FIFA 18 - Edycja Ronaldo (PlayStation 4)

Producent:

Sprzedaje empik.com 299,99 zł

Cena empik.com:
299,99 zł
Koszt dostawy:
Salon empik - 0,00 zł
Produkt w magazynie empiku
Wysyłamy w 24 godziny
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Dostępność w salonie empik

Zarezerwuj w salonie empik

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Zamawiając grę FIFA 18 - Edycja Ronaldo otrzymasz:

 • do 20 dużych złotych paczek Premium FIFA Ultimate Team (jedna tygodniowo przez 20 tygodni),
 • Cristiano Ronaldo na 5 meczów wypożyczenia w FUT,
 • 8 wyjątkowych strojów FUT zaprojektowanych przez wykonawców utworów wykorzystanych w grze FIFA.
lenovo 1

Wykorzystująca silnik Frostbite gra EA SPORTS FIFA 18 zaciera granicę między światem wirtualnym a prawdziwym i ożywia zawodników, zespoły i atmosferę tego wspaniałego sportu. Tegoroczna odsłona to największy krok naprzód w rozwoju technicznym serii. Technologia ruchu prawdziwych piłkarzy (Real Player Motion) to nowy system animacji poprawiający precyzję i płynność sterowania oraz doskonale odwzorowujący osobowość zawodników – teraz Cristiano Ronaldo i inni najlepsi piłkarze zachowują się i poruszają tak, jak na prawdziwych boiskach. Sterowanie piłkarzami połączone z nowymi stylami gry zespołów i systemem ustawiania się na boisku dają narzędzia do tworzenia emocjonujących chwil, które rozgrzewają do czerwoności areny piłkarskie na całym świecie. Gra zabierze Cię również w podróż z Aleksem Hunterem, który powraca z nowymi przygodami w gwiazdorskiej obsadzie z Cristiano Ronaldo i innymi gwiazdami europejskiej piłki. Do trybu FIFA Ultimate Team wkraczają Ikony FUT z Ronaldo Nazário i innymi legendami futbolu.

Sterowanie zawodnikami

 • Technologia ruchu prawdziwych piłkarzy: Nowy odmieniający oblicze gry system animacji wykorzystuje dopasowanie trajektorii ruchu każdej części ciała w każdej klatce, co daje doskonale płynne i dynamiczne sterowanie. Nowe techniki odtwarzania zarejestrowanego na żywo ruchu i animacja z płynnymi przejściami między klatkami pozwalają wiernie odwzorować prawdziwą piłkę. Nasza technologia pozwoliła zwiększyć precyzję ruchu każdego zawodnika na boisku, co wyniosło całą grę na nowy poziom realizmu.   
 • Osobowość piłkarzy: Sześć nowych archetypów postaci i nowa technologia odwzorowania zawodników pozwalają zróżnicować zachowanie piłkarzy na boisku i nadać im indywidualny charakter. Po raz pierwszy w historii serii rzeczywiste ruchy, wymiary i atrybuty piłkarzy decydują o tym, jak zawodnik będzie się zachowywał w grze, dzięki czemu każdy może naprawdę wejść w skórę najlepszych na świecie. W grze FIFA 18 od razu poznasz słynny sprint Ronaldo, fantastyczne zwroty Sterlinga i charakterystyczne ruchy ramion Robbena.
 • Przebudowa dryblingu: W grze FIFA 18 można ruszyć w stronę obrońcy z pewnością siebie wynikającą z wiedzy, że najlepsi piłkarze potrafią gwałtownie zmienić kierunek biegu. Nowa mechanika dryblingu pozwala podejść bardziej kreatywnie do pojedynków jeden na jednego. Bardziej precyzyjne prowadzenie piłki, ciaśniejsze zwroty i błyskawiczne przyśpieszenie. Tego jeszcze w grach piłkarskich nie było!
  • Płynność: Kreatywne sztuczki, kontekstowe prowadzenie piłki i zupełnie nowa mechanika dryblingu dają graczom więcej możliwości w ataku, kiedy trzeba sobie radzić na niewielkiej przestrzeni. Teraz można z łatwością zmieniać kierunek biegu i czuć błyskawiczną reakcję kontrolowanego piłkarza, kiedy nakazuje się mu uniknąć ataku obrońcy.
  • Szybkość: Realistyczne i dynamiczne animacje biegu pozwalają szybciej przejść od powolnego prowadzenia piłki do pełnego sprintu.
lenovo 1

Style gry zespołów i ustawianie się piłkarzy na boisku

 • Nowy system ustawiania się piłkarzy na boisku: Dzięki większej swobodzie ruchu pozostali zawodnicy na boisku analizują sytuację wokół nich i reagują stosownie do niej: wybiegają na pozycję w odpowiedniej chwili albo pokazują się do podania, aby wesprzeć prowadzącego piłkę. Nowy system ustawiania się piłkarzy na boisku daje zrównoważone pokrycie boiska i więcej możliwości w ataku dzięki lepszemu czytaniu gry przez cały zespół.
 • Style gry zespołów: Rozbudowany zestaw prawdziwych stylów gry charakterystycznych dla niektórych zespołów sprawia, że na wirtualnym boisku w grze FIFA 18 zobaczysz najczęściej wykorzystywane w prawdziwej futbolu taktyki – błyskawicznie rozpoznasz tiki-takę niektórych spośród najlepszych zespołów Europy albo wysoki pressing stosowany przez kluby Premier League. Poczuj różnicę w podejściu do konstruowania ataków i zachowania w destrukcji, gdy wybierzesz inną drużynę lub zmierzysz się z innym rywalem.
 • Dynamiczne szybkie zmiany: Nowe kontekstowe sugestie zmian pozwalają z łatwością wprowadzać nowych piłkarzy na boisko bez konieczności wstrzymywania meczu. Czy to w odpowiedzi na zmarnowaną szansę, czy po stracie bramki możesz momentalnie zdecydować o dokonaniu zmiany bez otwierania menu.


Realistyczne areny piłkarskie

 • Regionalna atmosfera: Realistyczna wędrówka słońca po niebie, cieniowanie jakości filmowej, charakterystyczne elementy otoczenia murawy, elementy prezentacji wizualnej zaczerpnięte z prawdziwych transmisji meczów La Liga i MLS, butelki i wyrwana trawa na boisku, flagi kibicowskie klubów i z konkretnych stadionów, komentarz dynamicznie reagujący na wydarzenia na boisku i zmiany stanu murawy złożone razem dają najbardziej realistyczną oprawę meczów w historii serii FIFA.
 • Wysokiej jakości dynamiczne trybuny: Nowe indywidualne reakcje kibiców na trybunach i większa liczba regionalnych przyśpiewek pozwalają czerpać energię od dwunastego zawodnika. Podczas konstruowania ataku z trybun będą dobiegały dobrze znane z prawdziwych meczów przyśpiewki, kibice będą szaleli po strzelonej bramce tak jak na prawdziwych stadionach, a piłkarze mogą podbiec do sektora zajętego przez fanów swojego klubu, by razem z nimi świętować zdobytego gola.

Pełne dramatyzmu chwile

 • Cudowne bramki: Nowe animacje ruchu i strzałów sprawiają, że kopnięcia i uderzenia głową są bardziej płynne, co pozwala zdobywać jeszcze piękniejsze bramki. Indywidualna osobowość piłkarzy gwarantuje, że najwięksi bohaterowie nie zawodzą w najważniejszych meczach i częściej trafiają do siatki wtedy, kiedy to najbardziej istotne.
 • Nowe sterowanie dośrodkowaniami: Nowy sposób dośrodkowywania daje wiele różnych możliwości wrzucenia piłki w pole karne, co pozwala tworzyć dynamiczne okazje strzeleckie. Centry na jedenasty metr, zawieszone piłki i wrzutki na długi słupek dają nowe sposoby precyzyjnego zagrania piłki do wypatrzonego w polu karnym kolegi.

Droga do sławy: Powrót Huntera
Poznaj piłkę w różnych zakątkach świata: Od przerwy letniej w Brazylii po turniej przedsezonowy w Los Angeles – Alex Hunter pozna rozmaite piłkarskie środowiska w ramach podróży po różnych krajach.
Więcej powodów do gry: Historia jest podzielona na rozdziały z oddzielnymi krótkoterminowymi celami. W ten sposób Alex Hunter ma większą motywację do gry przez cały drugi sezon swojej obiecującej kariery.
Gwiazdorska obsada: Na czele długiej listy gwiazd piłki i nowych zróżnicowanych postaci stoi sam Cristiano Ronaldo. Gwiazdorska obsada gwarantuje wspaniałą kontynuację.
Ważne decyzje: Gracze staną przed koniecznością podejmowania poważniejszych i trudniejszych wyborów, które wpłyną na przebieg historii i będą miały daleko sięgające konsekwencje.  Każdy może kształtować opowieść w swój sposób i podejmować decyzje wpływające na przebieg kariery Huntera oraz jego relacje z innymi postaciami tak na boisku, jak i poza nim.
Twój Alex Hunter: Zmień wygląd Aleksa – jego uczesanie, tatuaże i ubranie. Możliwości do wyboru jest naprawdę dużo! Możesz nawet zdecydować, którą nogę Alex będzie miał mocniejszą, aby młody Anglik lepiej wpisywał się w Twój styl gry.
Lokalna gra wieloosobowa: Możesz grać wspólnie ze znajomymi w grze lokalnej i razem z nimi przeżywać nowe przygody. 
Nowe postacie do wyboru: Teraz można rozgrywać krótkie oddzielne historie nowymi postaciami, które Alex spotyka na swojej drodze do sławy.

lenovo 1


Fifa Ultimate Team (FUT)
Zbuduj zespół swoich marzeń z tysięcy piłkarzy dostępnych w najpopularniejszym trybie w serii FIFA. W FIFA 18 znajdziesz nowe codzienne zadania, powalczysz co tydzień o atrakcyjne nagrody w Squad Battles, obejrzysz mecze najlepszych graczy świata na Kanale Mistrzostw, a także będziesz mieć możliwość gry legendami piłki dzięki wprowadzeniu IKON FUT! Poza nowymi sposobami zabawy i zdobywania nagród w FIFA 18 znajdziesz znane i lubiane tryby takie jak wyzwania budowania składu, FUT Draft, sezony FUT czy Mistrzostwa FUT!

 • Ikony FUT: Ronaldo Nazário. Diego Maradona. Pelé. Ronaldinho. Graj największymi legendami piłki – IKONY FUT wkraczają do FIFA 18 Ultimate Team.
  • Historie Ikon FUT: Legendarni piłkarze z dawnych czasów mają teraz specjalne karty z atrybutami odzwierciedlającymi ich styl gry i umiejętności w różnych okresach kariery.
 • Squad Battles: Rywalizuj i zdobywaj nagrody w nowym trybie gry dla jednego gracza – Squad Battles. Rzucaj wyzwanie składom innych graczy FUT, aby zdobywać nagrody i piąć się w górę rankingu. Ponadto w promowanych wyzwaniach możesz spróbować swoich sił w starciu ze składem przygotowanym przez piłkarzy, zawodowych graczy w FIFA i celebrytów.
 • Zadania: Wykonuj dynamiczne codzienne i tygodniowe zadania w grze lub w nowej aplikacji towarzyszącej FUT 18  i zdobywaj wspaniałe nagrody. Zadania będą różne – od skupiających się na zarządzaniu zespołem po wymagające wykonania konkretnych rzeczy w meczach. Im trudniejsze wyzwanie, tym lepsza nagroda.
 • Kanał Mistrzostw: Oglądaj pełne powtórki meczów z Ligi Weekendowej najlepszych graczy z całego świata. Możesz śledzić przebieg spotkania z możliwością zatrzymywania odtwarzania i przełączania między różnymi kamerami, aby poznać sposób gry elity FUT i poprawić swoje umiejętności!
 • Aplikacje Web App i towarzysząca: Graj więcej w FUT, gdziekolwiek jesteś! Przygotowana z myślą o grze FIFA 18 nowa aplikacja Web App zawiera funkcje dostępne w aplikacji towarzyszącej, w tym umożliwia wykonywanie zadań i wyzwań budowania składu. Dzięki nowym aplikacjom będzie można łatwiej handlować na rynku transferowym i zarządzać składem na urządzeniach z systemami iOS i Android.
lenovo 1

Tryb kariery
W grze FIFA 18 tryb kariery również wykorzystuje silnik Frostbite, aby zapewnić graczom większy realizm poprzez wprowadzenie interaktywnych negocjacji transferowych czy filmów z aktualnościami ze świata piłki w menu. Ponadto dostępne są nowe sposoby rozwijania piłkarzy w postaci udoskonalonych gier treningowych.

 • Interaktywne negocjacje transferowe: Całkowicie zmieniliśmy proces prowadzenia negocjacji transferowych i kontraktowych, aby pozwolić graczom jak najlepiej się wczuć w rolę menedżera. Dzięki kołu decyzyjnemu teraz możesz pertraktować osobiście z przedstawicielem drugiego klubu czy agentem piłkarza i dogrywać na żywo szczegóły pozyskania tego upragnionego wzmocnienia składu.
 • Dynamiczne filmy: Najgłośniejsze działania klubów i zawodników, a także ważne wiadomości z całego świata piłkarskiego będą prezentowane z wykorzystaniem dynamicznych filmów w menu trybu kariery. Zobaczysz najnowszy nabytek klubu prezentowany na konferencji prasowej, bilbordy z podobizną piłkarza, a także zdjęcia z nowymi kolegami z drużyny i menedżerem. Ponadto zobaczysz okolicznościowe materiały dotyczące przełomowych punktów w swojej karierze, takich jak nagroda dla piłkarza miesiąca, mistrzostwo kraju czy zdobycie pucharu..   
 • Nowe gry treningowe: Przy ponad piętnastu nowych grach treningowych szkolenie piłkarzy i ich rozwój są bardziej urozmaicone. Możesz tworzyć gotowe zestawy ćwiczeń i przypisywać je do konkretnych zawodników lub ich grup, dzięki czemu możesz lepiej kształtować strategię rozwoju młodych piłkarzy albo stopniowo zwiększać obciążenie zawodnika wracającego po wyleczeniu kontuzji.
lenovo 1
Tytuł: FIFA 18 - Edycja Ronaldo
Producent: Electronic Arts
Wydawca: Electronic Arts
Dystrybutor: Electronic Arts Polska
Data premiery: 2017-09-26
PEGI:
Wersja językowa: Angielska, Polska (Dubbing)
Nośnik: Blu-ray Disc
Liczba nośników: 1
Platforma: PlayStation 4
Rodzaj opakowania: Blu-ray Box
Aktorzy udzielający dubbingu: Laskowski Jacek, Szpakowski Dariusz
Wymiary [mm]: 170 x 14 x 135
Indeks: 22279354
Kup, zrecenzuj i wygraj
średnia 4,4
5
19
4
3
3
0
2
1
1
2
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
16 recenzji
25-11-2018 o godz 21:16 Dobry Ziomek Martu dodał recenzję:
No no Chłopak jak dostał to był zachwycony Także polecam jak chce się czymś uszczęśliwić i zająć gamerską dusze swojej chłopinki ;D
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
29-12-2017 o godz 09:08 Gosiamek dodał recenzję:
grane codziennie od czasu kupna, naprawdę super gra, fajne wydanie, polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
31-10-2017 o godz 06:11 Tomasz Marchliński dodał recenzję:
Strasznie zepsuli tą grę . Grywalność tragiczna. W tym wszystkim dobra była jedynie transakcja. Szybka i tania.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
12-10-2017 o godz 16:16 Anonim dodał recenzję:
Wszystko przebiegało zgodnie z oczekiwaniami wysyłka plus obsługa gra świetna widać różnicę z FIFA 17 więcej możliwości o wiele lepsza grafika tylko grać 😁😁👍👍
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
11-10-2017 o godz 12:20 Anna Święcicka dodał recenzję:
Gra spełnia oczekiwania, dalszy ciąg futbolowj rozrywki
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
10-10-2017 o godz 21:29 PIOTR CHOCHOROWSKI dodał recenzję:
Po prostu nic dodać nic ująć FIFA 18 Najlepsze Wydanie !!!!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
05-10-2017 o godz 08:04 ewelina kulminska dodał recenzję:
Bardzo sprawna obsługa klienta i szybka dostawa towaru!!!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
05-10-2017 o godz 04:33 Patryk Chmiel dodał recenzję:
Rewelacyjna gra! Jestem zadowolony z tego zakupu. Polecam wszystkim fanom FIFA.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
04-10-2017 o godz 09:12 Kamil Przybysz dodał recenzję:
Daje 5 za obsługę. Ale gra była dostarczona 27 września.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
04-10-2017 o godz 07:49 Anonim dodał recenzję:
Daje 4 ponieważ gra nie była dostarczona na czas. Pozdrawiam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
04-10-2017 o godz 00:28 Anonim dodał recenzję:
jestem fanem tej serii od samego początku jak tylko się ukazała więc i ta wersja gry jest ogrywana od 26 września przez moją osobę gra rewelacja świetna grafika animacje piłkarzy gole trybuny stadiony i co najważniejsze tryb FUT jak dla mnie bomba 10 /10
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
03-10-2017 o godz 15:08 iwona pomaska dodał recenzję:
Superr
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
03-10-2017 o godz 08:56 Agnieszka Zielińska dodał recenzję:
Empik daje radę jak zawsze, wszystko w porządku, ekspresowa dostawa do sklepu, jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
03-10-2017 o godz 08:23 Anonim dodał recenzję:
Wszystko na czas. Serdecznie polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
03-10-2017 o godz 04:22 Anonim dodał recenzję:
Gra jest całkiem Ok co prada ma jakieś minusy ale nie ma gry idealnej ja szczerze polecam ta grę !
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.