Shelter (paperback)

Oferta empik.com : 63,99 zł

63,99 zł
- dostawa 0 zł
salon Empik - dostawa 0 zł
Wysyłamy w 72 godziny
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Yun Jung Obcojęzyczne | paperback
63,99 zł
asb nad tabami
Delillo Don Obcojęzyczne | paperback
49,99 zł
asb nad tabami
Mandel Emily John Obcojęzyczne | paperback
49,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 72 godziny

You never know what goes on behind closed doors.

Kyung Cho owns a house that he can't afford. Despite his promising career as a tenure-track professor, he and his wife, Gillian, have always lived beyond their means. Now their bad decisions are catching up with them, and Kyung is anxious for his family's future.

A few miles away, his parents, Jin and Mae, live in the town's most exclusive neighbourhood. Growing up, they gave Kyung every possible advantage - expensive hobbies, private tutors - but they never showed him kindness. Kyung can hardly bear to see them now, much less ask for their help. Yet when an act of violence leaves Jin and Mae unable to live on their own, the dynamic suddenly changes, and he decides to take them in. For the first time in years, the Chos find themselves under the same roof where tensions quickly mount and old resentments rise to the surface.

As Shelter veers swiftly towards its startling conclusion, Jung Yun leads us through dark and violent territory, where, unexpectedly, the Chos discover hope. In the tradition of House of Sand and Fog and The Ice Storm, Shelter is a masterfully crafted first novel that asks what it means to provide for one's family and, in answer, delivers a story as riveting as it is profound.

Tytuł: Shelter
Seria: Picador
Autor: Yun Jung
Wydawca: Palgrave MacMillan
Język wydania: english
Ilość stron: 320
Data premiery: 2016-06-01
Wymiary [mm]: 28 x 236 x 168
Indeks: 28708186
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Najczęściej kupowane Flights Tokarczuk Olga
0/5
63,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Carried Away Munro Alice
0/5
59,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Outlander Gabaldon Diana
5/5
54,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Cabin Porn Inside Klein Zach
0/5
123,99 zł
premium
Najczęściej kupowane The Institute King Stephen
0/5
98,99 zł
premium
Najczęściej kupowane On The Road Kerouac Jack
0/5
46,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Circe Miller Madeline
0/5
49,99 zł
premium
Najczęściej kupowane The Goldfinch Tartt Donna
4.3/5
54,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Real Evans Katy
0/5
54,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Fahrenheit 451 Bradbury Ray
4.7/5
49,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Animal Farm Orwell George
0/5
44,49 zł
premium
Najczęściej kupowane Really? Clarkson Jeremy
0/5
73,99 zł
premium
Najczęściej kupowane The Help Stockett Kathryn
5/5
44,49 zł
premium
Najczęściej kupowane The Art of War Tzu Sun
0/5
29,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Animal Farm Orwell George
0/5
44,49 zł
premium

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Ratner's Star Delillo Don
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Glamorama Ellis Bret Easton
0/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Mao II Delillo Don
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Burial Rites Kent Hannah
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Never Mind Aubyn Edward
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje End Zone Delillo Don
0/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Mimic Men Naipaul V. S.
0/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Life Drawing Black Robin
0/5
71,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Dear Mr. M Koch Herman
0/5
68,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Half a Life Naipaul V. S.
0/5
54,99 zł
premium

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.