Księżna Diana (okładka  miękka, 11.2021)

Wszystkie formaty i wydania (2): Cena:

Oferta empik.com : 27,73 zł

27,73 zł 39,90 zł (-30%)
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Kiedy oświadczał się jej brytyjski następca tronu, zrobił to w ogrodzie swojej wieloletniej kochanki. "Czuję się jak owca prowadzona na rzeź i wiem, że nic nie mogę zrobić. To wesele to najgorszy dzień w moim życiu. Gdybym to ja mogła decydować – chciałabym, żeby zabrał swoją kobietę i zniknął z mojego życia" – zwierzała się jeszcze przed ślubem, na który czekał cały świat.

Stała się prawdziwą inspiracją i natchnieniem dla setek milionów ludzi, ale w życiu prywatnym przez kolejnych piętnaście lat żyła w cieniu innej kobiety, którą w poczuciu rozpaczliwej bezradności nazwała rottweilerem. Jej tragiczna, tajemnicza śmierć, kiedy w końcu odnalazła miłość u boku innego mężczyzny, do dziś budzi olbrzymie kontrowersje.

Zazdroszcząc Dianie przepychu królewskiego dworu, warto pamiętać jak bardzo trudno o szczęście w blasku fleszy. Ta pasjonująca biografia, pierwsza pisana z polskiej perspektywy, to swoisty hołd złożony tej wspaniałej kobiecie. Pozostanie w sercach i naszej pamięci na zawsze.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1283386933
Tytuł: Księżna Diana
Podtytuł: Miłość, zdrada, samotność
Autor: Kienzler Iwona
Wydawnictwo: Wydawnictwo Bellona
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 392
Numer wydania: II
Data premiery: 2021-11-24
Rok wydania: 2021
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 215 x 23 x 135
Indeks: 40281407
średnia 4,6
5
38
4
6
3
3
2
1
1
1
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
15 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
08-01-2022 o godz 19:39 przez: Michał | Zweryfikowany zakup
zajebiaste
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
02-07-2022 o godz 22:40 przez: Agnieszka | Zweryfikowany zakup
Bardzo dobrze się czyta, wręcz chłonie. W historii Diany nie rozwleka się niepotrzebnie wątków (tak jak np ma to miejscew autobiografii Aghaty Christie), jest treściwie, konkretnie. Jakbym musiała się na siłę do czegoś przyczepić to do faktu iż autor skupia się na życiu Diany w kontekście Jej kochanków a mało jest o relacji np między Nią a synami. Polecam każdemu tę pozycję, uwielbiam biografie i ta jest w mojej ścisłej czołówce.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
20-07-2022 o godz 18:42 przez: Amelia | Zweryfikowany zakup
Bezkompromisowość i odwaga cywilna, empatia oraz umiejętność rozmawiania ze zwykłymi ludźmi wyróżniała Dianę na tle jej arystokratycznego otoczenia. Te cechy sprawiły także, że tłumy gotowe były bronić księżnej nawet wtedy, gdy na jaw wyszły pikantne szczegóły jej romansów.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
17-09-2022 o godz 19:30 przez: Mateusz | Zweryfikowany zakup
Bardzo dobrze się czyta.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-11-2021 o godz 12:23 przez: wolfie_wf
Ponowne wydanie książki którą już kojarzyłam, ale nie miałam wtedy okazji jej przeczytać. Także z mojej strony takie pierwsze ukłony w stronę autorki, za przedstawienie nie tylko postaci Diany ale także innych w sposób bardzo obiektywny. Pokazanie zarówno zalet jak i wad, skupienie się na faktach, chociaż znalazło się też miejsce na rozdział poświęcony teoriom spiskowym.
Czy ta recenzja była przydatna? 4 1
5/5
01-12-2021 o godz 14:50 przez: Klaraja
Która młoda dziewczynka nie marzyła o tym by być księżniczką w zamku, mieć swojego księcia, nosić koronę i piękne suknie.. Jednak żadna nie wiedziała z iloma wyrzeczeniami się to wiąże. Diana wiedziała, chociaż myślę że sama nigdy nie spodziewała się że może być aż tak źle. Zachęcam do przeczytania osoby, które są ciekawe jak i dlaczego w taki sposób potoczyły się jej losy
Czy ta recenzja była przydatna? 3 0
5/5
02-12-2021 o godz 11:59 przez: Boetywka
Super. bardzo mi się podobała ta biografia. czuć z niej szczerość. Z resztą od Diany zawsze biła szczerośc było to widać w każdej emocji na jej twarzy i nie trzeba było być ekspertem żeby widzieć co się dzieje. A Diana była nieszczęśliwa, szkoda tylko że gdy w końcu się z tego uwolniła, ledwo zaczeła układać życie i wszystko się skończyło
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
5/5
03-12-2021 o godz 14:47 przez: Barto
Lady Di. Kobieta, która stała się legendą jeszcze za życia. Kobieta która przez jednych była oceniana w samych pozytywnych słowach, a przez drugich oceniana jako osoba bezpośrednia i ze zmiennymi nastrojami. Kobieta, która stała się więźniem samej siebie i sytuacji w której się znalazła. Jaka była naprawdę? Iwona Kienzler próbuje odpowiedzieć na to pytanie sobie i nam, czytelnikom. Według mnie robi to świetnie.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
17-12-2021 o godz 22:05 przez: Karola92
Dodaję recenzję jeszcze raz, bo w poprzedniej zakradła się pomyłka 😅 Przepraszam ! Królewskie bagno Książka z Klubu Recenzenta. "Królowa ludzkich serc", ulubienica Anglików, obsesja mediów, kobieta, która pragnęła miłości, której szukała przez całe życie, księżna Diana, postać o której świat nigdy nie zapomni. Gdy zginęła, miałam 5 lat, niewiele więc pamiętam z doniesień medialnych z tamtego okresu. Nigdy też nie interesowałam się życiem rodziny królewskiej, rodziną Windsorów czy osobą samej księżnej. Wiem, że tematem rozpalającym ludzi był wypadek samochodowy i teorie spiskowe z nim związane. Stąd moja wiedza o Dianie była znikoma. Z pomocą przychodzi Iwona Kienzler w biografii tej nietuzinkowej i złożonej kobiety. Z kart tej publikacji wyłania się obraz dziewczyny, która nie miała łatwego życia mimo pozycji jaką zajmowała. Skomplikowane relacje rodzinne, problemy natury psychicznej i związane z tym zaburzenia odżywiania, pragnienie miłości, małżeństwo, które stało się samotnią, zdrada męża, który miał być księciem z bajki, poszukiwanie miłości poza małżeństwem, bycie non-stop na świeczniku, obsesja mediów na punkcie jej osoby, z którą musiała sobie radzić, samotność, kompleksy, potrzeba bycia dostrzeżoną, kochaną, zadbaną. Jedynym światłem w jej życiu trwałym i stałym byli jej synowie, których kochała całym sercem. Kienzler przybliża nam sylwetkę osoby nieidealnej, osoby, która jak każdy człowiek popełniała błędy, która zmagała się z problemami dnia codziennego. Wydawałoby się, że żona przyszłego następcy tronu nie może mieć żadnych zmartwień, przecież jej życie na pewno jest jak z bajki, ale pozory mylą i jej życie dalekie było od idealnego. Autorka przybliża nam też losy całej rodziny królewskiej i po tym co przeczytałam naprawdę nie ma czego zazdrościć tym biednym ludziom. Być może mają tytuły, pieniądze, stanowiska, ale skazani są na życie w królewskim bagnie, którego nikt, normalny, nie będzie zazdrościł. Publikacja pani Iwony jest bardzo ciekawa, przybliża postać księżnej Diany, która potrafiła rozmawiać z ludźmi, która była bardzo empatyczna, umiała współczuć, nieść nadzieję i otuchę chorym ludziom, lecz sama nie miała szczęścia w miłości i zmagała się z poczuciem niskiej wartości, kompleksami i wszystkim tym, co było z tym związane. Autorka zachowuje obiektywizm i ocenę Diany pozostawia czytelnikowi. Publikację wzbogacają czarno-białe zdjęcia, dość duża czcionka ułatwia lekturę, papier też jest przyjemny dla oka. Czy polecam? Jak najbardziej, jeśli intrygują Cię losy księżnej Diany i rodziny królewskiej z Wielkiej Brytanii, jeśli lubisz dobre pióro i przyjemny styl opowiadania, to sięgaj bez wahania po tę pozycję. Polecam !
Czy ta recenzja była przydatna? 0 1
5/5
17-12-2021 o godz 02:47 przez: Karola92
Królewskie bagno "Królowa ludzkich serc", ulubienica Anglików, obsesja mediów, kobieta, która pragnęła miłości, której szukała przez całe życie, księżna Diana, postać o której świat nigdy nie zapomni. Gdy zginęła, miałam 5 lat, niewiele więc pamiętam z doniesień medialnych z tamtego okresu. Nigdy też nie interesowałam się życiem rodziny królewskiej, rodziną Windsorów czy osobą samej księżnej. Wiem, że tematem rozpalającym ludzi był wypadek samochodowy i teorie spiskowe z nim związane. Stąd moja wiedza o Dianie była znikoma. Z pomocą przychodzi Iwona Kienzler w biografii tej nietuzinkowej i złożonej kobiety. Z kart tej publikacji wyłania się obraz dziewczyny, która nie miała łatwego życia mimo pozycji jaką zajmowała. Skomplikowane relacje rodzinne, problemy natury psychicznej i związane z tym zaburzenia odżywiania, pragnienie miłości, małżeństwo, które stało się samotnią, zdrada męża, który miał być księciem z bajki, poszukiwanie miłości poza małżeństwem, bycie non-stop na świeczniku, obsesja mediów na punkcie jej osoby, z którą musiała sobie radzić, samotność, kompleksy, potrzeba bycia dostrzeżoną, kochaną, zadbaną. Jedynym światłem w jej życiu trwałym i stałym byli jej synowie, których kochała całym sercem. Kienzler przybliża nam sylwetkę osoby nieidealnej, osoby, która jak każdy człowiek popełniała błędy, która zmagała się z problemami dnia codziennego. Wydawałoby się, że żona przyszłego następcy tronu nie może mieć żadnych zmartwień, przecież jej życie na pewno jest jak z bajki, ale pozory mylą i jej życie dalekie było od idealnego. Autorka przybliża nam też losy całej rodziny królewskiej i po tym co przeczytałam naprawdę nie ma czego zazdrościć tym biednym ludziom. Być może mają tytuły, pieniądze, stanowiska, ale skazani są na życie w królewskim bagnie, którego nikt, normalny, nie będzie zazdrościł. Publikacja pani Iwony jest bardzo ciekawa, przybliża postać księżnej Diany, która potrafiła rozmawiać z ludźmi, która była bardzo empatyczna, umiała współczuć, nieść nadzieję i otuchę chorym ludziom, lecz sama nie miała szczęścia w miłości i zmagała się z poczuciem niskiej wartości, kompleksami i wszystkim tym, co było z tym związane. Autorka zachowuje obiektywizm i ocenę Diany pozostawia czytelnikowi. Publikację wzbogacają czarno-białe zdjęcia, dość duża czcionka ułatwia lekturę, papier też jest przyjemny dla oka. Czy polecam? Jak najbardziej, jeśli intrygują Cię losy księżnej Diany i rodziny królewskiej z Wielkiej Brytanii, jeśli lubisz dobre pióro i przyjemny styl opowiadania, to sięgaj bez wahania po tę pozycję. Polecam !
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
09-12-2021 o godz 17:09 przez: Anonim
Zawsze uwielbiałam postać Księżnej Diany, chociaż zmarła gdy byłam dość młoda, zdecydowanie za młoda by zrozumieć to wszystko co się wokół niej działo... Później postanowiłam to nadrobić i nadrabiam do dziś. Ta książka jest świetna, pokazuje wiele aspektów jej życia i pozytywnych i negatywnych, to daje realny obraz jej osoby oraz tego co działo się wokół niej. Diana, księżna Walii przez lata była osobą, która często znajdowała się na pierwszych stronach gazet. Jej życie uchodziło niemal za bajkę a wielu uważało, że Dianie Specner udało się złapać najlepszą partię w Europie. Po ślubie księżna Walii uchodzić zaczęła za ikonę mody i osobę, szalenie empatyczną, która na chorych spogląda sercem. A jaka była naprawdę kobieta, która została wybrana na żonę Karola? Czy miała jakieś wady? Jak wyglądało życie Diany jako księżnej? Wielkim walorem niniejszej książki jest bezstronność autorki. Książka pokazała, że Diana Spencer miała nie tylko zalety, ale też wady a jej ,,bajkowe’’ życie wcale nie było takie ,,bajkowe’’. Podobnie rzecz miała się z innymi bohaterami, które znalazły się w niniejszej książce. Autorka nikogo nie oskarżała za to jak potoczyły się losy pierwszej żony przyszłego króla Wielkiej Brytanii. W jak najbardziej uczciwy sposób stara się przekazać to co spotkało główną bohaterkę. Co więcej ostatni rozdział został poświęcony teoriom, które powstały już po śmierci księżnej i miały ,,wyjaśnić’’ przyczyny wypadku, w którym straciła życie. I muszę przyznać, że wciąż nie mogę nadziwić się ludziom -niektóre teorie były ,,z kosmosu’’. I to dosłownie. Księżna Diana. Miłość. Zdrada. Samotność to książka, która pokazuje, że królewskie życie wcale nie jest tak szczęśliwe i idealne jak kreują go media. To codzienna walka z ograniczeniami i uwierającym życie protokołem. Niniejsza lektura to wstrząsająca w miarę możliwości obiektywna historia kobiety, która miała to (nie)szczęście stać się księżną Walii. Historia Księżnej Diany to nie kolorowa bajka z happy endem. Wręcz przeciwnie. Życie Diany Spencer to roller coaster wzlotów i upadków, który kończy się dramatem. Czasem życie pisze naprawdę przedziwnie piękny a jednocześnie przerażający i smutny scenariusz. Książka Iwony Kienzler „Księżna Diana. Miłość, zdrada, samotność” to moje trzecie spotkanie z biografią. Kiedy decyduje się na taki gatunek książki oczekuje rzetelnych informacji oraz ciekawostek uzupełnionych o zdjęcia. Wszystko to znalazłam w tej właśnie książce. Szczerze polecam!!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
05-01-2022 o godz 13:24 przez: mysza
Wiele dziewczynek na pewnym etapie życia marzy o spotkaniu księcia z bajki, jeżdżącego na białym koniu i mieszkającego w pałacu z setką komnat. Z biegiem lat wyrastają one z tych marzeń, ponieważ książąt na świecie jest niewielu, a zatem szanse na ich poznanie są prawie zerowe. Jednak czasami, któraś z tych dziewczynek poznaje prawdziwego księcia i żyje z nim długo i szczęśliwie. Diana Spencer była właśnie taką dziewczynką, której marzenie się spełniło, tylko że jej życie u boku księcia nie było ani długie ani szczęśliwe. Od śmierci Księżnej Walii upłynęło ponad 20 lat, a mimo to w dalszym ciągu jest ona dla wielu osób symbolem dobroci oraz empatii i zrozumienia dla biednych i chorych - w szczególności dzieci. Jednak ta piękna, wiecznie uśmiechnięta kobieta w głębi tak na prawdę była bardzo nieszczęśliwą osobą, która nie potrafi znaleźć dla siebie miejsca w życiu. Biografia przygotowana przez Iwonę Kienzler jest wyjątkowa, ponieważ nie zanudza czytelnika milionem faktów, a za to przedstawia historię Lady Di w sposób bardzo ciekawy dzięki czemu czyta się ją niczym lekką powieść. Przyszłą Księżnę Walii poznajemy w chwili narodzin, następnie wraz z nią dorastamy, przeżywamy młodość i spotkanie z Księciem Karolem uważanym za najlepszą partię w Europie. Wreszcie wraz z milionami ludzi na całym świecie śledzimy bajkowy ślub Diany i Karola, a krótko po nim pierwsze zgrzyty w kreowanym na idealne małżeństwie. Autorka w treść książki wplata również wiele interesujących faktów dotyczących rodziny Diany oraz historię dynastii Windsorów, a także przedstawia szczegółowo losy Diany po rozwodzie z Karolem i jej desperackie próby szukania miłości i pocieszenia w ramionach licznych kochanków. Miałam 7 lat gdy Diana zginęła i całkiem dobrze pamiętam szum medialny wokół wypadku w Paryżu. Pamiętam również jak media starały się kreować wizerunek Diany jako skrzywdzonej przez niewiernego męża kobiety. Również podobny obraz przedstawili twórcy serialu The Crown. Ja sama długo uważałam, że Karol zmarnował życie Lady Di. Jednak po przeczytaniu tej biografii zaczęłam postrzegać jej postać nieco inaczej, gdyż Autorka nie broni ani nie idealizuje Diany. Pozwala natomiast poznać Księżną od nieco innej strony - jako posiadającą liczne wady, umiarkowanie mądrą, rozkapryszoną, i bez skrupułów niszczącą małżeństwa upatrzonych przez siebie facetów. Zdecydowanie zachęcam do przeczytania pierwszej polskiej biografii Księżnej Diany!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
22-02-2022 o godz 10:37 przez: Zuzanna
Książka Pani Iwony Kienzler to skarbnica wielu informacji nie tylko o samej Księżnej, ale także o Rodzinie Królewskiej. Warto zauważyć, że autorka miała bardzo utrudnione zadanie, ponieważ temat, którego się podjęła nie należy do najłatwiejszych, nie tylko pod względem merytorycznym ale także pod względem opinii społecznej. Poza ukazaniem wszelkich rzetelnych informacji autorka przedstawia również plotki, teorie spiskowe dotyczące Księżnej Diany. Uważam, że jest to dosyć ciekawy zabieg skierowany w stronę czytelnika. Daje nam to możliwość na przemyślenia, dopowiedzenia, własne teorie, ale przede wszystkim daje nam szeroki obraz tego jak wiele zależy od tego przez kogo dane informacje są przekazywane. W księgarniach czy bibliotekach możemy znaleźć wiele książek, w których znajdziemy informacje na temat życia Księżnej Diany, jej ślubu czy też problemów miłosnych. Jednak książka Pani Iwony jest zupełnie inna. Styl w jakim została napisana pozwala nam na skrócenie dystansu pomiędzy autorką a czytelnikiem. Jest on zrozumiały i bardzo płynny. W niektórych momentach czujemy jakby autorka zdradzała nam najskrytsze sekrety, pokazywała to co wcześniej było niedostępne. Ta książka to podróż w świat pełen sprzecznych emocji. Znajdziemy tutaj smutek, szczęście, miłość, zazdrość, łzy, ale także złość. W literaturze znajdziemy wiele książek w podobnej tematyce, jednak ukazujących tylko zalety członków Rodziny Królewskiej. Dlatego tym bardziej cieszę się, że ta książka nie jest nastawiona tylko na gloryfikowanie Księżnej, ale także ukazuje jej słabe strony, jej wady i potknięcia. Tutaj oczywiście ogromny ukłon i podziękowania w stronę Autorki, że pomimo tak trudnego tematu udało jej się zachować obiektywizm, dając tym samym możliwość do własnej oceny. Czy polecam książkę? Zdecydowanie tak! Uważam, że jest to bardzo dobra i rzetelna biografia, która nie narzuca czytelnikowi zdania ale ukazuje wszelkie fakty i informacje potrzebne do wyciągnięcia odpowiednich wniosków i ustosunkowania się do przedstawionego tematu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
13-01-2022 o godz 17:13 przez: testerka_ksiazek
Postaci Księżnej Diany, nazwanej również Lady Di, nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Mimo, iż od jej śmierci minęło już sporo czasu, nadal jest to postać, która wzbudza wiele emocji oraz jest chyba najbardziej rozpoznawalną członkinią rodziny Windsorów (mimo, iż niedługo przed swoją śmiercią rozwiodła się z następcą królewskiego tronu). W pierwszej polskiej bibliografii księżnej, spod pióra Iwony Kienzler, poznajemy Dianę z różnych perspektyw. Biografia ta nie wychwala księżnej pod niebiosa, wskazując tylko na jej zalety oraz uwielbienie jakie wzbudzała w Brytyjczykach, a także obywatelach innych krajów, ale ukazuje Dianę jako zwykłą kobietę, nie pozbawianą wcale wad, popełniającą błędy, a także czasami raniącą przez to innych ludzi. Zaczytując się w lekturze przechodzimy wraz z Dianą przez jej dzieciństwo, trudny dla niej rozwód rodziców, pierwsze spotkanie z Karolem oraz ich niezwykle bajeczny ślub, aż do pierwszych poważnych kryzysów ich związku i całkowitego rozstania. Na łamach książki poznajemy również licznych kochanków Lady Di z okresu zarówno małżeństwa z Karolem, jak i czasu już po ich oficjalnym rozstaniu. Na koniec poznajemy okoliczności jej tragicznej śmierci w Paryżu, które do dziś w niektórych zbudzają sporo kontrowersji i pozostawiają pole do snucia coraz to dziwniejszych teorii spiskowych na temat jej przedwczesnej śmierci. W książce Iwony Kienzler nie znajdziemy jednak informacji jedynie o samej Dianie. Autorka bardzo zręcznie wplata w całą historię również ciekawoski o osobach z bliskiego otoczenia Diany, w tym o członkach rodziny Windsorów. Kienzler nie szczędzi przy tym humoru oraz dawki ironii. Idealnie pokazuje, że mimo, iż płynie w nich królewska krew, nadal pozostają tylko ludźmi, takimi jak my wszyscy. Książkę mogę zdecydowanie polecić każdemu kto choć trochę interesuje się brytyjską rodziną królewską lub samą historią Diany. Biografia napisana w niezwykle lekki sposób sprawi, że zanim się obejrzycie będziecie już zapoznani z całym życiorysem Królowej ludzkich serc.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
06-12-2021 o godz 12:04 przez: MoniQa
Najnowszy film zafascynował mnie do tego by lepiej poznać postać Księżnej Diany. Ta książka mi to umożliwiła. Historia rozpoczyna się od samego początku, jeszcze za czasów jej dzieciństwa. Poznajemy lepiej historię jej rodziców, która mogła wpłynąć na nią i ukształtować ją jako człowieka. Później stopniowo dowiadujemy się więcej o jej życiu, jej wyborach i problemach. Bardzo mnie to wszystko poruszyło, ale też uświadomilo.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Kienzler Iwona

Elżbieta i Filip
4.4/5
29,34 zł
44,99 zł

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Afganistan na kołach
4.9/5
33,40 zł
49,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Przetrwać Belize
5/5
37,43 zł
49,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Ja, Klaudiusz
5/5
33,68 zł
44,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Ostatnia walka
5/5
31,44 zł
44,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Wojna informacyjna
5/5
59,56 zł
89,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Cholula 1519
5/5
20,70 zł
29,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Trzecia Rzesza Opracowanie zbiorowe
5/5
26,70 zł
39,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Wielki Cyrk
5/5
26,70 zł
39,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Drony
5/5
49,43 zł
69,90 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego