Huawei, WATCH GT 2 PRO Vidar-B19V, srebrny

Marka:
Zobacz inne kolory:

Sprzedaje Deluxury : 1015,00 zł

1015,00 zł 1065,00 zł *
* Ostatnia cena przed obniżką Najniższa cena z 30 dni: 940,00 zł
InPost 15,00 zł
W magazynie Deluxury
Wysyłka w 4-5 dni

Sprzedaje empik.com : 1029,35 zł

Sprzedaje Morele : 1060,36 zł

Sprzedaje PIXEL : 1128,00 zł

Wszyscy sprzedawcy

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Pasuje do tego produktu

HUAWEI WATCH GT 2 Pro

ODKRYJ WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

szafirowe szkło i tytanowy korpus

2 tygodnie na jednym ładowaniu baterii

funkcje monitorowania zdrowia

 

HUAWEI WATCH GT 2 Pro prezentuje najwyższy kunszt łączący elegancję z praktycznymi rozwiązaniami. Ekran pokrywa szafirowe szkło. Korpus jest lekki i tytanowy. Dzięki temu smartwatch jest odporniejszy na wstrząsy i porysowania. Na jednym ładowaniu baterii WATCH GT 2 Pro działa aż dwa tygodnie*. Smartwatch można podładować szybko i bezprzewodowo - 5 minut wystarczy, by działał przez kolejne 10 godzin. Jako Twój osobisty i profesjonalny asystent dostosuje się do Twojego stylu, nastroju, miejsca i pory dnia. Do wyboru jest ponad 200 tarcz**. Zostały zaprojektowane na każdą okazję.  Smartwatch został wyposażony w potrzebne do monitorowania zdrowia funkcje: pomiar tętna, stresu, natlenienia krwi, a także analizę snu. Rejestruje ponad sto aktywności fizycznych. Część jest automatycznie wykrywana i zatrzymywana. HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest wodoodporny***. Może wyświetlać alerty pogodowe, informować o fazach księżyca, a także wyświetlać czas wschodu i zachodu słońca. Wskazuje również drogę powrotną do miejsca, z którego wyruszyłeś****. HUAWEI WATCH GT 2 Pro obsługuje również połączenia telefoniczne.

W Polsce HUAWEI WATCH GT 2 oferowany jest obecnie w dwóch wariantach: sportowym i klasycznym.

 

Szafirowe szkło i tytanowy korpus

HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest wygodny i lekki. Imponuje praktycznymi rozwiązaniami i nowoczesnym ascetycznym designem. Ekran pokrywa szafirowe szkło. Korpus jest tytanowy i odporny na wstrząsy. Tylna część obudowy, gdzie zlokalizowano czujniki monitorujące m.in. tętno, jakość snu oraz poziom stresu, zawiera ceramiczne elementy. Pasek zarówno w wersji sportowej, jak i klasycznej nie podrażnia skóry.

tytanowa obudowa

Wysokiej jakości ekran, który sam reguluje swoją jasność

Smartwatch Huawei został wyposażony w kolorowy i dotykowy ekran AMOLED o rozdzielczości 454x454. Zastowanie technologii AMOLED oraz kontrastujących ze sobą kolorów sprawia, że wyświetlane na ekranie informacje są przejrzyste i wyraźne. Dzięki rozwiązaniu ALS ekran automatycznie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.

 

2 tygodnie na jednym ładowaniu baterii

Dzięki innowacyjnej jednostce Kirin A1 – zaprojektowanej z myślą o urządzeniach wearables - HUAWEI Watch GT 2 Pro może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet 2 tygodnie*. Podczas wyjazdów służbowych lub urlopowych nie trzeba zabierać ze sobą ładowarki, a ci, którzy uprawiają wytrzymałościowe dyscypliny mogą skupić się na pokonywaniu kolejnych kilometrów i nie obawiać się, że bateria szybko się rozładuje.

 

Samoregulujący się smartwatch

HUAWEI WATCH GT 2 Pro automatycznie wykrywa moment, gdy jest zdejmowany z nadgarstka. Wtedy smartwatch samodzielnie przechodzi w tryb oszczędzania energii i nie wyświetla przychodzących połączeń ani wiadomości.

 

Ładowanie indukcyjne

Wystarczy 5 minut bezprzewodowego ładowania, aby HUAWEI WATCH GT 2 Pro mógł działać przez kolejne 10 godzin*. Jeśli jesteś w drodze i nie masz przy sobie ładowarki indukcyjnej lub tradycyjnej, możesz posiłkować się smartfonem Huawei, np. P40 czy Mate30. Po połączeniu obu urządzeń, smartfon będzie działać jako źródło zasilania. 

 

Dostosuje się do Twojego stylu i nastroju

Szykujesz się do pracy? Czeka Ciebie służbowe zebranie? A może wybierasz się na mniej zobowiązujące spotkanie? HUAWEI WATCH GT 2 Pro z łatwością dostosuje się do każdego stylu, nastroju, miejsca i pory dnia. Już dziś smartwatch oferuje ponad 200 tarcz zaprojektowanych na każdą okazję. Do wyboru są zarówno tarcze statyczne, jak i dynamiczne animacje.

 

Odkryj tajemnice natury

Podnieś nadgarstek. Ekran HUAWEI WATCH GT 2 Pro rozświetli się praktycznymi informacjami. Każdego dnia będziesz znać godzinę wschodu i zachodu słońca. Księżyc również przestanie skrywać swoje tajemnice. Dowiesz się, w jaką fazę wchodzi nasza satelita. Czy dziś będzie pełnia, by w świetle księżyca ruszyć w nieznane?   

 

W rytmie muzyki

HUAWEI WATCH GT 2 Pro został wyposażony w pojemną pamięć 2 GB, która może przechowywać setki plików. Wystarczy połączyć smartwatch z bezprzewodowymi słuchawkami, aby cieszyć się ulubioną muzyką czy pasjonującym audiobookiem. Niezależnie od miejsca, niezależnie od czasu. 

Uwaga: smartwatch nie odtwarza muzyki, jeśli urządzenie jest sparowane ze smartfonem pracującym na iOS.

 

Zdalna migawka

Chciałbyś udokumentować magiczną chwilę, ale w pobliżu nie ma nikogo, kto mógłby ująć na zdjęciu także Twoją postać? Z pomocą posłuży HUAWEI WATCH GT 2 Pro, który został wyposażony w „zdalną migawkę”. Funkcja umożliwia wykonywanie zdjęć sparowym smartfonem. Wystarczy nacisnąć przycik w smartwatchu. Smartfon, który ustawisz przed sobą kilka metrów dalej, automatycznie zareaguje i wykona zdjęcie.

 

Zgubiłeś się? Sprawdź na ekranie drogę powrotną?

HUAWEI WATCH GT 2 Pro został wyposażony w nową funkcję, która po zarejestrowaniu pokonanej drogi wyświetla powrotną trasę. Smartwatch z wyprzedzeniem poinformuje, gdy bateria jest bliska rozładowania lub sygnał geolokalizacyjny słabnie. Nie martw się wtedy. Bateria naładowana w zaledwie kilku procentach może zapewnić wystarczająco długie działanie. Zapamiętana trasa skieruje Ciebie do punktu wyjścia.   

Uwaga: Funkcja nie jest jeszcze dostępna w Polsce.

 

Rozmawiaj przez smartwatch

Po sparowaniu ze smartfonem możesz odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne. Przeniesienie kontaktów do HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest intuicyjne i szybkie. Smartwatch wyświetla również przychodzące wiadomości SMS oraz komunikaty z mediów społecznościowych. W aplikacji Huawei Health możesz zablokować wybrane źródło powiadomień. 

 

Uwaga, niedługo załamanie pogody!

HUAWEI WATCH GT 2 Pro został wyposażony w rozbudowaną funkcję mierzącą ciśnienie atmosferyczne. Zmiany pogodowe są na bieżąco monitorowane. Dzięki temu na ekranie możesz otrzymać ostrzeżenie, zanim pogoda zaskoczy Ciebie i Twoich bliskich podczas wyprawy.

 

Monitoruj swoje zdrowie

Chciałbyś zrozumieć, dlaczego Twój organizm zaczyna zachowywać się inaczej? Spada koncentracja? Szybciej się denerwujesz? HUAWEI WATCH GT2 Pro został wyposażony w kilka funkcji, które umożliwiają monitorowanie kluczowych dla zdrowia i samopoczucia parametrów m.in. tętno, poziom stresu, jakość snu oraz natlenienie krwi*. Wielowymiarowe dane pozwalają zajrzeć w głąb ciała i podjąć działania, które mogą poprawić Twoją kondycję.

 

Trzymaj rękę na pulsie

HUAWEI WATCH GT 2 Pro został wyposażony w zaawansowaną funkcję TruSeen™ 4.0*. Funkcja umożliwia ciągłe monitorowanie tętna. Pomiar wykorzystywany jest nie tylko podczas treningów, by określić trudność ćwiczeń, kondycję czy czas potrzebny do pełnej regeneracji. Dokładne dane o pracy serca umożliwiają monitoring i analizę jakości snu oraz poziom stresu.

 

Zadbaj o jakość snu

Spałeś osiem godzin, ale nie jesteś wyspany? HUAWEI WATCH GT 2 Pro pozwoli zrozumieć przyczynę, rejestruje bowiem nie tylko czas i fazy snu, ale też jakość*. Może się okazać, że sen, choć głęboki, trwał zbyt krótko i był często przerywany. Znaczenie będzie mieć też jakość oddechu. Funkcja TruSleep™ zdiagnozuje problem i wskaże sposób, by sen był efektywniejszy.

zachód i wschód słońca

Uwolnij się od stresu

HUAWEI WATCH GT 2 Pro umożliwia monitoring stresu*. Na bieżąco przesyła dane do aplikacji Huawei Zdrowie. W dziennym, tygodniowym i miesięcznym ujęciu możesz obserwować, jak poziom napięcia się zmienia. Jeśli masz poczucie, że stres Ciebie paraliżuje, prostymi ćwiczeniami oddechowymi możesz zmniejszyć napięcie i poprawić koncentrację. Takie ćwiczenia  odkryjesz w HUAWEI WATCH GT 2 Pro.

 

Sprawdź natlenienie krwi

Masz duszności spowodowane problemami przy nabieraniu powietrza? Serce zaczyna pracować szybciej? Przyczyną może być niedotlenienie krwi. Poziom saturacji możesz sprawdzić wykorzstując HUAWEI WATCH GT2 Pro*. Po założeniu zegarka wystarczy delikatnie unieść nadgarstek i włączyć funkcję, która dokona pomiaru. Trwa to chwilę. Wyniki zostaną wyświetlone na ekranie smartwatcha.

 

Poznaj swój maksymalny pułap

Smartwatch Huawei oblicza również maksymalny pułap tlenowy (VO2MAX), czyli maksymalną ilość tlenu, którą Twój organizm może pobrać podczas intensywnego wysiłku*. Dysponując tak szczegółową wiedzą możesz efektywniej trenować oraz porównać swoją wydolność z uśrednionymi wynikami dla osób w Twoim wieku.

 

Ponad sto trybów sportowych

HUAWEI WATCH GT 2 Pro, jako Twój osobisty asystent, służy również pełnym wsparciem przy ponad stu aktywnościach fizycznych. W pamięci urządzenia znajduje się 17 trybów sportowych, kolejne 85 można wybrać i dodać jednym kliknięciem. Do wyboru jest m.in. bieganie, triatlon, golf, yoga, taniec, fitness, narciarstwo, snowboarding. Smartwatch rejestruje m.in. dystans, kadencję, spalone kalorie, tętno i tempo, a także przewyższenia. Na bieżąco monitoruje i wyświetla zmieniający się poziom wysiłku aerobowego i anaerobowego.

Kursy treningowe dla pasjonatów biegania

Jeśli jesteś początkującym adeptem biegania, w HUAWEI WATCH GT 2 Pro odkryjesz dziesięć kursów. Krok po kroku na bazie przygotowanych planów będziesz mógł doskonalić swoją pasję, poprawiając wytrzymałość i wydolność. Podczas treningów możesz usłyszeć głos trenera, który będzie informować o odpowiednim tempie i pokonanym dystansie*. Przez aplikację Huawei Zdrowie możesz ustawić dodatkowe ustawienia, np. ostrzeżenia, gdy tętno przekroczy określony przez Ciebie limit.

czas biegu

Na autopilocie

HUAWEI WATCH GT 2 Pro automatycznie wykrywa bieganie, szybki chód, ćwiczenia na orbiterku eliptycznym oraz na urządzeniu imitującym wiosłowanie. Powiadomienie o włączeniu rejestracji wyświetla się na ekranie smartwatcha.  

 

Nad morze lub w góry

Wodoodporny HUAWEI WATCH GT 2 spełnia standard 5 ATM. Dzięki temu smartwatch może być Twoim kompanem, gdy pływasz w basenie lub w morzu. Po treningu smartwatch przesyła do aplikacji Huawei Zdrowie szczegółowe informacje: czas trwania ćwiczeń, spalone kalorie, tętno średnie i maksymalne, a także tempo i wydajność mierzoną liczbą ruchów wykonanych w ciągu minuty. Smartwatch dostarcza równie szczegółowe dane podczas górskich wypraw. Wsparciem mogą być wówczas dodatkowe funkcje: wysokościomierz, barometr, kompas i wydajna bateria.

 

Trenuj z głową

Kondycję budujesz, gdy regenerujesz się po zakończeniu ćwiczeń. Dlatego tak ważne są szczegółowe informacje o intensywności ćwiczeń, efektach treningowych oraz czasie potrzebnym do pełnego odpoczynku. Wszystkie wskazówki znajdziesz w HUAWEI WATCH GT 2 Pro i aplikacji Huawei Zdrowie.

 

Monitoruj obciążenia w czasie rzeczywistym

Po wybraniu i włączeniu dowolnego trybu sportowego na ekranie HUAWEI WATCH GT 2 Pro wyświetli się łuk podzielony na pięć części. Każda oznaczona jest innym kolorem. Każda odzwierciedla inny poziom wysiłku: od rozgrzewki po ekstremalnie trudne ćwiczenia anaerobowe. Pod łukiem znajduje się strzałka, która przemieszcza się wskazując aktualne obciążenie dla Twojego organizmu.

 

Czas na odpoczynek

Po zakończeniu ćwiczeń HUAWEI WATCH GT 2 Pro wyświetli szereg praktycznych sugestii: jak bardzo trening był intensywny, czy Twoja forma fizyczna rośnie, ile godzin potrzebujesz, aby się zregenerować. W oparciu o tak szczegółowe dane możesz budować i modyfikować plany treningowe, które oddalą Ciebie od kontuzji, a przybliżą do upragnionego celu.

ID produktu: 1249733906
Nazwa: Huawei, WATCH GT 2 PRO Vidar-B19V, srebrny
Marka: Huawei
Rodzaj zasilania: akumulatorowe
Typ artykułu: towar
Ekran dotykowy: tak
Obsługiwana aktywność: bieg, sen, trening na zewnątrz
Kompatybilność: Android 5.0 lub nowszy, iOS 9.0 lub nowszy
Metoda pomiaru pulsu: wbudowany pomiar pulsu w urządzenie
Wodoszczelność: 5 ATM
Komunikacja urządzenia: Bluetooth
Średnica (mm): 46
Płeć: mężczyzna
Funkcje sprzętu sportowego: lokalizator GPS, powiadomienia o połączeniach i wiadomościach, pogoda, pomiar ciśnienia krwi, czas i jakość snu, pomiar dystansu, licznik kalorii
Materiał: tytan, skóra
Kolor: srebrny
Dyscyplina sportowa: trening
Kształt tarczy: okrągły
Materiał koperty: tytan
Rozmiar koperty: 46,7 x 46,7 x 11,4 mm
Materiał paska: skóra
Gwarancja: 24 miesięcy
Indeks: 36314973
średnia 4,9
5
20
4
2
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
10 recenzji
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
26-08-2022 o godz 07:59 przez: Leszek | Zweryfikowany zakup
Smartwatch super, po tygodniu używania oprócz pięknego wyglądu mogę dodać, że świetnie działa, nie zacina się. Bateria wytrzymała mi równo tydzień ale wiadomo, to pierwszy tydzień noszenia go na ręce więc co chwila spoglądanie w tarczę, zabawa nim, próbowanie różnych ustawień itd. no i oczywiście to po pierwszym ładowaniu baterii a i ona musi się "ułożyć". Zobaczymy jak będzie gdy już nacieszę się "zegarkiem" myślę, że czas działania na baterii powinien się wydłużyć.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
28-08-2022 o godz 10:34 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Produkt super, wszystko się zgadza poza zdjęciami poglądowymi, ponieważ zegarek przyszedł na pasku silikonowym zamiast skórzanym jak jest na zdjęciach. Widać, że produkt klasy premium jakość wykonania na najwyższym poziomie Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
31-08-2022 o godz 12:17 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Super smartwatch Huawei, za tą cenę na rynku nic lepszego się nie kupi, jakość pierwsza klasa, funkcjonalność, wszystko co potrzebne jest! Polecam 5/5
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
03-08-2022 o godz 11:20 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Zegarek super, ale nie rozumiem czemu skompletowane zamówienie czekało na wysyłkę do punktu Empik aż 3dni . Wypadało by to przyspieszyć.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
30-05-2022 o godz 15:55 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Super produkt. Czuć komponenty wysokiej klasy. Sprawdzi się dla amatorów sportu i nie tylko :)
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
13-12-2022 o godz 14:49 przez: Jakub | Zweryfikowany zakup
Super jakość wykonania, bez problemu można przez niego rozmawiać, nie zniekształca głosu.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
19-04-2022 o godz 09:18 przez: Anonim | Zweryfikowany zakup
Towar zgodny z opisem. Bardzo szybka wysyłka. Przesyłka należycie zabezpieczona. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
09-11-2022 o godz 17:35 przez: Marcin | Zweryfikowany zakup
Super jakoś wykonania, przy moim użytkowaniu bateria wytrzymuje 10dni
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
11-12-2022 o godz 19:51 przez: jakub | Zweryfikowany zakup
Polecam. W tej cenie rewelacja
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-11-2020 o godz 11:01 przez: Anonim
Polecam ten smartwatch, ma duzo ciekawych funkcji, do tego bardzo ładnie się prezentuje i działa na baterii aż do 2tygodni.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego