Day of the Accident (okładka miękka)

Oferta empik.com : 45,49 zł

45,49 zł
Odbiór w salonie 0 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowe punkty odbioru
Darmowy kurier
Produkt u dostawcy
Wysyłamy w 3 tygodnie
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Ellwood Nuala Obcojęzyczne | okładka miękka
45,49 zł
asb nad tabami
French Tana Obcojęzyczne | okładka miękka
44,99 zł
asb nad tabami
Coben Harlan Obcojęzyczne | okładka miękka
48,49 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

What did you see? What did you do? 

"Gripping, poignant... I read it in one sitting." 
Rosamund Lupton

"Brilliantly compulsive and with one hell of a twist!"
Claire Douglas

Sixty seconds after she wakes from a coma, Maggie's world is torn apart.

The police tell her that her daughter Elspeth is dead. That she drowned when the car Maggie had been driving plunged into the river. Maggie remembers nothing. When Maggie begs to see her husband Sean, the police tell her that he has disappeared. He was last seen on the day of her daughter's funeral. What really happened that day at the river? Where is Maggie's husband? And why can't she shake the suspicion that somewhere, somehow... her daughter is still alive? 

An emotional page-turner with amazing characters from the Top Ten bestselling author of "My Sister's Bones", this thriller is perfect for fans of Clare Mackintosh's "I Let You Go" and Lisa Jewell's "Watching You".

"Rivals The Girl on the Train (and beats it for style)". 
The Guardian

"This clever, multi- layered novel is simply stunning".
Dinah Jefferies

"A gripping rollercoaster ride of a thriller. Keeps you in there right to the last page".
Christobel Kent

"A twisty psychological thriller. I raced through it in one sitting!" 
Lucy Atkins

"A dark, intense, multi-layered thriller that twists and turns until the last page".
Tammy Cohen

"Twisty and unpredictable. Kept me guessing until the end". 
Karen Cleveland

"An accomplished and page-turning thriller...it's impossible to guess where it's going next".
Nicholas Searle

"A raw, shocking, and serpentine mystery that keeps you guessing until the very end".
Nicolas Obregon, author of "Blue Light Yokohama"

"A stunning book. Compelling, unsettling and powerful this is a book that will stay with me for a long time".
 C. L. Taylor

"This story absolutely blew me away". 
Amazon reviewer

"A clever, twisty plot that takes psychological mind games to a new level. Nuala Ellwood has done it again!"
Jane Corry

Tytuł: Day of the Accident
Autor: Ellwood Nuala
Wydawca: Penguin
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 400
Data premiery: 2019-02-15
Forma: książka
Wymiary [mm]: 30 x 198 x 132
Indeks: 31522274
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa The Night Country Albert Melissa
4.6/5
23,24 zł
30,99 zł
Inne z tego wydawnictwa The Cyberiad Lem Stanisław
5/5
40,43 zł
53,90 zł
Inne z tego wydawnictwa My First Ladybird Thesaurus Opracowanie zbiorowe
0/5
17,25 zł
23,00 zł
Inne z tego wydawnictwa Three Hours Lupton Rosamund
0/5
33,71 zł
44,95 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.