Odkurzacz automatyczny ROBOROCK Q7 Max biały

Marka:
Kolor:
biały

Sprzedaje empik.com : 1906,81 zł

1906,81 zł
Poczta 0 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowe punkty odbioru
Darmowy kurier
Produkt u dostawcy
Wysyłamy w 48 godzin

Sprzedaje MaxElektro : 1999,00 zł

Sprzedaje Funtech : 2200,00 zł

Sprzedaje BestMol : 2201,59 zł

Wszyscy sprzedawcy

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Odkurzacz automatyczny ROBOROCK Q7 Max

Główna korzyść z posiadania odkurzacza automatycznego jest oczywista. Mówiąc w skrócie - samo się posprząta! W czasie, kiedy urządzenie będzie czyścić podłogi, człowiek może zająć się codziennymi obowiązkami, czy też odpoczynkiem.ROBOROCK Q7 Max o mocy ssącej 4200 Pa przyczyni się do utrzymania higieny w mieszkaniu, a pomogą mu w tym funkcje takie jak wirtualna ściana.


Moc ssąca: 4200 Pa

Wyższa wartość tego parametru oznacza lepszą skuteczność urządzenia w pozbywaniu się nieczystości. Większe zabrudzenia oraz włosy czy zwierzęca sierść zostawione na dywanie, wymagają większej mocy ssącej. Nie musi być ona bardzo duża w przypadku rutynowego sprzątania mało zabrudzonej powierzchni. 
 Moc urządzenia ROBOROCK Q7 Max
ROBOROCK Q7 Max  - Moc urządzenia


Poziom hałasu: 67 dB

Odkurzacz automatyczny o niskim poziomie hałasu pozwoli łatwiej skupić się na wykonywanych czynnościach. Jeśli szczególnie cenisz sobie ciszę, lub wymagają jej Twoje obowiązki - warto zwrócić uwagę na ten parametr. Z drugiej strony - urządzenia pracujące głośniej mogą odznaczać się większą skutecznością sprzątania. 
ROBOROCK Q7 Max  - Poziom hałasu


 Moc urządzenia

Pojemnik na kurz: 470 ml

Ten parametr należy dobrać do powierzchni obszaru sprzątania oraz stopnia jego zanieczyszczenia. Większy pojemnik umożliwi długie jednorazowe sprzątanie. Jeśli odkurzacz posiada funkcję automatycznego opróżniania lub ma służyć do oczyszczania małych obszarów, rozmiar pojemnika na kurz nie będzie aż tak bardzo istotnym aspektem. 
 Moc urządzenia 4200 Pa
ROBOROCK Q7 Max  - Pojemność pojemnika na kurz


Pojemnik na wodę: 350 ml

Odpowiednio skonstruowany odkurzacz automatyczny może także umyć podłogę. W takim przypadku niezbędna staje się obecność pojemnika z wodą. Zasada jest prosta - czym większy pojemnik, tym większa powierzchnia zostanie poddawana mopowaniu bez konieczności jego uzupełniania. 
 Moc urządzenia 67
ROBOROCK Q7 Max  - Pojemność pojemnika na wodę


Komunikacja ROBOROCK Q7 Max :


Aplikacja

Obsługa odkurzacza tym sposobem możliwa jest za pośrednictwem każdego urządzenia, które jest w stanie obsłużyć dedykowaną do modelu aplikację. To coraz bardziej powszechny sposób - umożliwia on sterowanie wieloma sprzętami za pośrednictwem smartfona. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o miejscu odłożenia pilota, czy za każdym razem podchodzić do robota sprzątającego w celu jego włączenia lub zmiany ustawień. 
ROBOROCK Q7 Max  - Komunikacja urządzenia


Czujniki w ROBOROCK Q7 Max :


Antykolizyjny/zbliżeniowy

Dzięki temu czujnikowi robot skutecznie unika przeszkód, które znajdują się na jego drodze, odpowiednio przy nich zwalniając i minimalizując w ten sposób ewentualne obicia o meble i inne akcesoria w domu. 
ROBOROCK Q7 Max  - Czas ładowania


Funkcje odkurzacza ROBOROCK Q7 Max :


Wirtualna ściana

Używając tej funkcjonalności można ustawiać granicę, za którą odkurzacz automatyczny nie będzie wjeżdżał. Ściana działa na bazie wiązek podczerwieni - jest więc niewidoczna dla ludzkiego oka. To prosty sposób na sprecyzowanie obszaru, którego sprzątaniem ma zająć się urządzenie. 
ROBOROCK Q7 Max  - Funkcje urządzenia


Programator pracy

Dzięki funkcji programowania pracy istnieje możliwość wyboru dni tygodnia oraz godzin, w jakich odkurzacz automatyczny ma sprzątać. Planowanie terminów pracy urządzenia pozwoli na pracę urządzenia wtedy, gdy będzie on najmniej przeszkadzał w codziennych zajęciach. Ustawiony harmonogram można w łatwy sposób sprawdzić i w razie potrzeby zmienić. 
ROBOROCK Q7 Max  - Funkcje urządzenia


Zdalne sterowanie

Tym urządzeniem automatycznym można również sterować manualnie za pomocą aplikacji, lub też kierunkowych przycisków umieszczonych na pilocie. Tej funkcji warto użyć, jeśli szybkiego wyczyszczenia wymaga jedynie dany odcinek powierzchni.  
ROBOROCK Q7 Max  - Funkcje urządzenia


ID produktu: 1311773458
Nazwa: Odkurzacz automatyczny ROBOROCK Q7 Max biały
Marka: Roborock
Typ urządzenia: elektryczny
Pojemność zbiornika na wodę: 0,35 l
Pojemność pojemnika na kurz: 470 ml
Czujniki: zbliżeniowy, krawędzi, uskoku podłoża, schodów
Kolor: biały
Kod producenta: Q7M02
Głębokość produktu w [mm]: 35
Gwarancja: 24 miesiące
Indeks: 42362616
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego