Napój miłosny (okładka twarda)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Dostępny w salonie empik

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Czy mamy swobodę w wyborze tego, kogo kochamy? Czy to my wybieramy? Czy zostajemy wybrani?

Adam, psycholog, twierdzi, że posiadł tajemnicę „napoju miłosnego”. Uważa, że potrafi sprawić, że każda kobieta legnie u jego stóp.Luiza nie wierzy, że miłość można tak po prostu wywołać. Pragnie pojąć istotę uczucia. Czy jest skutkiem jakiegoś chemicznego procesu? Czy może duchowym cudem?

Postanawiają założyć się, kto ma rację i wystawić teorię Adama na próbę. Pewny siebie mężczyzna podejmuje się uwieść koleżankę Luizy. Jednak sytuacja szybko wymyka się spod kontroli, a dwuznaczna gra, jaka wywiązuje się pomiędzy bohaterami, prowadzi do zaskakującego zakończenia…


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Napój miłosny
Autor: Schmitt Eric-Emmanuel
Tłumaczenie: Brzozowski Wawrzyniec
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Język wydania: polski
Język oryginału: francuski
Liczba stron: 80
Numer wydania: I
Data premiery: 2015-02-04
Rok wydania: 2015
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 19 x 143 x 201
Indeks: 16068360
 
średnia 4,3
5
11
4
6
3
3
2
1
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
25 recenzji
4/5
05-05-2019 o godz 15:43 Klaudia Gnacek dodał recenzję:
Wiecie, że kocham powieści Schmitta ❤ Ale z "Napojem miłosnym" mam problem. Ta książka jest co najmniej dziwna 🤔 Nie byłam nią zachwycona, ale też nie była zła. Tak po prostu nie trafiła do mnie. Napisana w formie korespondencji wymienianej pomiędzy dwojgiem byłych kochanków, co mi akurat nie przeszkadza, bo czytało się to bardzo szybko. Mężczyzna pociesza kobietę po ich rozstaniu, sądzi, że ona bardzo cierpi po stracie tak fantastycznego kochanka. Dziewczyna przeprowadza się do Kanady, gdzie pracuje dla paryskiej kancelarii prawnej. Udają, że łączy ich przyjaźń, zwierzają się sobie z nowych podbojów łóżkowych. . . Adam, psychoanalityk, twierdzi, że posiadł tajemnicę "napoju miłosnego". Uważa, że potrafi sprawić, że każda kobieta legnie u jego stóp. . . Luiza nie wierzy, że miłość można tak po prostu wywołać. Pragnie pojąć istotę uczucia. Czy jest skutkiem jakiegoś procesu chemicznego? Czy może duchowym cudem? . . Postanawiają założyć się, kto ma rację i wystawić teorię Adama na próbę. Pewny siebie mężczyzna planuje uwieść koleżankę Luizy. Jednak sytuacja szybko wymyka się spod kontroli, a dwuznaczna gra, jaka wywiązuje się między bohaterami, prowadzi do zaskakującego zakończenia... . . "Dziwna jest ta nasza korespondencja: nie mówimy o miłości, my ją obgadujemy." . . Okładka jak zwykle cudowna.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
29-05-2017 o godz 12:08 Krtek dodał recenzję:
Gdyby kobiety i mężczyźni mówili wprost, związki pomiędzy nimi byłyby...cudne. Okazuje się, że czasem to możliwe. Jednak czy w intymnej relacji? Może jednak przyjaźń... Prościej powiedzieć czy napisać? Mamy wybór.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
24-03-2016 o godz 09:03 Magdalena Matraszek dodał recenzję:
Wiecie jak to jest dostać przesyłkę z wyczekiwanymi książkami i nie móc się oprzeć natychmiastowej, irracjonalnej wręcz potrzebie rozpoczęcia lektury? Tak było ze mną wczoraj, gdy odebrałam paczkę z księgarni internetowej. Najpierw obmacałam i obwąchałam wszystkie zakupione tytuły, potem rzuciłam okiem na biurko z zalegającą na nim stertą pracy na wczoraj, by następnie zawinąć się w koc i udając przed samą sobą, że tylko przeglądnę książkę szybciutko, zatopić się w niej na dobrą godzinę!

Książki Schmitt'a uwielbiam i nie jestem w tym zamiłowaniu obiektywna (wybór kierunku studiów wyraźnie zdeterminował moje gusta literackie). Przeczytałam czternaście jego utworów i żaden mnie nie rozczarował. W każdym znalazłam coś wyjątkowego, poruszającego i pozostawiającego trwały ślad w pamięci. Żeby zrozumieć fenomen Schmitt'a należałoby najpierw poznać bliżej współczesną literaturę francuską, tak pisarzy, jak i dzisiejszego francuskiego czytelnika, ale rozpiszę się na ten temat innym razem...

Schmitt jest przede wszystkim genialnym dramaturgiem, dlatego jego powieści bazują na wartkim dialogu typowym dla sztuki teatralnej. Poprzez rozmowę bohaterów potrafi wykreować niebanalny rys postaci, uwypuklić ich osobowość, tak by czytelnik nie miał najmniejszych wątpliwości co do intencji bohaterów. Bez zbędnych i często tak nużących opisów wyczarowuje wiarygodne sylwetki, z którymi natychmiast się utożsamiamy. Nie bez powodu najczęściej wybieraną przez autora formą literacką jest krótkie, zwięzłe opowiadanie, przypowieść, czy dramat.


"Napój miłosny" jest opowiadaniem epistolarnym, co daje ekscytującą możliwość wglądu w prywatna korespondencję Adama i Luizy, niemal jakbyśmy przez ramię im zaglądali. Bohaterów poznajemy w chwili, gdy po pięciu latach związku decydują się na rozstanie. Znajomość jednak trwa poprzez listy, Adam kierowany nieco wyrzutami sumienia i nieco też swoją pychą, a Luiza niegasnącym uczuciem oraz urażoną kobieca dumą, wciąż do siebie piszą nie potrafiąc, czy raczej nie chcąc tak naprawdę, pożegnać się ostatecznie. Kto rzuca sidła miłości? Czy sami wybieramy obiekt naszych westchnień, czy zostajemy wybrani? Czy istnieje złoty środek gwarantujący bezwarunkowe zakochanie? Adam zuchwale twierdzi, że dzięki swoim praktykom psychoterapeuty i ogromnemu doświadczeniu w relacjach damsko-męskich jest w stanie rozkochać w sobie każdą kobietę. Gdy jednak na horyzoncie pojawia się zmysłowa Lily nic już nie jest tak oczywiste, a wyrafinowana, dwuznaczna gra miłosna zdaje się być nie do zatrzymania.

Książka umożliwia czytelnikowi spojrzenie na temat miłości z dwóch perspektyw. Z każdą kolejną stroną odkrywamy jednocześnie siłę kobiecej determinacji oraz słabość męskiej pewności siebie. Zapętlona intryga powoli zaczyna się klarować, a czytelnik ma wrażenie, że przejrzał zamysł pisarza i odkrył wszystkie jego karty, gdy ten w ostatniej chwili wyciąga asa z rękawa i zaskakuje niebanalnym zakończeniem historii. Dobra pointa to cecha każdej książki Schmitt'a, pewnie dlatego tak je lubię i szczerze polecam! ArtMagda.

"Sposobność czyni zakochanym. A miłość daje sposobność"

"Do pewnych rzeczy trzeba się przyzwyczaić, zanim się w nich człowiek rozsmakuje
- kawa, papierosy, brokuły, samotność..."

http://subiektywnieoliteraturze.blogspot.com/

Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
21-03-2016 o godz 00:03 Natalia Skorupa dodał recenzję:
Ale jak już się przeczytało ponad 15 Jego książek, człowiek zaczyna być zwyczajnie wybredny ;)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
15-03-2016 o godz 15:42 Ola dodał recenzję:
Schmitt jak zwykle w prostym jezyku literackim przemycił pogląd na swiat niektórych ludzi, razem pojawiły się również rozważania o miłości. Serdecznie polecam zarówno tą ksiazke jak i inne tego autora.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
28-02-2016 o godz 12:04 Paweł Kubiczek dodał recenzję:
Książka jest zbudowana w formie listów i często poszczególne listy/strony składają się z jednego zdania, co sprawia, ze można ja przeczytać w godzinę, ale mimo to historia jest dość ciekawa a najlepsze zaskakujące zakończenie, które pozwala spojrzeć na całą historię z innej perspektywy.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
27-10-2015 o godz 12:01 luiza dodał recenzję:
Poysłowość autora jest nieoceniona i bezgranicznie bogata. Wprowadza nas w przestrzeń smakową pobudzonej wyobraźni.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
12-08-2015 o godz 10:46 12345 dodał recenzję:
Jestem fanką Schmitta, mam jego wszystkie książki, ale ta książka jest ... średnia. Mam wrażenie, że napisana nieco na siłę.
Ale oczywiście jako fanka- polecam :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
26-07-2015 o godz 15:00 Karolina Pawłowska dodał recenzję:
Ponownie książka autorstwa E.E.Schmitta zaskoczyła mnie swoja pointą. Autor podejmuje się napisania powieści w formie listownej, co uznaje za bardzo ciekawe jak na czas akcji książki tj. XXI i doba komórek, komputerów i laptopów. Dwie bliskie sobie osoby rozprawiają o niewidzialnym a odczuwalnym i wciąż aktualnym temacie miłości. Obie próbują rozwikłać zagadke istnienia złotego środka, który pozwala na oparcie się sidłom miłości i zawładnięciu drugą osobą. Książka jak każda powieści tego autora wciąga i nakłania do jak najszybszego dowiedzenia się jakie o czym chciał przypomnieć nam pisarz.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
12-05-2015 o godz 12:07 Agnieszka dodał recenzję:
"Nie jestem entuzjastą dobrowolnego poddaństwa. Przysięga, którą składają nowożeńcy w obliczu mera i swoich rodzin, wydaje się utopijna, przestarzała, nieszczera, szokujaca. Nikt nigdy nie zmusi mnie, żebym przysiągł wierność, której nie będę musiał dochować, bo tak bardzo zalezy do męskiej natury zbieranie nektaru wszędzie tam, gdzie sprawia to przyjęmność. Zbyt cenię sobie własne słowo, żeby angazować się w te wszystkie głupoty" Adam Adam, psychoanalityk, kobieciarz, zatwardziały kawaler, jeszcze do niedawna życiowy partner Luizy. "Kobiety?...Nie mają żadntch imion? Ani osobowości? (...) Dlaczego mężczyźni zawsze sprawiają wrażenie, że gardzą tymi, których pożądają? Luiza. Luiza, Francuska, która odchodzi od Adama i wyjeżdża do Montrealu, by tam objąć posadę swoich marzeń... Adam i Luiza razem przez pięć lat, a teraz, gdy dzielą ich tysiące kilomentrów i Ocean Atlantycki zaczynają tworzyć stosunki przyjacielskie. Adam zapoczątkuje rozmowe poprzez maile, próbując uspokoić swoje poczucie winy, a nawet pobudzić swój samczy instynkt, przeświadczający go o tym, że nadal sprawują uczuciową piecze nad Luizą. Jakże się się rozczaruje... Adam wierzy, że jako znawca kobiecych serc, jest w stanie rozkochać w sobie każdą niewiastę. By to udowodnić dawnej kochance, uwodzi jej koleżankę. Jednak wszystko się komplikuje i Adam wpadnie we własne sidła... "Zawinił cudzołóstwem? Zawinił małżeństwem! (...) Za hańbę uważam małżeństwa i śluby wierności, a nie cudzołóstwo- uważam je za zdrowy zew natury," Jakże się cieszę, że tak szybko miałam możliwość zdobycia kolejnej nowości mojego ulubionego, francuskiego pisarza- Erica-Emmanuela Schmita pt.:"Napój miłosny". "Napój miłosny", który jest w posiadaniu głównego bohatera to istota relacji damsko-męskich. Adam i Luiza skład oraz znaczenie tego "napoju" rozumuje inaczej , zgodne ze swoją budową mózgu, płcią, obyciem itp.. "Życie wypełnione żalem za utraconym uczuciem nie pomaga zdolności kochania, a jedynie zamyka nas na nowe przeżycia, karmiąc się naszym rozgoryczeniem. Czyżby rokwitała przyjaźń?" I to jest właśnie w pisarstwie Erica-Emmanuela Schmita piękne, że nawet poprzez najkrótszą, najprostrzą strukturę powieści (w tym przypadku krótkie wiadomości tekstowe) potrafi wyłuszczyć diamentarne różnice między płciami. Pisarz pisze o miłości w sposób piękny, prawdziwy, bez życiowego nadęcia, a jednocześnie w dosłowny sposób obnaża stereotypowe myślenie, zahamowania, które kształtują to kim jesteśmy. "Napój miłosny" czyta się w mgnieniu oka. Treść książki pochłania się na jednym wdechu. Powieść wciąga, fascynują, a frapująca gra między Luizą a Adamem stopniowo buduje napięcie. "Nie cierpi się z powodu pożądania- cierpi się ponieważ, gdy się je zaspokoi, ono natychmiast się odradza, zrywając zawarty z człowiekiem rozejm." Eric-Emmanuel z każdą ksiązką, niezależnie od ich objętości potwierdza jakim perfekcyjnym kunsztem pisarskim się posługuje. Niewielu twórczów jest w stanie zaintrygować czytelników na fabulę opartej tak naprawdę jedynie na dwóch bohaterach. "Napój miłosny" stanie się książką bardzo popularną i gwarantuje, że znajdzie się, by na długo pozostać na liście bestsellerów. Zasługuje na to. Jestem tego pewna.

Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
30-04-2015 o godz 00:00 nadina dodał recenzję:
Jaka jest prawda o miłości? To pytanie od zarania dziejów frapowało wielu, uczonych i zwykłych ludzi. W Napoju miłosnym można znaleźć choć cząstkę odpowiedzi. To niezwykła pozycja, pozwala zrozumieć istotę miłości z perspektywy dwóch płci, co jest ciekawym i różnorodnym doświadczeniem. Miłość jest zjawiskiem nie przestającym fascynować.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
24-04-2015 o godz 21:23 Aleksandra Stasiak dodał recenzję:
Wielbiciele twórczości Schmitta na pewno się nie zawiodą.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
10-03-2015 o godz 00:00 etheragl dodał recenzję:
Pięknie, wzruszająco i intrygująco o miłości. W „Napoju miłosnym” uczuciem miłości targają najróżniejsze emocje i to sprawia, że jest to pozycja wyjątkowa, że czyta się ją niemal z zafascynowaniem. Czytając tą niezwykłą korespondencję mamy poczucie wkraczania w czyjś prywatny świat, więc jest to dodatkowo bardziej ekscytujące.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
09-03-2015 o godz 09:44 yglo dodał recenzję:
"Zazdrość nie jest wyrazem miłości, ale wzmożoną manifestacją instynktu posiadania".
To tylko jeden z cytatów, które mnie urzekły w tej powieści.
W "Napoju Miłości" Schmitt potwierdził jedynie swoją niesamowitą wrażliwość i zrozumienie kobiecej psyche, którą pozwolił nam poznać w "Kobiecie w Lustrze".
Jestem facetem, ale każdą jego książkę połykam jednym tchem, ucząc się jednocześnie poznawania tak odległych mi światów....
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
03-03-2015 o godz 12:07 Absurdalna dodał recenzję:
„Nie cierpi się z powodu pożądania - cierpi się, ponieważ gdy się je zaspokoi, ono natychmiast się odradza, zrywając zawarty z człowiekiem rozejm.”

Adam i Luiza. On - psycholog, który wierzy, że może wywołać u płci pięknej uczucie. Ona uważa, że miłość jest długotrwałym procesem, który przychodzi samoistnie.

Kto z nich ma rację? Bohaterowie sami postanowili się o tym przekonać, a my, czytelnicy, czytając ich wiadomości wysyłane do siebie nawzajem, jesteśmy świadkami przeprowadzanego na żywo eksperymentu.

Adam kiedy kochał Luizę, a Luiza niegdyś kochała Adama. Teraz każde z nich przywdziewa maskę człowieka obojętnego, któremu nie zależy na uczuciach drugiej osoby. Jak się domyślacie, pod tą maską kryje się burza uczuć, a im krótsze wiadomości, tym więcej grzmotów jest nam danych usłyszeć.
Éric-Emmanuel Schmitt ponownie wypływa w swej książce na wody miłości. Przeciera jednak nowe szlaki, jeśli chodzi o spojrzenie na nią i nadal zaskakuje.

Adam i Luiza nadal się kochają, a próba odkrycia „napoju miłosnego” czyli eliksiru, który mógłby sprawić, że to miłość stanie się w końcu zależna od nas, a nie my od niej, kończy się przewrotną intrygą.

„Napój miłosny” choć pięknie wydany jest książką niezwykle krótką. Niekiedy na jednej stronie znajdziemy tylko pojedyncze zdanie, które posiada moc i pozostaje w czytelniku na długi czas, dając mu do myślenia.

Niezależnie od tego, czy jesteś czytelnikiem-kobietą, czy czytelnikiem-mężczyzną, znajdziesz tutaj skrywaną głęboko w sercu namiętność, wyeksponowaną dzięki formie, w jakiej autor stworzył tę książkę, a mianowicie w formie listów.

W codziennym życiu nie masz okazji czytać cudzej korespondencji. Tutaj ta możliwość spada Ci prosto z nieba. Stajesz się świadkiem cudownej relacji kobiety i mężczyzny i choć nie możesz im doradzić, co mają zrobić, to w głowie zaczyna się kłębić mnóstwo porad i refleksji. Schmitt po raz kolejny łamie schematy, jakimi postrzegamy miłość i pamiętajcie
ten autor jest Apostołem Miłości, a przebiegłość to domena kobiet.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
24-02-2015 o godz 00:00 malexia dodał recenzję:
Kto oczekuje czegoś wyjątkowego - z pewnością w Napoju miłosnym to znajdzie. Gra jaka toczy się między Adamem a Luizą jest fascynująca, krok po kroku czytelnik odkrywa relację jaka jest między nimi, odkrywając ich prywatność, niemal intymność. Mnie się ta opowieść w formie listów bardzo podobała, ma w sobie coś ogromnie nietuzinkowego.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
24-02-2015 o godz 00:00 Ida Zielińska dodał recenzję:
Prozę Erica Emmanuela Schmitta odkryłam jakiś rok temu i od tamtej pory zaczytuję się zarówno w jego opowiadaniach, jak i w powieściach. Zachwyca mnie różnorodność tekstów tego autora. Napój miłosny to książka napisana w formie listów, pełna bardzo mądrej i pięknej treści. Polecam - satysfakcja z lektury gwarantowana.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
21-02-2015 o godz 00:00 elifrigga dodał recenzję:
Wyjątkowa książka, zarówno w treści jak i formie. Schmitt jest dla mnie nietuzinkowym pisarzem i właśnie w Napoju miłosnym najbardziej pokazał swój pisarski kunszt oraz styl. Książka w formie listów miłosnych fascynuje i urzeka. Wiele zdań z Napoju miłosnego na pewno jest wartych zapamiętania. Szczerze polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
20-02-2015 o godz 09:09 Urszula Fiertek dodał recenzję:
bardzo mi się podobała, bardzo!! czyta się jednym tchem!! polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
17-02-2015 o godz 09:36 Daria Kaniewska dodał recenzję:
Książka jest dość specyficzna. Składa się z listów i to jest bardzo fajne, jednakże wieje nieco nudą. Nie jest to najlepsze dzieło Schmitta.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji

O autorze: Eric-Emmanuel Schmitt

Eric-Emmanuel Schmitt

Eric-Emmanuel Schmitt - francuski powieściopisarz, dramaturg, eseista i filozof. Ukończył jedną z najlepszych i najbardziej prestiżowych uczelni humanistycznych w kraju, gdzie uzyskał również doktorat z filozofii. Największą popularność przyniosły mu jednak publikacje, które stworzył na podstawie sztuk teatralnych i na rzecz których porzucił ostatecznie karierę na uniwersytecie. Najpopularniejsze utwory Schmitt'a to "Oskar i pani Róża", "Pan Ibrahim i kwiaty Koranu".

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Sztuka sięgania gwiazd Parenti Chiara
4.1/5
28,62 zł
39,99 zł
premium
Inne z tego wydawnictwa Pomocnik kata Krajewski Marek
4.7/5
26,85 zł
39,99 zł
premium
Inne z tego wydawnictwa Oświęcim. Czarna zima Kącki Marcin
3.5/5
33,14 zł
49,99 zł
premium
Inne z tego wydawnictwa Faworyty Gretkowska Manuela
3.8/5
33,63 zł
49,99 zł
premium
Inne z tego wydawnictwa Jeśli zatęsknię Ficner-Ogonowska Anna
3.8/5
29,58 zł
44,99 zł
premium
Inne z tego wydawnictwa Tego ci nie powiedziałam Rimmer Kelly
4.2/5
28,34 zł
42,99 zł
premium
Inne z tego wydawnictwa Światło w środku nocy Moyes Jojo
4.2/5
34,49 zł
44,99 zł
premium 29,54 zł
Inne z tego wydawnictwa Magia polskich ziół Machałek Patrycja
0/5
30,44 zł
44,99 zł
premium
Inne z tego wydawnictwa Pomocnik kata Krajewski Marek
5/5
29,67 zł
44,99 zł
premium
Inne z tego wydawnictwa Profil mordercy Britton Paul
4.6/5
32,90 zł
44,90 zł
premium
Inne z tego wydawnictwa Trupia farma Bass Bill , Jefferson Jon
4.5/5
23,25 zł
39,90 zł
premium
Inne z tego wydawnictwa W blasku słońca Kordel Magdalena
5/5
27,20 zł
39,99 zł
premium
Inne z tego wydawnictwa Cham z kulą w głowie Szczerek Ziemowit
3.7/5
33,56 zł
49,99 zł
premium
Inne z tego wydawnictwa Płomień pod moją skórą. After. Tom 1 Todd Anna
4.4/5
34,49 zł
44,90 zł
premium 29,60 zł
Inne z tego wydawnictwa Poczuj się jak w domu Ramstedt Frida
3.6/5
41,76 zł
59,99 zł
premium
Inne z tego wydawnictwa Tajemnica Złotych Wzgórz. Star Stable Dahlgren Helena
4.3/5
28,49 zł
36,99 zł
premium 27,06 zł
Inne z tego wydawnictwa Anna Karenina Tołstoj Lew
4.1/5
24,70 zł
39,90 zł
premium

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.