Prostownica do włosów SENCOR SHI 5600GD

Marka:
Kolor:
biały

Sprzedaje empik.com : 252,51 zł

252,51 zł
Odbiór w salonie 0 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowe punkty odbioru
Darmowy kurier
Produkt u dostawcy
Wysyłamy w 72 godziny

Sprzedaje Morele : 270,16 zł

Sprzedaje ovolt : 310,71 zł

Sprzedaje SuperWnetrze : 339,00 zł

Wszyscy sprzedawcy

Każdy sprzedawca w empik.com jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Prostownica SENCOR SHI 5600GD

Prostownica służy zgodnie ze swoją nazwą, przede wszystkim do prostowania włosów. Jednak za jej pomocą można uzyskać również fale i loki. Aby cieszyć się efektem wyprostowanych włosów, wystarczy umieścić wysuszone pasmo między rozgrzanymi płytkami i w jednostajnym tempie przesuwać urządzenie, aż do końcówek.SENCOR SHI 5600GD dysponuje mocą na poziomie 55 W i posiada maksymalną temperaturę na poziomie.230 stopni Celsjusza.


Moc: 55 W

Ten parametr wyrażany w watach pomoże określić szybkość nagrzewania się sprzętu. Im więcej wyniesie jego wartość, tym mniej czasu będzie potrzebowało urządzenie na osiągnięcie temperatury umożliwiającej efektywną pracę. Produkt posiadający dużą moc umożliwi więc rozpoczęcie układania fryzury bez potrzeby długiego oczekiwania na rozgrzanie się. 
 Moc urządzenia SENCOR SHI 5600GD
SENCOR SHI 5600GD - Moc urządzenia


Powłoka tytanowa

Tytan to bardzo wytrzymały, odporny na przegrzewanie materiał. Urządzenie z takimi płytkami dobrze poradzi sobie z grubymi i kręconymi włosami. Tak jak w przypadku ceramiki, nagrzewanie będzie się odbywać w równomierny sposób. Tytanowe płytki dzięki swojej ponadprzeciętnej trwałości posłużą Ci przed długi czas. 
 Powłoka SENCOR SHI 5600GD
SENCOR SHI 5600GD - Powłoka


14 poziomów temperatury

W zależności od rodzaju i kondycji włosów, zmiany fryzury należy przeprowadzać w różnych temperaturach. Włosy o delikatnej strukturze warto pielęgnować nastawiając urządzenie na ok. 160-170 stopni Celsjusza. W przypadku normalnych włosów wystarczy 180-190 °C. Wysoka temperatura, na poziomie od 200 °C i więcej, będzie odpowiednia tylko dla włosów grubych i kręconych. 
 Liczba poziomów temperatury SENCOR SHI 5600GD
SENCOR SHI 5600GD - Liczba poziomów temperatury


Temperatura maksymalna: 230 °C

Na tę wartość powinni zwrócić uwagę posiadacze grubych i gęstych włosów, które wymagają pracy z wyższą temperaturą. Jeśli nie ma takiej potrzeby, ustawianie dużej, bądź maksymalnej liczby stopni Celsjusza nie jest zalecane. Mogłoby to poskutkować zniszczeniem włosów. 
 Temperatura maksymalna SENCOR SHI 5600GD
SENCOR SHI 5600GD - Temperatura maksymalna


Jonizacja

Za sprawą tej funkcji włosy po domowym zabiegu nie będą się elektryzować i puszyć, a także nabiorą zdrowego, błyszczącego wyglądu. Jonizacja pomaga także w dłuższym utrzymaniu koloru włosów farbowanych. To wszystko jest możliwe dzięki generowaniu jonów ujemnych. Neutralizują one niekorzystne jony dodatnie. Powoduje to zamknięcie łusek włosów, co daje opisane wyżej efekty. 
SENCOR SHI 5600GD - Jonizacja


Funkcje prostownicy SENCOR SHI 5600GD:


Obrotowy przewód

Plączący się kabel to rzecz, która może powodować frustrację podczas układania włosów. Aby wyeliminować ten problem, wtyczka łącząca przewód z urządzeniem ma obrotowy kształt. Dzięki temu pielęgnacja fryzury może odbywać bez ograniczeń związanych z poskręcanym kablem. 
obrotowy przewód - Funkcje urządzenia


Wyświetlacz

W obsłudze urządzeń użytku domowego przejrzystość sterowania to jeden z fundamentalnych aspektów, który sprawia, że praca ze sprzętem staje się intuicyjna. Dlatego ten produkt posiada wbudowany wyświetlacz, który w czytelny i przystępny sposób ułatwia ustawienie odpowiednich parametrów pielęgnacji włosów. 
obrotowy przewód - Funkcje urządzenia


Blokada płytek

Funkcja, dzięki której po zakończeniu użytkowania prostownicy można zablokować jej ramiona w pozycji zamkniętej. Ułatwi to jej przechowywanie, zajmując mniej miejsca i uchroni płytki przed uszkodzeniem. 
obrotowy przewód - Funkcje urządzenia


Szybkie nagrzewanie

Aby urządzenie było gotowe do pracy, po jego włączeniu należy chwilę odczekać na osiągnięcie odpowiedniej temperatury. Funkcja szybkiego nagrzewania skróci ten okres do niezbędnego minimum. Układanie włosów można więc będzie rozpocząć już po upłynięciu niewielkiej ilości sekund. 
obrotowy przewód - Funkcje urządzenia


ID produktu: 1269018452
Nazwa: Prostownica do włosów SENCOR SHI 5600GD
Marka: Sencor
Typ urządzenia: prostownica
Moc urządzenia: 55 W
Temperatura maksymalna w C: 230
Powłoka płytek: tytanowa
Liczba poziomów temperatury: 14
Jonizacja: nie
Funkcje urządzenia: obrotowy przewód, regulacja temperatury
Kolor: biały
Kod producenta: SHI 5600GD
Rodzaj zasilania: sieciowe
Indeks: 38679803
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
Dodając recenzję produktu, akceptujesz nasz Regulamin.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego