Mike Tyson. Moja prawda (okładka twarda)

Wszystkie formaty i wydania (4): Cena:

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Dostępny w salonie empik

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Niewinny, oskarżony o gwałt i skazany na 3 lata więzienia. Tam czytał "Hrabiego Monte Christo" i przygotowywał się do zemsty. Był tak wściekły, że nie pamięta, w jaki sposób odgryzł Holyfieldowi kawałek ucha. Zarobił na ringu kilkaset milionów dolarów, a mimo to zbankrutował. Zdobył tysiące kobiet, wlewał w siebie alkohol w ilościach przemysłowych, a do walk stawał naćpany i otępiony lekami. Ale był ostatnim prawdziwym królem boksu. Nieźle jak na „czarnucha z przyczepy”.

Ta książka rzuca na kolana. Jest bezprzykładnie szczera, okrutna, skandaliczna, komiczna i inspirująca zarazem. Obłędna podróż z dna na sam szczyt. Z powrotem na dno. I w końcu ku względnemu spokojowi i rodzinnemu szczęściu – mimo tragicznej śmierci córeczki. 

Nieprawdopodobna, a jednak prawdziwa. Doskonale opisana życiowa droga Bestii, która biła tak mocno, jak nienawidziła.

Od wydawcy:

"Mike Tyson jest legendą, i nie mam tu na myśli tylko jego sportowych osiągnięć. To przede wszystkim człowiek, który pokazuje, jak dzięki sile charakteru i zniezłomnej woli można wejść na sam szczyt, jak podnosić się po upadkach i zwyciężać od nowa. Zawsze jest o co walczyć".
Wiesław Włodarski

"Mike'a tysona podziwiam mniej za pasy mistrzowskie, a bardziej za wygraną walkę, którą nazywamy życiem. W tej najważniejszej walce miał wielu przyjaciół, gdy wygrywał rundy, ale kiedy przegrywał, był zupełnie sam".
Andrzej Gołota

"«Moja prawda»opowiada o trwającej 48 lat gargantuicznej walce z samym sobą, poddawaniu się, powstawaniu, grzęźnięciu, wypełzaniu. Mike pisze o tym najczęściej taj, jak bił - mocno, zawzięcie - ze szczerością trzeźwego alkoholika. Ale bywa, że także z dystanesem i bez mała tarantinowskim humorem".
Radosław Leniarski


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tytuł: Mike Tyson. Moja prawda
Tytuł oryginalny: Undisputed Truth
Autor: Tyson Mike , Sloman Larry
Tłumaczenie: Małecki Jakub
Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 632
Numer wydania: I
Data premiery: 2014-11-19
Rok wydania: 2014
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 57 x 223 x 157
Indeks: 15954268
 
średnia 4,7
5
66
4
15
3
5
2
0
1
1
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
44 recenzje
5/5
25-11-2016 o godz 13:31 Raptor dodał recenzję:
Wychwalana przez wielu i jest ku temu bardzo solidna podstawa. Pokazuje prawdziwego Mike. Bestię ale też człowieka zagubionego, walczącego z własnymi demonami. Lektura obowiązkowa jak dla mnie nie tylko dla fanów.
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
13-03-2016 o godz 00:00 SonMobster dodał recenzję:
Książkę o Tysonie powinien przeczytać każdy fan boksu. Jest to nieprawdopodobnie szczera książka, poznajemy życie mistrza od każdej, nawet tej najbardziej ciemnej strony. Trzeba przyznać że Mike Tyson to gość z charakterem, a jego losy obfitowały w bardzo mroczne wydarzenia. Cenię tu Tysona za autentyczność i szczerość, nie kryje się on bowiem z tym jaki był, jak postępował, jakie ciemne postępki ma na sumieniu. Może traktuje to jako pewnego rodzaju oczyszczenie, rozliczenie się z przeszłością. Dobra, bo prawdziwa biografia, w niektórych momentach nawet bardzo emocjonalna. Przeczytałem z ciekawością.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
24-06-2016 o godz 00:00 Bartek Pluta dodał recenzję:
Książkę o Miku Tysonie powienien przeczytać każdy fan boksu. Ja cienię sobie Tysona za upór oraz determinację z jaką dążył do obranego celu. Jego życie nie było lekkie i przyjemne. W książce bokser nie ucieka od włąśnie tych trudnych i niekoniecznie fajnych i przyjemnych momentów w swoim życiu. Szczerze i bardzo otwarcie opowiada o przygodach z alkoholem, narkotykach czy śmierci córki. Jes to książka, w której poznajmy Tysona takiego jakim jest naprawdę. Niezwykle szczera i autentyczna historia. Ja przeczytałem ją jednym tchem i z ogormną ciekawością.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
24-11-2015 o godz 07:32 Robert dodał recenzję:
Niesamowicie szczera spowiedź dawnego wielkiego mistrza świata, początkowo dążenie do bycia najlepszym, w dalszej kolejności studium autodestrukcji i na szczęście również na koniec podnoszenia się z dna. Powodzenia Mistrzu!!!
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
20-05-2016 o godz 08:12 anonymous dodał recenzję:
Książka opisująca życie mistrza bokserskiego Mike'a Tysona. Jego motywację oraz wszystkie jego cele osiągnięte na ringu bokserskim, a także jego walkę poza ringiem.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
02-01-2016 o godz 22:05 beata3008 dodał recenzję:
Wciągająca i szczera opowieść Mike o jego wzlotach i upadkach. Nie można oderwać się od czytania...
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
19-03-2019 o godz 18:31 masebus dodał recenzję:
Bardzo ciekawa i wciągająca historia, polecam. Przeczytałem ja w bardzo krótkim czasie.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
19-12-2015 o godz 05:21 Sebastian Kędziora dodał recenzję:
Mistrz wylewa wszystko co w nim siedziało, książka zarówno o sukcesach, jak i porażkach
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
27-04-2016 o godz 02:37 Jacek Steciak dodał recenzję:
Świetna. Trzeba przeczytać. Mike bardzo szczerze o swoim życiu.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
4/5
04-03-2018 o godz 22:23 Anonim dodał recenzję:
Od połowy książki ciągle tylko to samo. Początek dość ciekawy
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
25-02-2015 o godz 16:06 RealAnia dodał recenzję:
Jego życie wystarczyłoby na kilka książek i scenariuszy filmowych. Kilku osób. Tyson nie wiódł życia przeciętnego człowieka, przeszedł naprawdę sporo i zdecydował się o wszystkim opowiedzieć w autobiografii. Na okładce książki widnieją słowa: „Najbardziej męska autobiografia w historii sportu!”. Po przeczytaniu tej lektury nie sposób nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Z każdej kartki aż „wypływa” testosteron. Jednak by opisać tę pozycję trzeba również użyć słów: wulgarna, skandaliczna, wstrząsająca i brutalnie szczera. Taka właśnie jest opowieść o życiu byłego mistrza świata wagi ciężkiej.

„To niesamowite, jak niskie poczucie własnej wartości i ogromne ego mogą wytworzyć w człowieku złudzenie wielkości.”

Autobiografia Tysona to nie jest książka dla ludzi o słabych nerwach. Były bokser nie zamierzał niczego przemilczeć, dlatego tematów tabu tutaj nie znajdziecie. Opowieść zaczyna od procesu, podczas którego został skazany za rzekomy gwałt. Prolog jest „mocny” i doskonale wprowadza w klimat całej książki. Później Mike przedstawia swoje życie chronologicznie, a od początku nie miał łatwo. Pochodził z patologicznej rodziny, otoczony przemocą i przestępczością, wychowywał się w ośrodku dla trudnej młodzieży. Miał dziesiątki (a właściwie trzeba chyba liczyć w setkach) kobiet. Mistrz świata, pogrążony w depresji alkoholik i narkoman.

„Główną podstawą mojego sukcesu było właśnie to, że wstydziłem się swojego ubóstwa. Ten wstyd sprawił mi więcej bólu niż cokolwiek innego w moim życiu.”

Z kart książki „bije” nie tylko szczerość, ale także ogromna świadomość własnych błędów. Tyson opisuje pewne zdarzenie, a za chwilę wyznaje: „Przykro mi, że musicie czytać takie rzeczy. […] Nie można się tak zachowywać.” Taka postawa autora sprawia, że czytając książkę nie sposób nie poczuć sympatii do „Bestii”. I pomimo jego szokującego zachowania wiedząc, co przeszedł w dzieciństwie nie potrafię go do końca potępić.

Z opowieści Mike’a dowiecie się, dlaczego wszędzie gdzie mieszkał budował gołębnik, w jaki sposób zdobył popularność na Brooklynie, a co obiecał nad grobem swojej matki. Przeczytacie, czym zagroził mu trener umierający na zapalenie płuc, gdy Mike wyznał, że nie chce kontynuować przygody z boksem bez swojego mentora. Odkryjecie, którzy dwaj pięściarze sprawili, że jeszcze kilka godzin po walkach z nimi Tyson odczuwał nudności po uderzeniach otrzymanych na korpus. Mike zdradzi Wam także jak wyglądał jego trening przed walką w 1990 roku w Tokio, w której stracił tytuł mistrza świata.

„Kiedy zdobyłem tytuł, byłem psychicznym wrakiem, bo nie miałem nikogo, kto mógłby wskazać mi drogę.”

Tyson, jako dziecko zajmował się kradzieżami, później będąc bogatym kraść już nie musiał, ale był oskarżany o różne inne przestępstwa. Podczas odbywania wyroku za gwałt czytał Dostojewskiego, Marksa i Shakespeare’a. W książce szczerze opowiada o swoich problemach z prawem. Dowiecie się, za co został pierwszy raz w życiu aresztowany, co zrobił, by pewna dziewczyna nie zeznawała przeciwko niemu w sądzie oraz za co karano go podczas pobytu w więzieniu. Przeczytacie, co dostrzegł po pewnym czasie spędzonym za kratkami, co inni więźniowie nazwali „Zakazem Tysona”, czy do pobytu w więziennej izolatce można się przyzwyczaić, a także, jakie problemy dręczyły go po wyjściu na wolność.

„Zabawne, ale długo zajęło mi uświadomienie sobie tego, że wysyłając mnie do więzienia, tamta mała, biała sędzina być może uratowała mi życie.”

Mike jest często bardzo krytyczny wobec samego siebie. Dowiecie się, co według niego powinni zrobić z nim, kiedy pomimo dyskwalifikacji za odgryzienie kawałka ucha przeciwnikowi nadal próbował go dopaść. Przyznaje, że kilka razy przesuwał walki, by „psychologicznie wymęczyć przeciwka”, jak oszukiwał, by przed walkami podczas testów na obecność narkotyków nie wykryto w jego moczu niedozwolonych substancji oraz dlaczego trzymał się z daleka od heroiny, a nie stronił od kokainy.

„Alkohol wydobywał za mnie to, co najgorsze. Kiedy piłem, gasły we mnie wszelkie emocje i stawałem się nieczuły wobec innych ludzi.”

Odkryjecie skąd zaczerpnął pomysł by spacerować codziennie 50 kilometrów (często w temperaturze 40°C) i dlaczego spanikował, gdy zobaczył Andrzeja Gołotę na ważeniu. Dowiecie się, kogo nazywał „swoją białą mamą”, dlaczego zdecydował się na tatuaż twarzy, które wydarzenie w jego życiu jest jedynym, które chciałby cofnąć oraz czego żałuje.

„Człowieka można kupić za bardzo małe pieniądze. Z tego jednak nie zdawałem sobie sprawy. Zawsze przepłacałem.”

„Moja prawda” to autobiografia boksera. Jednak tu nie chodzi o boks. To książka przedstawiająca niezwykłą historię człowieka, który dotarł na szczyt, a potem sięgnął dna. To historia upadków i powstawania. Wspomnienia Mike’a Tysona to najmocniejsza sportowa książka, jaką dotychczas przeczytałam. Lektura dla każdego (za wyjątkiem dzieci – te trzymajcie od niej w bezpiecznej odległości), kto nie boi się kontrowersji oraz oczekuje szczerości i prawdy.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
12-05-2015 o godz 12:17 Agnieszka dodał recenzję:
Przy okazji proponowania wam biografii Michaela Jordana (Michael Jordan . Moje życie.) wspomniałam, że czytam już kolejną książkę z tego gatunku. Tym razem miałam okazję zaznajomić się z publikacją bardzo obszerną, a dotyczącą króla ringu bokserskiego. To Mike Tyson, bo o nim mowa, w dzisiejszej recenzji. Jak już wspomniałam, autobiografia Mike Tysona jest tak obszerna, że wieczory pełne fascynującej lektury są zapewnione. Bokser, który stał się legendą, ikoną oraz wzorem do naśladowania jest frapującą postacią, pełną sprzeczności. Mimo swojego mistrzostwa Mike Tyson nie do końca jest postacią krystaliczną. Sam bokser niczym na spowiedzi, w konfesjonale opowiada swoją mroczną, tajemniczą, często brutalną historię. Naprawdę, pierwszy raz spotkałam się z taką wielką dozą samokrytycyzmu u sportowca. Mike Tyson obnaża się doszczętnie. Przypuszczam, że nie było to dla niego takie łatwe, mimo bardzo dominującego, silnego charakteru. Mike Tyson ma dwa oblicza. Pierwsze z nich to fenomenalny talent. Bokser jest wielokrotnym zwycięzcą. Jednakże porażki nie są mu obce. Szczególnie te, których doświadczył w życiu prywatnym. Jako czarnoskóry dzieciak ze skomplikowanym życiem rodzinnym nie poddał się i wspiął się na wyboisty szczyt kariery zawodowej. Lecz życie prywatne się w tym samym czasie waliło na głowę. Najbardziej wstrząsnęła mną informacja, że czteroletnia córeczka boksera udusiła się kablem od bieżni elektrycznej. To musiał być cios nie do udźwignięcia. Ja sobie takiego bólu nie wyobrażam. Czytelnik, który zagłębi się w spowiedzi sportowca dostrzeże wrażliwsze JA Mike Tysona. Musiał on zebrać się w sobie, by pokonać alkoholizm, narkomanie, seksoholizm. Do dziś sportowiec musi borykać się z piętnem gwałciciela. Ale czy dokonał tak paskudnego czynu? O tym musicie sami poczytać. "Mike Tyson. Moja prawda" jest wstrząsającym obrazem człowieka, który mimo przeszkód rasowych, społecznych oraz kulturowych udowadnia, że pasja , upór, chęć walki ze sobą, jak i przeciwnikiem jakim jest głównie życie jest możliwe. Mike Tyson dopiero z każdym upływającym rokiem życia poznaje tak naprawdę samego siebie. Z największą przyjemnością czytało się słowa człowieka, który potrafi wyznać swoje winy, przyznać się do błędów, ale i być dumnym z tego czego dokonał. Mike Tyson tą autobiografią pokazał się jako człowiek , a nie tylko człowiek pięści. Pozycja doskonale napisana, bardzo życiowa, ale i pouczająca. Jedna z lepszych autobiografii, jakie do tej pory miałam okazję przeczytać. Polecam serdecznie.

Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
16-10-2017 o godz 21:06 Zaczytana bez pamięci dodał recenzję:
Mike'a Tysona chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Swoim życiorysem mógłby obdzielić kilka osób. Wychowywał się w rozbitej rodzinie i mieszkał w szemranej dzielnicy. Dość szybko popadł w problemy z prawem. Jako bokser doszedł na szczyt, z którego się stoczył. Nie poddał się jednak. Udowodnił, że od dna można się odbić i żyć dalej. Po latach postanowił podzielić się swoją historią. Nie widzę większego sensu w tym, żeby streszczać Wam autobiografię Tysona. Jeśli chcecie przekonać się, jak wyglądała jego prawda, sami się o tym przekonajcie. Czy trzeba być fanem bokser, żeby sięgnąć po tę publikację? Nie. To nie jest książka, która skupia się wokół sportu, ale wokół człowieka. To przede wszystkim historia o wzlotach i upadkach. O sile charakteru, dzięki której można osiągnąć wszystko. Miłości, zdradzie, uzależnieniu i wyciąganiu wniosków ze źle podjętych decyzji. Ta książka wali czytelników prawdą między oczy. Mike Tyson opowiada nie tylko o sobie, ale także o bliskich mu osobach. To opowieść wypełniona emocjami. Nie sposób podejść do niej na chłodno. Tyson rozlicza się ze swoją przeszłością, otwiera się przed nami, pokazując nam swoje radości i smutki. Pozwala zajrzeć do najgłębszych zakamarków swojej duszy. Chociaż publikacja liczy sobie ponad 600 stron, pochłonęłam ją niemal jednym tchem. Najbardziej bolało mnie to, gdy z całą siłą uderzył mnie fakt, że Tyson przez długi czas nie miał przy sobie nikogo, kto mógłby nim potrząsnąć, gdy staczał się na dno. Wszystkim było na rękę to, że stracił nad sobą panowanie. To było bardzo przykre. To kawał dobrze napisanej autobiografii. Pozostaje na długo w pamięci. Wstrząsa czytelnikiem, ale także daje nadzieję. Tyson musiał uporać się ze swoimi demonami, by wyjść na prostą. Nie było to łatwe zadanie, ale udało mu się. Jeśli lubicie pełne emocji autobiografie, polecam tę książkę. Pamiętajcie, nie musicie interesować się boksem, żeby ją przeczytać.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
06-03-2015 o godz 21:31 Krystian Błażejewski dodał recenzję:
Życiorys Mike'a Tysona można by rozdysponować pomiędzy setkę ludzi. To o czym opowiada jest po prostu niewiarygodne. Niesamowite, że ten człowiek jeszcze żyje. Niekwestionowany mistrz boksu, ikona, która zarobiła dla tego sportu najwięcej i wyniosła go na wyższy poziom, jednocześnie pogrążając samego siebie. Pełen kontrastów. Każdy czytając tę książkę będzie miał problem z oceną Mike'a, ale chyba każdemu będzie go żal, bo gdy stawał się niekwestionowanie najlepszym bokserem świata nie było przy jego boku kogoś kto pomógłby mu udźwignąć ten ciężar. Brakowało mu przewodnika, który za każdym razem sprowadzałby go na dobrą drogę. Chwała mu za to, że nie przestaje walczyć. Takiej autobiografii jeszcze nie było. Mocna ,szczera do bólu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
21-01-2015 o godz 13:57 robertclose dodał recenzję:
Książkę chciałem przeczytać bo interesuje się jako fan boksem, ale nie spodziewałem się aż tak wielu szczegółów
genialna w swojej prostocie - czytało się ją jak powieść, troszkę mało fotografii i zbyt często przetwarzane w wielu epilogach te same tematy to jedyne wady podczas czytania , przeczytałem w 5 wieczorów ponad 500 stron , wciągnęła mnie na maxa ,
Teraz gdy oglądam walki Tysona na wielu powtórzeniach inaczej patrzę na boks, nic nie jest takie jak nam pokazują nie tylko w boksie , historia o człowieku - żywej legendzie , który praktycznie umarł i podniósł się z popiołów ...Warto przeczytać .
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
31-05-2015 o godz 07:30 Janusz Łagodziński dodał recenzję:
Idealna książka okazująca jak trudno zacząć coś robić, wytrwać w tym, osiągnąć wiele i jak łatwo jest to stracić.

