21 Olga&Vikk dodał recenzję:
W tej niewielkiej książce znajdują się głębokie refleksje dojrzałego mężczyzny i profesjonalisty w zawodzie coacha i mentora. Ważne i wartościowe. Niejedna myśl z tej książki, pozornie błaha czy oczywista, zostanie ze mną na zawsze. Moc odkrycia jest tak wielka. Pozdrawiam Autora
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-06-2018 o godz 11:34 Niuniota dodał recenzję:
Kto nie polubi stylu Walkiewicza? Chyba tylko fanatycy monotonnych napomnień z ambon. Reszcie spodoba się lekki humor, wnikliwość obserwacji, życzliwość wobec odbiorcy, inspirowanie przykładami z własnego doświadczenia, przyjazny język i unikanie dętego bełkotu mentorskiego.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
22-06-2018 o godz 05:46 Doktor Brom dodał recenzję:
Jak zwykle znakomity Jacek Walkiewicz proponuje "Najpierw pomyśl - potem działaj!". Brzmi prosto, nawet zbyt prosto, ale obudowane znakomitą narracją czołowego polskiego mówcy i coacha staje się strzelistym drogowskazem i Punktem Mocy Wyjściowej. Zalecam czytać. Doktor Brom
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
22-06-2018 o godz 10:37 bacios dodał recenzję:
Świetny mówca i doskonały motywator. Bliski mi, bo nie epatuje egzaltacją bogacenia się. Afirmuje życie, które nie musi być spieniężone czy pieniądzem napędzane. Ale musi być udane rozumną swobodą i przyjemność dającą aktywnością. I tu Walkiewicz sprawdza się znakomicie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
22-06-2018 o godz 12:12 c2-c4 dodał recenzję:
Mam już bliżej 60 niż 50 lat i bardzo spodobał mi się fragment o starszyźnie, która może być autorytetem. Może, ale nie musi, bo to nie wiek decyduje. Padają tam piękne słowa, mądre konkluzje. Zgadzam się z nimi, bo w każdym wieku można zrobić wiele dobrego dla innych.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
22-06-2018 o godz 09:33 Konrad.2.0 dodał recenzję:
Szczególnie podobały mi się te marsowe "myśli wojownika" i ich interpretacje w wykonaniu Autora. Zmiękczające, pogłębiające, rozwijające. Cała książka niesamowicie ładuje człowieka pozytywnym prądem. Aż chce się chcieć, a to jest na początek najważniejsze.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
22-06-2018 o godz 22:31 paxi dodał recenzję:
Zgrabna niewielka książeczka, z której każdy może wynieść więcej, niż z setek tomów. Przystępnie napisana, pełna życiowej mądrości i prawd uniwersalnych, ale jakoś dziwnie dla nas obcych. Polecam zdecydowanie jako przemiłą, pożyteczną lekturkę. Em-Ja
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
21-06-2018 o godz 15:22 Prochor dodał recenzję:
Ja po wysłuchaniu czy lekturze Walkiewicza zawsze śmielej patrzę na życie. Trzeba sobie cyklicznie dostarczać nie tylko paliwa przez żołądek, ale i motywujących napędzaczy myśli i woli. Panie Jacku dzięki za kolejną porcję fantastycznej treściwości!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
22-06-2018 o godz 10:50 zimna-nóżka dodał recenzję:
Wynotowałem sobie wiele myśli z tej książki, tak na bieżąco. Skończyłem i przeczytałem te notki. Najlepsza wydaje mi się ta "Najlepiej być najprawdziwszą wersją siebie". Zachęcam do szukania własnych notek - jest w czym wybierać.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
23-07-2018 o godz 09:43 aha333 dodał recenzję:
Rozmyślnik godny polecenia ! Myśli - drogowskazy inspirujące do działania. Charyzma autora czyni lekturę wyjątkową na tle innych. Człowiek, który za pomocą słów "wyraża swoje myśli, emocje, idee, własną duszę".
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-06-2018 o godz 19:24 Hobulka dodał recenzję:
Z tej książki płynie szereg inspirujących mądrości życiowych, które p. Walkiewicz zebrał, opracował i bardzo przystępnie zaprezentował. Współczesnym, dowcipnym językiem. Ciepło i życzliwie. Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
20-06-2018 o godz 21:39 grzebyk_wodza dodał recenzję:
Uwielbiam lekki, dowcipny styl pana Walkiewicza. To prawdziwy mistrz nienachalnej motywacji, skromny ale przekonujący. Książka warta przeczytania w dwa wieczory. Da się, bo nie jest ceglana.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
21-06-2018 o godz 15:26 O-herend dodał recenzję:
Zaliczam wszystkie publikacje Jacka Walkiewicza do istotnych życiowo. Łatwiej iść po trudnych ścieżkach z dobrym przewodnikiem. Serdecznie polecam spróbować tego z p. Jackiem! O-herend
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Gra bez końca Sinek Simon
5/5
24,50 zł
49,00 zł
Inne z tego wydawnictwa Biblia e-biznesu 3.0 Opracowanie zbiorowe
3/5
101,43 zł
147,00 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Pamięć na zawołanie Buzan Tony
4.5/5
15,69 zł
24,90 zł
strona produktu - rekomendacje Ego to Twój wróg Holiday Ryan
5/5
25,78 zł
39,90 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.