Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności (okładka  miękka)

Wszystkie formaty i wydania (4): Cena:

Sprzedaje empik.com : 30,29 zł

30,29 zł
46,99 zł porównanie do ceny sugerowanej przez wydawcę
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Każdy sprzedawca w empik.com jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Autorka „Czułej Przewodniczki”, fenomenu wydawniczego ostatnich lat, powraca z nową inspirującą książką dla kobiet.

Ta książka rodzi się we mnie z mieszanki uczuć. Pierwszy jest smutek - bo patrzę z bardzo bliska na kobiety, które trwają w znieruchomieniu, chociaż, paradoksalnie, są w ciągłym ruchu.

"W rozmowach z przyjaciółkami, w historiach uczestniczek prowadzonych przeze mnie warsztatów, w listach od czytelniczek „Czułej Przewodniczki” wciąż wraca wątek życia w uwikłaniu, życia nie swoim życiem. To wywołuje we mnie poczucie wielkiej straty, jakiegoś kompletnego bezsensu. Potem budzi się oburzenie. I - wreszcie - nadzieja, że możemy się spotkać i że to spotkanie i dla ciebie, i dla mnie będzie ważne. Widzę je jako rodzaj wspólnej wyprawy w poszukiwaniu wewnętrznej wolności - nie takiej wolności, którą ktoś tobie albo mnie miałby wręczyć, ale tej, którą możemy znaleźć w swoim środku."

Natalia de Barbaro

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1360144353
Tytuł: Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności
Autor: de Barbaro Natalia
Wydawnictwo: Wydawnictwo Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 272
Numer wydania: I
Data premiery: 2023-03-08
Rok wydania: 2023
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 215 x 155
Indeks: 55115209
średnia 4,7
5
100
4
3
3
8
2
2
1
3
Oceń:
Dodając recenzję produktu, akceptujesz nasz Regulamin.
25 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
3/5
27-03-2023 o godz 21:27 przez: Małgorzata Chmielnicka | Zweryfikowany zakup
Sama nie wiem….. czytam i niby jest ok, ale brakuje mi głębszego spojrzenia i analizy. Czuła Przewodniczka o wiele lepsza i często do niej wracam
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
3/5
25-03-2023 o godz 20:28 przez: Kesikat | Zweryfikowany zakup
Miła, za bardzo miła, mocno przegadana. Taka od „cioci-kloci”, jak niedzielny obiad. Nie mój język
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
5/5
10-03-2023 o godz 12:34 przez: Agnieszka | Zweryfikowany zakup
Warto zrobić to dla siebie… przeczytaj🤍
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
5/5
10-03-2023 o godz 09:53 przez: Monika | Zweryfikowany zakup
"Przędza" to kolejna książka autorki "Czułej przewodniczki". Jeśli "Czuła" Ci się spodobała, to pokochasz też "Przędzę". Natalia de Barbaro w charakterystyczny dla siebie sposób tka historię o sobie i o każdej z nas - opowieść o wędrówce w głąb siebie. Mam takie wrażenie, że o ile "Czuła przewodniczka" to było takie tąpnięcie i przebudzenie dla wielu kobiet, które nagle zaczęły zdawać sobie sprawę z tego, że można inaczej, można przerwać schemat i zacząć myśleć inaczej; o tyle "Przędza" to spokojne i intymne spotkanie w kręgu, w którym słuchamy i możemy zostać wysłuchane, w którym możemy dotknąć w nas czegoś, co być może od dłuższego czasu domaga się dotknięcia, a może nawet pieszczoty. To książka, dzięki której inaczej można spojrzeć na własną codzienność i czerpać z niej garściami. "Przędza" nie jest dla mnie odkrywcza i nie wywołuje już tego efektu "wow" (choć może dla Ciebie będzie), ale to nie jest absolutnie zarzut. Wręcz przeciwnie - uważam, że potrzebujemy takich książek, które w mądry i piękny sposób przybliżą nas do naszego wnętrza. Natalia de Barbaro ma ten dar, że potrafi pisać równocześnie prosto, jak i metaforycznie, dla wszystkich, jak i tylko dla mnie - i bardzo lubię tę relację, w jaką wchodzi z każdą czytelniczką, jaką wchodzi ze mną, bo każda z nas wyniesie z niej coś dla siebie. Jestem przekonana, że do "Przędzy" też będę wracać, choć będą to powroty bardziej spokojne i stonowane . www.monikawitczak.pl | instagram.com/czytajacamama
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
17-03-2023 o godz 06:17 przez: Tamara | Zweryfikowany zakup
Podobnie jak "Czuła przewodniczka", Przędza" to książka, która jest dla mnie ważna. Biorę więc z niej to czego teraz potrzebuję i niosę w życie. Kiedy potrzeby się zmienią, sięgnę po więcej .
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
15-03-2023 o godz 14:18 przez: Natalia Stasiak | Zweryfikowany zakup
Cudownie czuła, jak pierwsza książka. Bardzo potrzebna, bardzo wyrozumiała. Jestem oczarowana.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
21-03-2023 o godz 20:37 przez: Dzikaafryka | Zweryfikowany zakup
Rewelacja. Idea łucznictwa i tkactwa w punkt. Jednak jak patrzę na pokolenia wstecz to i w mojej mamie i mojej babci widzę ogrodnictwo głównie. Ciekawe, jak pani Natalia by to skomentowała. Jak dla mnie ta książka jest lepsza niż Czuła przewodniczka. Uwielbiam ten styl, kiedyś dla mnie nie do pomyślenia, ale teraz idea pisania książki pewnym splotem skojarzeń idealnie odzwierciedla to jak myślimy. Polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
21-03-2023 o godz 07:35 przez: monika duda | Zweryfikowany zakup
Skusiła mnie autorka, ponieważ już znałam Czułą przewodniczkę. Świetne lektury - obie. Trochę śmiechu ale głównie obie prowadzą do wielu przemyśleń i wzbudzają wiele emocji. Bardzo polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-03-2023 o godz 04:57 przez: Maria | Zweryfikowany zakup
Piękna. Natalia de Barbaro porusza takie cząstki we mnie które były ukryte. Warto z tą książką spędzić powolny czas, delektować się jej treścią.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
28-03-2023 o godz 07:37 przez: ANNA | Zweryfikowany zakup
Po ""Czułej przewodniczce' kolejna świetna pozycja dla kobiet. Gorąco polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
21-03-2023 o godz 09:35 przez: Dariusz | Zweryfikowany zakup
Wolność , czym jest i czym powinna być. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
29-03-2023 o godz 08:22 przez: Małgorzata Korzycka | Zweryfikowany zakup
Cudowna podróż z autorką.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-03-2023 o godz 08:53 przez: Gizela Frojman | Zweryfikowany zakup
Bardzo interesująca
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
10-03-2023 o godz 06:05 przez: Monika Marek | Zweryfikowany zakup
Wszystko w porządku
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-03-2023 o godz 12:27 przez: szaaasz | Zweryfikowany zakup
Gorąco polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
28-03-2023 o godz 00:14 przez: agnieszka81 | Zweryfikowany zakup
Cudowna!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
10-03-2023 o godz 17:19 przez: Sebastian Malon | Zweryfikowany zakup
Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
09-03-2023 o godz 11:41 przez: Anna Sługocka
Czytam i w pełni to czuję. Magię tą, z przeplatania płynącą. Radość z tańca do Krecika na usłanej lego podłodze, mimo, że dzień ciężki i chwilę wcześniej tylko o łóżku marzyłam. Lekkość pracy, gdy nucę pod nosem mimo zerkających na mnie z nutą zaskoczenia współpracowników. Czytam i czuję, że gdzieś tam we mnie przeciąga się ospale ta wolna dziewczynka, którą budzić zaczęła #czułaprzewodniczka Czytam i z każdą stroną jestem pewniejsza, że chcę tkać, a nie strzelać z łuku. Bo tkanie jest piękne. Lekkoduszenie jest piękne. Wolność - właśnie to chcę czuć i z każdym kolejnym przycupnięciem na ławeczce czuję mocniej, że odnalazłam siebie. Że wiem, jaka jestem ja - ta pod skorupą ukryta, drapiąca paznokciem po cichu, nieśmiało rękę wsuwająca w szczeliny. Wypuszczam tą ukrytą siebie na wolność. Biegnę tańczyć na pusty parkiet. Śmieje się w głos w autobusie i śpiewam z synem po środku rynku za nic mając, że inni słyszą fałsz mój. ~~~ Są takie książki, które da się opisać. I jest taka #przędza która w duszę się wgryza, wnętrzności ściska i człowiekowi świat do góry nogami wywraca. Pokazuje jak może być pięknie gdy tymi głowami w dół dyndamy, dając sobie przyzwolenie na wolność. Na prawdziwość w świecie przytakiwania. Na bycie "jedno i drugie" zamiast "albo-albo". Są poradniki i jest Przędza. Pisana stylem niepowtarzalnym, lekkim i jednocześnie o tak ważnych rzeczach mówiąca. Nie umiem inaczej wam jej opisać, ale jeśli chcecie kupić dla siebie jedną książkę, która pomoże wam odmienić codzienność - to właśnie ta książka. Dla potwierdzenia dodam, że choć pisania po książkach nie trawię i nawet miejsca na notatki przeznaczone zwykle idealnie czyste zostawiam - tu wykorzystać musiałam, bo mi się z wnętrzności wylewało i ręka sama po długopis sięgnęła. Polecam. Z okazji dnia kobiet, babci, cioci czy na imieniny. Z okazji miłości do samej siebie.
Czy ta recenzja była przydatna? 5 1
2/5
15-03-2023 o godz 12:06 przez: mammamia
Niestety baaardzo duża grafomania. Nie da się tego czytać. Przykro mi, bo cenię panią Natalię jako postać. Na pewno zawwarta treść ma moc i jest mądra, ale sposób jej "podania" jest dla mnie kompletnie nietrafiony.
Czy ta recenzja była przydatna? 2 1
5/5
13-03-2023 o godz 23:26 przez: Zuzanna
„Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności” jest napisana z niezwykłą czułością, zupełnie jakby czytało się list od przyjaciółki. Ważnym aspektem lektury jest to, że każda z nas może znaleźć w niej spokój, ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Książka zabiera czytelniczkę w podróż do głębi jej duszy. Autorka pomaga odnaleźć wolność tkwiącą w naszym wnętrzu. Lekturę się „czuje” całą sobą. Tekst jest czymś więcej niż zwykłym zbitkiem zdań - jest niezwykle szczery, magiczny, zachęcający do spełniania swoich marzeń. „Przędza” jest niezwykle trudna do zdefiniowania. Zdecydowanie książka potrafi odmienić czytelniczkę, pozwolić by tłamszone w niej emocje wreszcie z niej uleciały. Osobiście poczułam się niezwykle lekka po lekturze, zupełnie jakby opuścił mnie ciężar cudzych oczekiwań. Zrozumienie, jak ważna i pomocna jest ta książka, jest możliwe tylko po jej przeczytaniu. Polecam książkę „Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności” dla wszystkich kobiet. Pozwólmy sobie na chwilę dla siebie i zanurzamy się w swoim wnętrzu. Pozwólmy sobie wreszcie być wolne.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
Więcej recenzji Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: de Barbaro Natalia

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego