Wspomnienie o Cecylii, smutnej królowej (okładka twarda)

Wszystkie formaty i wydania (3): Cena:

Sprzedaje empik.com 30,99 zł

30,99 zł 34,90 zł (taniej o 11 %)
0 zł za dostawę do salonu empik
Wysyłamy w 24 godziny
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Najczęściej kupowane razem

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

Zbeletryzowany i nieco fantastyczny zapis trzech ostatnich dni życia polskiej królowej Cecylii Renaty, żony Władysława IV.

Próba przypomnienia niezwykłej kobiety. Portret władczyni, matki, żony, artystki, cichej buntowniczki i ofiary dynastii. Kobiety niepięknej, ale wielbiącej piękno.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Wspomnienie o Cecylii, smutnej królowej
Autor: Lesiak Janina
Wydawnictwo: Wydawnictwo Mg
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 124
Numer wydania: I
Data premiery: 2016-03-02
Rok wydania: 2016
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 19 x 220 x 152
Indeks: 18680560
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
9 recenzji
11-12-2017 o godz 12:50 Iwona dodał recenzję:
Ciekawe ujęcie postaci historycznej. To nie typowe podejście do tematyki jest naprawdę fascynujące.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
25-08-2016 o godz 20:00 Triskel dodał recenzję:
Historia Cecylii Renaty Habsburżanki zapada mocno w pamięci, dzięki emocjonalnym losom pokazującym życie prawdziwej kobiety. Żona Władysława IV Wazy była kobietą nowoczesną, emocjonalną, która nie zaznała jednak szczęścia w miłości, ani nie miała szczęścia w byciu matką. Wszystkie jej dzieci umierały w bardzo młodym wieku, a ona sama zmarło poprzez komplikacje po porodzie. Cecylia poroniła, co odbiło się na niej bardzo mocno, mąż zbytnio nie okazywał jej miłości, a liczne krytyki społeczne i zerwanie więzi rodzinnych sprawiły, że była nieszczęśliwa. Podporządkowała swoje całe szczęście osobiste racji stanu.

Cecylia Renata Habsburżanka w niniejszej publikacji wspomina swój ślub i nadzieje jakie z nim wiązała. Snuje liczne wspomnienia, analizuje własne życie, które z biegiem czasu zdało się rozpadać. Życie przeciekało jej przez palce, a ona sama stawała się coraz bardziej nieszczęśliwa. Liczne bogactwa nie przyniosły szczęścia, a miłości, której tak bardzo pragnęła nie było dane jej zaznać. Książka zawiera zapiski smutnej opowieści, królowej, która pozostawiła po sobie pamięć jako osoba dobra i świątobliwa. Kobiety, która nie będąc piękną na zewnątrz była piękna w środku.

Janina Lesiak oddaje w ręce czytelników zbeletryzowany opis trzech ostatnich dni z życia polskiej królowej Cecylii Renaty Habsburżanki. Kobiety, która kochała sztukę, była nieśmiała i została ofiarą dynastii. Cecylia Renata może i nie była zbyt urodziwa, to charakteryzowała się ogromną skromnością, delikatnością i troską o otoczenie. Martwiła się o swoje dzieci, była zazdrosna o liczne kochanki męża i ponad wszystko pragnęła miłości. Jej lękliwość i nieśmiałość sprawiła, że niejednokrotnie próbowano ją wykorzystywać, przeciwko czemu nie potrafiła sobie zbytnio poradzić. Nawet gdy była obłożnie chora nie chciała nikomu zawracać głowy stanem swojego zdrowia. Była niezrozumiana i osamotniona. Z pewnością sięgnę jeszcze po kolejne portrety niezwykłych, choć mało znanych kobiet, gdyż stwierdzam, że na prawdę warto.

Żona Władysława IV była jedną z wielu kobiet, które były poniekąd ofiarami swoich czasów. Dynastyczna polityka zmuszała je do wychodzenia za mąż, często w młodym wieku za dużo starszych mężczyzn. Co kończyło się tragediami życiowymi wielu młodych kobiet. Janina Lesiak spisała się doskonale i oddała w ręce czytelników pozycję dopracowaną i napisaną barwnym językiem. Z przyjemnością oddałem się lekturze "Wspomnienie o Cecylii smutnej królowej" i wsiąknąłem od pierwszej do ostatniej strony. Całość czyta się bardzo szybko, a losy Cecylii Renaty czytałem z nieukrywaną ciekawością. Wspomnienia zawarte w tej książce potrafią wzbudzić duże emocje i dobitnie pokazują, że posiadanie pieniędzy jest ważne, jednak ich posiadanie nie gwarantuje szczęścia.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
04-04-2016 o godz 12:31 MARTA KACZMARCZYK dodał recenzję:
Autorka pokusiła się o spisanie krótkiej historii o Królowej Cecylii Renacie Habsburżance, żonie Króla Władysława IV. Jej małżeństwo nie należało do udanych. Trwało zaledwie siedem lat, podczas których to królowa trzy razy była w ciąży. Każde z dzieci wcześnie umarło, przy czym ostatnia ciąża okazała się martwą. Mimo smutku i rozpaczy jakie królowa czuła po stracie swoich dwóch pierwszych dzieci, była bardzo pobożna i kulturalna. Za to lud bardzo ją cenił. Jej smutek powiększał się na skutek relacji z mężem. Mimo małżeństwa, król adorował inne kobiety na dworze, przez co królowa czuła się niechciana, a czasami odrzucona. Z czasem przestano się z nią liczyć, co bardzo jej doskwierało.

Cierpiała, bo nic od niej nie zależało. Była tylko tłem dla cudzych ambicji i pragnień, nikt się z nią nie liczył – może dlatego, że stała po stronie narodu, którego tutaj nie rozumiano i którego lekceważono.

Była poważna, rozsądna i dumna, ale jej powagę brali za oschłą surowość, dumę za pychę, rozsądek za oziębłość charakteru, a życzliwą ciekawość ludzkich sprawa za wścibstwo i wtrącanie w cudze życie.

Książka ma charakter kobiecej literatury. Dużo tu emocji, opisów strojów i wrażeń związanych z ciążą i porodem. Poza tym autorka, w krótkiej, bo zaledwie niespełna 130-sto stronicowej książce przedstawia tło historyczne Europy XVII wieku, ale też pozycję i rolę królowych na dworze polskim. Jedyne co mogę zarzucić autorce, to fakt, iż opowieść jest tak krótka. Można było by się pokusić o połączenie faktów i fikcji literackiej przy tej niezwykłej osobie, jaką była Królowa Cecylia Renata. To ona zaczęła przejawiać bunt, jako żona króla, która chciała mieć więcej do powiedzenia niż tylko pięknie wyglądać i rodzić potomków. Oczywiście jest to zaznaczone w książce, jednak zbyt mało wyraźnie.

Książkę polecam, nie tylko dla miłośników historii, ale tym co lubią dobrą literaturę.
www.lubieczytac.blogujaca.pl
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
31-03-2016 o godz 19:43 dobrerecenzje.pl dodał recenzję:
Janina Lesiak jest autorką książki o polskiej królowej, Cecylii Renacie, żonie Władysława IV.
Cecylia Renata Habsburżanka(1611-1644), córka Cesarza Fryderyka II. Królowa Polski i żona Władysława IV Wazy. W wieku pięciu lat straciła matkę i była wychowywana przez macochę, przy której stała się bardzo gorliwą katoliczką.
Autorka książki opisuje trzy dni z życia polskiej królowej, która choć nie była osobą bardzo urodziwą, to głęboko wierzącą, dobrą i czułą kobietą. Życie królowej nie należało do łatwych. Sprowadzało się do wydania na świat potomka, a Cecylia miała już dwa poronienia, po których czuje straszny ból i po raz pierwszy w życiu złości się „Jak można kazać matce chwalić Boga za to, że zabrał jej dziecko…”. Królowa Cecylia dobrze wiedziała, że król ma kochanki, trwoni wielkie sumy pieniędzy na dogadzanie rozpuście. Znosiła to mężnie, nie mogła jednak konkurować z pięknymi damami o cieniutkich taliach i obfitych piersiach, a ponieważ król wcale się nią nie interesował dodatkowo sprawiało jej to ból i cierpienie. Cecylia Renata bardzo wspierała męża, co było odbierane za manipulowanie królem, była poważna, rozsądna i dumna, a jej powagę brano za oziębłość i wścibstwo, choć nigdy nie doczekała się ani jednego ciepłego słowa, ani jednego „dziękuję” od króla.
W trzecim dniu opisanym przez autorkę, królowa wydaje na świat potomka, po czym czuje się coraz gorzej i wie, że już niedługo musi odejść z tego świata, dlatego modli się cichutko i wie, że to jest jedyna szansa dla niej, gdzie będzie szczęśliwa.
Książka jest bardzo smutna, ale czytałam ją z wielkim zainteresowaniem. Jest cienka, zawiera 124 strony, ale wydana w bardzo pięknej twardej oprawie. Zachęca czytelnika do odkrycia kart historii z XVI wieku.
Autorka zadebiutowała tą książką, ale mam nadzieję, że będą jeszcze kolejne, bo bardzo mnie zainteresowała do czego i Was, moi drodzy zapraszam, bo jest to kawałek naszej historii o której warto wiedzieć.
Miłej lektury.
Moja ocena: 10/10
Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
31-03-2016 o godz 17:49 ksiazkanonstop dodał recenzję:
XXI wiek to czas wolności w szeroko pojmowanym aspekcie. Mamy możliwość dokonywania własnych wyborów, nie musimy zadowalać nikogo, możemy żyć tak, jak podpowiada nam serce lub rozum. Decyzje i następstwa po nich należą tylko do nas. Często jej nie doceniamy lub traktujemy jako coś naturalnego co było, jest i będzie trwało. Jednak kiedy sięgniemy pamięcią do przeszłości, mamy szansę przypomnieć sobie, iż to, co mamy jest Darem, którego słodyczy nie mogli zakosztować ludzie chodzący po tym świecie na długo przed nami. Dobrze jest przeczytać też pozycje literackie zawierające fakty z egzystencji rodzin królewskich, które niewątpliwie mają na celu odświeżenie naszej wiedzy z historycznej.

Teraz kobiety poszukujące swej drugiej połowy nie są zmuszone pytać bliskich o zdanie na temat potencjalnego kandydata. Teraz rodzice nie wybierają męża córce. To na niej spoczywa ta odpowiedzialność. Kiedyś tak nie było...

Miało być pięknie. Miał być uroczy, czuły małżonek i życie w miłości, szczęściu oraz dostatku. Wyszło inaczej. "Wspomnienie o Cecylii, smutnej królowej" to wewnętrzny monolog kobiety niespełnionej. Mamy możliwość poznania trzech ostatnich dni życia Cecylii Renaty - mało znanej królowej a również ofiary Dynastii- podczas których wspomina swą młodość, dorosłość, małżeństwo. Władysław IV nigdy nie był nią zainteresowany. Nie porzucił na rzecz domowych pieleszy swej szaleńczej natury. Nadal notorycznie zdradzał kobietę. Rola Cecylii ograniczała się tylko do wydania na świat potomka. Nawet teraz, kiedy królowa słabnie z minuty na minutę ale walczy, by dziecko ukryte w niej mogło ujrzeć światło dzienne, mąż nie zaszczycił ją obecnością. Jej oczekiwanie jest daremne. Niedługo przed odejściem królowa potrafi wykrzesać z siebie dość siły, aby zatroszczyć się o losy syna.


Książkę przeczytałam z dużą ciekawością. Piękne opisy strojów, w jakie lubiła ubierać się królowa na pewno przypadną do gustu wielu czytelniczkom. Zauważyłam, że serce coraz bardziej wyrywa mi się w stronę pozycji o tejże tematyce i żałowałam, że była ona tak krótka. Gdyby liczyła sobie więcej kart autorka jeszcze bardziej rozwinęłaby skrzydła. Po cichu liczę na kontynuację.

Za udostępnienie egzemplarza dziękuję wydawnictwu MG.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
29-03-2016 o godz 13:48 jeke5 dodał recenzję:
1644 rok. Cecylia Renata Habsburżanka, żona króla polskiego Władysława IV Wazy przygotowuje się w Wilnie do kolejnego porodu. Z każdym dniem jednak czuje się coraz gorzej i martwi się o dziecko, które przestało się ruszać w jej brzuchu. W ciągu trzech dni wspomina swoje dzieciństwo na dworze ojca -cesarza Ferdynanda II, ślub i pożycie z Władysławem IV oraz stosunki panujące na sarmackim dworze.

Na polskim dworze czuła się samotna i nieszczęśliwa. Nie liczono się z jej zdaniem. Wrogowie szydzili z niej i rozpuszczali nieprawdziwe informacje na jej temat. Wbrew jej woli oddalono od niej pannę von Eckerin, która przybyła z nią na polski dwór i była jej przyjaciółką, mleczną siostrą. Nie miała nikogo innego komu mogłaby zaufać, kto otoczyłby ją szczerą opieką, gdy chorowała.

Król nie przyszedł do Cecylii Renaty, gdy urodziła mu pierworodnego następcę. Był wzruszony, ale żony nie odwiedził nawet na chwilę. Nawet jej nie lubił, wypełniał tylko dynastyczne powinności. Władysław IV po dwóch latach pożycia z królową przestał ją dobrze traktować, miał do niej pretensje, że nie pomaga mu w układaniu się z Habsburgami. Upokarzał ją przy dworzanach. Królowa nie cierpiała, kiedy przychodził do niej w nocy podpity, cuchnący, brzydziła się go i bała. Modliła się, by dał jej wreszcie spokój.

,,Z mocną, dolną szczęką, cienkimi włosami w odcieniu miedzi, blada, sztywna, zimna i skryta jak wszystkie Habsburżanki nie pasowała do dobrodusznego, pogodnego Władysława, który miał gorący temperament, kochał wesołe, łatwe i piękne kobiety, biegłe w miłosnej materii."

Cecylia Renata nie była ładna i często naśmiewano się z niej. Z natury była lękliwa i nieśmiała, i nawet gdy była chora nie chciała nikomu zawracać głowy swoim stanem.
Nie była piękna, ale otaczała się pięknymi strojami, przedmiotami, muzyką i tańcem.

Dzieje władców i ich małżonek poznajemy z kronik, w których zapisywano suche fakty. Dzięki temu, że Janina Lesiak zbeletryzowała historię o Cecylii Renacie stała się ona kobietą z krwi i kości, która martwiła się o swoje dzieci, zachwycała się śpiewem słowika, operą i teatrem, była zazdrosna o kochanki męża, pragnęła miłości i zrozumienia.

Po przeczytaniu książki nie dziwi nadany Cecylii Renacie przydomek-smutna królowa. Jak wiele innych kobiet była ofiarą dynastycznej polityki. Wykształcone, mądre, miłe, często piękne kobiety wydawane były za mąż za dużo starszych, zdziwaczałych mężczyzn, którzy zarażali je syfilisem, upokarzali, zdradzali. Rodziły dzieci, następców tronu i odchodziły w zapomnienie, ich rola się kończyła.

Wspomnienia Cecylii Renaty czytałam z wielkim zainteresowaniem i na pewno sięgnę po kolejne portrety niezwykłych, a mało znanych kobiet, które Janina Lesiak zamierza przypomnieć w kolejnych tomach cyklu.
http://magiawkazdymdniu.blogspot.com/
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-03-2016 o godz 09:03 Domowa Księgarnia Blog dodał recenzję:
Janinie Lesiak udało się uchwycić i oddać delikatność oraz wrażliwość osoby Cecylii Renaty. Pokazać jej dramat życiowy, jakim była niemożność urodzenia silnego i zdrowego potomka. Autorka przypomniała nam tę wrażliwą i kruchą istotę, która była jedynie narzędziem w politycznej machinie dynastycznych interesów.

więcej na http://domowaksiegarnia.blogspot.com
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
14-03-2016 o godz 13:01 erka dodał recenzję:
Wspomnienie o Cecylii, smutnej królowej, to zbeletryzowany opis, ostatnich trzech dni życia, mało znanej osoby, jaką była żona Władysława IV.

Całość, oparta jest ściśle na faktach historycznych, z tym, że przemyślenia samej królowej, to oczywiście wyobraźnia samej autorki.
Kawałek historii Polski, opowiedziany w nietypowy i zajmujący sposób.
Nieszczególnie urodziwa kobieta, która ceniła wszystko co piękne.Matka, żona, władczyni, a jednocześnie osoba o zacięciach artystycznych i buntowniczka.

Książka jest nieduża rozmiarowo, jednak w treści jest niezwykle ciekawa.Ukazująca postać osoby mało znanej, w zupełnie innym świetle.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
11-03-2016 o godz 16:55 Merry dodał recenzję:
Zawsze bardzo się cieszę, kiedy na moje półki trafiają nowe książki. Kilka dni temu znowu miałam okazję doświadczyć tej radości, bowiem trafiła do mnie jedna z nowości, a mianowicie "Wspomnienie o Cecylii smutnej królowej". Od razu zabrałam się za lekturę.

Historia dotyczy trzech ostatnich dni życia żony króla Władysława IV - Cecylii Renaty. Mamy okazję poznać ją jako władczynię, matkę, żonę, a także ofiarę dynastii. Nie bez powodu została nazwana smutną królową. Jej życie nie należało bowiem do szczęśliwych...

Mimo swojej niewielkiej objętości (zaledwie 124 strony) książka zawiera mnóstwo cennych informacji dotyczących królowej. Wiemy, że była kochającą matką. Nawet w obliczu śmierci starała się zadbać o dalsze losy swojego syna. Martwiła się o swoje nienarodzone dziecko. Nie chciała dopuścić do siebie myśli, że mogła je stracić, chociaż ogromne bóle i brak ruchów wskazywały, że jest martwe.

Starała się być jak najlepszą żoną dla Władysława, chociaż on nie traktował jej z należytym szacunkiem. Znosiła wszelkie zdrady i obelgi. Jej rola, jako żony, ograniczała się jedynie do wydania na świat potomka. W innych kwestiach mąż niewiele się nią interesował. Bardziej przejmował się sobą. Czytając tę książkę bardzo współczułam Cecylii takiego życia. Musiało być ono naprawdę nieszczęśliwe.

"Wspomnienie o Cecylii smutnej królowej" jest jedną z najsmutniejszych książek, jakie przeczytałam. Dawno nie spotkałam w literaturze tak samotnej postaci, jak żona Władysława IV. Bardzo przygnębiła mnie jej historia. Do teraz nie mogę się pogodzić z faktem, że los tak okrutnie ją potraktował. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że prawdopodobnie śmierć była dla niej jedynym wybawieniem od wyjątkowo nieszczęśliwego życia.

Książkę polecam fanom literatury historycznej. Z pewnością zaczerpniecie stąd wiele ciekawostek. Ponadto uważam, że warto przeczytać tę powieść, ponieważ taka postać, jak królowa Cecylia, zasługuje na to, aby o niej pamiętać.

http://fascynacja-ksiazka.blogspot.com/2016/03/wspomnienie-o-cecylii-smutnej-krolowej.html
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Lesiak Janina

Wspomnienie o Cecylii, smutnej królowej Lesiak Janina
ebook
0/5
(0/5) 0 recenzji
20,81 zł
24,49 zł

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Leonardo da Vinci. Zmartwychwstanie bogów Opracowanie zbiorowe
4.2/5
39,99 zł
44,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Idiota Dostojewski Fiodor
4.8/5
44,49 zł
49,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Bracia Karamazow Dostojewski Fiodor
2.9/5
44,49 zł
49,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Lalka Prus Bolesław
4.6/5
44,49 zł
49,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Zły Tyrmand Leopold
3.9/5
44,49 zł
49,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Życie pszczół Maeterlinck Maurice
4.5/5
39,99 zł
44,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Wielkie nadzieje Dickens Charles
5/5
44,49 zł
49,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Wieczny mąż Dostojewski Fiodor
5/5
30,99 zł
34,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Biesy Dostojewski Fiodor
4/5
44,49 zł
49,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Zbrodnia i kara Dostojewski Fiodor
4.8/5
44,49 zł
49,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Życie mrówek Maeterlinck Maurice
4.6/5
35,49 zł
39,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Wichrowe Wzgórza Bronte Emily
4.7/5
39,99 zł
44,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Sklepy cynamonowe Schulz Bruno
4.8/5
30,99 zł
34,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Kobieta w bieli Collins Wilkie
4.6/5
34,93 zł
49,90 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Ja, Bona Lesiak Janina
5/5
30,99 zł
34,90 zł
strona produktu - rekomendacje Dobrawa pisze CV Lesiak Janina
4/5
30,99 zł
34,90 zł
strona produktu - rekomendacje Emigracja Malcolm XD
4.7/5
24,49 zł
34,99 zł
strona produktu - rekomendacje Ślepnąc od świateł Żulczyk Jakub
4.5/5
23,94 zł
39,90 zł
strona produktu - rekomendacje Ciemno, prawie noc Bator Joanna
4.6/5
29,99 zł
39,99 zł
strona produktu - rekomendacje Kult Orbitowski Łukasz
4.5/5
31,49 zł
39,90 zł
strona produktu - rekomendacje Czerń i purpura Dutka Wojciech
4.6/5
26,53 zł
37,90 zł
strona produktu - rekomendacje Pestki Ciarkowska Anna
4.6/5
30,99 zł
39,90 zł
strona produktu - rekomendacje Trzeci dziennik Pilch Jerzy
0/5
30,49 zł
39,90 zł
strona produktu - rekomendacje Mnich Bartoś Tadeusz
4.2/5
33,99 zł
37,90 zł
strona produktu - rekomendacje Taśmy rodzinne Marcisz Maciej
4.6/5
27,99 zł
39,99 zł
strona produktu - rekomendacje Podróż ludzi Księgi Tokarczuk Olga
4.4/5
28,99 zł
38,00 zł
strona produktu - rekomendacje Król Twardoch Szczepan
3.8/5
34,49 zł
44,90 zł
strona produktu - rekomendacje Królestwo Twardoch Szczepan
4.2/5
38,49 zł
49,90 zł
strona produktu - rekomendacje Wzgórze psów Żulczyk Jakub
3.9/5
25,74 zł
42,90 zł
strona produktu - rekomendacje Pięć lat kacetu Grzesiuk Stanisław
4.4/5
30,80 zł
44,00 zł
strona produktu - rekomendacje Ucho Igielne Myśliwski Wiesław
4.1/5
34,49 zł
44,90 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.