Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie (okładka miękka)

Wszystkie formaty i wydania (4): Cena:

Oferta empik.com : 29,79 zł

29,79 zł 49,99 zł (-40%)
Odbiór w salonie 0 zł
Produkt w magazynie Empiku
Wysyłamy w 24 godziny
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Najczęściej kupowane razem

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie

Co się dzieje za grubymi murami Watykanu? Zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak od środka wygląda centrum życia Kościoła katolickiego? Niestety, kolejne doniesienia prasowe wskazują, że także i w jego szeregach, nawet wśród hierarchów, panować mogą zepsucie i dewiacje. Książka „Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie” Frederica Martela najlepiej ukazuje patologie, do których dochodziło w Kościele.

Szokujące ustalenia

Wydanie książki „Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie” zachwiało podstawami Kościoła katolickiego. Nagle okazało się, że homoseksualizm jest w nim doskonale znany, przez wielu praktykowany i akceptowany. Wstrząśnie Tobą też to, co dzieje się w Stolicy Piotrowej. Autor przedstawi Ci ustalenia, jakie poczynił podczas wielu rozmów z biskupami i nie tylko na temat homoseksualizmu wśród księży.

Najbardziej strzeżone tajemnice Watykanu

Być może dotychczas miałeś w głowie zupełnie inny obraz Watykanu – papież przemawiający do osób zgromadzonych na Placu św. Piotra, uduchowione zakonnice i nie mniej bogobojni zakonnicy. Księża zjeżdżający się z całego świata po to, by móc być bliżej głowy Kościoła katolickiego. Zdaniem Frederica Martela za tą fasadą świątobliwości kryje się głębokie zepsucie. Książka „Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie” to opowieść o skrzętnym ukrywaniu i zamiataniu pod przysłowiowy dywan kontrowersyjnych faktów z życia homoseksualnych kapłanów.

Czemu wciąż jesteśmy karmieni kłamstwami o celibacie? Jak nasz Kościół jest toczony od środka przez skostniałe poglądy i przekonania? Dlaczego wypowiedzi hierarchów są tak wrogie wobec homoseksualistów? A może dzieje się tak tylko dlatego, by ukryć prawdziwą naturę wielu księży, także tych piastujących wysokie stanowiska? Przekonaj się sam!

Tytuł: Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie
Tytuł oryginalny: Sodoma
Autor: Martel Frederic
Tłumaczenie: Derelkowska Elżbieta, Dwulit Anastazja, Wisz Jagna
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: francuski
Liczba stron: 640
Numer wydania: I
Data premiery: 2019-04-03
Rok wydania: 2019
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 55 x 211 x 140
Indeks: 31198639
 
średnia 4,2
5
240
4
66
3
50
2
17
1
24
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
138 recenzji
5/5
02-05-2019 o godz 19:27 Katarzyna Malec dodał recenzję:
Zakłamanie kleru w kwestii ich wojującej homofobii i promowaniu sprzecznego z naturą celibatu zostało tu wyjaśnione. Są podstawą tej instutucji, więc zmian nie oczekujmy. Kościoł w pojęciu ogólnym jest organizacją zrzeszająca największą liczbę homoseksualistów. Homofobia i zaszczepianie jej w swoich wyznawcach sprawia, że od zawsze w ten sposób jedynym "bezpiecznym" schronieniem dla geja był stan kapłański. Nikt nie pytał o brak zainteresowania kobietami, a zainteresowanie mężczyznami mogło być eksplorowane w gronie skłonnym to zainteresowanie zaspokoić. Za zamkniętymi drzwiami instytucji kościelnych. W czasach emancypacji osób homoseksualnych możliwością dla nich dzisiaj jest już nawet małżeństwo. Nie muszą ukrywać swojej orientacji pod sutanną. Tym którzy zostali wychowani w schizofrenicznym zaprzeczaniu samemu sobie wciąż pozostaje kapłańswo, a homofobia społeczeństwa w którym się obracają wciąż zmusza też innych, tak samo wychowanych, do szukania "schronienia" w kościele. Chodzi o to aby powołania do kapłaństwa nie ustały. Gdzieś ci starzy twardogłowi kardynałowie i biskupi muszą przecież znajdować młodych mężczyzn. Zniesienie celibatu ujawniłoby tylko, kto jest heteroseksualny, a kto nie. Zbiorowe wyjście z szafy nie wchodzi w grę, ponieważ w ten sposób kościół zaprzeczyłby nagle jednemu z własnych fundamentów i poległby pod gruzami. Gdyby tu tylko chodziło o hipokryzję, mizoginię, przywłaszczanie pieniędzy na pokrywanie własnego zbytkowego stylu życia i wykorzystywanie imigrantów świadczących usługi seksualne. To już nadto. Część tego reportażu to jednak dowód na systemowe ukrywanie pedofilli i zbrodniarzy w sutannach krzywdzących dzieci. Część z nich została w ostatnich latach skazana lub toczą się przeciw nim procesy. Do tej instytucji zaciągają się niestety również ludzie o skłonnościach pedofilskich i dostają tam schronienie po tym jak te skłonności ujawniają. To nie książka o gejach w sutannach i zastanawianie się nad relacją Jana Pawła z Dziwiszem. To książka o organizacji przestępczej.
Czy ta recenzja była przydatna? 8 0
02-03-2020 o godz 15:57 Anonim dodał recenzję:
Niniejsze słowa piszę jako osoba homoseksualna mająca pełną świadomość nauki biblijnej na temat tego typu obcowania cielesnego (śmierć, potępienie przez Boga). Biorąc pod uwagę względy religijne, nigdy nie zdecydowałem się z nikim wiązać. Po przeczytaniu książki sądzę, iż Kościół katolicki lansuje dwie zupełnie różne teologie: inną dla duchowieństwa, niezwykle liberalną, inną natomiast dla osób świeckich – skrajnie konserwatywną. Na podstawie lektury książki mogę stwierdzić, iż hierarchia katolicka to grupa najbardziej niewiernych Bogu osób – są to zdecydowanie ludzie kompletnie w Boga niewierzący. Tytuły kościelne wg Kościelnego słownika łacińsko-polskiego autorstwa ks. dr Alojzego Jougana – wydanie III 1958 r.: eminentia – 1. wyniosłość, wybitność, doskonałość, dostojność, wyróżnienie; 2. wysoka godność, wybitne stanowisko; 3. eminencja – tytuł kardynała (od 1614 r.); excellentia – doskonałość, wzniosłość, wspaniałość, wyśmienitość, wyborność; tytuł (biskupa, wyższego dygnitarza kurii rzymskiej, państwowego itp.). Polecam także definicje tych terminów znajdujące się w Słowniku łacińsko-polskim Mariana Plezi. Jakaż ogromna dysproporcja wobec przytoczonych wyżej definicji tytułów biskupów i kardynałów. Mega hipokryzja, pycha i wyniosłość. A do Jezusa zwracano się co najwyżej Rabbi (Nauczycielu). Obecnie wierzę w Boga, w Kościół już niestety nie – i na ten stan rzeczy przeczytana książka nie miała już żadnego wpływu. Stanowiła tylko potwierdzenie tego, co już na temat świętości Kościoła już wcześniej wiedziałem. Z całego serca polecam lekturę osobom o otwartym umyśle.
Czy ta recenzja była przydatna? 8 0
5/5
10-02-2020 o godz 14:38 zetbasia dodał recenzję:
Tej książki nie potrafiłam przeczytać szybko. Dużo w niej nazwisk, dużo faktów, ogromny ładunek emocjonalny. Autor jest pisarzem, dziennikarzem i doktorem nauk społecznych i chyba dlatego tak sumiennie i rzetelnie podszedł do swoich badań. Książka powstała na podstawie setek przeprowadzonych rozmów, w wielu krajach. Watykan autor poznał od środka wielokrotnie go odwiedzając i rozmawiając z kardynałami, biskupami i księżmi. Okazuje się, że Watykan niczym Sodoma jest miastem grzechu, hipokryzji, zakłamania, chciwości, próżności, korupcji, przestępstw, rozpusty i rozpasania. Watykan to głównie mężczyźni, którzy ślubowali życie w celibacie. I żyją bez kobiet, bowiem obiektem ich pożądania są mężczyźni. Większość duchownych to praktykujący homoseksualiści, publicznie głoszący poglądy homofobiczne. Im głośniej potępiają homoseksualizm tym większe prawdopodobieństwo, że ich nocne życie to pasmo rozpusty. Watykan to miasto walki o władzę, gdzie każdy na każdego zbiera "kwity" ale też zamiata pod dywan różne grzechy. Homoseksualiści w sutannach stanowią większość więc czują się bezkarni. Dopiero papież Franciszek zaczął niszczyć sieć seksualnej zmowy i braterstwa, która rozsnuła się po kryjomu za czasów Pawła VI, rozrosła się za Jana Pawła II a pod rządami Benedykta XVI stała się nie do opanowania i przyśpieszyła jego upadek. Książka rewelacyjna, otwiera nam oczy na sprawy, których nie widać na zewnątrz tego hermetycznego środowiska ludzi, którzy coś innego mówią, a coś innego robią.Polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 6 0
1/5
22-06-2019 o godz 11:21 Anonim dodał recenzję:
Książka powaliła mnie na kolana. Jestem osobą starszą i myślałam że już nic mnie nie zaskoczy.Ale to co przeczytałam,a jestem na początku książki,to był szok.Mam wrażenie,że taplałam się w kloace. To co dzieje się w kościele to obrzydliwość. Każdy powinien przeczytać tę książkę.Polecam ją wszystkim,którzy choć trochę potrafią myśleć.Cieszę,że wreszcie taka książka pojawiła się i mam nadzieję,że to dopiero początek.Autorowi tej książki należą się ogromne podziękowania za odwagę i wytrwałość. Maria
Czy ta recenzja była przydatna? 4 0
5/5
05-06-2019 o godz 10:11 anonymous dodał recenzję:
Jeszcze nie do końca ją przeczytałem (ominąłem pontyfikat papieża Pawła VI), ale jestem pod wrażeniem ogromu pracy, którą autor włożył w napisanie tej książki. Polecałbym ją każdemu polskiemu katolikowi, i nie tylko. A już szczególnie powinni ją przeczytać duchowni oraz młodzi ludzi wybierający się do seminarium duchownego.
Czy ta recenzja była przydatna? 4 0
5/5
27-05-2019 o godz 22:44 Włodzimierz Pasławski dodał recenzję:
Liczba stron mówi wiele, widać autor po prostu przyłożył się do tematu :-) Bardzo rzetelne dziennikarstwo, nic z taniej sensacji, nie ma momentów, nie liczcie na to. To solidna praca badawcza, którą bardzo polecam. Ja w dwa dni pokonałem, tak wciągnęła.
Czy ta recenzja była przydatna? 4 0
5/5
27-09-2019 o godz 22:32 Janusz dodał recenzję:
Nic nowego dla tych, których temat interesuje od lat i starają się czytać wszystko co w tej materii jest dostępne. Ja nie znalazłem niczego o czym wcześniej z różnych źródeł bym nie wiedział. Nie zdawałem sobie jedynie sprawy ze skali tego zjawiska. I za to Autorowi dziękuję. W efekcie lektury tej książki nasuwa się pytanie o rolę państw i ich rządów uznających instytucję, w której nie kompetencje, przymioty, zdolności, wykształcenie, wiedza decydują o awansach na najwyższe stanowiska w ramach jej struktury, a wyłącznie (prawie) popęd seksualny.
Czy ta recenzja była przydatna? 3 0
5/5
25-04-2019 o godz 17:18 Bernadetta dodał recenzję:
Dawno nie czytałam, tak doskonale poprowadzonego, dogłębnego i zaangażowanego reportażu, wręcz śledztwa. Na dodatek w miejscu, w którym mało kto ma odwagę włożyć palec, a co dopiero wejść całym sobą. Kościół wywołany do tablicy, bez jakiegokolwiek świętokradztwa autor po prostu piszę fakty, do jakich dotarł. A że te fakty wywracają nam flaki, wewnętrzny spokój oraz percepcje i wiele poddają pod wątpliwość, świadczy tylko o skuteczności wwiercenia się instytucje, która nie powinna być traktowana na innych warunkach.
Czy ta recenzja była przydatna? 3 0
5/5
29-07-2019 o godz 23:30 reneta dodał recenzję:
Kościół katolicki w Polsce, obciążony niewyjaśnionymi skandalami pedofilskimi, opętany walką o pieniądze i o wpływy stracił moralny mandat do tego, żeby sprawować funkcję sumienia narodu. Trzy filary KK (w ujęciu globalnym) to władza, kasa i seks. O niewyobrażalnej hipokryzji i homofobii homoseksualnych hierarchów kościoła pisze w swojej książce - dokumencie Frederic Martel - “Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie”. Tam to dopiero jest tęczowo! Homoseksualizm i pedofilia kwitnie w najlepsze. Ale cicho sza … obowiązuje omerta. Lektura obowiązkowa. Przeżyłem szok czytając tę książkę, w której pokazano jak mistrzowie manipulacji rządzą światem. Hulaj dusza, piekła nie ma, oczywiście tylko dla kleru. Dla wiernych są zakazy, nakazy, pełna dyscyplina i umoralnianie z ambony ...
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
5/5
12-11-2019 o godz 07:21 Anonim dodał recenzję:
Książka powala z nóg. Opisuje mechanizmy przez które szerzy się patologia w kościele. Rzetelne dziennikarstwo ukazujące prawdę. Należy zwrócić uwagę, iż historie pokazywane są nie tylko przez pryzmat zachowań hierarchów ale również obrazują nieszczęście ludzi, których dotknęła przemoc.
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
5/5
13-02-2020 o godz 10:24 Anonim dodał recenzję:
Czyałam na raty. Kawał roboty, ani jeden akapit nie jest przegadany i to jest jeden z największych plusów!
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
5/5
30-04-2019 o godz 10:51 Anonim dodał recenzję:
Bardzo dobrze napisane książka odsłaniająca troszkę tajemnic Watykanu i interesy kościoła katolickiego .
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
5/5
12-03-2021 o godz 07:12 anonymous dodał recenzję:
Bardzo dobra Nareszcie ktoś odważył się napisać prawdę
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
17-04-2019 o godz 16:23 magdalena Rybka dodał recenzję:
Na podstawie wieloletniej pracy badawczej, licznych wywiadów i mniej lub bardziej poufnych rozmów a także obserwacji życia w Stolicy Apostolskiej, autor przdstawia nam obraz tego co nazywa „Sodomą’. Okazuje się bowiem, że na najwyżzch szczeblach kaplańskiej hierarchii jest najwyższe prawdopodobieństwo spotkania osób homofilnych i aktywnie homoseksualnych. Autor twierdzi, że to już nie jest tak zwane gejowskie lobby a cały system. Jest to system, który istnieje sam dla siebie a zasilany jest dzięki podsycaniu społecznej homofobii. Można zauważyć pewien wzorzec polegający na tym, że im większe zaangażwanie księży w praktyki homoseksualne tym wyższy stopień ich homofibii. Im większa, z drugiej strony, stygmatyzacja osób LGBTQiA+ tym większa szansa na księżowskie powołania wśród młodych homoseksualnych osób. Autor opisuje rolę hierarchów a nawet papieży w umacnianiu i chronieniu tego zakonspirowanego systemu. Opisuje także rolę poszczególnych kardynałów i nuncjuszy we wspieraniu niedemokratycznych reżimów i ich współodpowiedzialnośc za krzywdy wielu działaczy lewicowych i teologów wyzwolenia, co czynią często po to żeby „system” nie wyszedł na jaw. Konserwatyzm i wojująca homofobia, jak również jawna mizoginia kapłanów zwalczających stosowanie środków antykoncepcyjnych sprawia, że ponoszą oni też winę za śmierć wielu osób, w dużej mierze też heteroseksualnych, w wyniku epidemii HIV. W tym samym czasie w Rzymie a także na terenie Watykanu odbywają się huczne przyjęcia i orgie. Kapłani masowo korzystają z usług pracowników seksualnych, uzależnieni są od pornografii, ukrywają przestępstwa i przemoc wobec nieletnich. Wszystko jest dozwolone pod warunkiem, że nikt się o tym nie dowie. Książkę zdecydowanie warto przeczytać i wyrobić sobie o niej własne zdanie. Napisana jest potoczystym reporterskim stylem więc mimo przytlaczającego tematu i wielu stronnic czyta się ją dość sprawnie. Nie podobają mi się fragmenty, w których autor być może nieświadomie używa języka transfobicznego i sformułowań, które mogą być obraźliwe dla osób nieneurotypowych. Gdy używa się bowiem wielokrotnie słowa schizofrenia jak synonimu obłudy, to jest to co najmniej niewłaściwe. Mimo wszystko polecam tę książkę wszystkim zainteresowanym czytelnikom
Czy ta recenzja była przydatna? 1 1
5/5
02-12-2020 o godz 10:27 Jezant dodał recenzję:
To liczące ponad 700 stron opracowanie nie rości sobie pretensji do dzieła naukowego - jest "jedynie" zapisem dziennikarskiego śledztwa w sprawie szeroko ujętego seksu w życiu Kościoła katolickiego. Czytelnik nie znajdzie więc tutaj obszernych przypisów lub bibliografii. Liczyć może tylko na rzetelność warsztatu i zaangażowanie Autora w wyjaśnienie wielu spraw kontrowersyjnych i aferalnych w Kościele od połowy XX wieku do czasów współczesnych. Cenne jest to, że gdy treści oparte są tylko na wypowiedziach osób, to autor wyraźnie to zaznacza i lekko się wobec nich dystansuje. Nie mniej cenne są rezultaty kwerend w archiwach Watykanu, w kuriach i w... odtajnionych ostatnio zbiorach CIA, a także odwiedziny u bohaterów i w instytucjach kościelnych na różnych kontynentach (także w Krakowie i Warszawie). Warto też zauważyć, że nie jest to praca ani antykościelna, ani antyklerykalna - sam autor pozostaje w przyjaznych stosunkach z wieloma swoimi bohaterami. Ale trzeba ją poznać, aby zrozumieć wiele procesów społecznych zachodzących w Kościołach narodowych, także w Polsce, w ostatnich dziesięcioleciach. I jak zawsze w takich sytuacjach: dla jednych może to być impulsem do odejścia z Kościoła, zaś dla innych wzmocnieniem ich woli naprawy tego, co przede wszystkim hierarchia kościelna zniszczyła.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
03-03-2021 o godz 12:23 Beata dodał recenzję:
Książka wywarła na mnie ogromne wrażenie i rozwiała resztkę moich złudzeń, również w odniesieniu do osoby Jana Pawła II. Świetna praca autora i jego pomocników. Można tylko podziwiać jego dziennikarskie próby dochodzenie prawdy i jej ujawnianie. Jako osoba wychowana w duchu katolicyzmu chciałam zachować wiarę w to, że instytucja kościoła nie jest tak do cna zepsuta, bo przecież rzeczą ludzką jest błądzić. Władza, hipokryzja i pieniądze jakoś od wieków idą ramię w ramię, ale znakiem nowych czasów jest ujawnianie tego, co miało pozostać zakryte. Czytałam różne dzieła i próbowałam bronić tej instytucji jako wywodzącej się od pierwszych apostołów i opartej na miłości, jednak w zestawieniu z Pismem Świętym (obu testamentów), tekstami filozoficznymi i właśnie "Sodomą", bezpowrotnie umarł we mnie zalążek wiary w to, że ludzie kościoła są jakoś przez Boga wskazani. Kościół nie ma w sobie Boga i to jest bardzo smutne. Bóg odszedł z kościoła, tylko chyba o wiele wieków za późno.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
15-04-2019 o godz 21:30 Jagoda dodał recenzję:
Zawsze bałam się tego typu tematyki, obawiałam się stronniczości autorów oraz tego jak wpłynie to na moją wiarę. Skusiłam się jednak i kupiłam "Sodomę" i nie żałuje. Jest to pozycja, która w żaden sposób nie stawia w negatywnym świetle religii chrześcijańskiej, nie zaburza obrazu tego co święte, za to świetnie pokazuje skalę hipokryzji!! Jakie mam odczucia po lekturze: boli strasznie fakt, że ktoś kto kładzie nam do głowy nakazy i zakazy, ktoś kto powinien być dla nas autorytetem , po godzinach pracy (o ile duchownych w ogóle dotyczy taka terminologia) robi rzeczy, które świeckim osobom nawet nie przejdą przez myśl. Wracając do samego reportażu - autor wykonał kawał dobrej roboty, wielkie ukłony za rolę jaką spełnił - rolę bez stronniczego informatora.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
3/5
02-12-2020 o godz 11:30 ksiazka_ukryta_w_puszczy dodał recenzję:
Czytałam ją długo, a to dlatego że jest obszerna (zawiera 708 stron) ale zawartych w niej jest dużo zagranicznych nazwisk i miejsc, przez to gubiłam się w watkach kto, z kim i gdzie. Temat bardzo kontrowersyjny, bo ujawnia homoseksualizm i rozwiązłe życie u osób duchownych. Autor "Sodomy" przez kilka lat zbierał informacje i przeprowadzał rozmowy z setkami biskupów i księży, aby mogła powstać ta książka. Tym samym udowodnił, że największa społeczność homoseksualna istnieje właśnie w Kościele. Powiem szczerze, że miałam większe oczekiwania co do tej książki, tym bardziej że w wielu krajach znalazła się na liście bestsellerów New York Timesa. Przeczytajcie sami i oceńcie.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 1
3/5
28-04-2019 o godz 20:53 Tomasz Bartoszuk dodał recenzję:
Książka porusza istotny problem Kościoła Katolickiego, jednak nie zrobiła na mnie wrażenia rzetelnego, udokumentowanego opracowania. Zdecydowanie bardziej przekonująca jest Uta Ranke-Heinemann w "Seks. Odwieczny problem Kościoła". W książce roi się od uogólnionych stwierdzeń typu: "pewien informator powiedział mi, że znany kardynał mieszka z kochankiem". Dla mnie książka w sporej części ma charakter plotkarski, a szkoda, bo dotyka istotnego problemu.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 1
5/5
10-04-2019 o godz 20:58 centaumrr18 dodał recenzję:
Kontrowersyjna, momentami brutalna, ale bardzo prawdziwa. Kupiłam w dniu premiery, bo choć jestem osobą wierzącą i nie wkładam wszystkich księży do jednego worka, to zdaję sobie sprawę, że za złotą bramą wspólnoty watykańskiej dziać się mogą bardzo różne rzeczy. Książka zrobiła na mnie piorunujące wrażenie - nie z uwagi na kontrowersyjny temat, ale sposób, w jaki autor zebrał materiały i je przedstawił. Zdecydowanie udany zakup, totalnie polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
Więcej recenzji Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Beata. Gorąca krew Kozidrak Beata
4.4/5
29,79 zł
49,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Szkoła szpiegów Gibbs Stuart
5/5
22,53 zł
34,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Same piękne rzeczy Biden Hunter
5/5
32,06 zł
49,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Ziemia obiecana Obama Barack
4.6/5
38,93 zł
64,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Grube wióry Pacześ Rafał
4.0/5
23,83 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Pacjent DeWitt Jasper
4.8/5
25,65 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Kolejne 365 dni Lipińska Blanka
4.3/5
25,65 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Wszystkie kolory świata Opracowanie zbiorowe
4.3/5
40,00 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Wykluczeni Domosławski Artur
5/5
27,93 zł
39,90 zł
strona produktu - rekomendacje Ksiądz Sumliński Wojciech
4.3/5
30,64 zł
39,90 zł
strona produktu - rekomendacje Więźniarki Varella Drauzio
4.7/5
32,19 zł
44,90 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.