Jak czytać ludzi radzi agent FBI (okładka miękka)

Wszystkie formaty i wydania (4): Cena:

Oferta empik.com : 25,54 zł

25,54 zł 39,90 zł (-36%)
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Produkt w magazynie Empiku
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Najczęściej kupowane razem

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

Jak czytać ludzi radzi agent FBI

W kręgu Twoich zainteresowań leży studiowanie zawiłości psychiki człowieka? Jeśli tak, możesz jeszcze lepiej wniknąć w umysły ludzi i sprawdzić, jak zachowują się w różnych sytuacjach za sprawą intrygującej i bardzo wciągającej książki Robina Dreeke`a oraz Camerona Stautha pod tytułem „Jak czytać ludzi radzi agent FBI”.

Książka psychologiczna

„Jak czytać ludzi radzi agent FBI” to niezwykła publikacja, która będzie Cię prowadzić krok po kroku po meandrach ludzkiego myślenia i zachowania. Dowiesz się, jak odczytywać, co człowiek myśli, nawet jeśli nie wyraża tego werbalnie. Książka ta przedstawi Ci konkretne sygnały, mimikę czy gesty, które mogą świadczyć o tym, że ktoś co innego myśli, a co innego mówi.

Doświadczenie zawodowe autorów

Fakt, że autorzy pozycji mają bogate, wieloletnie doświadczenie w pracy nad ludzką psychiką sprawia, że książka „Jak czytać ludzi radzi agent FBI” jest jeszcze bardziej autentyczna. Pozwoli Ci ona lepiej rozumieć intencje ludzi. Musisz wiedzieć, że Robin Dreeke był przez ponad dwie dekady pracownikiem FBI i jednocześnie szefem Wydziału Analizy Behawioralnej. Nauczy Cię on, jak w sposób uporządkowany, obiektywny i racjonalny diagnozować i przewidywać zachowania ludzi w Twoim otoczeniu. Do czego przyda Ci się taka wiedza? Na to pytanie odpowiedz sobie samodzielnie.

Tytuł: Jak czytać ludzi radzi agent FBI
Seria: Inwestuj w siebie
Autor: Dreeke Robin , Stauth Cameron
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kompania Mediowa
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 285
Numer wydania: I
Data premiery: 2020-03-25
Rok wydania: 2020
Forma: książka
Indeks: 34453254
 
średnia 3,6
5
28
4
54
3
36
2
15
1
7
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
40 recenzji
4/5
14-04-2020 o godz 13:09 ANETA dodał recenzję:
"Treść jest najważniejsza, jednak sposób jej przekazywania - słownictwo, ton i barwa, intonacja i mowa ciała - jest równie ważną wskazówką, zwłaszcza gdy to, co nieświadome, odsłania uczucia, które nie są spójne z treścią." Zgodzicie się z tym, prawda? W końcu każdy z nas "lustruje" drugiego człowieka, jesteśmy w stanie zauważyć poddenerowowanie, radość, onieśmielenie, czy też zawstydzenie. Jesteśmy obserwatorami otoczenia, wyłapujemy sygnały, tym samym odczytując czyjeś zachowanie. Robimy to nieświadomie. Sięgając po publikację Jak czytać ludzi-radzi emerytowany agent FBI, możecie na chwilę wcielić się w rolę specjalisty od analizy behawioralnej. Robin Dreeke, jednej z autorów, dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w odczytywaniu ludzkiego zachowania. Być może z racji tego, że niejednokrotnie sięgałam po książki o podobnej tematyce, psychologii, lub też poznawałam w minimalnym stopniu analizę zachowania ludzi na różnorakich szkoleniach, temat nie jest mi obcy. Jako że lubię też czasem zagłębiać się w ludzką psychikę, koniecznie chciałam przeczytać tę lekturę. Zastanawiałam się, jakie treści w niej znajdę i jak one zostaną podane. Przekonana byłam, że będzie to typowy poradnik. Otóż nie. Ta lektura dzieli się na kilka rozdziałów, w których opisywane są przeprowadzone działania/rozmowy z OZI (Osobowe Źródło Informacji), gdzie autor wychwytuje i wskazuje nam jego kluczowe intencje/zachowania. Jest to bardzo czytelne, nawet dla osoby nie znającej w ogóle tematu. Dodatkowo otrzymujemy krótkie podsumowania, do których odnosi się autor, a które scalają wiedzę w danym rozdziale. Co najważniejsze, te opisywane przez niego sygnały, które poznajemy, dotyczą naszego codziennego życia. Więc nie musisz być agentem i pracować w kontrwywiadzie, aby nauczyć się zdolności przewidywania :) "Ufaj, lecz sprawdzaj." Natura człowieka jest wbrew pozorom przewidywalna, a jej nauka może być dla nas fascynującym doświadczeniem.
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
4/5
06-05-2020 o godz 17:34 Ksenia Klimas dodał recenzję:
Autor książki jest specjalistą od przewidywania ludzkich zachowań. W książce stara się uniknąć poradnikowego tonu i przekazać czytelnikom jak najwiecej informacji o analityce behawioralnej. Na podstawie własnych doświadczeń zdobytych m.in. w pracy w FBI, przedstawia jak bardzo złożone są ludzkie zachowania i jak można je przewidzieć. Dzięki kilku prostym zasadom, możemy się dowiedzieć co myśli druga osoba i uniknąć przykrego rozczarowania, które tak często nas spotyka. Reasumując, książka jest bardzo wciągająca i napisana w przystępny i interesujący sposób. Naszą naturą jest to, że wielokrotnie chcielibyśmy wiedzieć co myśli druga osoba i uważam, że dzięki wskazówką w tej książce możemy w pewnym stopniu się tego dowiedzieć. A z pewnością będziemy bardziej uważni.
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
2/5
18-11-2020 o godz 13:29 Paweł Maciszka dodał recenzję:
Lanie wody na podstawie ckliwych historii agentury supermocarstwa, dotarłem do 27% i miałem dość ciągłego powtarzania jako to autor był przebiegły i wszystkich czytał...
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
5/5
02-04-2020 o godz 14:11 Gandalfka dodał recenzję:
Myśleliście kiedyś o karierze agenta? Wprawdzie ja nie myślałam, ale od zawsze ciekawi mnie jak dobrze rozczytać zachowanie ludzi. Jak podejść do nich, aby chcieli słuchać i udzielać się w danych zadaniach. Wydawnictwo Kompania Mediowa proponuje nam pozycję, która zwróciła moją uwagę. Byłam ciekawa, czy emerytowany agent FBI jest w stanie w swojej książce pokazać mi coś, czego sama do tej pory jeszcze nie miałam okazji zauważyć. Krótko pisząc, sięgnęłam po „Jak czytać ludzi”, aby się tego przekonać na własne oczy. Robin Dreeke zanim został agentem FBI, służył w US Marine Corps. Od zawsze interesował się zachowaniem ludzi oraz słowami, którymi posługują się, aby odnieść efekt na innych, bardziej podatnych osobach. Ukończył wiele kursów dotyczących psychologii społecznej. A kiedy praca agenta zaczynała go nudzić dostał propozycje zostania kierownikiem Programu Analizy Behawioralnej w FBI. I dopiero tu zrozumiał, że wszystko czego dowiedział się w swoim dotychczasowym życiu warto pokazać innym, aby być może sami zaczęli lepiej rozumieć osoby, z którymi rozmawiają. „Jak czytać ludzi” to książka, która ma dwa wątki. Jeden jest fabularny, a drugi jest podsumowaniem tej fabuły i wprowadzeniem porad z cyklu „na co warto zwrócić uwagę?”. Autor pokazuje nam niektóre momenty ze swojego życia, które ukształtowały jego znajomość czytania znaków w innych osobach, po czym przechodzimy do podsumowań, które wytłuszczają nam rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Najlepsze jest jednak na koniec, bowiem autor przez całą książkę jakby prowadzi z nami dialog, a dopiero pod koniec pyta nas, któremu z jego bohaterów zaufaliśmy i dlaczego, sam tłumacząc, co on uczynił. Czy „Jak czytać ludzi” nauczyło mnie czegoś nowego? Nie. Pracując z ludźmi od dawna znam zachowania czy słowa, na które warto zwracać uwagę. Niemniej jednak lekturę uważam za przyjemną, bo Robinowi Dreeke udało się wszystkie te nazwijmy to „rzeczy” zamknąć w jednej składnej książce, która w pigułce opowiada nam o czytaniu innych ludzi. Ponadto patrząc na niektóre rady odniosłam wrażenie, że osoby pracujące w dużych korporacjach, którym zależy na awansie powinny sięgnąć właśnie po tę pozycję, aby przekonać się, czy warto jeszcze w tej firmie grzać miejsce, bo czeka je rozwój, czy może lepiej zebrać się i znaleźć coś lepszego, które zapewni ten rozwój. Myślę, że „Jak czytać ludzi” można podciągnąć pod „jak czytać swojego szefa”. Pierwsza książka z serii „Inwestuj w Siebie” byłe lekturą przyjemną i szybką. Książkę przeczytałam w kilka godzin, bo zwyczajnie mnie ona wciągnęła, a przy okazji miło było oderwać się od fabularnych lektur i sięgnąć po coś, co pokazuje więcej. „Jak czytać ludzi” polecam, jeżeli pracujecie z ludźmi codziennie i chcielibyście zbudować drużynę, która w każdym momencie, czy to dobrym, czy złym da sobie doskonale radę.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
3/5
21-05-2020 o godz 19:51 Bookendorfina Izabela Pycio dodał recenzję:
"Niemal zawsze ludzie będą postępować zgodnie z tym, co leży w ich interesie." Długo zastanawiałam się, jak ugryźć spisywanie wrażeń po spotkaniu z książką, gdyż pojawiły się bardzo mieszane odczucia. Ciekawe aspekty, nad którymi warto się zastanowić, jednocześnie mało przejrzysta forma prezentacji. A nawet w podanych aspektach pojawiły się plusy i minusy. Wielokrotnie coś mnie zaciekawiło, a następnie wpadałam w marazm poznawania. Autorzy przyjęli założenie barwnego przeplatania proponowanych wytycznych z analizy behawioralnej przykładami z życia zawodowego w FBI. Takie zamienne odzwierciedlenia teorii i praktyki okazały się dobrym pomysłem. Trudno byłoby omawiać istotę wybranych zagadnień relacji społecznych bez usytuowania w konkretnym wzorcu. Mamy zatem mieszankę zwykłego poradnika i fabularnej formy, oba komponenty mocno zyskują wzajemną obecnością, wpływają na lepsze zrozumienie problemów. Chętnie wczytywałam się w opisy rozmów, wydarzeń i operacji z realnego świata, a następnie poddawałam interesującej konfrontacji ze zdobytym doświadczeniem, wypracowanymi poglądami i tezami wysuwanymi przez Dreeke'a. Mniej przekonała mnie warstwa teoretyczna dotycząca sześciu komponentów odczytywania ludzi - inwestowania w cudzy sukces, trwałość, wiarygodność, czyny, język, zrównoważenie. Same zagadnienia wydawały się atrakcyjne i wciągające, ale ich przedstawienie wywoływało lekki chaos w poznawaniu. Narracja nie płynęła płynnie, pojawiały się zbędne skoki, niepotrzebne wtrącenia, zbyteczne powtórzenia, zbędne odwracanie postrzegania negatywnego na pozytywne, i odwrotnie. A przecież, nawet mało obeznany z psychologią społeczną czytelnik poradziłby sobie bez repetycji i podwójnych wypunktowań. Przydałaby się większa przejrzystość w ujęciu tematyki. Spostrzeżenia, tezy i wnioski, oparto na racjonalnych, słusznych i prawidłowych przesłankach. Wiele z poruszanych aspektów znałam wcześniej, z racji zainteresowania nauką badającą mechanizmy i prawa rządzące psychiką i zachowaniami człowieka, ale pojawiło się kilka frapujących myśli, które chętnie rozwijałam w trakcie lektury i po jej zakończeniu. Zajmująco poruszałam się choćby po sferze zaufania ujętego z szerszej perspektywy, wychodzącej poza szablonowe podejście. Jestem przyzwyczajona do bardziej komunikatywnych publikacji, nawet tych o charakterze poradnikowym, jednakże skwapliwie zanurzam się w materii czytania ludzi. Jak wiele jest jeszcze w tej dziedzinie do odkrycia, choć intuicja doskonale podpowiada, jak się zachować, aby zrozumieć drugą osobę, a nie zna naukowych określeń i twierdzeń. Bookendorfina.pl
Czy ta recenzja była przydatna? 1 1
4/5
02-04-2020 o godz 00:20 Książka.w.pigułce dodał recenzję:
Mawia się, że człowiek jest niczym otwarta księga, lecz nie każdy potrafi odczytać pismo w niej zawarte. Księga zamknięta na cztery spusty, księga nieśmiało otwierająca się przy mocniejszym podmuchu wiatru, jak i księga tak mocno wyrobiona, że niemal sama otwiera się, by zaprosić do czytania. Różni ludzie, którym przyświeca jeden cel: zawsze działają w swoim interesie. Niezależnie od tego kim są, jakimi zasadami w życiu się kierują, jakie wartości wyznają - zawsze będą dbać o realizację założonych przez siebie celów skrupulatnie dobranymi środkami. Dreeke spędził 30 lat pracując dla swojego kraju, w pierwszej kolejności jako marines, kolejno w FBI, gdzie do perfekcji opanował czytanie księgi zatytułowanej" człowiek". Emerytowany agent kierował Programem Analizy Behawioralnej, co było efektem splotu wydarzeń, jakie miały miejsce w jego życiu. Autor zamierza w przystępny sposób wyswobodzić się z poradnikowej formy przekazu skupiając się na konkretnych wydarzeniach, w których z miejszymi lub większymi sukcesami stosował odkryte przezeń metody. Wszystko natomiast zaczyna się w przełomowym dla Ameryki, jak i całego swiata momencie - 11 września 2001 roku. Koncertujemy się na sześciu sygnałach ułatwiający rozpoznanie ludzich reakcji i zachowań; sojusz, czas, wiedza, przeszkody, słuchanie oraz prześwietlenie duszy naszego obiektu. Dreeke za pomocą spraw, nad którymi spędził szmat czasu oprócz teorii sypie praktycznymi wskazówkami, niczym z rękawa. Dzięki tej pozycji poznamy zarówno tajniki pracy FBI i innych grup wywiadowczych, a równocześnie zajrzymy w głąb ludzkiej duszy celem dogłębnego rozczytania się w ludzim postępowaniu. Prawdopodobnie po lekturze udoskonalimy się w tej niecodziennej umiejętności, ale także zaczniemy wątpić w intencje drugiego człowieka próbując dociec: jestem manipulowany czy może to ja jestem manipulantem? "... zamiast zakładać, że ludzie są z natury dobrzy, przyjmujemy, że konsekwentnie zmierzają do osiągnięcia tego, czego pragną, i dzięki temu możemy przewidzieć, jak postąpią."
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
4/5
28-03-2020 o godz 07:54 aneta_taka dodał recenzję:
Książka- klucz do odczytywania ludzi. Przewidywanie ludzkich zachowań to dla niektórych właśnie kluczowa wiedza. Posiadając ją można zyskać więcej. Agent FBI, szef Programu Analizy Behawioralnej zdradza swój własny, wypracowany sposób na obiektywne i racjonalne czytanie ludzkich zachowań, które pozwalają zrozumieć sposób myślenia i przewidzieć postępowanie innych osób. 🧾 Niejeden z nas znalazł się w takiej sytuacji, że będąc czegoś pewien, na przykład czyjegoś zachowania, bardzo się rozczarował. Oczywiście pozytywnie lub negatywnie. Czasem dalibyśmy sobie za kogoś rękę uciąć, a okazuje się że ten ktoś postąpił w zupełnie odmienny sposób. W takim momencie zostaje nam jedynie zdziwienie i niedowierzanie. Przecież wszystkie znaki wskazywały na inne postępowanie. Po prostu coś poszło nie tak, źle kogoś odczytaliśmy. 🧾 Książka nie jest zbiorem suchych wskazówek. Na przykładzie własnych doświadczeń jako agenta i wydarzeń na świecie (WTC, kontakty USA-Rosja) autor analizuje sygnały pozwalające przewidzieć zachowanie człowieka. Uczy myśleć jak analityk behawioralny. Po każdym dziale robi małe podsumowanie, dzięki któremu w natłoku myśli i danych łatwiej ogarnąć wszystkie przesłanki. 🧾 Czyta się dobrze. Wciąga od strony psychologicznej. Robi wrażenie ponieważ nikt z nas chyba nie zdawał sobie sprawy jak skomplikowaną jest jednostką, a zarazem jak łatwo (a może i nie) nas rozszyfrować. Nie jest to lektura łatwa, jednak na pewno warta uwagi!
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
3/5
27-05-2020 o godz 19:48 siasiax dodał recenzję:
Po przeczytaniu tej książki wystąpiły u mnie bardzo mieszane uczucia z nią związane. Myślę, że przede wszystkim wiąże się to z tytułem, który może wprowadzić czytelnika w błąd. Mam na myśli konkretnie to, że zdawać by się mogło, iż Robin Dreeke zapozna czytelnika ze sposobami odczytywania ludzi w ogóle. Po przeczytaniu odebrałam jednak wrażenie, że większość dotyczyła głównie sytuacji zawodowych. Nie sądzę, by była to ujma, jednak w takim wypadku należałoby zmienić tytuł, albo napisać książkę w inny sposób. Minusem, który jednak wpłynął najbardziej na moją opinię na temat tej książki jest powtarzanie, prawie "przepisywanie" tych samych zdań i myśli poprzez kolejne rozdziały książki. Domyślam się, że autor w ten sposób chciał podkreślić ważność swojego przekazu i sprawić, aby czytelnik to zapamiętał, jednak w moim przypadku było wręcz odwrotnie i zabieg ten przyczynił się do tracenia chęci czytania dalszych stron. Plusem książki natomiast jest moim zdaniem forma w jakiej została ona stworzona - każdy rozdział rozpoczynał się od "wyrwanej strony" z dziennika agenta, która później służyła jako przykłady do wyjaśnienia pojęć, które wprowadzał autor. Natomiast zakończenie stanowiło podsumowanie, w którym wyszczególnione zostały konkretne rzeczy, które warto z konkretnego rozdziału zapamiętać.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
03-04-2020 o godz 12:27 Kruszynka dodał recenzję:
Przyznam szczerze, że dawno nie czytałam już żadnego poradnika, dlatego z chęcią skusiłam się na propozycję serii ,,Inwestuj w siebie" Nie zapałałam miłością do głoszonych treści od samego początku, ale po przeczytaniu ostatniej strony, doszłam do wniosku, że chętnie zapoznam się także z innymi wydaniami tej serii. A co właściwie radzi Agent FBI? Robin Dreeke kilkadziesiąt lat przepracował w tej jednostce, ucząc się ,,odczytywać" ludzi. Jakie kryteria brał pod uwagę? Poruszał się w kilku obszarach - inwestowanie w cudzy sukces, trwałość, wiarygodność, czyny, język, zrównoważenie. Każdy z nich jest opisany, wskazane są także cechy pozytywne oraz negatywne, które świadczą o ich przejawie. Przez lata pracował także z tzw. podwójnymi agentami, musiał mieć pewność, że są sprawdzeni. Każde kryterium zostało poparte przykładami. Na przykład, czy wiedziałeś, że w dobrym tonie jest interesowanie się drugim człowiekiem i stawianie jego potrzeb na równi, jeśli nie ponad własnymi. ,,Inwestuj w siebie" to nowa seria wydawnictwa Kompanii Mediowej, w przygotowaniu są następujące tytuły: ,,Nawyki bogatych i biednych" oraz ,,Powiem Ci jak być bogatym". Z chęcią się także z nimi zapoznam. Jeśli szukasz ciekawego poradnika z elementami psychologii, ,,Jak czytać ludzi" będzie idealny.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
23-07-2020 o godz 21:48 kryminalnatalerzu dodał recenzję:
Nowy cykl poradników wydawnictwa Kompania Mediowa pt. „Inwestuj w siebie” jest kierowany do ludzi interesujących się rozwojem osobistym, psychologią i finansami. Pierwszym tytułem, jaki ukazał się pod tym szyldem jest książka „Jak czytać ludzi. Radzi agent FBI” Robina Dreeke i Camerona Stauth – ten pierwszy przez lata był szefem Programu Analizy Behawioralnej i właśnie ta informacja skusiła mnie, by po książkę sięgnąć. Jest to dosyć ogólny poradnik na co warto zwracać uwagę, jak odczytywać motywacje ludzi z ich gestów i słów – tak naprawdę nic, czego osoba interesująca się psychologią by nie wiedziała, ale jest to dobre podsumowanie ogólnej wiedzy. Książka wydana jest bardzo ładnie, starannie i przejrzyście, a osobiste historie autora z pracy w FBI nadają lekturze smaczku. Choć liczyłam na trochę bardziej konkretne informacje, to książkę i tak uważam za dobrą i polecam szczególnie tym, który pracują w jakiejś firmie – mają szefa, współpracowników i szanse awansu – autor zawarł w tym temacie wiele pomocnych informacji.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
25-03-2020 o godz 10:20 mstar dodał recenzję:
Niewłaściwa ocena danej osoby często opiera się nie na jej oszustwie, ale na złudzeniach. Złudzeniach, za które sami jesteśmy odpowiedzialni. To punkt wyjścia tej książki. Zastanawiasz się czy i na ile możesz zaufać komuś z Twojego otoczenia? Jakie sygnały należy brać pod uwagę, a co jest nieistotne, aby Twoja ocena danego człowieka okazała nie trafna. Tego wszystkiego dowiesz się właśnie z tej książki. Robin Dreeke jest byłym szefem Programu Analizy Behawioralnej FBI (pewnie pamiętacie Mindhuntera) i wie co pisze. Jeśli zależy Ci na jak najlepszych relacjach z otoczeniem i podejmowaniu lepszych decyzji - polecam serdecznie!
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
23-10-2020 o godz 00:00 BarbaraPietrzak dodał recenzję:
Autorem “Jak czytać ludzi" jest Robin Dreeke, były szef Wydziału Analizy Behawioralnej FBI i to przede wszystkim przekonało mnie do tego, że powinnam przeczytać tę książkę. Jestem pod jej ogromnym wrażeniem tego, że można mieć taką widzę o ludziach i ich sposobie działania. Każdy z Was sięgając po tę propozycję zostanie wzbogacony w wiedzę o człowieku i społeczeństwie. Ja dowiedziałam się w niej w jaki sposób powinnam rozmawiać z ludźmi tak, aby odkryć ich najskrytsze pragnienia. Dodatkowo zrozumiałam, że ludzie ciągle kłamią i to powoduje, że ciężko nawiązać relacje międzyludzkie.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
4/5
16-04-2020 o godz 15:31 Anonim dodał recenzję:
"Jak czytać" ludzi to rzetelny poradnik- autor opisuje w nim wypracowane przez siebie przez lata pracy w FBI sposoby "odczytytwania" ludzkich emocji, zamiarów. Jest to wartościowa pozycja, moim zdaniem przydatna w dużej mierze osobom pracującym w różnego rodzaju firmach, korporacjach- autor poświęca bowiem dużo czasu interpretacji zachowań szefa i współpracowników. Każdy jednak będzie w stanie wyciągnąć z tego poradnika przydatne informacje dla siebie. Jednym słowem- polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
4/5
10-06-2020 o godz 15:01 Alina dodał recenzję:
Jestem w trakcie czytania ale śmiało mogę stwierdzić, że książka jest w porządku. Książka po części opowiada o mowie ciała. Są w niej zawarte historie samego autora z czasów pracy w FBI. Nie będę spoilerować, ani się rozpisywać. Każdy oceni ją jak chce. Moja ocena to 4/5. Gdyby autor wydał jeszcze jedną książkę o podobnej tematyce, na pewno nie będę miała oporów przed przeczytaniem jej. Ja polecam. Książka warta swojej ceny.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
4/5
03-04-2020 o godz 11:32 kamishi dodał recenzję:
"Kiedy wiemy, że możemy komuś zaufać? W większości przypadków ufamy dokonując niewłaściwej oceny. To, że kogoś lubimy nie może oznaczać, że tę osobę można darzyć zaufaniem. Zaufanie nie jest kwestią moralności. Zaufanie to zdolność przewidywania. Zaufanie musi się opierać na racjonalnych przesłankach a to, że kogoś po prostu lubimy nie jest jedną z nich" - jedno z trafnych zdań w tej książce, a jest ich naprawdę wiele.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
4/5
26-04-2020 o godz 12:48 Megan dodał recenzję:
Jest to jedna z tych książek, które czyta się równie dobrze, co fikcję, choć są prawdziwe. Z tej pozycji można dowiedzieć się, jak odczytywać intencje innych wobec nas ale i w jaki sposób ludzie wpływają na nas by zyskać. Autor skrupulatnie opisuje, w jaki sposób działamy i co chcemy przez to osiągnąć. Moim zdaniem, każdy powinien przeczytać tę książkę. Bardzo ciekawa lektura.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
09-07-2020 o godz 23:07 francuz777 dodał recenzję:
Świetna książka zwłaszcza dla osób mających problemy z zaufaniem i budowaniem trwałych relacji. Anegdoty z życia agenta i amerykańska megalomania i mesjanizm dodają uroku. Natomiast merytoryka podkreślana jest dzięki podsumowaniom na końcu każdego rozdziału. Super 9/10
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
4/5
29-09-2020 o godz 08:23 Anonim dodał recenzję:
Mnie książka nie porwała. Wszystko oparte jest o wydarzenia z 11go września, co nijak można odnieść do normalnego życia. Przez pół książki dowiedziałam się tyle co "ufaj, ale sprawdzaj". Drugi raz nie kupiła bym tej książki...
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
23-08-2020 o godz 13:55 Anonim dodał recenzję:
Bardzo przyjemnie się czyta. Porady powielone są historiami, dzięki którym było mi łatwiej przyswoić wiedzę :)
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
18-05-2020 o godz 16:13 Outsider dodał recenzję:
...po wstępnym przejrzeniu tytułu nie mogę się doczekać, kiedy po niego sięgnę z regału.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 1
Więcej recenzji Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Bądź pewna siebie Godecka Joanna
4.0/5
20,41 zł
32,90 zł
strona produktu - rekomendacje Haker umysłów Batko Andrzej
4.4/5
22,54 zł
34,90 zł
strona produktu - rekomendacje Zarządzanie czasem Tracy Brian
5/5
23,36 zł
39,90 zł
strona produktu - rekomendacje Psychowzroczność Siegel Daniel J.
4.5/5
25,54 zł
39,90 zł
strona produktu - rekomendacje Jak się uczyć Fry Ron
5/5
24,68 zł
32,90 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.