Heksagon szczęścia. Równowaga kluczem do spełnienia (okładka  miękka, 04.2021)

Wszystkie formaty i wydania (4): Cena:

Sprzedaje empik.com : 32,28 zł

32,28 zł
49,00 zł porównanie do ceny sugerowanej przez wydawcę
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Każdy sprzedawca w empik.com jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Bo w życiu najważniejszy jest balans.

Zdrowie, relacje, finanse, praca zawodowa, czas dla siebie, rozwój osobisty. Oto sześć obszarów, między którymi poruszamy się... żyjąc. To ni mniej, ni więcej, tylko sześć stref naszego życia, z których żadna nie jest pierwsza ani ważniejsza od innych. Bez dobrego zdrowia nie może być mowy o sukcesie zawodowym. Bez pracy nie będziemy mieć pieniędzy. Odpowiedni poziom finansowy pozwoli nam realizować własne pasje. Jedną z nich może - a nawet powinno - być spędzanie czasu z bliskimi i przyjaciółmi. Drugą najważniejszą pasją świadomego człowieka jest samorozwój. I tak to się kręci. Tak to się uzupełnia w niekończącym się heksagonie szczęścia.

Jak widzisz, problemy w jednej strefie Twojego życia nie pozostają bez wpływu na resztę jego obszarów. I odwrotnie: uzdrowienie konkretnego obszaru wywołuje pozytywny efekt w pozostałych pięciu. Czasem bezpośredni - na przykład uwolniwszy się od bólu w kolanie, będziesz mógł lepiej koncentrować się na swoich zadaniach zawodowych i dzięki temu poprawisz pozycję w pracy. Czasem pośredni - poprawiwszy pozycję w pracy, zwiększysz swoje szanse na awans, także finansowy. Naddatek pieniędzy przeznaczysz na wymarzone wakacje, na których lepiej odpoczniesz i przemyślisz kwestie egzystencjalne...

Heksagon szczęścia może działać w Twoim życiu jak dobrze naoliwiona maszyna, która pozwoli Ci na realizację dowolnych celów i marzeń. Kluczem do jej działania jest zrozumienie mechanizmów utrzymujących wszystkie jej części w balansie.

Czy chcesz dostroić swój własny heksagon szczęścia?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1262718076
Tytuł: Heksagon szczęścia. Równowaga kluczem do spełnienia
Autor: Karzełek Fryderyk
Wydawnictwo: Sensus
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 328
Numer wydania: I
Data premiery: 2021-04-14
Rok wydania: 2021
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 170 x 20 x 239
Indeks: 37730321
średnia 4,7
5
85
4
18
3
4
2
1
1
1
Oceń:
Dodając recenzję produktu, akceptujesz nasz Regulamin.
18 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
14-05-2021 o godz 03:45 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Jest to ostatnia najbardziej ceniona książka autora między innymi takich wyśmienitych pozycji jak "Pieniądze są sexy " oraz " Problemy są dobre" . Od tych dwu zaczęła się moja metamorfoza .'Heksagon szczęścia " bo o nim mowa jest pozycją wybitną .Uważam że powinna znaleźć się nie tylko w bibliotekach szkolnych ale też w spisach lektur .Twórca klubu 555 i heksagonu pro znowu podzielił się swoim doświadczeniem udowadniając jeszcze raz ,że jest geniuszem .Olbrzymia wiedza Fryderyka Karzełka jest podana na ponad trzystu stronach pasjonującej lektury .Wracając do mnie to nie przywiązywałem wagi do pieniędzy ,zauważyłem je po przeczytaniu poprzednich książek .'Heksagon szczęścia -o podtytule -równowaga kluczem do spełnienia, idealnie wg. mnie wpisuje się w poważną lukę dotyczącą kultury finansów. Z poważaniem Fan twórczości Fryderyka Karzełka. Pozdrawiam Klient Strategiczny Empiku Edward Boguslaw Trybalski -moja ocena pięć gwiazdek.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
07-09-2021 o godz 19:27 przez: Piotr Kapusta | Zweryfikowany zakup
Książka przedstawia autorską koncepcję wzoru na szczęście, polegającą na równowadze w 6 obszarach życia. Autor omawia poszczególne obszary i przez szereg pytań skłania nas do refleksji nad daną sferą i zaplanowania w niej zmian. Całość uważam za dość pomocną we własnym rozwoju, choć cała koncepcja wg mnie nie wyczerpuje tematu
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
22-05-2021 o godz 18:31 przez: Grzegorz | Zweryfikowany zakup
Super książka od Fryderyka. Polecam HEKSAGON SZCZĘŚCIA na całe życie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
1/5
01-07-2021 o godz 20:04 przez: Anonim
Ta recenzja została usunięta, ponieważ jej treść była niezgodna z regulaminem
5/5
27-04-2021 o godz 07:09 przez: Sylwia Jaśkiewicz | Zweryfikowany zakup
Bardzo wartościowa książka. Polecam !
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
29-04-2022 o godz 22:04 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Wpiszę recenzję po przeczytaniu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
17-09-2021 o godz 11:03 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Książka do pracy z samym sobą.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
19-11-2021 o godz 08:24 przez: Ewa | Zweryfikowany zakup
Bardzo dobra pozycja.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
30-08-2022 o godz 09:57 przez: pejtersznora | Zweryfikowany zakup
Czegoś brakuje
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
12-08-2022 o godz 18:26 przez: Wojciech | Zweryfikowany zakup
Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
01-09-2021 o godz 22:06 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
POLECAM
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
04-04-2022 o godz 09:53 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Super
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
07-01-2022 o godz 11:04 przez: Szymon | Zweryfikowany zakup
Super
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
06-02-2023 o godz 15:14 przez: jagielowicz.k | Zweryfikowany zakup
Ok
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-05-2021 o godz 16:32 przez: Anonim
Uwielbiam czytać książki rozwojowe. Zawsze wtedy mam przy sobie kolorowe karteczki oraz ołówek, by móc zaznaczać te najważniejsze, najciekawsze fragmenty. Tak było i tym razem – sami możecie zauważyć, że z książki wystają karteczki. Jest to znakiem, że ta pozycja jest rewelacyjna! Chyba każdy z nas chce być szczęśliwy, prawda? Tak samo jak słowo ‘szczęście’ dla każdej osoby oznacza coś innego. Dla jednych szczęściem będzie dobra praca, dla innych zdrowa rodzina a jeszcze inni stwierdzą, że są szczęśliwi bo ciągle wyjeżdżają gdzieś za granicę. A czy wiesz, że szczęście można uzyskać poprzez równowagę na różnych płaszczyznach? Właśnie w tej książce mamy wyjaśnienie tego, jak osiągnąć szczęście w szybki sposób. Bardzo fajnie, w prosty sposób mamy opisane różne sytuacje i strefy naszego życia. Ale zacznijmy od początku. Książka dzieli się na sześć rozdziałów, zwanych obszarami i to właśnie jest Heksagon Szczęścia. Znajdziemy w nich: zdrowie, praca, finanse, relacje, czas dla siebie oraz rozwój osobisty. Każdy z rozdziałów jest dokładnie opisany, w ramkach mamy zaznaczone fragmenty warte zapamiętania. Autor często podkreśla, że równowaga w tych wszystkich obszarach sprawia, że jesteśmy szczęśliwi. A co za tym idzie – gdy w jednym z obszarów dzieje się coś złego, automatycznie psuje się w kolejnych. I nasz nastrój, nasze spojrzenie na świat, na różne sytuacje zmienia się, najczęściej negatywnie. W książce znajdziemy wiele przykładów z życia Karzełka, które pomogą nam spojrzeć na różne sytuacje troszkę inaczej. Jest to rewelacyjna książka dla wszystkich, którzy potrzebują poprawić balans w swoim życiu, pragnąc udoskonalić wyżej wymienione obszary w swoim życiu oraz przeżyć je jak najlepiej, by być szczęśliwym w pełni. Tej książki nie da się opisać, trzeba ją przeczytać osobiście i porady w niej zawarte wdrożyć we własne życie!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-05-2021 o godz 18:56 przez: k.tomzynska
Fryderyk Karzełek i Klub 555 zmieniły moje życie - śmiało mogę to powiedzieć i wcale się tego nie wstydzę. Od ponad roku codziennie o 5:55, bądź później ciągu dnia jestem na spotkaniach klubu. I wiecie co? Kocham to! Nie wyobrażam sobie dnia bez energii jaką daje Fryderyk i inne osoby prowadzące spotkania. Codziennie dostaję dawkę pozytywnej energii i lepiej radzę sobie z problemami, które mnie dotykają. Dlatego nie mogłam przejść obojętnie obok kolejnej publikacji, która wyszła spod ręki tak wspaniałego człowieka. „Heksagon szczęścia. Równowaga kluczem do spełnienia” to wspaniała książka pozwalająca osiągnąć w życiu balans, bo to właśnie balans jest w życiu najważniejszy. Książka ta pomaga nam osiągnąć w sześciu najważniejszych sferach w życiu człowieka - zdrowiu, relacjach, finansach, pracy zawodowej, czasie dla siebie, rozwoju osobistym. Książka podzielona jest na 6 rozdziałów z nazwami pochodzącymi właśnie od obszarów wpływających na heksagon szczęścia. Każdy z nich zawiera przydatne wskazówki i skłania do refleksji. Jednak książka ta to nie tylko czysta teoria. Jest to także zbiór praktycznych zadań skłaniających do refleksji. Tak naprawdę dzięki tej książce możemy inaczej spojrzeć na świat i otaczającą nas rzeczywistość. Jedno zdanie szczególnie utkwiło w mojej pamięci - „Życie ludzkie jest wędrówką, której celem jest szczęście.”. Zdecydowanie muszę się z tym zgodzić. Jeżeli rozwój osobisty jest dla Was ważny, chcecie osiągnąć balans w swoim życiu i poczuć się szczęśliwymi to zdecydowanie sięgnijcie po tę książkę. Jednak niech nie skończy się na samej lekturze. Zawarte w niej wskazówki wdrożcie w życie i osiągnijcie balans.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
21-01-2022 o godz 12:54 przez: anonymous
Szczerze polecam, zmusza do głębokich przemyśleń nad swoim życiem.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
14-04-2021 o godz 15:26 przez: Olula
Daje sporo miejsca na przemyślenia i dojścia do własnej równowagi.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego