Night Waking (paperback)

Oferta empik.com : 49,99 zł

49,99 zł
- dostawa 0 zł
salon Empik - dostawa 0 zł
Wysyłamy w 72 godziny
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Moss Sarah Obcojęzyczne | paperback
49,99 zł
asb nad tabami
Moss Sarah Obcojęzyczne | paperback
49,99 zł
asb nad tabami
Moss Sarah Obcojęzyczne | paperback
49,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 72 godziny

B format paperback edition of Moss's wonderful novel which combines a modern story of motherhood in the 21st century with a mystery from 200 years earlier. Set on a remote island in the Hebrides, it's both moving and funny. From the author of "Cold Earth", it will appeal to fans of Rachel Cusk, Helen Simpson, Jane Smiley and Julie Myerson. 'Tartly humorous, sad and clever... a passionately written meditation on motherhood...' Elizabeth Buchan, "Sunday Times"

Tytuł: Night Waking
Autor: Moss Sarah
Wydawca: Granta Books , Granta Books
Język wydania: english
Ilość stron: 378
Data premiery: 2012-04-01
Forma: książka
Wymiary [mm]: 28 x 206 x 131
Indeks: 27818879
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Moss Sarah

Między falami Moss Sarah
okładka twarda
3.5/5
(3,6/5) 5 recenzji
39,99 zł
44,90 zł
Nocne czuwanie Moss Sarah
okładka twarda
1/5
(1/5) 0 recenzji
39,99 zł
44,90 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Ghost Wall Moss Sarah
0/5
107,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Bodies of Light Moss Sarah
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Cold Earth Moss Sarah
0/5
44,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Tidal Zone Moss Sarah
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Fahrenheit 451 Bradbury Ray
4.7/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje 1984 Orwell George
5/5
46,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Trial Kafka Franz
0/5
44,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Uncommon Type Hanks Tom
0/5
40,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Bell Jar  Plath Sylvia
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Emma Austen Jane
5/5
27,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Goldfinch Tartt Donna
4.3/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje On The Road Kerouac Jack
0/5
46,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Normal People Rooney Sally
0/5
73,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Amerika Kafka Franz
0/5
49,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Persuasion Austen Jane
0/5
29,49 zł
premium

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.