Handlowanie to gra + CD (okładka twarda)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Dostępny w salonie empik

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Książka ta została napisana dla tych, którzy poszukują większej satysfakcji w roli handlowca, szanują swój zawód i chcą być profesjonalistami. Jest to praktyczny poradnik dla wszystkich, którzy obsługują klienta i sprzedają produkty swojej firmy. Specyfiką tej książki jest to, że dotyczy polskiego rynku, polskich klientów i polskich handlowców. Autorzy, korzystając z dziesięcioletniego doświadczenia w szkoleniu pracowników firm handlowych, opisują konkretne narzędzia: zjednywanie klienta i rozpoznawania jego potrzeb; radzenia sobie z grami kupieckimi; budowania profesjonalnej podstawy handlowej. Handlowanie to sztuka zadowolenia klienta bez ulegania jego wygórowanym żądaniom. Do każdego klienta prowadzi jakaś droga, tylko nie zawsze handlowcy mają odwagę na nią wkroczyć.

Na płycie CD znajduje się film "Debiuty handlowe", który pozwoli Ci uniknąć wielu błędów w pierwszym etapie negocjacji handlowych. W tej fazie celem kupujących jest osłabienie sprzedającego, ustawienie rozmowy na jak najlepszych warunkach dla siebie. Ten film podpowiada, jak nie wpaść w żadną z zastawionych przez kupującego pułapek. Ukazane są typowe zachowania klientów, jak również sposoby skutecznego radzenia sobie z nimi. Cennym uzupełnieniem materiału jest zaprezentowanie sposobów rozpoznawania podświadomych motywów klienta i jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Handlowanie to gra + CD
Autor: Haman Wojciech , Gut Jerzy
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 264
Numer wydania: I
Data premiery: 2004-01-01
Rok wydania: 2004
Forma: książka + CD
Wymiary produktu [mm]: 215 x 20 x 150
Indeks: 68763121
średnia 4,8
5
25
4
2
3
2
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
12 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
16-11-2020 o godz 10:40 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Nie wierze w urodzonyh handlowcow. Wierze za to w ludzi którzy w młodym wieku zrozumieli na czym handel polega i szlifowali swoje umiejętności do perfekcji. Wierze również ze ciężką praca nauką praktyką ideterminacją każdy może osiągnąć sukces w sprzedaży. Nie ma chyba jednej książki zawierającej cały wiedze nt. sprzedawania. Ta pozycja jest jednak warta uwagi. Napisana przyjemnym językiem, zawiera wiele przydatnych informacji. Niewątpliwym plusem jest materiał na płycie cd. Polecam i pozdrawiam🙂
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
12-04-2016 o godz 15:52 przez: Ewelina J. | Zweryfikowany zakup
Poradnik w eleganckiej twardej oprawie dla wszystkich, którzy chcą być jak najlepsi w sprzedaży. Książka bardzo wszechstronna, uwzględniająca polskie realia rynku, sprzedaży, specyfikę codziennej pracy polskich handlowców/przedstawicieli handlowych, pozbawiona zachodniej "papki", którą często narzucają w pracy zachodnie koncerny swoim przedstawicielom. Dużo ciekawych technik, wyjaśnień pewnych procesów warunkujących skuteczną sprzedaż, utrzymywanie długofalowych relacji handlowych korzystnych dla obu stron, sporo "myków". Książka napisana jasno i lekko. Jest merytoryczna, dobrze opracowana. Warto ją mieć i do niej wracać. Co ciekawe techniki tu opisane są przekazywane na szkoleniach wewnętrznych koncernów i firm, co świadczy o tym, że treść jest naprawdę wartościowa.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
02-12-2014 o godz 15:29 przez: Iwona Zaleta | Zweryfikowany zakup
Nie każdy może być sprzedawcą, choć każdy oferujący nam swoje produkty i usługi za takiego się ma.
Warto przeczytać książkę Panów Hamana i Guta, by zrozumieć jak bardzo spotykani na co dzień sprzedawcy są w błędzie :-).
Pozycja, którą polecam nie tylko szefom zespołów handlowych (choć im również), ale przede wszystkim samym sprzedawcom.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
23-12-2021 o godz 09:26 przez: Stanisław Błoszko | Zweryfikowany zakup
Bardzo dobra książka, aczkolwiek pewnie każdy po przeczytaniu stwierdzi, ze wiele technik opisanych w książce stosuje nawet nie świadomie, może to wynikać z naturalnego sposobu bycia. Na pewno polecam każdemu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
18-06-2015 o godz 10:14 przez: Tomasz Perlik | Zweryfikowany zakup
Idealna na długie podróże samochodem. Polecam wszystkim pracownikom dużych firm.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
17-02-2019 o godz 10:23 przez: Karol | Zweryfikowany zakup
Jedna z lepszych pozycji sprzedażowych jakie czytałem w ostatnim czasie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
16-01-2016 o godz 17:58 przez: franki1025 | Zweryfikowany zakup
przystępnie napisana. nie jest to złoty środek do sprzedaży.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
04-07-2018 o godz 08:43 przez: Łukasz | Zweryfikowany zakup
Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
03-01-2009 o godz 17:43 przez: JAK
We wstępie do książkowej "mutacji" warsztatów "Handlowanie to gra. Od namawiania i żebrania do zaspokojenia potrzeb klienta" autorzy - trenerzy (coach'owie) Wojciech Haman i Jarzy Gut tak między innymi uzasadniają powstanie tej publikacji: "[...] powodem napisania tej książki było nasze przekonanie, że w dostępnej literaturze nikt nie uwzględnia specyfiki handlowania w Polsce.". Nie podzielam tego argumentu. Na przykład osiem lat wcześniej był wydany poważniejszy "Poradnik negocjatora. Reguły negocjacji kupieckich" Stanisława Długosza", a potem jego kontynuacja "Zawieranie kontraktów w handlu zagranicznym" (1993.).
Powyższe zastrzeżenie nie kłóci się z POTRZEBĄ czytania książek, w których o sprzedaży pisze się "lżej" i od podstaw.Tak jak robią to obaj autorzy. Cenię ich za odświeżenie i przypomnienie dekalogu sprzedawcy według Gary'ego Karrasa amerykańskiego klasyka kursów dla handlowców. Dodatkowym atutem publikacji jest załączony film. "Bryk" łatwo się czyta. Ćwiczenia są proste.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
06-04-2014 o godz 00:00 przez: Polan
Choć ksiażka wydana była w 2004 roku wciąż jest aktualna, jedynie brakuje w niej większej ilości współczesnych przykładów i większego wpływu branzy internetowej. Pod każdym innym względem książka jest kapitalna. To co ważne, odnosi się do rynku polskiego, z naszymi realiami, systemami i mentalnością. Szczerze polecam!!!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
06-06-2015 o godz 00:00 przez: Antoni Musiał
Wciąż chyba najlepsza pozycja na temat handlu w bardzo szerokim ujęciu. Książka, ze względu na ilość omówionego materiału ma bardzo wszechstronne zastosowanie, mogą z niej korzystać wszyscy, którzy w jakimkolwiek stopniu mają doczynienia z handlem. Dodam, że bardzo przydatną pomocą jest załączona płyta CD.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
19-02-2020 o godz 14:28 przez: Anonim
Bardzo przydatna wiedza, nieważne czy pracujesz jako handlowiec czy tez na produkcji. Wiedze moz a wykorzystać w każdej dziedzinie życia
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji

O autorach:

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Rozmyślania Marek Aureliusz
4.5/5
18,40 zł
29,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Linux. Biblia Negus Christopher
5/5
94,74 zł
149,00 zł
Inne z tego wydawnictwa C# 9.0 w pigułce Albahari Joseph
5/5
124,73 zł
179,00 zł

Podobne do ostatnio oglądanego