Dotyk złodziejki (okładka miękka)

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń

Produkt niedostępny

Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Może Cię zainteresować

Pierwszy tom fascynującej sagi erotycznej Mii Marlowe!

Najbardziej utalentowana złodziejka Londynu i jej naprawdę gorące uczynki…

Lady Viola Preston potrafi niepostrzeżenie uwolnić mężczyznę od spinek i otworzyć każdy zamek w niespełna minutę. Ale kiedy kradnie klejnoty, zawsze robi to w rękawiczkach. Bo gdy dotyka drogich kamieni nieosłoniętą dłonią, one przesyłają jej niepokojące wizje…

Teraz Viola kradnie na zlecenie Greydona Quinna. A choć historia Krwi Tygrysa, legendarnego czerwonego brylantu, który chce zdobyć Greydon, brzmi ekscytująco, bardziej kusząca jest myśl o uwodzicielsko przystojnym poruczniku. Dotyk zawsze stanowił słabość Violi, a bliskość, o jakiej myśli Quinn, może zburzyć mur, którym otoczyła się złodziejka, i doprowadzić ją na skraj przepaści.

"Sceny miłosne nakreślone z takim żarem, że całe strony zajmują się ogniem".   
Jennifer Ashley

Tytuł: Dotyk złodziejki
Autor: Marlowe Mia
Tłumaczenie: Kowalska Krystyna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 320
Numer wydania: I
Data premiery: 2013-03-06
Rok wydania: 2013
Forma: książka
Indeks: 12592890
średnia 4,4
5
13
4
5
3
2
2
1
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
14 recenzji
09-07-2013 o godz 09:28 przez: Ekspert Empiku
Książka "Dotyk złodziejki" bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła swoją dobrze przemyślaną fabułą i wartką akcją, która sprawia, że nie można się oderwać od lektury. Mia Marlowe umiejętnie połączyła elementy erotyczne, romantyczne, paranormalne oraz przygodowe w spójną całość, a akcję osadziła w czasach wiktoriańskich. Wyszedł z tego wciągający romans historyczny z wyważoną dozą pikanterii. Sceny erotyczne czyta się z wypiekami na twarzy, ale - co warte podkreślenia - nie zdominowały one powieści. Książka wciąga już od pierwszych stron i aż do końca nie zawodzi.
Krystyna Mainka, Empik Warszawa
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
13-08-2013 o godz 19:35 przez: Ikusia
Powiem szczerze, że podchodziłam z dystansem do tej pozycji, ale jak zaczęłam czytać, to nie mogłam się oderwać. Autorka umiejętnie połączyła elementy romantyczne erotyczne i przygodowe w spójną całość, przez co trudno oderwać się od lektury i czyta się z zapartym tchem. Polecam!
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
09-02-2015 o godz 13:46 przez: Kamila Idziaszek
Powieść, o której dzisiaj Wam trochę napiszę jest romansem historycznym. Zazwyczaj nie zabierałam się za tego typu książki, ale kiedyś musiał być ten pierwszy raz. Postanowiłam zaryzykować i dać szansę autorce. Chociaż tytuł zbyt dużo nam nie zdradza, już niedługo przekonamy się co Mia Marlowe miała na myśli tworząc tę książkę. Miałam nadzieję, że Dotyk złodziejki będzie lekką i przyjemną powieścią, która umili mi długie wieczory. Jakie są moje wrażenia z tej lektury? Tego dowiecie się czytając dalszą część recenzji, najpierw jednak postaram się przybliżyć Wam nieco jej fabułę.

Dotyk złodziejki to powieść o normalnej z pozoru dziewczynie - Violi, która jest złodziejką. Do takich czynów zmusił ją okrutny los, który odebrał jej prawie wszystko. Specjalizowała się w kradzieży wszystkich rodzajów klejnotów. Dzięki temu, że posiada pewien dar, nie było lepszych od niej. Została znana, jednak oczywiście nie z imienia i nazwiska. Jednak jedno ze zleceń niestety ją przerosło. Dziewczyna została złapana na gorącym uczynku przez porucznika Greydona Quinna. To wydarzenie zmieniło całkowicie życie Violi. Teraz jej przygody związane będą ze zleceniem poszukiwania klejnotu zwanego Krwią Tygrysa, a towarzyszyć jej będzie oczywiście nie kto inny jak Greydon Quinn. Resztę przygód tej dwójki poznacie gdy sięgniecie po tę powieść.

W tym przypadku książka bardzo przypadła mi do gustu. Chociaż wydarzenia nie działy się w teraźniejszych czasach, autorka idealnie dobrała język i słownictwo, aby ułatwić nam czytanie. Bohaterowie są dobrze wykreowani, a ich zachowanie pasuje do czasu, w którym żyją. Delikatne elementy fantastyki nie przeszkadzały mi w całkowitym odbiorze lektury i wręcz doskonale pasowały do całej fabuły. Szybka akcja, podróż po Europie, poszukiwanie brylantu, mylne tropy oraz pościgi, a wszystko to za sprawą klejnotu zwanego Krwią Tygrysa. W tej książce naprawdę dużo się dzieje!

Jeśli dacie szansę autorce i przeczytacie tę powieść, myślę, że zgodzicie się ze mną, że nie ma możliwości, żeby nie polubić głównych bohaterów. Zarówno Viola jak i Greydon zyskali moja sympatię i z pewnością będę czekać, aby przeczytać kolejną część i poznać dalsze losy głównych bohaterów. Jestem bardzo ciekawa co takiego autorka wymyśli w drugim tomie i już nie mogę się doczekać kolejnych przygód Violi.

Dotyk złodziejki to książka niezwykle lekka i bardzo szybko się ją czyta. Absolutnie nie przeszkadzały mi stare nazwy ubrań czy zwroty, które były charakterystyczne dla tamtych czasów. Jest to powieść w sam raz na wieczór, aby odgonić złe myśli oraz problemy i zrelaksować się przy lekturze. Sceny erotyczne nie są niesmaczne, perwersyjne czy wulgarne. Nie są również nachalne, a nawet mają nutkę zmysłowości. Opisane są bardzo delikatnie i powodują uśmiech na naszej twarzy. Ze względu na słownictwo autorki nie czujemy skrępowania czy zażenowania poznając intymne sceny z życia bohaterów. Fani lekkich przygód nasyconych zdrowym erotyzmem na pewno znajdą w tej książce coś dla siebie.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
14-04-2013 o godz 23:19 przez: Akanusia
"Dotyk złodziejki" to książka z gatunku romansu historycznego. Każdy z kolei, kto lubi ten gatunek lub też szuka całkiem dobrej i lekkiej historii romantycznej może ze spokojem po nią sięgnąć. W powieści są "sceny" i opisy i tego trzeba być świadomym. Jest dość plastycznie, ale bez przesady, obrzydzenia ani tym bardziej fetyszy. Bohaterami są przede wszystkim Quinn i Viola, którzy to oboje cechują się uporem, sprytem i ogromną namiętnością. Akcja rozgrywa się w XIX wieku i skupia przede wszystkim na zobrazowaniu tworzącego się związku oraz na próbie zwrócenia czerwonego brylantu tam, gdzie jego miejsce. Nie ukrywam, że według mnie miłym akcentem była nietypowa umiejętność Violi, czyli odbieranie wspomnień przesyłanych poprzez dotknięcie kamienia szlachetnego.Taka nuta paranormalna wzbogaciła zarówno treść jak i samą kreację tejże postaci. Także ogólny pomysł na fabułę i jej rozwój był dość interesujący, przez co ani razu nie poczułam się znudzona. Książka jest niezobowiązującą lekturą.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
31-03-2013 o godz 16:08 przez: Kruszynka
Książkę pochłonęłam na dobrą sprawę w 2 dni, ale to dlatego, że zaczęłam czytać już wieczorem i mimo tego, że mnie wciągnęła nie miałam już siły poznawać dalszych losów bohaterów. Z perspektywy czasu sądzę, że gdybym wtedy się nie pohamowała spędziłabym całą noc zapoznając się z powieścią Mii Marlowe, która stworzyła doprawdy ekscytującą pozycję !

Jak już kiedyś wspomniałam, lubię, kiedy w książkach, zaliczających się do literatury erotycznej, pisarze nie skupiają się tylko na głównej tematyce, ale wprowadzają też ciekawą fabułę, która wciąga czytelnika. Pani Marlowe z pewnością się to udało. Tajemnice głównych bohaterów, nieoczekiwane zwroty akcji, tajemnicze właściwości brylantu zwanego Krwią Tygrysa sprawią, że czytelnicy z pewnością będą oczarowani tą pozycją.

Rzekłabym, że powieść zalicza się do gatunku literatury pięknej z wątkiem erotycznym, nie oznacza to jednak, że zawarte nie zostały w niej historie z pieprzykiem.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
28-03-2013 o godz 19:16 przez: aleksnadra
Choć powieść Mii Marlow zahacza o gatunek powieści erotycznej, to nie jest ona przesiąknięta seksem, bezsensownymi połączeniami ciał z kiczowatymi dialogami przeplatanymi wulgaryzmami i minimalną treścią w tekście.
"Dotyk złodziejki" zaskoczył mnie ciekawą i wciągającą akcją. Przygoda w jaką zabierają nas Viola i Quinn zaspokoiła mój głód ekscytujących doznań. Podróż poprzez Anglię, Francję, Niemcy za tajemniczym, mrocznym, posiadającym niebezpieczne moce kamieniem pobudza wyobraźnię, angażuje naszą uwagę i emocje. Dodatkowym smaczkiem jest fascynująca i unikalna umiejętność czytania, słyszenia i widzenia wizji szlachetnych kamieni. Czy chcielibyście tak jak Viola "widzieć" drogę jaką przeszły drogocenne klejnoty przekazywane z rąk do rąk, otrzymywane w spadku bądź w prezencie? Nierzadko są one powodem wielu gwałtownych czynów, morderstw, rzezi?
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
05-04-2013 o godz 19:25 przez: unfeigned.pl
Książki o ero­tycz­nym cha­rak­te­rze są ostat­nio — obok prze­dłu­ża­ją­cej się zimy — jed­nym z naj­czę­ściej poru­sza­nych tema­tów. Praw­do­po­dob­nie wszy­scy widzieli już wiel­ka­nocne jaja ze śniegu i przy­naj­mniej jedną z ksią­żek opi­su­ją­cych losy Chri­stiana Greya. Kiedy więc w ręce wpa­dła mi powieść Dotyk zło­dziejki autor­stwa Mii Mar­lowe, pomy­śla­łam, że prze­czy­tam.. to samo. Na szczę­ście myli­łam się, a pierw­sze strony książki prze­nio­sły mnie do domu naj­bar­dziej pożą­da­nej kur­ty­zany w Amdźe­ra­cie.

Bry­lant Bagh Ka Khun magne­ty­zuje krwi­stymi bar­wami i kusi, dopro­wa­dza­jąc do sza­leń­stwa każ­dego, kto cho­ciaż raz go zoba­czy. Staje się więc łako­mym kąskiem dla drob­nych rze­zi­miesz­ków i wiel­kich złodziei.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
08-07-2013 o godz 10:05 przez: Ekspert Empiku
"Dotyk złodziejki" nie należy ani do nudnych opowiastek, ani do czystych erotyków. Dlaczego? Otóż książka ta ma dwa oblicza: erotyczne i przygodowo-kryminalne. Zabierając się więc za lekturę trzeba być przygotowanym nie tylko na dreszczyk rozkoszy, ale i emocji rodem z Jamesa Bonda. Choć sceny łóżkowe zdecydowane górują nad wątkiem przygodowym, to książka nadrabia niebanalną fabułą i ciekawie przedstawionymi bohaterami. Akcja natomiast jest żywo nakreślona, bez nudnych i zbędnych komentarzy. Polecam nie tylko miłośniczkom romansów.
Ewelina Menkarska, Empik Częstochowa
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
27-04-2016 o godz 21:08 przez: Elisiv
Całkiem ciekawa historia i jak na romans dość nietypowa. Główna bohaterka, jak rzadko w romansach, nie jest taką ciapą-fajtułapą czekającą, aż ją książę na białym koniu wyratuje z opresji. Co zresztą bardzo podnosi jakość całej historii. Pomysł z wykorzystaniem tajemniczych uzdolnień tytułowej złodziejki, zaklętych amuletów itp - całkiem fajnie i rozsądnie wykorzystany. Ponad to jest to pozycja nader pikantna, moim zdaniem aż do przesady, ale w sumie co kto lubi:) Generalnie polecam, nawet bardzo. Chętnie sięgnę po inne książki tej autorki.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
3/5
03-04-2013 o godz 11:30 przez: martagieks
Sceny erotyczne są opisane subtelnie i delikatnie, z wyczuciem i bez epatowania fizjologią. Stanowią jedynie część powieści, jeden ze składników, nie przytłaczają i nie zniechęcają czytelnika. Dlatego też ta książka nie ma z Grayem nic wspólnego. Jest ciekawa historia, jest mądra, zabawna kobieta, są przygody, kryminalna intryga i jest miłość. To dobry romans historyczny, który polecałabym właśnie jako alternatywę dla książek o pupie Maryny.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
05-04-2013 o godz 22:51 przez: mala5317
Jak dla mnie jest to prosta i sympatyczna opowieść, rzeczywiście na obecne nadal zimowe wieczory. Szybko się ją czyta, lecz o żadnych uchach i achach nie ma mowy. Porównałabym ją do komedii romantycznej.

Jak dla mnie wielkim zaskoczeniem była okładka, gdyż spodziewałam się czegoś bardziej współczesnego... Ale przyjemnie się zaskoczyłam
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
18-05-2015 o godz 11:30 przez: anna.r.
Książka mnie urzekła, jest w niej to co lubię - jest ciekawa historia, romans, przygoda, tajemniczość kryminał - wszystko fajnie połączone, wciągająca. Namiętne sceny są bardzo ładnie opisane, nie wulgarnie, nie jest ich za dużo jak w Greyu , czuć napięcie...POLECAM
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
28-03-2013 o godz 21:32 przez: sardegna
Jeżeli lubicie romanse i kobiecą literaturę, potrzebujecie lektury, która doskonale Was odpręży i wprowadzi w dobry nastrój, polecam "Dotyk złodziejki". Lepszego relaksu nie można sobie wymarzyć.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
09-07-2018 o godz 11:51 przez: Iwona Cichoń
Książka super. Bardzo szybko się czyta. Rewelacja!
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Więcej recenzji

O autorze: Marlowe Mia

Dotyk łajdaka. Tom 2 Marlowe Mia
okładka miękka
4.1/5
(4,2/5) 6 recenzji
Dotyk oszusta Marlowe Mia
okładka miękka
4.5/5
(4,5/5) 12 recenzji

Zobacz także

Inne z tego wydawnictwa Muminki zebrane. Tom 2 Jansson Tove
4.9/5
51,90 zł
79,91 zł
Inne z tego wydawnictwa Dzieci z Bullerbyn Lindgren Astrid
4.8/5
20,72 zł
31,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Rok w lesie Dziubak Emilia
4.8/5
29,17 zł
44,90 zł
Inne z tego wydawnictwa Zima Muminków Jansson Tove
4.9/5
20,94 zł
29,90 zł

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego