Psychologia zmiany - najskuteczniejsze narzędzia pracy z ludzkimi emocjami, zachowaniami i myśleniem (okładka miękka)

Wszystkie formaty i wydania (5): Cena:

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Czy wiesz, kim jest people helper? To ktoś, kto pomaga innym zmieniać ich myślenie. Czasem jest to wykształcony psycholog, certyfikowany terapeuta, trener umiejętności miękkich, medytujący buddysta, filozof zajmujący się mentoringiem, ksiądz zbliżający do Boga, motywujący swój zespół menedżer, wychowujący dziecko rodzic lub aktor sięgający do narzędzi psychodramy — zawodów zajmujących się psychologią zmiany jest wiele. Ale dla odbiorcy mniejsze znaczenie ma to, jak się nazywasz, bo liczy się dla niego rozwiązany problem i uzyskanie pomocy w osiąganiu celów. Najlepsi w tej dziedzinie mają zawsze arsenał skutecznych narzędzi pochodzących z różnych dyscyplin. Przegrywają za to ci, którzy ograniczają się do niewielu metod albo mają przestarzałe narzędzia — ten, co ma młotek, wszędzie widzi gwoździe. Wygrywają ci, którzy czerpią z wielu szkół pracy z umysłem człowieka.

W książce tej znajdziesz najskuteczniejsze techniki pracy z innymi. Psychologia zmiany stanowi kompilację najważniejszych narzędzi wykorzystywanych w coachingu, terapii, mentoringu i consultingu. Opanowanie wiedzy i umiejętności z jej zakresu pozwala pomagać sobie i innym ludziom diagnozować ich problemy, rozwiązywać je, wykorzeniać negatywne zachowania, motywować, podnosić potencjał służący realizacji zamierzeń, zmieniać przekonania. Jeśli chcesz się tego nauczyć, ta książka jest dla Ciebie.

"Najlepszymi, najskuteczniejszymi zawodnikami są ci,
którzy potrafią sprawnie łączyć techniki charakterystyczne dla rozmaitych sztuk walki i korzystać z nich w zależności od potrzeb."
Mateusz Grzesiak


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Psychologia zmiany - najskuteczniejsze narzędzia pracy z ludzkimi emocjami, zachowaniami i myśleniem
Autor: Grzesiak Mateusz
Wydawnictwo: Onepress
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 301
Numer wydania: I
Data premiery: 2017-05-10
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 20 x 125 x 191
Indeks: 21222689
średnia 4,2
5
27
4
4
3
7
2
2
1
3
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
14 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
29-01-2018 o godz 09:52 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Jeśli chcesz się nauczyć jak pomagać ludziom, ta książka jest idealna. Pokazuje techniki coachingu, mentoringu, terapii, konsultingu. Objaśnia je w bardzo przystępny sposób. Pomogła mi bardzo w mojej pracy Trenera.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
09-01-2019 o godz 09:24 przez: agnieszka oskroba | Zweryfikowany zakup
To był prezent dla mamy. Zdziwiona , że co, książka? Podpowiedziałam o czym jest książka i kto jest autorem kilka słów, Ucieszyła się , bo akurat gdzieś widziała wywiad czy video i na pewno przeczyta.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
1/5
23-08-2018 o godz 14:32 przez: Anita Janiszewska | Zweryfikowany zakup
Ciekawa pozycja. Sporo narzędzi do wykorzystania. Wiedza przekazana zbyt skrótowo - bardziej jako powtórka z psychologii dla osoby mającej wiedzę w tym zakresie niż dla laika.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
15-06-2017 o godz 12:31 przez: Olpol98 | Zweryfikowany zakup
Świetna książka, która pozwala na wprowadzenie pewnych zmian w swoim życiu. Napisana prostym, zrozumiałym i dostępnym dla wszystkich językiem. Polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
26-10-2017 o godz 08:09 przez: Karolina Winiarek | Zweryfikowany zakup
Książka bardzo ciekawa i wciągająca. Przedstawia wiele przydatnych mechanizmów i filozofię zmiany.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
26-10-2017 o godz 19:12 przez: Saira2 | Zweryfikowany zakup
Książka interesująca, ale jednak trzeba mieć wiedzę większą i być dojrzalszym żeby zrozumieć :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
07-10-2017 o godz 17:20 przez: Kinga Żołądek | Zweryfikowany zakup
świetne narzędzie do pracy z ludzkimi emocjami. pomaga i uczy i wprowadza w świat emocji.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
07-11-2021 o godz 20:26 przez: Mateusz Wierzewski | Zweryfikowany zakup
Książka ukazująca wiele cennych informacji które są konieczne do trwałej zmiany
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
23-02-2018 o godz 22:22 przez: Edyta Radojewska | Zweryfikowany zakup
Swietna ksiazka pozytywny przekaz . Warto sie zaglebic bo milo sie czyta 🙂
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
1/5
08-04-2019 o godz 08:34 przez: Karolina Bednarek | Zweryfikowany zakup
Ciekawa pozycja, warto przeczytać
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
26-04-2019 o godz 00:00 przez: SylwiaNowicki | Empik recenzuje
Po książki Mateusza Grzesiaka sięgałam już kilka razy, bardzo cenię jego wiedzę o ludzkiej psychice i emocjach, także to że potrafi sprawnie i ciekawie wszystko przedstawić na swoich prezentacjach czy w książkach. Psychologia zmiany wiąże się z bardzo interesującymi zagadnieniami, a co wszystko zostało w tym poradniku pokazane. Mnie osobiście najbardziej chyba zajmuje temat ludzkich emocji, wszystko co się z nimi wiąże, oraz jak emocje wpływają na poszczególne sytuacje w życiu, tym tematom Mateusz Grzesiak poświęca tutaj bardzo dużo uwagi. Z książki można dużo wynieść, tak prywatnie dla siebie. Zachęcam do przeczytania.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
09-06-2019 o godz 00:00 przez: GustawaGutowski | Empik recenzuje
Według mnie takie książki, których tematyka krąży wokół psychologii, która w znaczący sposób wpłynie na nasze relacje z innymi są bardzo aktualne. Ta książka właśnie taka jest. Ja jestem pod jej wielkim wrażeniem. Przede wszystkim ze względu na jej tematykę, która wprowadziła mnie w tajniki psychologiczne do tego stopnia, że niejednokrotnie rozmawiając z kimś jestem w stanie wskazać mu obszary, którą są dla niego trudne, albo, z którymi ma problem. Do tego jeszcze ta książka pozwoliła mi się odnaleźć lepiej w społeczeństwie. Według mnie każdy z Was powinien przeczytać tę książkę, bo naprawdę warto po nią sięgnąć.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
03-07-2019 o godz 00:00 przez: GajaGórzyński | Empik recenzuje
Od zawsze interesowałam się psychologią. Wszystko, co dotyczyło ludzi ich myślenia, emocji oraz zachowania znajdowało się w obrębie moich zainteresowań. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na te książkę, ponieważ jeszcze bardziej przyciągnęła mnie ona do psychologii. Jestem wręcz zafascynowana tematami podjętymi w tej książce. Na pewno znajdziecie w niej wiele informacji na temat narzędzi wykorzystywanych w coachingu, terapii, mentoringu i consultingu. Są to współczesne dziedziny, które stosuje niejeden pracodawca. Dla mnie jest o jedna z lepszych książek, jakie czytałam w ostatnim czasie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
03-08-2019 o godz 00:00 przez: SerafinaRegulski | Empik recenzuje
Przyznam się, ze do tej książki podchodziłam z ogromnym dystansem. Przede wszystkim uważałam, że nie da się zmienić ludzkiego myślenia, a jeżeli już to na pewno jest to bardzo trudne zadanie. Jednakże, kiedy zaczęłam czytać tę książkę okazało się, ze wcale tak nie jest. Jestem zdziwiona w głównej mierze językiem, jakim jest ona napisana. Pomimo jej fachowości i merytoryczności jest ona ciekawa i czyta się ją z ogromną przyjemnością. Także wiele treści, opinii oraz refleksji, jakie w niej odnalazłam zapewne niejeden czytelnik będzie mógł odnieść do swojego życia. Zdecydowanie polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji

O autorze: Mateusz Grzesiak

Doktor Mateusz Grzesiak to psycholog, międzynarodowy trener i konsultant mający 20-letnie doświadczenie w branży szkoleniowej i wykładający w 7 językach. Ukończył studia magisterskie z prawa i psychologii, jest doktorem nauk ekonomicznych, pedagogiki i psychologii. Jest autorem 25 bestselerowych książek z zakresu psychologii rozwoju oraz licznych artykułów publikowanych międzynarodowo. Stale odwiedza programy telewizyjne i radiowe w Polsce i za granicą. Uczestniczy w licznych konferencjach jako mówca motywacyjny, występując u boku Roberta Cialdiniego, Briana Tracy’ego, Tony’ego Robinsa czy Randy’ego Gage’a. Spędził ponad 30.000 godzin ucząc innych. Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, gwiazdami estrady, sportowcami oraz dziesiątkami tysięcy osób z całego świata. Na profilach społecznościowych obserwuje go ponad 80 tysięcy fanów. Wdraża projekty, konsultuje, prowadzi warsztaty i szkolenia, wydaje produkty cyfrowe na wielu rynkach, wykłada na uczelniach wyższych, jest prezesem spółki – lidera rynkowego w swojej branży. Był wielokrotnie nagradzany m.in. za wybitne osiągnięcia w zarządzaniu, napisanie najpopularniejszej książki psychologicznej roku, promowanie idei optymizmu, Diamentami Forbesa. Jest autorem Mixed Mental Arts – zintegrowanego modelu umiejętności miękkich, który można zastosować w 5 obszarach życia zawodowego i osobistego: w marketingu, samorealizacji, zarządzaniu, relacjach i duchowości. Jego motto brzmi: „Stwórz życie, w którym jesteś najlepszą wersją siebie, masz, czego pragniesz, pomagasz innym i zmieniasz świat”.

Success and Change Grzesiak Mateusz
4.1/5
20,93 zł
29,90 zł

Zobacz także

Podobne do ostatnio oglądanego