Nowi tropiciele. Karty ćwiczeń. Klasa 2. Część 5. Szkoła podstawowa (okładka  miękka, 06.2018)

Oferta empik.com : 6,84 zł

6,84 zł
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Oferta Bookland : 4,30 zł

Oferta Smart Books : 8,09 zł

Oferta WawaSmart : 8,21 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Karty pracy zawierają zróżnicowane w formie i treści zestawy ćwiczeń z zakresu doskonalenia nauki pisania i wspomagania umiejętności czytania, a także ćwiczenia związane z treściami przyrodniczymi, społecznymi, wychowawczymi i muzycznymi.

W kartach znajdują się też ćwiczenia z zakresu edukacji polonistycznej wspomagające naukę ortografii (w kąciku Piszemy poprawnie), gramatyki (zadania utrwalające poznane części mowy – rzeczownik, czasownik, przymiotnik; zagadnienia związane z rodziną wyrazu, rodzajami zdań, znakami przestankowymi).

Karty służą doskonaleniu umiejętności pisania użytkowych form wypowiedzi (zaproszenia, listu, ogłoszenia, życzeń, notatki kronikarskiej). Ułatwiają też opracowanie lektur za pomocą ćwiczeń sprawdzających zrozumienie treści utworów w kąciku Lektury.

Na końcu każdej publikacji jest zamieszczony kącik Czytam sam!, w którym przygotowano zestawy logatomów, wyrazów oraz zdań do czytania wspomagających technikę czytania. W kąciku Czytam ze zrozumieniem poświęconym treningowi tej ważnej umiejętności znajdują się teksty literackie, popularnonaukowe i użytkowe, takie jak instrukcja obsługi czy przepis kulinarny. Ponadto do kart pracy, jako dodatkowe materiały do czytania, dołączono teksty wybranych piosenek (z płyty Pomysł na piosenki dla klasy 2).

Różnorodne ćwiczenia zamieszczone w kąciku Listy od Hani i Henia pozwalają dzieciom lepiej zrozumieć problemy emocjonalne i społeczne bohaterów poszczególnych opowiadań z podręcznika.

W każdej części kart pracy w kąciku Ćwiczymy z Noni znajdują się ćwiczenia powtórzeniowe odnoszące się do danej partii materiału.

W kartach pracy są również materiały do prowadzenia zajęć plastyczno-technicznych (kącik Zrób to sam!) oraz zestaw ćwiczeń muzycznych odpowiadający treściom prezentowanym w podręczniku. Nie zabrakło również pakietu zadań dodatkowych przeznaczonych do dowolnego wykorzystania w czasie zajęć, np. dla dzieci pracujących szybciej czy potrzebujących dodatkowych ćwiczeń.

Nowością są dwa zestawy ćwiczeń wspomagających naukę programowania.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Nowi tropiciele. Karty ćwiczeń. Klasa 2. Część 5. Szkoła podstawowa
Seria: Nowi Tropiciele
Autor: Burdzińska Agnieszka , Danielewicz-Malinowska Aldona , Dymarska Jolanta
Wydawnictwo: WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 98
Numer wydania: I
Data premiery: 2018-06-21
Rok wydania: 2018
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 201 x 6 x 267
Indeks: 26729688
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.
średnia 5
5
13
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
1 recenzja
30-05-2019 o godz 17:27 przez: mk | Zweryfikowany zakup
Produkt zgodny z moimi oczekiwaniami. Szybka realizacja. Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też Nowi Tropiciele. Wycinanka. Klasa 2. Szkoła podstawowa Opracowanie zbiorowe
4.5/5
22,59 zł
24,50 zł
Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też Nowi Tropiciele. Podręcznik. Klasa 1. Część 2. Szkoła podstawowa Opracowanie zbiorowe
4.8/5
14,84 zł
15,30 zł

Podobne do ostatnio oglądanego