Graced (paperback)

Oferta empik.com : 76,99 zł

76,99 zł
Odbiór w salonie 0 zł
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowe punkty odbioru
Darmowy kurier
Wysyłamy w 2 tygodnie
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Amanda Pillar Obcojęzyczne | paperback
76,99 zł
asb nad tabami
Reekles Beth Obcojęzyczne | okładka miękka
41,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 24 godziny

Vampires suck.

Well, that's the nicest thing city guard Elle Brown can say about them. Her opinions of shifters aren't much better, either. And her second full time job – keeping her special little sister safe from either race – has just gotten harder, now that the vampire Dante Kipling, has taken an interest in Elle’s life.

Dante is a scientist fascinated by human anatomy. Despite his last two experiments failing, he is convinced that the answers to his questions lie within Elle Brown. Though he’s been told to stop his experiments, he’s convinced that humans with special eye colors are different, and he’s determined to find the proof – even if it means risking his and Elle’s lives.

The first full-length novel in the stunning Graced series is perfect for fans of Nalini Singh, Richelle Mead, and Anne Bishop.

Tytuł: Graced
Autor: Amanda Pillar
Wydawca: Amanda Pillar
Język wydania: english
Ilość stron: 344
Data premiery: 2017-03-07
Rok wydania: 2016
Forma: książka
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Najczęściej kupowane Tomie Ito Junji
5/5
115,99 zł

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Ausblick 1 arbeitsbuch + CD Opracowanie zbiorowe
5/5
68,47 zł
78,70 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.