Przepowiednia Bogatego Ojca (okładka  miękka)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

"Bogaty ojciec" Roberta Kiyosaki uważa, że reforma systemu emerytalnego to coś gorszego niż oszustwo. Według jego przepowiedni, plany emerytalne, które wprowadzono w 1974 r. w Stanach Zjednoczonych, a ich różne odmiany zostały wprowadzone przez wiele innych państwa, w tym przez Polskę w drugiej połowie lat 90-tych, będą przyczyną jednego z największych krachów w historii; krachu, który jest dopiero przed nami; krachu, który zniszczy oszczędności wielu milionów emerytów, pozostawiając ich na łasce rodzin i rządu. Bogaty ojciec często powtarzał: "Nigdy w historii ludzkości, tak wiele ludzi nie uzależniało swojej przyszłości finansowej od wzrostów i spadków na giełdzie"

Dzięki "Przepowiedni bogatego ojca" dowiesz się, jaki wpływ na Twoją sytuację będzie miała reforma systemu emerytalnego, bez względu na to, ile masz lat i gdzie mieszkasz. Po tym, jak poznasz powody czekającego nas krachu, nauczysz się nie tylko w jaki sposób zabezpieczyć się przed nim, ale również, jak mógłbyś zarobić w tej sytuacji. Dowiedz się:

  •  jak obawy, marzenia i działania milionów ludzi z pokolenia wyżu demograficznego wpłyną na przyszłą sytuację gospodarczą
  • dlaczego stara rada: "kup, trzymaj i dywersyfikuj" może doprowadzić do finansowej katastrofy
  • dlaczego czeka nas jeszcze jedna hossa giełdowa zanim nadejdzie największy w historii krach - i kiedy według bogatego ojca będzie miał miejsce
  • jak zbudować swoją arkę finansową, aby przetrwać bez względu na sytuację, korzystając z ulubionych instrumentów finansowych bogatego ojca.

Nie miej złudzeń

Miliony ludzi liczą dziś na to, że ich plan emerytalny zapewni im środki do życia na emeryturze. Dzięki reformie systemu emerytalnego, obecnie to pracownicy są odpowiedzialni za zaplanowanie swojego finansowego bytu na emeryturze i korzystają z najdłuższej w historii hossy na giełdzie. Gdy plany emerytalne zaczęły być popularne ponad 20 lat temu, bogaty ojciec, mentor Roberta Kiyosaki, przepowiedział poważne konsekwencje dla tych, którzy nie będą przygotowani. Bogaty ojciec stwierdził: " Reforma systemu emerytalnego zapoczątkowana przez ustawę ERISA ma błędy, z których ludzie nie będą zdawali sprawy w następnych latach.”

Dzisiaj na systemem emerytalnym zebrały się burzowe chmury. Po 20 latach od uchwalenia ustawy, przepowiednia bogatego ojca zaczęła się sprawdzać. 3 kwietnia 2000 amerykańska elektroniczna giełda NASDAQ odnotowała największy jak dotąd spadek w ciągu jednej sesji. Robert Kiyosaki ostrzega, że najgorsze jest jeszcze przed nami.

Przepowiednia bogatego ojca dotyczy również wszystkich Polaków. Reforma systemu emerytalnego przeprowadzona w Polsce w drugiej połowie lat 90-tych jest podobna do reformy amerykańskiej z 1974 roku i będzie miała podobne skutki, a największy w historii krach na rynku amerykańskim będzie miał wpływ na całą światową gospodarkę, również na polską.

Bądź przygotowany i zacznij działać

Przepowiednia bogatego ojca nie tylko przekona Cię, że nadchodzi krach na rynku. Pokaże Ci tez jak zbudować swoją własna finansową arkę, dzięki której nie tylko przetrwasz burzę, ale jeszcze na niej zarobisz.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1004195633
Tytuł: Przepowiednia Bogatego Ojca
Autor: Kiyosaki Robert
Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 342
Data premiery: 2007-06-11
Rok wydania: 2006
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 225 x 18 x 149
Indeks: 69563324
średnia 4,6
5
3
4
2
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
4 recenzje
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
14-10-2015 o godz 08:32 przez: Stanisław Ganczarski | Zweryfikowany zakup
Bardzo interesująca. Polecił mi tę pozycję pewien specjalista lekarz. Ażeby, spojrzał na swoje życie w sposób zupełnie inny niż zawsze dotychczas i typowo dla wielu ludzi. Nie zauważamy bowiem jak wielkie pokłady energii i możliwości na życie drzemią w nas.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
13-12-2017 o godz 10:19 przez: Daniel Wojnarowski | Zweryfikowany zakup
Ciekawa książka, duzo sie nauczyłem ale tez duzo sie powtarza z innych książek kiosakiego
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
30-03-2009 o godz 12:13 przez: mdastudio
lekko się czyta. Książka ma na celu zmotywować czytelnika do podjęcia działań w sferze jego finansów. Zawiera wskazówki prowadzenia biznesu przeplecione z biografią autora. Polecam książki Kiyosaki tym którzy zaczęli interesować się finansami.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
13-11-2016 o godz 21:37 przez: Danka
Książka jest dobra, pokazuje mechanizmy rządzące światem pieniędzy, ale jeśli czytałeś poprzednie poradniki Kiyosakiego, będziesz znudzony. Nie ma tam nic odkrywczego, wszystko zostało już powiedziane w innych książkach :) chociaż przyjemnie się czyta! Ja polecam "Bogatego ojca, biednego ojca". Dla mnie książka była początkiem przygody z finansami i często do niej wracam. Jeśli chcesz wiedzieć, czy warto kupić i przeczytać "Bogatego ojca, biednego ojca", polecam streszczenie książki:
http://projektlepiej.pl/2016/11/09/bogaty-ojciec-biedny-ojciec-2/
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

O autorze: Robert Kiyosaki

Robert Kiyosaki

Robert Toru Kiyosaki jest amerykańskim biznesmenem i inwestorem, twórcą bestsellerowych książek motywacyjnych. Urodzony i wychowany na Hawajach, były członek elitarnej jednostki wojskowej marines. Jego debiutem była książka pod tytułem "Biedny Ojciec, Bogaty Ojciec" - propagująca zmianę postawę wobec pieniędzy i inwestowania. Do tej pory wydał kilkanaście pozycji poświęconych umiejętności inwestowania i zmianie postawy życiowej. Zostały one przetłumaczone na wiele języków i wydane w kilkudziesięciu krajach.

Rich Dad Poor Dad
3/5
86,09 zł

Podobne do ostatnio oglądanego