Mike osiągnął wiele, przeżył tyle co wielu nie przeżyłoby nawet gdyby byli nieśmiertelni. Poznał władców tego świata, a zarazem ściskał się z chłopakami z ulicy. Piękna historia życia, którego wielu się obawia i jeszcze więcej w duchu zazdrości choć baliby się do tego przyznać.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
02-11-2020 o godz 19:50 Anonim dodał recenzję:
Książka po czasie stała się dla mnie monotonna. Zdecydowanie treści są zbyt szczegółowo poruszane, gdyby przejść skrótowo przez niektóre fragmenty, czytało by się ją lepiej. Można wyciągnąć wnioski i naukę na życie, jednak tak jak napisałem wyżej, po którejś kartce z kolei strasznie zaczyna nużyć, Na minus liczne literówki, które potrafią zniszczyć nastrój czytania.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
03-12-2014 o godz 00:00 GeneralThief dodał recenzję:
Czytając tę książkę miałem nieodparte wrażenie, że trzymam w ręku gotowy scenariusz filmowy. Jego życie było tak skomplikowane, intensywne, pełne niespodziewanych ""zwrotów akcji"", że z powodzeniem mogłoby zostać zekranizowane. Mocna, porażająca biografia człowieka, który choć zasłynął z siły fizycznej, prywatnie musiał wykazać się jeszcze większą siłą psychiczną.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
15-02-2015 o godz 00:00 Edielwood dodał recenzję:
Książa niejako łamie publiczną opinię o królu boksu - i właśnie dlatego tak się cieszę, że ją przeczytałem. Po lekturze tej autobiografii moja opinia o Mike'u Tysonie diametralnie się zmieniła. Jest to ciekawa, momentami wzruszająca opowieść o tym, że Tyson był nie tylko sportowcem, ale przede wszystkim był zwykłym człowiekiem. Tak ja odebrałem tę książkę.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
20-01-2015 o godz 13:16 josiu dodał recenzję:
Wiedziałem, że Mike to prawdziwa bestia,
Za oknem zapada ciemna noc,
A ja wciąż nie mogę przestać,
Jeszcze tylko kilka...Jeszcze kilka stron,
Wiedziałem, że Mike to delikatny człowiek,
Za oknem słychać pierwszego koguta,
Oczy nie bolą ,mimo otwartych powiek,
Już wczoraj wiedziałem, że będę czytał do jutra...

Dla każdego fana sportu pozycja obowiązkowa.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji Więcej recenzji

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Cud, Miód, Malina Jadowska Aneta
4.6/5
25,51 zł
44,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Czas żniw. Tom 1 Shannon Samantha
4.5/5
24,34 zł
34,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Piast Gajek Grzegorz
3.8/5
33,74 zł
44,99 zł
Inne z tego wydawnictwa To nie moja wina Sadlej Sebastian
4.3/5
29,99 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Ropuszki Jadowska Aneta
4.7/5
33,07 zł
54,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Dygot Małecki Jakub
4.9/5
26,40 zł
39,99 zł
Inne z tego wydawnictwa Rdza Małecki Jakub
4.5/5
22,06 zł
36,90 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.