Ekspres ciśnieniowy DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB

Marka:
Kolor:
czarny

Sprzedaje Przyjaciele Kawy : 1749,00 zł

1749,00 zł
Kurier od 0 zł
W magazynie Przyjaciele Kawy
Wysyłka w 72 godziny

Sprzedaje SuperTech : 1780,99 zł

Sprzedaje ovolt : 2144,93 zł

Sprzedaje WrapUp : 2338,50 zł

Wszyscy sprzedawcy

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Ekspres do kawy DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB

Obecność ekspresu w domu sprawi, że nie będziemy musieli korzystać z ręcznych sposobów parzenia lub wychodzić do lokalu, aby móc delektować się smakiem dobrej kawy. DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB przygotuje ją w automatyczny i szybki sposób. Ten ciśnieniowy automatyczny ekspres dysponuje mocą 1450 W. Funkcje takie jak automatyczne czyszczenie, system odkamieniania, parzenie dwóch kaw czarnych jednocześnie pomogą ułatwić obsługę i podnieść wydajność urządzenia oraz zwiększyć jakość parzonej kawy.


Automatyka i wygoda

Cechą charakterystyczną ekspresów automatycznych jest ich proste działanie i funkcjonalność. Użytkownik musi jedynie zadbać o wsypanie kawy i uzupełnienie poziomu wody, aby urządzenie było gotowe do działania. Ekspresy automatyczne oferują duży wybór, jeśli chodzi o rodzaje kaw, a także posiadają wiele zaawansowanych funkcji, dotyczących między innymi sposobu parzenia, czy udogodnień związanych z nowymi technologiami. 
 Typ urządzenia DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB
DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB - Typ urządzenia


Rodzaj kawy do mielenia DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB:


Kawa ziarnista

Ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem przeznaczony jest do kawy ziarnistej. Kawa ziarnista mielona przed przygotowaniem kawy, gwarantuje niesamowite walory aromatyczne i smakowe. Świeżość, wysoka jakość i technologia, to dzięki odpowiedniemu sprzętowi i dobrej jakości kawy ziarnistej.  
DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB - Rodzaj kawy


Kawa mielona

Ekspres do kawy przeznaczony jest na kawę mieloną. Wystarczy wsypać ją do zbiornika, wybrać ulubiony program i cieszyć się aromatyczną kawą. Kawa mielona zaoszczędzi czas, a odpowiednio dobrana zapewni doskonały smak i aromat na najwyższym poziomie, jak z ulubionej kawiarni. 
DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB - Rodzaj kawy


Regulacja mocy kawy

Dzięki funkcji regulacji mocy kawy, ekspres umożliwia przygotowanie napoju zgodnie ze swoimi upodobaniami. Ustawienie odpowiedniej mocy może się różnić w zależności od ekspresu. W niektórych modelach polega na zmieleniu odpowiedniej ilości kawy w ekspresie automatycznym.  W innych modelach smak kawy można regulować poprzez nastawienie odpowiedniego stopnia zmielenia ziarna kawy. Drobniejsze mielenie spowoduje, że smak będzie silniejszy, zaś grubsze - słabszy. 
 Regulacja mocy kawy DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB
DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB - Ciśnienie w barach


Ciśnienie: 15 barów

Ekspresy ciśnieniowe różnią się między sobą budową, sposobem działania i funkcjonalnością, jednak wszystkie do przygotowania kawy wykorzystują wysokie ciśnienie. Ciśnienie w barach generowane jest przez dysze zainstalowane wewnątrz urządzenia. Podgrzana woda przepuszczana jest przez kawę, a następnie w postaci gotowego naparu spływa do filiżanki. Zasada jest prosta: im wyższe ciśnienie wody przepływającej przez kawę, tym skuteczniej ekspres wydobędzie z niej smak i aromat. Wysokie ciśnienie  sprawia, że powstaje crema, delikatna pianka na wierzchu kawy, która wzbogaca smak napoju i opóźnia jego stygnięcie. Warto pamiętać, że wyższe ciśnienie znacznie skraca czas przygotowywania napoju. 
DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB - Wbudowany młynek


Wbudowany młynek

Ekspres do kawy posiada wbudowany młynek, który mieli kawę bezpośrednio przed jej przygotowaniem. Dzięki temu mamy pewność, że filiżanka naszej ulubionej kawy została przygotowana ze świeżo zmielonych ziaren. Ekspres z wbudowanym młynkiem to doskonały wybór dla osób ceniących sobie wygodę, nowoczesne technologie oraz szybkość przygotowywania kawy. 
DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB - Pojemność zbiornika na kawę w g


Pojemność zbiornika na kawę: 250 g

Planując zakup ekspresu do kawy kierujesz się wieloma czynnikami. Jednym z nich jest pojemność zbiornika na kawę. Im większy zbiornik, tym więcej kawy można przygotować. Mniejszy jest dobry dla mniejszej liczby użytkowników. Dobierz ekspres do swoich potrzeb, wielkość zbiornika na kawę również ma znaczenie. 
DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB - Pojemność zbiornika na wodę


Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l

Ilość wody mieszczącej się w zbiorniku to istotny aspekt, nad którym warto się dobrze zastanowić kupując ekspres do kawy. Im większy zbiornik, tym więcej napoju można przygotować, natomiast mniejszy jest dobry dla mniejszej liczby użytkowników. Dobierz ekspres do swoich potrzeb, wielkość zbiornika na wodę również ma znaczenie. 
DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB - Pojemność zbiornika na wodę


Moc urządzenia: 1450 W

Moc ekspresu do kawy jest niezwykle istotnym kryterium przy zakupie ekspresu. Zasada jest prosta: im większa moc urządzenia, tym szybciej będzie on nagrzewał wodę, dzięki czemu kawa zostanie szybciej przygotowana. Minuta to zbyt długo? Są ekspresy, o wysokiej, wynoszącej powyżej 1500 W mocy, które potrafią przygotować kawę błyskawicznie. Wybór mocy ekspresu wpływa również na smak i jakość kawy. 
DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB - Pojemność zbiornika na wodę


Programy automatyczne w DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB:


Espresso

Espresso jest jednym z najbardziej znanych włoskich produktów eksportowych. Nazwa samej kawy wzięła się z przymiotnika "espressivo", co w języku mieszkańców Półwyspu Apenińskiego oznacza "wyrazisty". Taki też jest smak espresso. Mniej więcej 25 ml czystej kawy wystarczy, aby szybko i skutecznie się pobudzić. Przed wypiciem warto przepłukać usta wodą, aby w pełni cieszyć się esencją espresso. 
DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB - Rodzaj kawy


Americano

Kawa Americano składa się z espresso dodatkowo rozcieńczonego wodą. Dzięki takiej mieszance uzyskujemy łagodniejszy smak, pobudzając się w tym samym stopniu. Większa objętość oznacza też dłuższy czas delektowania się aromatem napoju. Americano narodziła się we Włoszech na skutek ingerencji obywateli USA, dla których tradycyjne espresso było zbyt mocne. 
DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB - Rodzaj kawy


Funkcje DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB:


Funkcja automatycznego czyszczenia

Nieodłącznym następstwem użytkowania każdego sprzętu jest konieczność jego konserwacji, lecz za sprawą funkcji automatycznego czyszczenia nie będziesz musiał się tym nadmiernie zamartwiać. Funkcja ta pozwoli do minimum ograniczyć zakres czynności związanych z utrzymaniem ekspresu w dobrym stanie, dokładnie myjąc system kawowy. 
DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB - Rodzaj kawy


System odkamieniania

Nieodłącznym elementem użytkowania każdego sprzętu, jest jego konserwacja, a co się z tym wiąże regularne czyszczenie. Ekspres posiada funkcję odkamieniania, która pozwoli cieszyć się smaczną kawą na długi czas. Dzięki temu ekspres samodzielnie rozpocznie proces odkamieniania, we właściwym czasie i w odpowiedni sposób. 
DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB - Rodzaj kawy


Parzenie dwóch kaw czarnych jednocześnie

Oszczędność czasu i większa wygoda - to korzyści, jakie otrzymuje użytkownik posiadający ekspres, w którym można przygotować dwie czarne kawy jednocześnie. Taka opcja będzie szczególnie przydatna podczas przyjmowania gości lub wtedy, gdy mamy w zwyczaju spędzać czas na piciu kawy z bliską osobą. 
DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB - Rodzaj kawy


Ekspres ze spieniaczem mleka

W ekspresach do kawy występują dwa sposoby spieniania mleka. Można to zrobić za pomocą specjalnej dyszy - tu możemy kontrolować spienianie mleka. Druga metoda to po prostu włożenie małego wężyka do kartonu mleka, bądź nalanie go do dedykowanego naczynia. Wtedy urządzenie automatycznie wytwarza piankę, które płynie wprost do filiżanki. 
DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB - Rodzaj kawy


ID produktu: 1249149958
Nazwa: Ekspres ciśnieniowy DELONGHI Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB
Marka: DeLonghi
Rodzaj kawy: ziarnista, mielona
Pasuje do modelu: Ciśnieniowe automatyczne z kawą ziarnistą
Typ urządzenia: ciśnieniowy automatyczny
Moc urządzenia: 1450 W
Pojemność zbiornika na kawę w g: 250
Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
Ciśnienie w barach: 15
Regulacja: ilości kawy, mocy kawy, wysokości dozownika, twardości wody, stopnia spienienia mleka
Komunikacja urządzenia: elektroniczna
Programy automatyczne: Espresso, Americano
Wbudowany młynek: tak
Regulacja mocy kawy: tak
Funkcje urządzenia: automatyczne czyszczenie, system odkamieniania, parzenie dwóch kaw czarnych jednocześnie, ze spieniaczem mleka
Zabezpieczenia: automatyczne wyłączenie
Kolor: czarny
Kod producenta: 132213166
Głębokość produktu w [mm]: 430
Szerokość produktu [mm]: 230
Wysokość produktu [mm]: 340
Waga [g]: 9000
Wyposażenie: dzbanek, dysza spieniająca
Gwarancja: 24 miesiące
Indeks: 36651375
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .
średnia 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego