TOP

Heartstopper Volume Three (okładka miękka)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Może Cię zainteresować

*Soon to be a live-action Netflix series!* Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the third volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon. *Includes exclusive Tao/Elle mini-comic!*
Tytuł: Heartstopper Volume Three
Autor: Oseman Alice
Wydawca: Hachette Children's Group
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 320
Data premiery: 2021-03-24
Rok wydania: 2020
Forma: książka
Wymiary [mm]: 30 x 235 x 153
Indeks: 38473050
średnia 4,6
5
19
4
0
3
0
2
0
1
2
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
2 recenzje
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
5/5
18-04-2022 o godz 15:24 przez: Ola | Zweryfikowany zakup
Kocham twórczość Alice Osman, bardzo polecam. Czytałam w języku angielskim i zostałam zdumiona dołączoną do zestawu zakładką z serduszkiem diy♡. Piękny komiks o wycieczce szkolnej do Paryża(w tej części). Nie chce spojlerpwać naprawde polecam, zawsze ta książka sprawia że chce mi sie płakać z przerostu uroczości, ale też nie brak smutnych momentów.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
24-04-2022 o godz 16:44 przez: anonymous
Alice ma najlepsze książki pozdro😍😍
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0

Zobacz także

Najczęściej kupowane Tomie Ito Junji
4.6/5
149,60 zł

Podobne do ostatnio oglądanego