Hothouse Flower (paperback)

Sprzedaje empik.com 49,99 zł

Cena empik.com:
49,99 zł
Koszt dostawy:
Salon empik - 0,00 zł
Produkt u dostawcy
Wysyłamy w 6-8 dni
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Riley Lucinda Obcojęzyczne | paperback
49,99 zł
asb nad tabami
Riley Lucinda Obcojęzyczne | paperback
53,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 4-5 dni

A epic continent and generation spanning love story, which sweeps from war-torn Europe to Thailand and back again. Will appeal to fans of Kate Morton and Lesley Pearse.

Tytuł: Hothouse Flower
Autor: Riley Lucinda
Wydawca: Penguin Books Ltd., Penguin Books Ltd.
Język wydania: english
Język oryginału: english
Ilość stron: 592
Data premiery: 2010-11-01
Wymiary [mm]: 43 x 195 x 128
Indeks: 10724118
Kup, zrecenzuj i wygraj
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Flashcards. Ladybird Readers. Starter A and B Opracowanie zbiorowe
33,49 zł
36,00 zł
Inne z tego wydawnictwa Flashcards. Ladybird Readers. Level 1 Opracowanie zbiorowe
33,49 zł
36,00 zł
Inne z tego wydawnictwa Handy Learner`s Dictionary Opracowanie zbiorowe
96,99 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.