Night Owls (paperback)

Oferta empik.com : 44,49 zł

44,49 zł
- dostawa 0 zł
salon Empik - dostawa 0 zł
Wysyłamy w 72 godziny
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Bennett Jenn Obcojęzyczne | paperback
44,49 zł
asb nad tabami
Bennett Jenn Obcojęzyczne | paperback
44,49 zł
asb nad tabami
Bennett Jenn Obcojęzyczne | paperback
44,49 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 72 godziny

An edgy and romantic YA novel set in San Francisco, on the night bus known as The Owl. With appeal to fans of John Green and Rainbow Rowell, it follows Beatrix, who finds herself fascinated by Jack, an attractive graffiti artist. Ages: 14+

Tytuł: Night Owls
Autor: Bennett Jenn
Wydawca: Simon + Schuster Uk , Simon + Schuster Uk
Język wydania: english
Ilość stron: 294
Forma: książka
Wymiary [mm]: 25 x 198 x 131
Indeks: 20497170
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Bennett Jenn

Światło Księżyca Bennett Jenn
5/5
26,99 zł
34,90 zł
Z głową w gwiazdach Bennett Jenn
4.8/5
26,99 zł
34,90 zł
Mój Alex Bennett Jenn
4/5
33,99 zł
37,80 zł
Miłosne graffiti Bennett Jenn
0/5
23,63 zł
27,80 zł
Mój Alex Bennett Jenn
0/5
25,33 zł
29,80 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Starry Eyes Bennett Jenn
0/5
44,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Book Thief Zusak Markus
0/5
31,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Wizard Of Oz Baum Frank
0/5
27,49 zł
premium

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.