Luz. I tak nie będę idealna (okładka  miękka, 07.2017)

Wszystkie formaty i wydania (3): Cena:

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Dostępny w salonie empik

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

  • „Tak dużo robię, a wciąż czuję, że nie jestem wystarczająco mądra, dobra, piękna”.
  • „Nie mam siły, a jednak coś w środku mówi mi, że powinnam, że muszę dawać z siebie więcej”.
  • „Na zewnątrz pancerz, a wewnątrz krucha jak lód, nikt nie rozumie, jaka jestem delikatna”.

Brzmi frustrująco i… znajomo? Jeśli chcesz wreszcie poczuć ulgę, wyzwolić się od wewnętrznej presji, poznać sposoby na osiągnięcie zadowolenia z siebie, a także uwolnić się od zgubnego wpływu opinii innych, ten niekonwencjonalny poradnik jest właśnie dla Ciebie.

To książka o tym, jak (Z)budować poczucie własnej wartości, będą dorosłą kobietą. O tym, jak przejść ze strefy frustracji („muszę”, „powinnam”) do strefy mocy („chcę”, „wybieram”), czyli jak odpuścić to, na co nie mamy wpływu, i zająć się tym, co możemy zmienić, o tym, jak samej sobie ofiarować to, czego potrzebujemy, jak przejąć odpowiedzialność za własne wybory. To wreszcie książka o tym, jak się rozstać ze strategiami małej dziewczynki skutecznymi w dzieciństwie, mającymi na celu zdobycie uwagi, akceptacji i pochwały, a komplikującymi życie dorosłej kobiety, i jak wypracować nowe, adekwatne do tu i teraz.

Autorka, korzystając z własnych doświadczeń, a także z doświadczeń swoich klientek, przekonuje, że każda kobieta ma wszystko, co potrzebne, aby dokonać tej zmiany. Każda z nas może zmienić swoje życie na lepsze, odpuścić, zaakceptować siebie i dać sobie prawo do luzu, który… daje siłę. Bo przecież „i tak nie będę idealna”. 


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1143391376
Tytuł: Luz. I tak nie będę idealna
Autor: Mindewicz-Puacz Tatiana
Wydawnictwo: Wydawnictwo Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 240
Numer wydania: I
Data premiery: 2017-07-05
Rok wydania: 2017
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 215 x 20 x 155
Indeks: 21442117
średnia 4,5
5
309
4
52
3
47
2
12
1
12
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
173 recenzje
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
07-07-2017 o godz 08:03 przez: asando | Zweryfikowany zakup
Książka jest rewelacyjna. Tatiana jest dla mnie wzorem mentorki i psychologa, dlatego jej porady trafiają do mojej głowy i serca. Osobiście dużo porad otworzyło mi oczy i cieszę się że kupiłam tę książkę. Podoba mi się styl pisania Pani Tatiany, a także bardzo dużo cennych wniosków, które są na czasie. Ta książka nie rozwiązuje naszych problemów, bo te są często gotowe na terapię, ale na pewno daje wskazówki, obnaża iluzje i pokazuje, jak w różnych dramatach życia pomóc sobie samemu. Bardzo dziękuję, że Tatiana wydała tę książkę, ja ogromnie skorzystałam z jej porad.
Czy ta recenzja była przydatna? 16 0
5/5
07-07-2017 o godz 02:56 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Hłasko - którego twórczość mnie na swój sposób przed laty "uwiodła" twierdzil, że "własny głos można usłyszeć gardłem, lecz własne życie można usłyszeć tylko własnym sumieniem.." - ja jednak dodam, że choć alternatywnych "dróg poznania" wiele, to dzięki temu Głosowi jak ten z Luzu sumienie - zwłaszcza przygłuszone - szybciej usłyszeć można i wówczas samemu w życiu "wewnętrznym pokrętłem głośności" sterować. Sądzę, że w swym stwierdzeniu się nie mylę.. jak już ten właśnie Hłasko za Luzem Tatiany Mindewicz -Puacz się znalazł. Fenomenalnie NIEbanalna no i każdej ceny warta.
Czy ta recenzja była przydatna? 14 0
5/5
04-07-2017 o godz 02:24 przez: wiktoria.hamada | Zweryfikowany zakup
Inteligentna autorka, a książka napisana w luźny ale ciekawy sposób. Polecam te lekturę każdej kobiecie!
Czy ta recenzja była przydatna? 14 2
5/5
08-07-2017 o godz 12:26 przez: ANNA PĘKACKA | Zweryfikowany zakup
Bardzo dobrze napisana ksiąźka czyta się jednym tchem polecam wszystkim
Czy ta recenzja była przydatna? 14 0
5/5
04-07-2017 o godz 13:20 przez: Emilia Tomczuk | Zweryfikowany zakup
Bardzo ciekawa książka godna polecenia każdemu kto wstydzi się iść do terapeuty A pozwala spojrzeć na sytuacje, które nas otaczają. Mnie wciągnęła. :-)
Czy ta recenzja była przydatna? 13 2
5/5
13-07-2017 o godz 13:52 przez: Katarzyna Podgórska | Zweryfikowany zakup
Ciekawa książka skierowana do kobiet, które chcą zmienić w swoim życiu. Polecam, warto przeczytać.
Czy ta recenzja była przydatna? 12 0
5/5
13-07-2017 o godz 07:03 przez: Gaga | Zweryfikowany zakup
Łatwa do czytania. Daje do myślenia i skłania do refleksji
Czy ta recenzja była przydatna? 12 0
5/5
17-07-2017 o godz 11:09 przez: Anna Rozmus | Zweryfikowany zakup
Tego mi było potrzeba!!! bardzo przyjemnie się czyta..ale i pozostawia pole do refleksji nad sobą i taki chyba byłby cel...dużo przykładów i analiz z życia a nie teoretyzowania:) Brawo Pani Tatiano!!!czekam na kolejne
Czy ta recenzja była przydatna? 11 0
5/5
19-07-2017 o godz 09:52 przez: Sylwia Graba | Zweryfikowany zakup
Bardzo dobra książka.
Czy ta recenzja była przydatna? 9 1
5/5
31-07-2017 o godz 21:24 przez: Ola | Zweryfikowany zakup
Książkę przeczytałam z przyjemnością. Napisana lekko i zrozumiale. Zakupiłam ją zachęcona wywiadem z autorką i nie zawiodłam się. Wiele historii kobiet każda inna a w sumie podobna.Pokazują jak wiele zmienia się w naszym życiu gdy słuchamy siebie i dajemy sobie prawo do bycia sobą i w zgodzie ze sobą. Książka wielokrotnie uświadamia i przypomina, że w tej grze piłeczka jest po naszej j stronie i to każda z nas jest główną rozgrywająca we własnym życiu- niezależnie od opinii innych.
Czy ta recenzja była przydatna? 6 1
5/5
20-07-2017 o godz 19:17 przez: aggi89 | Zweryfikowany zakup
Książka naprawdę godna polecenia, czyta się ją lekko i LUZEM :) Można zauważyć co niezauważalne było dotychczas. Polecam kobietom, ale i mężczyźni odszukają coś dla siebie. Nie wspomnę o samej Autorce, która napisała genialną książkę i za co bardzo dziękuję :)
Czy ta recenzja była przydatna? 6 0
5/5
30-07-2017 o godz 08:42 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Bardzo ciekawe opracowanie, każdy kto chce wglebic się w swoje zachowanie i tęsknoty powinien zajrzeć do tej książki.
