The Greek Escape (okładka miękka)

Oferta empik.com : 47,99 zł

47,99 zł
Odbiór w salonie 0 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowe punkty odbioru
Darmowy kurier
Wysyłamy w 3 tygodnie
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Oferta Libristo : 49,78 zł

Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Oferta ABE BOOKS : 86,00 zł

Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Swan Karen Obcojęzyczne | okładka miękka
47,99 zł
asb nad tabami
Swan Karen Obcojęzyczne | okładka miękka
47,99 zł
asb nad tabami
Swan Karen Obcojęzyczne | okładka miękka
47,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 3 tygodnie

A scorching summer novel, set on a lush Greek island, The Greek Escape by bestselling author Karen Swan, is the perfect getaway for fans of Victoria Hislop and Santa Montefiore. Before every new beginning, there must be an ending . . .

Running from heartbreak, Chloe Marston leaves her old life in London for a fresh start in New York. Working at a luxury concierge company, she makes other people's lives run perfectly, even if her own has ground to a halt. But a terrible accident forces her to step into a new role, up close and personal with the company's most esteemed and powerful clients. Charismatic Joe Lincoln is one of them and his every wish is her command, so when he asks her to find him a secluded holiday home in the Greek Islands, she sets about sourcing the perfect retreat.

But when Tom, her ex, unexpectedly shows up in Manhattan and the stability of her new life is thrown off-balance again, she jumps at the chance to help Joe inspect the holiday house; escaping to Greece will give her the time and space to decide where her future truly lies. Tom is the man she has loved for so long but he has hurt her before - can she give him another chance? And as she draws closer to Joe, does she even want to? As magnetic as he is mysterious, there's an undeniable chemistry between them that she can't resist.

But whatever her heart is telling her, she's in over her head - another client's wife has mysteriously disappeared and seriously allegations about Joe threaten more than just her happiness. Who can she trust? And will Chloe uncover the truth in time?

The Greek Escape is a scorching summer novel by Sunday Times bestselling author Karen Swan.

Tytuł: The Greek Escape
Autor: Swan Karen
Wydawca: Palgrave MacMillan
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 429
Data premiery: 2021-03-23
Rok wydania: 2018
Forma: książka
Wymiary [mm]: 32 x 195 x 130
Indeks: 30233348
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.