Odważ się żyć. Potęga bezwysiłkowej motywacji (audiobook mp3)

Wszystkie formaty i wydania (3): Cena:

Oferta empik.com : 19,90 zł

19,90 zł 25,20 zł (-21%)
Produkt cyfrowy
Opłać i pobierz

Słuchaj w abonamencie

Z ofertą Empik Go Audiobooki i ebooki zyskujesz:

 • dostęp do ponad 6000 audiobooków i 25000 podcastów
 • dostęp do ponad 31000 ebooków
 • możliwość korzystania jednocześnie na 2 urządzeniach np. smartfon i tablet lub czytnik ebooków
 • możliwość rezygnacji w dowolnym momencie
 • lektury dla klas 4-8 szkoły podstawowej i liceum
 • dostęp do ponad 650 audiobooków i 350 ebooków
 • dodatkowe treści edukacyjne
 • jednocześnie na 2 urządzeniach np. smartfon i tablet
 • możliwość rezygnacji w dowolnym momencie
Dzięki Audiobooki i Ebooki + Muzyka w jednym abonamencie dostajesz:
 • dostęp do ponad 60 000 ebooków, audiobooków i podcastów
 • jednocześnie na 2 urządzeniach np. smartfon i tablet
 • muzykę na żądanie: miliony utworów i playlisty układane przez ekspertów
I wiele więcej!
Z tytułów dostępnych w abonamencie możesz korzystać tylko w aplikacji Empik Go
Produkt nie jest obecnie dostępny w żadnym abonamencie
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Pragniemy osiągać niesamowite rzeczy, wieść życie marzeń i być szczęśliwi. Dla większości ludzi to coś nierealnego. Ograniczeni przez brak wiedzy i strach, są więzieni w murach niepewności, które sami zbudowali. Pogrążeni we śnie, jednak wciąż żywi. Nieświadomi faktu, że skrywają w sercach najpotężniejszą moc w całym wszechświecie – siłę woli.

Walczymy, by się przebudzić i żyć bez ograniczeń

Nasza wewnętrzna siła nie pochodzi z wygrywania. To nasze zmagania i przeciwności losu budują charakter. Kiedy przechodzimy przez trudności życiowe i świadomie decydujemy, że się nie poddamy, pokazujemy, kim tak naprawdę jesteśmy. Walczymy, by się przebudzić i żyć bez ograniczeń. To jest nasz cel.

Odkryj sekrety niezachwianej motywacji najwybitniejszych i stań się niezwyciężony. Świadomie wzniecaj, potęguj i przejmij władzę nad ochotą do działania. Samokontrola otworzy drzwi do realizacji najambitniejszych wizji. To, o czym inni tylko marzą, będzie w zasięgu Twojej ręki.

O czym jest ta książka?

Wiedza w tej książce została oparta na trzech solidnych fundamentach. Przedstawia ona źródła motywacji najwybitniejszych ludzi w dziejach historii. Połączone zostały obszary szeroko rozumianego sukcesu i rozwoju osobistego. Opisane autorskie techniki wskrzeszania, potęgowania i panowania nad motywacją zostały opracowane podczas wieloletniej analizy najwybitniejszych ludzi ze świata biznesu, sztuki, nauki i sportu. Łącząc te obszary, zrodziła się idea bezwysiłkowej i niezachwianej motywacji.

Problemem większości ludzi jest brak wewnętrznej siły do działania. Gdy nasze ciało ma niski poziom energetyczny, niemożliwe staje się pokonywanie trudności, wytrwałość w postanowieniach, a nawet chęć do życia. Osoby, które posiadają mało energii życiowej, nie są w stanie przełamać strachu, niepewności i poczucia wstydu. Dlatego nie działają wcale lub szybko się poddają, nie doprowadzając spraw do końca.

Gdy jesteśmy chorzy, ciało zmusza nas do odpoczynku. Stajemy się rozdrażnieni, powolni, otępiali. W takim stanie nierealne jest podejmowanie wyzwań, pokonywanie własnych słabości czy ryzykowanie. Osłabiony organizm wycofuje się z trudniejszych aktywności. Na trochę wyższym poziomie energetycznym znajdują się przeciętni zdrowi ludzie. Mają więcej energii od chorych, ale również znacznie mniej od przebojowych osób. Naładowanie wewnętrznej baterii jest kluczowe, by wystartować, móc zrobić pierwszy krok.

Niższe pokłady energetyczne są prowokowane także przez umysł. Gdy mamy dużo negatywnych myśli, żyjemy przeszłością, jesteśmy negatywni w teraźniejszości i zamartwiamy się o przyszłość, wtedy osłabia się nasza życiowa bateria. By pokonać autodestrukcyjne myśli, emocje i nawyki, trzeba zidentyfikować przyczyny, a następnie z premedytacją usunąć je z umysłu. To pozwoli otworzyć drzwi do silnej osobowości. Gdy nasze ciała i umysły staną się gotowe do działania, czas przystąpić do finalnego kroku. Odkryć, co nas napędza do działania.

W zależności  od tego, w jakim punkcie się znajdujemy, motywują nas różne rzeczy. Osoby na niskim poziomie świadomości czerpią siłę z udowadniania innym, że są lepsi, ładniejsi i fajniejsi. To najprymitywniejsza forma motywacji. Strach może wydawać się negatywną formą motywacji, ale na niektórych ludzi działa tylko taka forma. Samorealizacja jest jednym z najsilniejszych bodźców, jednak dalej wymaga dużej wewnętrznej siły, by utrzymać ją długoterminowo.

Stale się ucząc i doskonaląc, możemy wznieść się na wyżyny ludzkich możliwości. Do świata, gdzie pracuje się po dwadzieścia godzin na dobę i nie sprawia to żadnego wysiłku. Wydawać się to może absurdalne, ale jest całkowicie możliwe i co ważniejsze – osiągalne dla każdego. Motywacja staje się bezwysiłkowa, gdy przestajemy egoistycznie podchodzić do życia.

Czego się nauczysz?

 • Podniesiesz energię życiową – będziesz bardziej energiczny, szczęśliwszy i gotów do działania.
 • Staniesz się niezwyciężony – zidentyfikujesz i z premedytacją wyrwiesz ze swojego umysłu chwasty, które Cię osłabiały. Pozwoli to z łatwością pokonywać strach, przeciwności i trudności życiowe.
 • Zbudujesz niezachwianą i bezwysiłkową motywację – odkryjesz, co napędza najwybitniejszych ludzi do działania. Wybierzesz motywację idealnie pasującą do Ciebie.
Tytuł: Odważ się żyć. Potęga bezwysiłkowej motywacji
Autor: Piątkowski Dawid
Lektor: Piątkowski Dawid
Wydawnictwo: E-bookowo
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Data premiery: 2019-05-29
Rok wydania: 2019
Format: MP3
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: nie dotyczy
Kopiowanie: nie dotyczy
Indeks: 33005522
średnia 4
5
57
4
9
3
10
2
7
1
11
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
26 recenzji
1/5
23-07-2020 o godz 11:01 przez: Joanna
Szkoda, że nie ma ujemnych ocen :/ Większych bzdur dawno nie słuchałam! Porady typu "rzuć pracę, bo cię ogranicza, to nic, że nie masz innej, ale będziesz miał motywację, żeby ją znaleźć" albo "nie jedz mięsa, bo gnije w jelitach" albo "powieś sobie w pokoju plakat idola" :o helloł! Czy my mamy lata 80-te ubiegłego stulecia? O matko i córko! Zero konstruktywnej treści!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
13-05-2020 o godz 15:09 przez: Krzysztof
Do połowy bardzo dobra , potem autor za bardzo się w kręcił w swój klimat i swoje przesłanie , więc tą drugą połowę słychałem z dużą rezerwą , bo treść była skierowana nie do mnie , a ten przekonujący upór autora i jego pewność , że wie co mówi , była raczej drażniąca , męcząca ..... tym niemniej , warto posłuchać .
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
09-05-2020 o godz 12:00 przez: Alicja
Pomimo, że rady są dobre, forma ich przekazania niestety nie aż tak. Autor wzoruje się m.in. na Anthonym Robinsie, który przekazuje tą samą treść w zupełnie inny sposób. Pierwsza część skupia się na taktykach, natomiast dalsze części to bardzo rozciągnięte w czasie wizualizacje złego/wymarzonego życia.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
28-04-2020 o godz 12:14 przez: mysz155
Średnio. Nie podoba mi się promowanie marek i namawianie do konsumpcjonizmu już od jednego z pierwszych rozdziałów. Co jest złego w chodzeniu 5 lat w jednej parze spodni spodni jeśli sa dobre? A niektóre rady to banały. Nic nowego.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
11-04-2020 o godz 20:57 przez: anna
Początek całkiem dobry. Środek to słaby Harlequin a końcówka bardzo płytka. Autor momentami przeczy sam sobie i widać, że ma małe pojęcie o prowadzeniu własnej firmy.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
1/5
03-02-2020 o godz 07:16 przez: Sabina Wódkowska
nie da się wysłuchać. nawiedzonym głosem ktoś wciska kiczowate ogólniki. kompletnie do niczego nieprzydatne. szkoda każdej złotówki i każdej minuty na ten audiobook.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
1/5
26-05-2020 o godz 11:25 przez: edzia1-1977
Książka wyjątkowo męcząca. Autor przekonuje do konsumpcjonizmu, oraz, że wartością człowieka jest jego ubiór i majątek. Spodziewałam się czegoś lepszego a szkoda.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
2/5
01-05-2020 o godz 09:28 przez: Aminata
Niestety pozycja ta jest bardzo rozczarowująca. Z pewnością nie jest dla każdego. Z jej treści można wywnioskować, że autor zaadresował ją do panów.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
1/5
09-04-2020 o godz 13:40 przez: Ewelina
porażka, pseudo motywacyjne i pseudo odkrywcze wynurzenia typu wyśpij się i zdrowo odżywiaj, pozycja może dla nastoletnich chłopców
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
11-04-2020 o godz 18:03 przez: Marta
Merytorycznie bardzo dobra książka, motywuje, otwiera oczy. Jedyne do czego mogę się przyczepić to sposób czytania lekko monotonny
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
2/5
21-11-2019 o godz 09:03 przez: Anonim
Słaba książka, wkrzająca muzyka, ogólniki i są wpomniane niektóre rzeczy, którym przeczą badania naukowe (gluten szkodzi każdemu).
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
17-05-2020 o godz 21:52 przez: Anonim
Ksiazka sama w sobie jest Ok, ale przy tym lekturze można łatwo zasnąć. Polecam odsłuchać na przyspieszonym tempie :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
2/5
17-04-2020 o godz 08:16 przez: Natalia
Straszny bełkot. Lektor też pozostawia wiele do życzenia. Momentami język jest prostacki. To aż razi. Nie, nie, nie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
22-04-2020 o godz 04:51 przez: Aleksandra Pielka
Pierwsza połowa fajna, druga już mniej, autor momentami przeczy sam sobie i za bardzo daje się ponieść wyobraźni.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
05-12-2021 o godz 08:39 przez: Ilona
Hit! Polecam każdemu kto szuka inspiracji by zmienić swoje życie. Odważyć się żyć pełnią. Sięgać gwiazd.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
06-04-2020 o godz 15:56 przez: Edyta
początek obiecujący, pod koniec bełkot pseudo wynurzeń dość abstrakcyjnych, mogło się zamknąć na 3h
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
04-03-2020 o godz 10:02 przez: Michał
Jeśli czujesz że stoisz w miejscu ta książka jest dla Ciebie obowiązkowa!!!!!!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
16-05-2020 o godz 20:32 przez: Anonim
Ksiazki tego autora trafiają do mnie jak żadne inne. Bardzo polecam ❤️
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
14-11-2019 o godz 07:36 przez: malinaand
Fajnie się słuchało i do mnie ta książka przemawia.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
01-06-2020 o godz 12:14 przez: Karolina Smak
Świetna książka, zmienia perspyktywe
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji

Zobacz także

Inne tego autora Moc samokontroli Piątkowski Dawid
4.3/5
31,90 zł
39,90 zł
Inne tego autora Nowoczesny Budda Piątkowski Dawid
4.3/5
45,48 zł
59,90 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego