Myśl!... i bogać się (okładka  miękka, 12.2013)

Wszystkie formaty i wydania (11): Cena:

Sprzedaje empik.com : 26,14 zł

26,14 zł 39,00 zł (-32%)
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Książka N. Hilla tłumaczona na wiele języków i wydana w milionowych nakładach w wielu krajach świata, stała się nie kwestionowanym, klasycznym dziełem literatury motywującej działania ludzkie. Napisana z inspiracji Andrew Carnegiego, przez swych niezliczonych czytelników uważana jest za "kartę powołania", która – na przekór trudnościom ocenianym przez inne systemy motywacyjne jako niepokonalne, skierowała ich na drogę wiodącą do sławy i bogactwa.

Książka "Myśl i bogać się" wraz z podręcznym poradnikiem, odmieniła życie milionów mężczyzn i kobiet, zarówno dorosłych, jak i wkraczających w dojrzałe życie i stworzyła wspaniałe dziedzictwo osiągnięć dokonanych przez dzisiejszych i wczorajszych czołowych działaczy w dziedzinie biznesu, administracji rządowej i życia publicznego.

Czytając tę książkę pamiętaj, że przedstawia ona fakty, a nie zmyślenia, a jej celem jest przekazanie prawdy uniwersalnej, z której wszyscy przygotowani na jej przyjęcie dowiedzą się, co robić ze swym życiem i jak osiągnąć życiowy cel. Znajdą też w niej bodziec potrzebny do rozpoczęcia nowego życia.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1095089215
Tytuł: Myśl!... i bogać się
Autor: Hill Napoleon
Wydawnictwo: Wydawnictwo Studio EMKA
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 294
Numer wydania: I
Data premiery: 2013-12-19
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 245 x 23 x 154
Indeks: 14613791
średnia 4,7
5
77
4
18
3
5
2
2
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
42 recenzje
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
11-12-2015 o godz 11:36 przez: thorgal | Zweryfikowany zakup
W dobie trenerów personalnych i mówców motywacyjnych żaden z nas nie zastanawia się zapewne nad tym skąd się wzięła ta filozofia sukcesu. Przeczytałem różne książki motywacyjne, biznesowe, etc. Słuchałem takich mówców jak Tony Robbins czy jego mentor Jim Rohn. Pewnego dnia natrafiłem na informację, że zarówno Tony jak i Jim wzorowali się na pewnym wybitnym człowieku, a mianowicie na Napoleonie Hillu. Tak też natrafiłem na nagrania pana Napoleona z lat 30stych na yt i później na jego książkę „Myśl i bogać się”. Ta filozofia sukcesu naprawdę działa. Napoleon Hill poświęcił jakieś 20 lat na badania tzw. Filozofii sukcesu. Właśnie w tej książce pokazuje jak tą filozofię wprowadzić do swojego życia. Nie jest to łatwe, wymaga dużo pracy, ale jednak można spodziewać się efektów. Napoloen Hill przeprowadził wywiad z najbogatszymi tamtych czasów i opracował swoje wyniki właśnie w tej książce. Oprócz wyników pokazał, że wystarczy naśladować pewne nawyki osób bogatych aby samemu polepszyć swoje życie, zarówno finansowe jak i osobiste. To naprawdę działa…
Czy ta recenzja była przydatna? 1 1
5/5
29-04-2015 o godz 00:00 przez: Przemek | Zweryfikowany zakup
Od pewnego czasu interesuję się rozwojem osobistym i przeczytałem na ten temat już kilka książek. W każdej z nich niejednokrotnie był cytowany Napoleon Hill aż postanowiłem sprawdzić kim jest owa persona. Zaprowadziło mnie to do tego miejsca, aby sięgnąć po jego największe dzieło. Sama historia tego jak się zrodził pomysł do napisania tej książki jest niesamowita. Ten kto zamierza wygrać w lotto - proszę bardzo, ja wybrałem sprawdzony sposób - sprawdzony przez wielu ludzi z historii którzy podążając zgodnie z zasadami Pana Hila dorobiło się fortuny. Ta książka to nie jest powieść albo nowela - to jest "narzędzie", tego się nie czyta raz i odkłada na półkę ale nosi się ze sobą wszędzie i czyta wielokrotnie aż zasady przedstawione w niej głęboko się zakorzenią... Ja już czytam ją drugi raz i wykonuję wszystko zgodnie z poradnikiem który jest na końcu tej książki, i zaczynam odczuwać efekty tego jak wykrystalizowuje się mój charakter aby mieć poczucie że mogę zrobić wszystko - to jest to czego szukałem...
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
02-03-2016 o godz 18:45 przez: mirosław siejko | Zweryfikowany zakup
Jest to wspaniała książka. To jest " biblia biznesu". Wspaniała pozycja, która pobudziła we mnie i wyzwoliła pokłady takiej energii do działania, że mogę po jej przeczytaniu góry przenosić. To wspaniały bodziec do działania. Zawiera takie pokłady energii do działania, jakiej nie uzyskałbym ani na żadnej uczelni, ani w trakcie rozmowy. Doskonale poukładane elementy planu w drodze do uzyskania sukcesu poparte namacalnymi przykładami wybitnych ludzi, którzy odnieśli w życiu sukces. Gorąco polecam tą pozycję jako swego rodzaju zaproszenie do biznesu, do działania, do odkrycia swojej nieznanej osobowości.
Mirek!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
02-07-2022 o godz 08:35 przez: Iwona | Zweryfikowany zakup
O tej książce słyszałam 2 lata temu, chciałam ją kupić lecz nigdzie jej nie było. Gdy Bob Proctor gdy żył w czasach Napoleona Hilla to był jego pierwszy mentor i uczył się z jego książki i trzymał jak biblie i stosował przez pierwsze pół roku za nim doszedl do pierwszych swoich pieniędzy. Jestem zachwycona tą książka i od razu widać co trzeba stosować od Canergiego przeprowadzając z nim wywiad jak być bogatym lub jak zmienić swoje myślenie. Czytam i wyniki są gdy się stosuję jego książkę i zmienia człowieka na lepsze. Jestem wdzięczna za tą książkę..
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
21-01-2016 o godz 19:58 przez: _._._._._ | Zweryfikowany zakup
Lektura obowiązkowa, jeśli chcesz osiągnąć sukces. Nie tylko w biznesie, ale też w wielu innych dziedzinach życia. Książka jest wyjątkowo pod wieloma względami. Nie dość, że można zaczerpnąć dzięki niej dużo przydatnych rad, potwierdzonych 20 latami badań tego człowieka, ale zauważmy również, że wszystkie te rady zostały poparte odpowiednimi przykładami. Mimo tego ile lat temu napisano tę książkę, to wskazówki w niej zawarte są wciąż aktualne. Polecam każdej osobie, głodnej sukcesu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
19-07-2016 o godz 14:30 przez: Piotr Grabowski | Zweryfikowany zakup
Słabe. To określenie kompletnie nie pasujące do tej książki. Napisana lekkim, motywacyjnym językiem podparta historycznymi przykładami. Idealna pozycja na wakacyjny urlop by uświadomić sobie, że można zdziałać tyle by rzucić tą nudną pracę i stworzyć lepszą przyszłość. Proszę, nie wierz w moje słowa a przekonaj się sam, sięgając po tą książkę.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
19-09-2015 o godz 11:47 przez: aRcy | Zweryfikowany zakup
Nienawidziłem budzić się rano z myślą, że mam iść do pracy, która wcale mnie nie rozwija.
Ta książka dodała mi mnóstwo wiary w siebie, zaryzykowałem i teraz każdy poranek witam uśmiechem i chęcią do życia.
Nazywam ją tlenem, ponieważ kiedy przychodzą gorsze momenty, kilka stron przeczytanych dodaje mi chęci do dalszego działania.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
05-06-2019 o godz 16:44 przez: desiderio | Zweryfikowany zakup
Myśl i bogać się jest to najważniejsza lektura z zakresu książek motywujących.To już klasyczna pozycja dla każdego, kto interesuje się rozwojem osobistym. Polecam każdemu komu zależy na rozwijaniu własnej osobowości.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
19-05-2015 o godz 09:33 przez: andy | Zweryfikowany zakup
Po przeczytaniu tej książki już nikt nigdy nie będzie takim człowiekiem jakim był zanim wziął ją do ręki. W tej książce nie ma instrukcji jak zarabiać, ta książka ma zmienić Twoje myślenie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
24-05-2015 o godz 10:37 przez: Grzegorz Ołdak | Zweryfikowany zakup
jest w tej książce ale trzeba ją przeczytać 3 razy tak jak jest napisane i zrobić to co poleca autor. Poradnik jest na prawdę przekonywujący mimo upływu tylu lat wciąż aktualny.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
15-12-2015 o godz 11:01 przez: Radosław Ciołek | Zweryfikowany zakup
Bardzo inspirująca i pouczająca książka.Pomaga wybrać odpowiedni kierunek swoich działań.Więcej nie będę pisał, ponieważ nie chce zdradzać sekretów tej wspaniałej książki.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
24-08-2015 o godz 09:51 przez: Karolina Kula | Zweryfikowany zakup
Z książki dowiadujemy się, że jednak samo myślenie nie wystarczy, trzeba jeszcze zacząć działać. Bardzo fajnie napisana, dobrze się czyta, a autor ma wiele racji :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
08-04-2016 o godz 10:33 przez: Dariusz Owczarek | Zweryfikowany zakup
Najlepsza książka jaką czytałem do tej pory! Idealna dla osób, które prowadzą biznes ale również dla tych którzy chcieliby coś zmienić w swoim życiu!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
09-11-2017 o godz 10:29 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Rewelacja!!! Lektura obowiązkowa dla każdego kto inwestuje w swój rozwój i chce w życiu osiągnąć postawione cele np.niezależność finansową.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
07-01-2018 o godz 16:22 przez: Anai Galwas | Zweryfikowany zakup
Książka niezwykła i moja recenzja nie wpłynie na decyzję o tym czy ktoś kto o niej słyszał się na nią zdecyduje :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
22-01-2016 o godz 11:01 przez: Łukasz Praciak | Zweryfikowany zakup
Bardzo dobra pozycja dla ludzi którzy wiedzą czego szukają w życiu . Nic tylko "Myśl i bogac się "
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
12-12-2017 o godz 08:34 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Idealne na prezent dla chłopaka, szczególnie takiego, który lubi książki o tematyce biznesowej.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
19-10-2015 o godz 07:33 przez: Maciej | Zweryfikowany zakup
Świetna klasyka dla wszystkich którym brakuje motywacji do podejmowania nowych wyznań.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
19-02-2018 o godz 00:56 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Dla ludzi którzy myślą o zmianach w swoim życiu, jest to bardzo inspirujący poradnik.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
20-09-2017 o godz 09:54 przez: Damian Gondek | Zweryfikowany zakup
Klasyk..kazdy powinien ja przeczytać interesujący sie biznesem i finansami. 5/5
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Hill Napoleon

Przechytrzyć Diabła
4.5/5
37,04 zł
49,40 zł

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Psychocybernetyka
5/5
36,80 zł
54,90 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego