Odkurzacz automatyczny ROBOROCK S6 Pure biały

Marka:
Zobacz inne kolory:

Sprzedaje PROLINE : 1738,00 zł

1738,00 zł
InPost 15,00 zł
W magazynie PROLINE
Wysyłka w 48 godzin

Sprzedaje Deluxury : 1866,00 zł

Wszyscy sprzedawcy

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Odkurzacz automatyczny ROBOROCK S6 Pure

Główna korzyść z posiadania odkurzacza automatycznego jest oczywista. Mówiąc w skrócie - samo się posprząta! W czasie, kiedy urządzenie będzie czyścić podłogi, człowiek może zająć się codziennymi obowiązkami, czy też odpoczynkiem.ROBOROCK S6 Pure o mocy ssącej 2000 Pa przyczyni się do utrzymania higieny w mieszkaniu, a pomogą mu w tym funkcje takie jak mapowanie.


Filtr HEPA

Filtr HEPA, czyli wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza ma bardzo wysoką skuteczność w usuwaniu alergenów, kurzu, smogu oraz bakterii. Zbudowany jest z włókna szklanego lub polipropylenu. Jego materiał tworzy arkusze złożone w formie harmonijki. Ułożenie włókien powoduje tworzenie się niedostrzegalnych dla ludzkiego oka porów. 
 Rodzaj filtra ROBOROCK S6 Pure
ROBOROCK S6 Pure - Rodzaj filtra


Moc ssąca: 2000 Pa

Wyższa wartość tego parametru oznacza lepszą skuteczność urządzenia w pozbywaniu się nieczystości. Większe zabrudzenia oraz włosy czy zwierzęca sierść zostawione na dywanie, wymagają większej mocy ssącej. Nie musi być ona bardzo duża w przypadku rutynowego sprzątania mało zabrudzonej powierzchni. 
 Moc urządzenia ROBOROCK S6 Pure
ROBOROCK S6 Pure - Moc urządzenia


Poziom hałasu: 67 dB

Odkurzacz automatyczny o niskim poziomie hałasu pozwoli łatwiej skupić się na wykonywanych czynnościach. Jeśli szczególnie cenisz sobie ciszę, lub wymagają jej Twoje obowiązki - warto zwrócić uwagę na ten parametr. Z drugiej strony - urządzenia pracujące głośniej mogą odznaczać się większą skutecznością sprzątania. 
ROBOROCK S6 Pure - Poziom hałasu


Czas ładowania: 360 minut

Tyle czasu zajmie pełne naładowanie rozładowanego akumulatora. Urządzenie, które szybko się napełnia się energią, pozwoli sprawniej zareagować na nieprzewidziane sytuacje. Niemniej, odkurzacze automatyczne wymagające dłuższego ładowania, zwykle mogą pracować przez więcej czasu, a co za tym idzie - jednorazowo oczyścić większą powierzchnię. 
 Moc urządzenia Hepa
ROBOROCK S6 Pure - Czas ładowania


Czas pracy: 150 minut

Ten parametr określa przybliżony czas, przez jaki odkurzacz automatyczny może pracować po pełnym naładowaniu akumulatora. Aby urządzenie wysprzątało mieszkanie za jednym razem, należy dobrać czas działania do łącznej powierzchni wymagających czyszczenia pomieszczeń. Na to, jak długo odkurzacz będzie w stanie działać, wpływa również ilość napotkanych przeszkód oraz rodzaj nawierzchni. 
ROBOROCK S6 Pure - Czas pracy w minutach


Pojemnik na kurz: 460 ml

Ten parametr należy dobrać do powierzchni obszaru sprzątania oraz stopnia jego zanieczyszczenia. Większy pojemnik umożliwi długie jednorazowe sprzątanie. Jeśli odkurzacz posiada funkcję automatycznego opróżniania lub ma służyć do oczyszczania małych obszarów, rozmiar pojemnika na kurz nie będzie aż tak bardzo istotnym aspektem. 
 Moc urządzenia 2000 Pa
ROBOROCK S6 Pure - Pojemność pojemnika na kurz


Pojemnik na wodę: 180 ml

Odpowiednio skonstruowany odkurzacz automatyczny może także umyć podłogę. W takim przypadku niezbędna staje się obecność pojemnika z wodą. Zasada jest prosta - czym większy pojemnik, tym większa powierzchnia zostanie poddawana mopowaniu bez konieczności jego uzupełniania. 
 Moc urządzenia 67
ROBOROCK S6 Pure - Pojemność pojemnika na wodę


Komunikacja ROBOROCK S6 Pure :


Aplikacja

Obsługa odkurzacza tym sposobem możliwa jest za pośrednictwem każdego urządzenia, które jest w stanie obsłużyć dedykowaną do modelu aplikację. To coraz bardziej powszechny sposób - umożliwia on sterowanie wieloma sprzętami za pośrednictwem smartfona. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o miejscu odłożenia pilota, czy za każdym razem podchodzić do robota sprzątającego w celu jego włączenia lub zmiany ustawień. 
ROBOROCK S6 Pure - Komunikacja urządzenia


Nawigacja laserowa

To obecnie najbardziej wydajny typ nawigacji w odkurzaczach automatycznych. Mapa tworzona przez technologię laserową jest bardzo dokładna, a omijanie przeszkód odbywa się z wysoką precyzją. Ta nawigacja pozwala także na tworzenie wirtualnych ścian i stref sprzątania. Odkurzacz automatyczny z laserami w razie niskiego poziomu baterii sam wróci do stacji ładowania, a po uzupełnieniu energii dokończy zaplanowane sprzątanie. 
ROBOROCK S6 Pure - Komunikacja urządzenia


Nawigacja SLAM

Dobry odkurzacz automatyczny powinien sprawnie poruszać się po miejscach wymagających sprzątania. SLAM to rozwiązanie powszechnie stosowane w robotyce. Technologia ta odpowiada za mapowanie i umożliwia zapamiętywanie tras. Dzięki niej odkurzacz jest w stanie rozpoznać sprzątane pomieszczenie.  
ROBOROCK S6 Pure - Komunikacja urządzenia


Czujniki w ROBOROCK S6 Pure :


Antykolizyjny/zbliżeniowy

Dzięki temu czujnikowi robot skutecznie unika przeszkód, które znajdują się na jego drodze, odpowiednio przy nich zwalniając i minimalizując w ten sposób ewentualne obicia o meble i inne akcesoria w domu. 
ROBOROCK S6 Pure - Czas ładowania


Funkcje odkurzacza ROBOROCK S6 Pure :


Mapowanie

Robot wyposażony w nawigację nie porusza się chaotycznie po pomieszczeniu. Tworzy on mapy, dzięki którym nie wraca do wyczyszczonych już miejsc. Taki odkurzacz automatyczny jest również wyposażony w czujniki pozwalające na omijanie przeszkód. Robot mapujący mieszkanie poradzi sobie z czyszczeniem znacznie bardziej sprawnie, niż urządzenie nie posiadające nawigacji. 
ROBOROCK S6 Pure - Funkcje urządzenia


Programator pracy

Dzięki funkcji programowania pracy istnieje możliwość wyboru dni tygodnia oraz godzin, w jakich odkurzacz automatyczny ma sprzątać. Planowanie terminów pracy urządzenia pozwoli na pracę urządzenia wtedy, gdy będzie on najmniej przeszkadzał w codziennych zajęciach. Ustawiony harmonogram można w łatwy sposób sprawdzić i w razie potrzeby zmienić. 
ROBOROCK S6 Pure - Funkcje urządzenia


Wirtualna ściana

Używając tej funkcjonalności można ustawiać granicę, za którą odkurzacz automatyczny nie będzie wjeżdżał. Ściana działa na bazie wiązek podczerwieni - jest więc niewidoczna dla ludzkiego oka. To prosty sposób na sprecyzowanie obszaru, którego sprzątaniem ma zająć się urządzenie. 
ROBOROCK S6 Pure - Funkcje urządzenia


Funkcja mopa

Podstawową funkcją robota sprzątającego jest odkurzanie, jednak za pomocą tego modelu można również umyć podłogę. Dzięki temu urządzenie będzie nie tylko zbierać zanieczyszczenia, ale także usuwać plamy. Mopowanie odbywa się zazwyczaj za pomocą przyczepianej nakładki.  
ROBOROCK S6 Pure - Funkcje urządzenia


ID produktu: 1242495733
Nazwa: Odkurzacz automatyczny ROBOROCK S6 Pure biały
Marka: Roborock
Typ urządzenia: automatyczny
Moc urządzenia: 58 W
Pojemność zbiornika na wodę: 180 ml
Pojemność pojemnika na kurz: 460 ml
Napięcie: 14,4 V
Komunikacja urządzenia: aplikacja, Wi-Fi, komunikaty głosowe angielskie, nawigacja laserowa, nawigacja SLAM
Czas ładowania: 360 minut
Czas pracy w minutach: 150
Czujniki: krawędzi
Funkcje urządzenia: automatyczne ładowanie, wznawianie przerwanej pracy, mapowanie, programator pracy, wirtualna ściana, funkcja mopa, automatyczny powrót do bazy
Poziom hałasu w dB: 67
Kolor: biały
Kod producenta: S6P02
Głębokość produktu w [mm]: 350
Szerokość produktu [mm]: 350
Wysokość produktu [mm]: 96
Waga [g]: 3200
Rodzaj zasilania: akumulatorowe
Wyposażenie: filtry, ściereczka z mikrofibry do pracy na mokro, stacja ładująca, narzędzie do czyszczenia, kabel zasilający, filtr HEPA
Gwarancja: 12 miesięcy
Indeks: 35195436
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .
średnia 4,7
5
23
4
1
3
0
2
1
1
1
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
8 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
23-02-2021 o godz 12:10 przez: Ola | Zweryfikowany zakup
Pracuje bez zarzutu. Pewnie, że nie posprząta jak człowiek. Ja jestem mega zadowolona. Szkoda, że wersalki nie odkurzy i kurzu z mebli nie zetrze. :) Dostała na imię Marcysia, jest kupiona tydzień temu i pracuje codziennie, a ja w tym czasie jem śniadanko! Najbardziej zadowolone są dzieci Mama skończyła gderać :) Mopowania jeszcze nie testowałam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
10-01-2021 o godz 09:31 przez: Dorota Truszewska | Zweryfikowany zakup
Bardzo przydatne urządzenie, dobrze sprząta wszystkie rodzaje podłóg jak i daje radę dywanom, obsługa łatwa, w aplikacji możemy wszystko przestawić na język polski, jedynym minusem jest to że jest dość głośny, ale i tak jest godny poleceniu aby mieć więcej czasu dla siebie :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
17-03-2021 o godz 18:16 przez: j.qball | Zweryfikowany zakup
Świetny sprzęt zwłaszcza dla posiadaczy zwierzaków. W końcu nie muszę szarpać się z odkurzaczem po każdym spacerze z psem. Radzi sobie nawet z większymi kawałkami liści i trawy. Dużym plusem i zaskoczeniem było to że całkiem nieźle pokonuje niewysokie progi.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
15-09-2020 o godz 00:34 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Bardzo przydatny i sprytny pomocnik w codziennym dbaniu o czystość, ład i porządek. Gorąco polecam. Dobry stosunek jakości do ceny.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
08-06-2021 o godz 15:00 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Zakup ostatnich lat. Świetna sprawa. Powinien być obowiazkowy w każdym domu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
29-01-2022 o godz 16:07 przez: Andrzej | Zweryfikowany zakup
Super sprzęt !!!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
2/5
08-11-2022 o godz 19:58 przez: Adrian
Rodzice posiadają od kilku miesięcy i zupełnie nie są zadowoleni .. Fatalnie odkurza, sporadycznie odkurzy dywany dokładnie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
1/5
01-01-2022 o godz 17:18 przez: Alesia
Dla mnie całkowite rozczarowanie. Nie polecam kupować
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego