Reguły astrologii tradycyjnej. Od wielkiej polityki do udanych związków z ludźmi (okładka miękka)

Wszystkie formaty i wydania (3): Cena:

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Tradycyjna astrologia wyróżnia siedem planet: Saturn, Jowisz, Mars, Słońce, Wenus, Merkury i Księżyc, których porządek (zwany chaldejskim) miał kluczowe znaczenie w całej symbolice astrologicznej. Jakie ma znaczenie dziś? Czy reguły arabskich astrologów sprzed setek lat mają jeszcze zastosowanie? Otóż mają one jeden zasadniczy walor, mianowicie taki, że są bardzo dobrze uregulowane. Oznacza to, że każdy astrolog znający kanoniczne teksty arabskich czy średniowiecznych mistrzów doszedłby ostatecznie, jeśli nie do identycznych, to na pewno do podobnych wniosków. W astrologii tradycyjnej wszystko opierało się na znajomości konkretnych reguł. Współczesny astrolog natomiast zbyt często korzysta z intuicji i wyobraźni, które prowadzą niekiedy na manowce.
Kolejna publikacja Piotrowskiego pokazuje, że dawne reguły, o których (wypada to podkreślić) nigdzie wcześniej nie pisano w polskiej literaturze przedmiotu, pozwalają na bardzo dokładne, precyzyjne i trafne odpowiedzi. Obszerna analiza traktatu poświęconego astrologii wojny ujawnia, jak trafnie przewidywać wyniki wyborów politycznych. Dzięki zamieszczonym dodatkom, m.in. o stawianiu horoskopu na moment zasłyszanej informacji będziesz mógł dokonywać właściwych wyborów w odpowiednim czasie, a omawiane reguły wykorzystywać w codziennych życiu np. przy planowaniu daty ślubu, rozpoczęcia planowanej podróży. Dodatkowo znajdziesz w tej publikacji aspekty par planet na najbliższe lata.
Z tą książką odkryjesz nowy wymiar zapomnianej astrologii.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Reguły astrologii tradycyjnej. Od wielkiej polityki do udanych związków z ludźmi
Podtytuł: Od wielkiej polityki do udanych związków z ludźmi
Autor: Piotrowski Piotr
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 290
Numer wydania: I
Data premiery: 2011-06-06
Rok wydania: 2011
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 204 x 15 x 144
Indeks: 60488411
średnia 3
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
1 recenzja
21-06-2011 o godz 08:51 przez: Jędrzej
Jak zwykle autor proponuje coś nowego, czego nie publikowano wcześniej. Odkrywa przed czytelnikiem reguły, których nie stosuje się od dawna z powodu… zapomnienia. A one właśnie pasują doskonale i świetnie tłumaczą „zjawiska” z pierwszych stron gazet, takie jak wybór prezydenta, czy (dawniej) zatopienie „niezatapialnego” Titanica. Podaje też ciekawą analizę starego traktatu o wojnie, który pozwolił mu niejednokrotnie całkiem wiarygodnie przewidzieć wynik wyborów politycznych. Pogratulować wiedzy, ogromu pracy, jaką wykonał Piotrowski.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Prawo rezonansu Franckh Pierre
4.3/5
33,30 zł
44,40 zł

Podobne do ostatnio oglądanego