Huawei, Smartwatch, Watch Fit, czarny

Marka:
Zobacz inne kolory:

Oferta empik.com : 424,49 zł

424,49 zł
Odbiór w salonie 0 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowe punkty odbioru
Darmowy kurier
Produkt w magazynie Empiku
Wysyłamy w 24 godziny

Oferta Siglo : 460,00 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Pasuje do tego produktu

HUAWEI WATCH FIT

ZADBAJ O ZDROWIĘ I KONDYCJĘ Z NOWYM SMARTWATCHEM

--------------------------------------------------

EKRAN AMOLED 1.64”

10 DNI NA JEDNYM ŁADOWANIU BATERII

ANIMACJE Z ĆWICZENIAMI

-------------------------------------------------------------

Zadbaj o zdrowie i kondycję z nowym HUAWEI WATCH FIT. Najnowszy smartwatch Huawei będzie Twoim kompanem i trenerem, który potrafi dostosować się do Twojego stylu i nastroju. Został wyposażony w duży kolorowy ekran AMOLED o przekątnej 1.64”. Z paskiem waży zaledwie 34 g. Jest wodoodporny*. Rejestruje 96 trybów sportowych m.in. ćwiczenia fitness, jogę, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie**. Na ekranie możesz włączyć animacje z wybranymi treningami***. Dzięki temu zyskasz pewność, że ćwiczenia wykonujesz poprawnie i w odpowiedniej kolejności. Na jednym ładowaniu baterii bez aktywowania trybów sportowych smartwatch pracuje 10 dni. Wystarczy 5 minut doładowania, aby smartwatch mógł działać przez kolejny dzień. HUAWEI WATCH FIT oferuje ważne dla monitorowania zdrowia funkcje: pomiar i analizę tętna, snu oraz stresu. Mierzy również natlenienie krwi****. Pasek do zegarka wykonany jest z włókien polimerowych i nie podrażnia skóry.

W Polsce  HUAWEI WATCH FIT obecnie dostępny jest w wersji ACTIVE w trzech kolorach: czarnym, zielonym i różowym.

*Spełnia standard 5 ATM. **11 trybów dostępnych jest w pamięci zegarka, pozostałe 85 można pobrać i dodać jednym kliknięciem. ***Animacje nie ilutsrują wszystkich ćwiczeń. ****HUAWEI WATCH FIT nie jest urządzeniem medycznym, podawane wartości są szacunkowe.

zdjęcie lifestyle 2

Lekki, stylowy, wygodny

HUAWEI WATCH FIT został wyposażony w duży kolorowy ekran AMOLED o przekątnej 1.64”. Rozdzielczość wynosi 280x456. Ekran, który pokrywa lekko zaokrąglone szkło 2.5D, zajmuje aż 70 proc. powierzchni. Odwzorowuje niemal 17 milionów kolorów*. Tak bogata gama pozwala zachować bardzo dobry kontrast. Informacje są wyraźne i czytelne. Dzięki rozwiązaniu ALS ekran automatycznie dostosowuje swoją jasność do pory dnia.  

*Gama obejmuje 16,7 mln kolorów.

wyświetlacz

Smartwatch, który dostosuje się do Twojego stylu

Duży i kolorowy ekran w HUAWEI WATCH FIT spisuje się nie tylko podczas ćwiczeń. Na wyświetlaczu możesz ustawiać dowolne tarcze, które będą dopasowane do Twojego stylu, nastroju i pory dnia. Do wyboru masz ponad 200 motywów. Alternatywnie na ekranie możesz wyświetlić autorskie zdjęcie. Wystarczy wejść do aplikacji HUAWEI Zdrowie i pobrać zdjęcie zapisane w galerii smartfonu. Na ekranie zarówno motyw, jak i Twoje autorskie zdjęcie będą prezentować się doskonale.   

 

Spersonalizuj swoją tarczę

Bardziej zależy Tobie na monitorowaniu funkcji, które są ważne dla zdrowia czy na tym, by szybko uruchomić wybrane aktywności sportowe? Czy chcesz mieć ciągły podgląd wykonanych kroków? To, co jest dla Ciebie najważniejsze, teraz możesz ustawić jako główny widok na ekranie*.

*Personalizacja funkcji możliwa jest przy ustawieniu tylko wybranych tarcz.

tarcze

Lekki i wygodny

Smartwatch HUAWEI jest bardzo lekki. Koperta zegarka z paskiem waży 34 g. Fluoroelastomer, który został wykorzystany w procesie produkcji paska, nie podrażnia skóry i nadaje odpowiednią elastyczność. Dzięki temu HUAWEI WATCH FIT jest wygodny podczas ćwiczeń i snu. Grubość koperty wraz z czujnikiem, monitorującym m.in. aktywności fizyczne i tętno wynosi zaledwie 12,3 mm.

zdjęcie lifestyle

Superszybkie ładowanie w 5 minut

Smukły i lekki HUAWEI WATCH FIT imponuje również wydajnością. Po pełnym naładowaniu baterii (trwa to ok. półtorej godziny) smartwatch może pracować nawet 10 dni*. Wydłużenie czasu pracy o kolejny dzień wymaga zaledwie 5 minut doładowania.

*Wynik uzyskany w testach Huawei: smartwatch noszony był przez 24 godziny na dobę, funkcje monitorujące sen oraz powiadomienia były włączone, podczas testów wykonano także 30-minutowe ćwiczenia.  

 

Twój osobisty trener

W zdrowym ciele zdrowy duch. Tę sprawdzoną maksymę HUAWEI WATCH FIT pozwoli Tobie wdrożyć w życie. Smartwatch oferuje 96 trybów sportowych m.in. ćwiczenia na siłowni, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie czy nawet jogę. W HUAWEI WATCH FIT odkryjesz również 12 kursów fitness.

osobisty trener

Ruchome animacje z treningami

Na ekranie HUAWEI WATCH FIT możesz wyświetlać animacje*, które będą ilustrować wykonywanie - wybranych przez Ciebie - ćwiczeń. Dzięki temu zyskasz pewność, że plan treningowy realizujesz poprawnie i w odpowiedniej kolejności.

*Animacje dotyczą wybranych aktywności fizycznych. Liczba animacji powinna rosnąć wraz z kolejnymi aktualizacjami OTA.

 

Szczegółowy monitoring ćwiczeń   

HUAWEI WATCH FIT zapewnia szczegółowy monitoring, który obejmuje m.in. pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, tempo. Podczas treningu możesz otrzymywać praktyczne wskazówki, np. ostrzeżenia, gdy tętno zaczyna zbyt szybko rosnąć. Smartwatch przedstawia również efekty i obciążenia wykonanych ćwiczeń. Informuje o czasie potrzebnym do pełnej regeneracji.

 

Pływaj wydajniej

Wodoodporny HUAWEI WATCH FIT spełnia standrad 5 ATM. Dzięki temu smartwatch może być Twoim kompanem, gdy pływasz w basenie lub w morzu. Po treningu smartwatch przesyła do aplikacji Huawei Zdrowie szczegółowe informacje: czas trwania ćwiczeń, spalone kalorie, tętno średnie i maksymalne, a także tempo i wydajność mierzoną liczbą ruchów wykonanych w ciągu minuty.

 

Nagroda za wysiłek

Każdy Twój sukces jest na bieżąco rejestrowany i nagradzany. Jeśli pokonałeś najdłuższy dystans, HUAWEI WATCH FIT obsypie Ciebie nagrodami. Trasę pokonałeś w najszybszym tempie lub wykonałeś najwięcej kroków w ciągu dnia? Smartwatch i ten sukces odnotuje!

nagrody

Na autopilocie

HUAWEI WATCH FIT automatycznie wykrywa bieganie, szybki chód, ćwiczenia na orbiterku eliptycznym oraz na urządzeniu imitującym wiosłowanie. Powiadomienie o włączeniu rejestracji wyświetla się na ekranie smartwatcha.  

 

Trenuj z głową

Kondycję budujesz, gdy regenerujesz się po zakończeniu ćwiczeń. Dlatego tak ważne są szczegółowe informacje o intensywności ćwiczeń, efektach treningowych oraz czasie potrzebnym do pełnego odpoczynku. Wszystkie wskazówki znajdziesz w HUAWEI WATCH FIT i aplikacji Huawei Zdrowie.

 

Monitoruj obciążenia w czasie rzeczywistym

Po wybraniu i włączeniu dowolnego trybu sportowego na ekranie HUAWEI WATCH FIT wyświetli się łuk podzielony na pięć części. Każda oznaczona jest innym kolorem. Każda odzwierciedla inny poziom wysiłku: od rozgrzewki po ekstremalnie trudne ćwiczenia anaerobowe. Pod łukiem znajduje się strzałka, która przemieszcza się wskazując aktualne obciążenie dla Twojego organizmu.

 

Czas na odpoczynek

Po zakończeniu ćwiczeń HUAWEI WATCH FIT wyświeli szereg praktycznych sugestii: jak bardzo trening był intensywny, czy Twoja forma fizyczna rośnie, ile godzin potrzebujesz, aby się zregenerować. W oparciu o tak szczegółowe dane możesz budować i modyfikować plany treningowe, które oddalą Ciebie od kontuzji, a przybliżą do upragnionego celu.

 

Moment na rozruch i rozciąganie

Nie wystarczy ćwiczyć rano lub wieczorem, by utrzymać formę. Jeśli Twoja praca wymaga wielogodzinnego siedzenia przy biurku, warto robić przerwy na rozruch i rozciąganie. Niby proste, lecz natłok obowiązków często sprawia, że o tym zapominamy. HUAWEI WATCH FIT, jak na osobistego asystenta przystało, będzie nad Tobą czuwać sygnalizując moment na rozruch. Do dobrego samopoczucia niewiele potrzeba. Ważna jest tylko regularność.  

 

Zadbaj o zdrowie

Chciałbyś zrozumieć, dlaczego Twój organizm zaczyna zachowywać się inaczej? Spada koncentracja? Szybciej się denerwujesz? HUAWEI WATCH FIT został wyposażony w kilka funkcji, które umożliwiają monitorowanie kluczowych dla zdrowia i samopoczucia parametrów m.in. tętno, poziom stresu, jakość snu oraz natlenienie krwi*. Wielowymiarowe dane pozwalają zajrzeć w głąb ciała i podjąć działania, które mogą poprawić Twoją kondycję.

*HUAWEI WATCH FIT nie jest urządzeniem medycznym. Dane na ekranie są wartościami szacunkowymi.

 

Trzymaj rękę na pulsie

HUAWEI WATCH FIT został wyposażony w zaawansowaną funkcję TruSeen™ 4.0*. Funkcja umożliwia ciągłe monitorowanie tętna. Pomiar wykorzystywany jest nie tylko podczas treningów, by określić trudność ćwiczeń, kondycję czy czas potrzebny do pełnej regeneracji. Dokładne dane o pracy serca umożliwiają monitoring i analizę jakości snu oraz poziom stresu. HUAWEI WATCH FIT monitoruje również cykl miesiączkowy.

*HUAWEI WATCH FIT nie jest urządzeniem medycznym. Dane na ekranie są wartościami szacunkowymi.

tętno

Zadbaj o jakość snu

Spałeś osiem godzin, ale nie jesteś wyspany? HUAWEI WATCH FIT pozwoli zrozumieć przyczynę, rejestruje bowiem nie tylko czas i fazy snu, ale też jakość*. Może się okazać, że sen, choć głęboki, trwał zbyt krótko i był często przerywany. Znaczenie będzie mieć też jakość oddechu. Funkcja TruSleep™ zdiagnozuje problem i wskaże sposób, by sen był efektywniejszy.

*HUAWEI WATCH FIT nie jest urządzeniem medycznym. Dane na ekranie są wartościami szacunkowymi.

 

Uwolnij się od stresu

HUAWEI WATCH FIT umożliwia monitoring stresu*. Na bieżąco przesyła dane do aplikacji Huawei Zdrowie. W dziennym, tygodniowym i miesięcznym ujęciu możesz obserwować, jak poziom napięcia się zmienia. Jeśli masz poczucie, że stres Ciebie paraliżuje, prostymi ćwiczeniami oddechowymi możesz zmniejszyć napięcie i poprawić koncentrację. Takie ćwiczenia  odkryjesz w HUAWEI WATCH FIT.

*HUAWEI WATCH FIT nie jest urządzeniem medycznym. Dane na ekranie są wartościami szacunkowymi.

 

Sprawdź natlenienie krwi

Masz duszności spowodowane problemami przy nabieraniu powietrza? Serce zaczyna pracować szybciej? Przyczyną może być niedotlenienie krwi. Poziom saturacji możesz sprawdzić wykorzystując HUAWEI WATCH FIT*. Po założeniu zegarka wystarczy delikatnie unieść nadgarstek i włączyć funkcję, która dokona pomiaru. Wynik zobaczysz na ekranie.

*HUAWEI WATCH FIT nie jest urządzeniem medycznym. Dane na ekranie są wartościami szacunkowymi.

natlenienie krwi

Poznaj swój maksymalny pułap

Smartwatch Huawei oblicza również maksymalny pułap tlenowy (VO2MAX), czyli maksymalną ilość tlenu, którą Twój organizm może pobrać podczas intensywnego wysiłku*. Dysponując tak szczegółową wiedzą możesz efektywniej trenować oraz porównać swoją wydolność z uśrednionymi wynikami dla osób w Twoim wieku.

*VO2MAX może być obliczony tylko podczas treningów biegowych na otwartej przestrzeni. HUAWEI WATCH FIT nie jest urządzeniem medycznym. Dane na ekranie są wartościami szacunkowymi.

 

Zdalna migawka

Chciałbyś udokumentować magiczną chwilę, ale w pobliżu nie ma nikogo, kto mógłby ująć na zdjęciu także Twoją postać? Z pomocą posłuży HUAWEI WATCH FIT, który został wyposażony w „zdalną migawkę”. Funkcja umożliwia wykonywanie zdjęć sparowym smartfonem. Wystarczy nacisnąć przycik w smartwatchu. Smartfon, który ustawisz przed sobą kilka metrów dalej, automatycznie zareaguje i wykona zdjęcie.

 

Asystent trzyma rękę na pulsie

Po sparowaniu ze smartfonem Twój HUAWEI WATCH FIT powiadomi Ciebie, gdy otrzymasz wiadomość SMS, email lub komunikat z mediów społecznościowych. Jeśli jednak chcesz uwolnić się od informacji, wystarczy wejść w aplikację Huawei Zdrowie i zablokować wybrane źródło powiadomień. 

Nazwa: Huawei, Smartwatch, Watch Fit, czarny
Marka: Huawei
Rodzaj zasilania: bateryjne
Ekran dotykowy: nie
Obsługiwana aktywność: sen, bieg, pływanie, trening na zewnątrz
Metoda pomiaru pulsu wbudowany pomiar pulsu w urządzenie
Funkcje sprzętu sportowego pulsoksymetr
Kolor szczegółowy: czarny
Gwarancja: 24 miesięcy
Indeks: 36314980
średnia 5
5
8
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
5 recenzji
5/5
28-04-2021 o godz 09:31 przez: aleksander.lewkowicz
Świetny smart watch. Po kilkuletnim noszeniu mi banda 4 czuć mocno różnicę. I w tej cenie naprawdę bardzo dobry wybór. Bateria trzyma od 7 do 10 dni przy dość intensywnym uzytkowaniu. Czujniki działają też dobrze i prawidłowo. W sklepie są super skurki dla tarcz, wiec da się dopasować wygląd do potrzeb chyba każdego.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
25-11-2020 o godz 11:00 przez: Anonim
Genialny zegarek w genialnej cenie. Bateria trzyma 10 dni i ma bardzo fajne animacje, które wskazują, jak prawidłowo wykonać dane ćwiczenie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
27-05-2021 o godz 12:45 przez: Kama Nachman
Świetny, niepozorny, kryjący w sobie mnóstwo możliwości. Wszystko działa bez zarzutu. Wybór tarcz przeogromny. Polecam.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
31-08-2021 o godz 07:01 przez: Monika
wart swojej ceny. trzeba tylko ściągnąć odpowiednia aplikacje na telefon bo ciężko go sparować z niewłaściwa apką.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
12-06-2021 o godz 01:14 przez: margeritka005
Super zegarek
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego