Nadzwyczajny mózg. Jak w pełni wykorzystać potencjał swojego mózgu (okładka  twarda)

Wszystkie formaty i wydania (3): Cena:

Oferta empik.com : 33,39 zł

33,39 zł 49,90 zł (-33%)
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Pięć kroków do usprawnienia systemu operacyjnego twojego mózgu.

Nasz mózg to potężne narzędzie, dzięki któremu możemy zrobić wszystko i stać się tym, kim chcemy. Większość z nas nie potrafi jednak w pełni wykorzystać jego nieograniczonego potencjału.

Ilchi Lee opracował prosty, lecz skuteczny program, który w wyjątkowy sposób łączy podejścia Wschodu i Zachodu do zdrowia i wszechstronnego rozwoju. Gdy nauczysz się czerpać z potęgi mózgu, zdołasz na nowo napisać własną historię i stworzyć przyszłość, jakiej pragniesz, dla siebie i innych ludzi. Ćwicząc i doskonaląc mózg, zyskasz moc przemiany na lepsze nie tylko swojego życia.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Nadzwyczajny mózg. Jak w pełni wykorzystać potencjał swojego mózgu
Autor: Lee Ilchi
Tłumaczenie: Norbert Tomasz
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 328
Numer wydania: I
Data premiery: 2022-03-22
Rok wydania: 2022
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 230 x 23 x 160
Indeks: 41475089
średnia 4,8
5
7
4
0
3
1
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
3 recenzje
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
11-04-2022 o godz 08:47 przez: Bookendorfina Izabela Pycio
"Jeśli nie zdołamy stworzyć pokojowej i trwałej ziemskiej cywilizacji, choć dysponujemy mocą naszego niesamowitego mózgu, czy nie będzie to prawdziwa hańba?" Rzadko decyduję się na sięgnięcie po poradniki, ale te wchodzące głęboko w sferę popularnonaukową, napisane przez doświadczonych popularyzatorów nauki, zasłużonych dla wybranych dziedzin badań, jak najbardziej przykuwają uwagę. "Nadzwyczajny mózg" Ilchiego Lee przyciągnął wieloma aspektami a nadzieje związane z nim spełniono. Książka do czytania nie w trybie kilku dni, ale do dłuższej pracy powiązanej z treningiem mózgu. Zrównoważenie części opisowej dostarczającej cennych i ciekawych informacji z propozycjami atrakcyjnych i efektywnych ćwiczeń. Postawienie na mądrość mózgu, ścisłe powiązanie z tożsamością i samoświadomością, podejmowanie decyzji i ustalanie priorytetów. Autor przeprowadził przez pięć etapów procesu należącego do programu Edukacji Mózgu, koncentrującego się na radzeniu sobie ze stresem, pracą nad elastycznością, uwolnieniem od niepożądanych wzorców emocjonalnych, integracji funkcji i celowego ich wykorzystania. Pięć kroków edukacji mózgu, związanych z wrażliwością, zwinnością, świeżością, integracją i kontrolowaniem. Trzy kluczowe aspekty to sterowanie, medytacja i uzdrawianie. Nakreślił zasady i metody rozwoju mózgu, jego bezpośrednie i wszechstronne pobudzanie, profilowanie zjawiska zmian, wykorzystanie jako pomostu między ciałem, umysłem i energią. Dostarczył przydatne narzędzia edukacji mózgu, wsparte obrazowymi ilustracjami, ciekawostkami, fascynującymi danymi, uzmysławiającymi przykładami, a także opowieściami, ćwiczeniami, wskazówkami, odwołaniami do nawyków. Co ważne, wszystko do wykorzystania w życiu codziennym. Dla lepszego samopoczucia, rozsądniejszych wyborów stylu życia, większego zadowolenia z pracy, bogatszych sukcesów i bardziej satysfakcjonujących relacji. Dla większej pewności siebie, odwagi, harmonii i spokoju. Do odkrywania własnej wartości, stworzenia na nowo fabuły swojego życia i zmian przyszłości poprzez pielęgnowanie potencjału ludzkiego mózgu. Odpowiadało mi szerokie ujęcie azjatyckiego podejścia do kreatywności mózgu, świadomości doświadczania i wymogu odpowiedzialności. Bookendorfina
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
27-04-2022 o godz 10:42 przez: deluke
Nasz umysł to najlepsze źródło inspiracji, jednak aby w pełni korzystać z jego możliwości musimy nieustannie go badać, zagłębiać się w tajniki jego funkcjonowania. Wszystkie działania jakie podejmujemy prowadzą do efektywnego wykorzystywania zgromadzonej w nas energii. Poprzez energię wykraczamy poza własną indywidualność. Mózg człowieka nie lubi nudy, szuka codziennie nowych doświadczeń. Książka „Nadzwyczajny mózg” oprócz wiedzy teoretycznej zawiera również opisy ćwiczeń, które pozwolą zrozumieć jak działa ludzki mózg. Ważną rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu odgrywa właściwe oddychanie. Zwiększona liczba oddechów na minutę poza ustaloną normę świadczy o pojawiających się problemach. Dzięki tej lekturze czytelnik dowiaduje się jak łagodzić stres i podjąć skuteczną walkę w jego ograniczeniu. Opisane tutaj wzorce, działania, mogą przyczynić się w dużej mierze do budowania naszej wrażliwości oraz poprawić naszą kondycję psychiczną.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
22-03-2022 o godz 11:58 przez: Paulowa
Możecie zrobić wszystko i być wszystkim. Wierzycie w to ? Niewątpliwie sekret tego stawania się tym, kim chcesz być, tkwi w mózgu. Zanim osiągniesz swoje cele, mózg musi stać się twoim prawdziwym przyjacielem. Jak się z nim zaprzyjaźnić podpowiada autor prezentując swój program EDUKACJI MÓZGU.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Adwokaci Nowak Artur
4.3/5
28,56 zł
44,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Dziedzictwo krwi Wen Zhao Amelie
4.3/5
28,56 zł
44,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Prawda o kłamstwach Aja Raden
5/5
37,74 zł
49,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Zabić drozda Lee Harper
4.7/5
29,93 zł
39,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Ostatnia na imprezie Clift Bethany
4.5/5
31,73 zł
49,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Skazana Ornacka Ewa
4.7/5
25,37 zł
39,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Kwiaty dla Algernona Keyes Daniel
4.7/5
33,68 zł
44,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Czas poza czasem Dick Philip K.
5/5
51,75 zł
69,00 zł
Inne z tego wydawnictwa Biologia Campbella Opracowanie zbiorowe
4.7/5
123,19 zł
199,00 zł
Inne z tego wydawnictwa Aż do śmierci Oz Amos
5/5
30,36 zł
44,90 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego