Karta podarunkowa H&M - 100 zł (Gra cyfrowa)

Sprzedaje empik.com : 100,00 zł

100,00 zł
Produkt cyfrowy
Opłać i pobierz

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Pasuje do tego produktu

Podaruj modę! Dzięki karcie upominkowej H&M bliska Ci osoba może wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie rzecz w dowolnym sklepie H&M lub na stronie hm.com. !

Karta podarunkowa H&M jest elastyczna i łatwa w użyciu! Niezależnie od tego, czy korzystasz z karty podarunkowej online, czy w swoim ulubionym sklepie H&M, nasz świat mody jest teraz Twój. Możesz użyć karty podarunkowej H&M, aby dokonać pełnej lub częściowej płatności. Kwota zostanie potrącona z karty, a pozostałe saldo zostanie wyświetlone na potwierdzeniu.

  1. Podaruj modę! Dzięki karcie upominkowej H&M bliska Ci osoba może wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie rzecz w dowolnym sklepie H&M lub na stronie hm.com.
  2. Z karty upominkowej można korzystać w kraju, w którym została zakupiona — online lub w sklepie.
  3. Karta przedpłacona zostanie wysłana e-mailem.
  4. Karta podarunkowa jest ważna 2 lata od daty ostatniego doładowania

Niniejsza karta upoważnia jej posiadacza do odbioru towarów wyłącznie w sklepach stacjonarnych H&M Hennes&Mauritz Sp. z. o. o na terytorium Polski oraz na polskiej stronie hm.com, o cenie nie przekraczającej przedpłaty odnotowanej na karcie. Kwota zostanie potrącona z karty, a pozostałe saldo zostanie wyświetlone na potwierdzeniu.Jeśli cena towarów przekracza wartość przedpłaty, posiadacz karty może dopłacić różnicę w kasie. Karta nie jest akceptowana w innych punktach handlowych ani usługowych, w tym sklepach H&M poza Polską. Karta jest bezzwrotna. Karta nie upoważnia do wypłat gotówkowych.

Korzystanie z karty oznacza akceptację niniejszych warunków. Karta upoważnia do obioru towarów w sklepach H&M Hennes&Mauritz Sp. z o. o. na terytorium Polski oraz na polskiej stronie hm.com, o cenie nie przekraczającej przedpłaty odnotowanej na karcie. Okres ważności karty wynosi 24 miesiące od dnia ostatniego doładowania karty. Po upływie okresu ważności odbiór towarów na podstawie przedpłaty odnotowanej na karcie nie będzie możliwy. H&M nie odpowiada za zgubienie, zniszczenie ani utratę karty. W razie jej utraty lub zgubienia, duplikaty nie będa wydawane. Wysokość przedpłaty na karcie, jej okres ważności i inne informacje można uzyskać na stronie www.hm.com, w najbliższym sklepie H&M lub pod numerem 800 999 888. Pełen regulamin na stronie: https://www2.hm.com/pl_pl/customer-service/gift-card/terms---conditions.html

ID produktu: 1338272114
Tytuł: Karta podarunkowa H&M - 100 zł
Wydawca: Inne lokalne
Data premiery: 2022-09-29
Zabezpieczenie: APP
Indeks: 53494412
średnia 5
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego