Waga łazienkowa analityczna ESPERANZA B.Fit EBS016W Bluetooth, wskaźnik BMI

Zobacz inne kolory:

Oferta empik.com : 49,99 zł

49,99 zł
Odbiór w salonie 0 zł
Produkt w magazynie Empiku
Wysyłamy w 24 godziny

Oferta KD-Smart : 47,98 zł

Oferta KUBIXCOM : 47,99 zł

Oferta Zadowolenie : 48,00 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Waga łazienkowa ESPERANZA B.Fit EBS016W

Regularny pomiar wagi pozwoli w porę wychwycić tendencje do nadmiernego wzrostu lub spadku masy ciała i odpowiednio skorygować dietę oraz stopień aktywności fizycznej. Jeśli podejmujesz, albo planujesz podjąć kroki prowadzące do zmiany wagi - widoczne "czarno na białym" efekty będą motywacją do dalszych starań. Funkcje ESPERANZA B.Fit EBS016W , takie jak automatyczne włączenie i wyłączenie, pomiar masy mięśniowej pomogą uzyskiwać informacje o masie twojego ciała.


Waga analityczna

Znamienną cechą wag analitycznych jest bardzo dokładny pomiar masy ciała. Przyda się to użytkownikom, którzy regularnie dbają o swoją wagę i chcą śledzić nawet najmniejsze jej zmiany. Tego typu urządzenia często wyposażone są w funkcje, wykonujące pomiary które pozwolą uzyskać dodatkową wiedzę na temat kondycji naszego ciała. 
 Typ urządzenia ESPERANZA B.Fit EBS016W
ESPERANZA B.Fit EBS016W - Typ urządzenia


Maksymalne obciążenie: 180 kg

Ten parametr określa maksymalny ciężar, jaki może zarejestrować urządzenie. Warto wybrać model wagi, którego górny pułap jest odpowiednio większy od masy użytkownika lub innych rzeczy, które będziemy ważyć. Długotrwałe obciążenie przekraczające limity sprzętu może doprowadzić do jego uszkodzenia. 
 Maksymalne obciążenie ESPERANZA B.Fit EBS016W
ESPERANZA B.Fit EBS016W - Typ urządzenia


Komunikacja ESPERANZA B.Fit EBS016W :


Aplikacja mobilna

Wyniki swojego ważenia oraz innych pomiarów możesz wyświetlać i zapisywać na smartfonie. To praktyczny sposób, dzięki któremu informacje o formie fizycznej będą łatwo dostępne oraz uporządkowane. Aby aktywować tę funkcję wystarczy połączyć się z Wi-Fi lub Bluetooth, a następnie pobrać dedykowaną aplikację i sparować urządzenia.  
ESPERANZA B.Fit EBS016W - Maksymalne obciążenie


Zabezpieczenia ESPERANZA B.Fit EBS016W :


Automatyczne włączenie/wyłączenie

Po wejściu na wagę nastąpi automatyczne włączenie urządzenia, natomiast w określonym czasie po braku obciążenia - zakończenie działania. Ta funkcja pozwoli przedłużyć żywotność sprzętu, a także zredukuje koszty jego użytkowania (waga pobierze mniej energii/rzadziej trzeba będzie wymieniać baterie). 
ESPERANZA B.Fit EBS016W - Maksymalne obciążenie


Funkcje ESPERANZA B.Fit EBS016W :


Pomiar tkanki mięśniowej

Pozytywnym skutkiem aktywnego trybu życia jest zwiększona masa mięśniowa. Jeśli jej udział w całkowitej masie ciała jest duży, kierowanie się popularnym wskaźnikiem BMI może dać mylne wnioski. Duża ilość mięśni sprawia, że nieco wyższa waga od tej przewidzianej w indeksie wcale nie musi być sygnałem do rozpoczęcia odchudzania. 
ESPERANZA B.Fit EBS016W - Maksymalne obciążenie


Pomiar tkanki kostnej

Procentowy udział kości w całkowitej masie ciała jest zwykle stały i wynosi ok. 12-13,5%. Z wiekiem ta wartość sukcesywnie spada ze względu na proces demineralizacji postępujący w starzejącym się organizmie. Zbyt niska masa kości może być oznaką postępującej osteoporozy. 
ESPERANZA B.Fit EBS016W - Maksymalne obciążenie


Pomiar tkanki tłuszczowej

Masa ciała nie jest decydującym wyznacznikiem prawidłowo prowadzonej diety. Duże znaczenie mają też proporcje zawartości tłuszczu i mięśni w organizmie. Prawidłowy poziom tłuszczu powinien wynosić ok. 20-30% u kobiet oraz 10-20% u mężczyzn. Waga dokonuje takiego pomiaru przez wysyłanie w kierunku stóp nieodczuwalnych dla człowieka impulsów elektrycznych. Mięśnie wykazują dużo mniejszy opór na prąd, niż tłuszcz, co daje możliwość sprawdzenia wymienionych proporcji. 
ESPERANZA B.Fit EBS016W - Maksymalne obciążenie


Pomiar zawartości wody

Prawidłowy poziom wody w organizmie zależny jest od wieku i płci użytkownika, ale także od innych czynników, takich jak masa mięśniowa oraz klimat. Ciało dorosłej kobiety powinno zawierać ok. 50-55% wody, natomiast u mężczyzn jest to ok. 60-65%. Zmierzenie tego parametru za pomocą wagi pozwoli oszacować czy ilość wody w naszym organizmie mieści się w granicach normy. 
ESPERANZA B.Fit EBS016W - Maksymalne obciążenie


Pomiar BMI

Ten wskaźnik został opracowany już w 1832 roku przez belgijskiego naukowca - Adolfa Queteleta. Masa podzielona przez wzrost podniesiony do kwadratu daje nam określony wynik. Jego interpretacja na skali pozwala określić, czy waga ciała jest odpowiednia dla osoby o danym wzroście. To urządzenie może obliczyć nam wartość BMI bez korzystania z kalkulatora. 
ESPERANZA B.Fit EBS016W - Maksymalne obciążenie


Wskaźnik BMR

Wskaźnik BMR używany jest do obliczenia zapotrzebowania kalorycznego organizmu. Jego wynik wskazuje, jakiej ilości kalorii dziennie potrzebuje organizm do utrzymania podstawowych funkcji życiowych. BMR oblicza się na podstawie danych, takich jak płeć, wzrost, waga oraz wiek. Uzyskany wynik pomoże w indywidualnym planowaniu diety. 
ESPERANZA B.Fit EBS016W - Maksymalne obciążenie


Zapamiętywanie: do 8 użytkowników

To urządzenie może zapamiętać wyniki ważenia. Dzięki tej funkcji nie trzeba będzie ręcznie zapisywać historii pomiarów. System urządzenia automatycznie zachowa informacje o masie ciała oraz (w zależności od funkcji sprzętu) rezultaty innych pomiarów. Wgląd w zmianę wagi ciała na przestrzeni czasu ułatwi śledzenie progresu i ewentualne podjęcie decyzji o zmianie diety.  
ESPERANZA B.Fit EBS016W - Maksymalne obciążenie


Nazwa: Waga łazienkowa analityczna ESPERANZA B.Fit EBS016W Bluetooth, wskaźnik BMI
Marka: Esperanza
Typ urządzenia: analityczna
Pamięć użytkowników: 8
Komunikacja urządzenia: aplikacja mobilna
Maksymalne obciążenie: 180 kg
Funkcje urządzenia: pomiar masy mięśniowej, pomiar tkanki kostnej, pomiar tkanki tłuszczowej, pomiar zawartości wody, wskaźnik masy ciała BMI, wskaźnik przemiany materii BMR, pamięć
Zabezpieczenia: automatyczne wyłączenie, automatyczne włączenie
Kolor: biały
Materiał: szkło
Kod producenta: EBS016W - 5901299954089
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Indeks: 30784086
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.
średnia 5
5
10
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
2 recenzje
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
15-02-2021 o godz 06:36 przez: Anna Molska | Zweryfikowany zakup
Świetna, prosta w obsłudze, intuicyjna aplikacja, dokładne pomiary
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
29-04-2022 o godz 11:24 przez: Ewa | Zweryfikowany zakup
Rewelacja!!!!, koszt banalny w stosunku do atrakcyjnego towaru, który nie tylko wazy, ale dzieki aplikacji i pomiarom bardzo stymuluje, jestem na TAK
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego