Om Mani Padme Hum (CD)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Prezentujemy najnowszy singiel Dominiki Dominiak, która wybrała się w podróż na Jamajkę by tam nagrać muzykę do mantr w starożytnym języku sanskrycie, po tym jak przyśnił jej się Bob Marley, który zachęcił ją do tego wyjazdu w tym śnie - jak twierdzi wokalista.

Singiel jest owocem współpracy z zespolem Kabaka Piramid Band "Bebble Rockers Band" nagrywanym w kultowym Graftos Studio w Kingston, a także z polskimi wybitnymi muzykami jak min.: legenda polskiego jazz-u i rock-a Alek Korecki - saksofon i Adam Dudek - gitara elektryczna. Singiel nabierał szlifów w studio Leszka Możdżera we Wrocławiu. Dominika Dominiak dokonała niezwykłego połaczenie kultur, duchowości ze wschodu z ciepłym brzmieniem muzyki Roots Reggae, które wypełnia przestrzeń pozytywnymi wibracjami i wprowadza słuchacza w dobre samopoczucie i harmonię.Jej przygoda z mantrami rozpoczeła się w 2006 roku.

Swój pierwszy singiel do Gayatri Mantry w stylu reggae nagrała w 2015r., zwieńczając go teledyskiem mającym już ponad 144 tys wyświetleń na youtube, nagranym w przepięknych terenach masywu Ślęży, w którym wokalistka chciała pokazać połączenie kultur słowiańskiej z vedyjską ze starożytnych Indii, poprzez pokazanie tych przepięknych miejsc polskiego krajobrazu ważnych w dziejach słowian.

Mantra OM Mani Padme Hum- to najsłynniejsza mantra w Tybecie, wywodzi się ze starożytnych Indii, a do Buddyzmu została przyjęta w 10 w n. e. Jest to mantra bodhisattwy współczucia (bodhisattva w sanskrycie znaczy przebudzone dobro).

Słowo mantra pochodzi ze starożytnego języka sanskrytu. Man znaczy umysł, a także i serce, a trang  to - fala, projekcja. Naukowo zostało zbadane, że słuchanie mantr min. 8 minut harmonizuje dwie półkule mózgowe uzyskując stan umysłu Alfa, a kryształki wody w naszym ciele fizycznym, której mamy w ciele ponad 70% przybierają kształt strukturalny pod wpływem harmonijnej wibracji mantr. Mantry są bardzo pomocne nie tylko w medytacji by uzyskać wyższe stany świadomości, a także w codziennym życiu, wyciszeniu emocji , uspokojeniu umysłu i oczyszczeniu z negatywnych myśli, odczuwaniu pozytywnych uczuć jak radość i miłość. Dosłowne tłumaczenie mantry Aum Mani Padme Hum – oddaj cześć klejnotowi w lotosie. Jedno z bardziej literackich tłumaczeń to: Bądź pozdrowiony, skarbie w kwiecie lotosu. W zależności od szkoły buddyzmu mantra jest inaczej wymawiana. Tybet: ཨོཾ་མ་ཎི་པདྨེ་ཧཱུྃ་ Om Ma Ni Pe Me Hung [albo Hum], Indie (pismo dewanagari): ॐमणिपद्मेहूँ;: Oṃ Maṇi-Padme Hūṃ.

Tracklista:

1. Om mani padme hum (short)
2. Om mani padme hum (long)

ID produktu: 1190875191
Tytuł: Om Mani Padme Hum
Wykonawca: Dominiak Dominika
Dystrybutor: RockersPro
Data premiery: 2018-01-05
Rok nagrania: 2017
Producent: Dominiak
Nośnik: CD
Liczba nośników: 1
Rodzaj opakowania: Digipack
Wymiary w opakowaniu [mm]: 143 x 127 x 10
Indeks: 25687606
średnia 1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Zobacz także

Podobne do ostatnio oglądanego