The Winner's Curse (paperback)

Sprzedaje empik.com 55,99 zł

55,99 zł
0 zł za dostawę do salonu empik
Wysyłamy w 4-5 dni
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Rutkoski Marie Obcojęzyczne | paperback
55,99 zł
asb nad tabami
Gier Kerstin Obcojęzyczne | paperback
55,99 zł
asb nad tabami
Meyer Marissa Obcojęzyczne | paperback
55,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 4-5 dni

In the tradition of Kristin Cashore and Cassandra Clare comes this brilliant, unputdownable, star-crossed romance about the curse of winning

Tytuł: The Winner's Curse
Seria: Square Fish
Autor: Rutkoski Marie
Wydawca: Macmillan Usa, Macmillan Usa
Język wydania: english
Ilość stron: 361
Forma: książka
Wymiary [mm]: 30 x 208 x 141
Indeks: 17451437
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Rutkoski Marie

Zdrada. Niezwyciężona. Tom 2 Rutkoski Marie
okładka miękka
4.6/5
(4,6/5) 37 recenzji
30,99 zł
34,90 zł
Pojedynek. Niezwyciężona. Tom 1 Rutkoski Marie
ebook
5/5
(5/5) 1 recenzja
25,06 zł
29,49 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.