Czy ta recenzja była przydatna? 6 1
5/5
08-08-2017 o godz 10:13 przez: KasiaWin | Zweryfikowany zakup
Polecam gorąco. Bardzo ciekawa, przystępnie napisana i otwiera "szeroko oczy" na pewne aspekty naszego życia.
Czy ta recenzja była przydatna? 6 0
5/5
25-08-2017 o godz 11:47 przez: Maria Słobodzian | Zweryfikowany zakup
Perfekcja… Słowo, które stało się standardem życia codziennego i zawodowego, a jednocześnie zmorą XXI wieku. Tatiana Mindewicz – Puacz, znana mentorka z programu „Projekt Lady”, jako ekspert od komunikacji interpersonalnej, wieloletni coach i psychoterapeuta, a przede wszystkim mądra życiowo kobieta, w swojej książce „LUZ i tak nie będę idealna” skłania Czytelnika do przemyśleń i zmiany powielanych przez wiele lat schematów działania. Nakłania do wyeliminowania strategii małej dziewczynki, która nie sprawdza się w życiu dorosłej kobiety. Chociaż przejście ze strefy frustracji do strefy mocy, czyli „chcę i wybieram” jest dość długotrwałym procesem, warto wyzwolić się od zgubnego wpływu wewnętrznej presji, destrukcyjnych zewnętrznych opinii i w końcu poczuć zadowolenie z siebie. Sukces, czyli „fajne życie” to przecież wszystko to, czego najbardziej pragniemy, a złudne przekonanie, że perfekcjonizm w każdej dziedzinie życia doprowadzi nas to tego celu, jest wielkim błędem, popełnianym niestety przez ambitne kobiety. „Wrzucenie na luz” nie ma nic wspólnego z lenistwem i zaprzestaniem dbania o siebie i innych, lecz odrobiną zdrowego egoizmu.
Czy ta recenzja była przydatna? 5 1
5/5
30-01-2018 o godz 14:57 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Przeczytanie tej pozycji zajęło mi zaledwie dwa wieczory, co przy małym dziecku jest nie lada wyczynem. Książka jest napisana przystępnym językiem, zaryzykuję stwierdzenie, dla każdego. Nie znajdziesz tu recepty na lepsze samopoczucie. Ale znajdziesz inspiracje, żeby taką receptę stworzyć samodzielnie. Ten „poradnik” pojawił się w dość trudnym momencie mojego życia pozwalając spojrzeć na swoje wnętrze z różnych perspektyw, przepracowanie „siebie samej”. Dlatego polecam gorąco lekturę „Luzu” każdej kobiecie na rozdrożu, zakręcie czy jakiejkolwiek sytuacji, gdzie jest potrzeba zastanowienia się i zatrzymania. Pozwala ona pochylić się nad sobą w dobrym tego słowa znaczeniu.
Czy ta recenzja była przydatna? 5 0
5/5
25-07-2017 o godz 08:43 przez: Sandra Binek | Zweryfikowany zakup
Ta książka jest idealna dla kobiet, które chcą być idealne, ale przecież nie ma takich osób. Pani Tatiana zrobiła kawał dobrej roboty, udowadniając, że nie ma się czym przejmować, ponieważ jesteśmy takie jakie jesteśmy i trzeba to zaakceptować. Bardzo gorąco polecam wszystkim tę książkę.
Czy ta recenzja była przydatna? 5 0
5/5
01-08-2017 o godz 07:36 przez: czekolada91 | Zweryfikowany zakup
Książka bardzo pomocna osobom które maja niskie poczucie własnej wartości. Tatiana przekazuje nam swoją wiedzę na przykładach z życia. Przekaz informacji jest bardzo prosty, jakby na spotkaniu w koleżanka na kawie. Czyta się jednym tchem, nie mogę doczekać się kolejnej książki.
Czy ta recenzja była przydatna? 5 1
5/5
26-07-2017 o godz 07:48 przez: Agnieszka Mikołajczyk | Zweryfikowany zakup
Ksiązka która uświadamia czasem wydawałoby sie oczywiste rzeczy ale tak naprawde skrywane gdzies głęboko, niby proste historie, prosto sie czyta ale człowiek zastanawia sie nad całym swoim życiem.
Czy ta recenzja była przydatna? 5 0
5/5
02-08-2017 o godz 00:10 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Świetna książka!!! Polecam naprawdę warto ją przeczytać. Świetny poradnik!
Czy ta recenzja była przydatna? 5 2
5/5
01-08-2017 o godz 19:16 przez: Joanna Radczuk | Zweryfikowany zakup
Super książka. Takiej właśnie szukałam, Dziękuje p.Tatiano.
Czy ta recenzja była przydatna? 5 2
Więcej recenzji Więcej recenzji

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Dziady i dybuki
4.8/5
38,66 zł
59,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Kołysanka
4.9/5
30,29 zł
46,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Jak żyć z lękiem
4.7/5
28,99 zł
44,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Lunia i Modigliani
4.5/5
30,29 zł
46,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Tygrys
5/5
29,15 zł
44,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Ostatni śnieg
4.8/5
29,15 zł
44,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Zwierzaki Wajraka
5/5
32,39 zł
49,99 zł

Podobne do ostatnio oglądanego