Osobliwy dom Pani Peregrine (okładka miękka)

Wszystkie formaty i wydania (6): Cena:

"Osobliwy dom pani Peregrine" to ekscytujący thriller dla młodzieży. Wprowadza czytelnika do niesamowitego świata osobliwców, pełnego niezwykłych postaci i przerażających potworów.

Młody Jacob po tajemniczej śmierci dziadka wyrusza na odciętą od świata wyspę, by zgłębić jej tajemnice. Świat realny zaczyna przeplatać się z osobliwcami ze starych fotografii. Kiedy jednak chłopak trafia w ruiny osobliwego domu pani Peregrine, odkrywa, że dzieci stamtąd były nie tylko tajemnicze, ale i niebezpieczne. Może więc nie bez powodu zostały izolowane?

"Fascynujący, trzymający w napięciu thriller, ozdobiony starymi niecodziennymi ilustracjami stał się kanwą filmu, który wyreżyserował sam Tim Burton. Niniejsze wydanie »Osobliwego domu« ozdobione jest kadrami z filmu – jednego z najbardziej wyczekiwanych obrazów ostatnich lat.
Samotna wyspa u wybrzeży Walii, gotycka atmosfera starego sierocińca, rodzinna tajemnica i Jacob, który po niewyjaśnionej śmierci dziadka wybiera się w podróż śladem starych fotografii - podróż, która na zawsze odmieni jego życie.
Jaką rolę ma do odegrania chłopak? Kim jest tytułowa pani Peregrine? I co jest prawdą, a co fikcją w opowieściach dziadka? Jest to powieść niezaprzeczalnie osobliwa, której popularność przypieczętował wybitny sukces czytelniczy - ponad dwa lata na liście bestsellerów.
"New York Timesa"

"Trzymający w napięciu, poruszający i cudownie inny debiut. Wspaniale poprowadzone zestawienie fotografii i tekstu powieści tworzy niezpomnianą historię".
John Green, autor powieści "Gwiazd naszych wina" i "Papierowe miasta"


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Osobliwy dom Pani Peregrine
Autor: Riggs Ransom
Tłumaczenie: Hesko-Kołodzińsa Małgorzata
Wydawnictwo: Media Rodzina
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 400
Numer wydania: I
Data premiery: 2016-09-28
Rok wydania: 2016
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 205 x 38 x 138
Indeks: 19952789

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Document
empikus

Trwa przerwa techniczna

Spróbuj odświeżyć stronę lub wróć do nas za kilka minut.

Jeżeli problem nadal będzie występował skontaktuj się z naszym Centrum Wsparcia Klienta pisząc na adres: [email protected] lub zadzwoń pod nr telefonu: +48 22 462 72 50.