Bilans O’Briana. Terranie. Tom 1 (okładka  miękka, 03.2021)

Wszystkie formaty i wydania (5): Cena:

Sprzedaje empik.com : 22,09 zł

22,09 zł
34,99 zł porównanie do ceny sugerowanej przez wydawcę
Odbiór w salonie 0 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Każdy sprzedawca w empik.com jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy.

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy Moja biblioteka

Masz już ten produkt? Dodaj go do Biblioteki i podziel się jej zawartością ze znajomymi.

Namięt­ność, nie­bez­pie­czeń­stwo, nie­wier­ność…

Nie­da­leka przy­szłość i grupa ambit­nych, peł­nych emo­cji mło­dych ludzi, goto­wych, by zmie­nić świat. I sie­bie.

"Bilans O’Briana" to wie­lo­wąt­kowa powieść o róż­nych aspek­tach pożą­da­nia, miło­ści, wła­dzy i zdrady. O deli­kat­nych kobie­tach, które potra­fią oka­zać siłę i sil­nych męż­czy­znach, któ­rym zda­rzają się chwile sła­bo­ści. O tym, że nic nie jest takie, jakie się pier­wot­nie wyda­wało, a nawet naj­bar­dziej prze­my­ślany plan może zawieść.

"Wow, wow, wow! Takie połą­cze­nie gatun­ków, jakie zaser­wo­wała Lisiń­ska, wyda­wało mi się ryzy­kowne, ale z każdą prze­czy­taną stroną uświa­da­mia­łam sobie, że autorka wie, co robi. Zmy­słowe sceny i wcią­ga­jąca akcja wróżą suk­ces książce. Ja jestem bar­dzo na tak i zachę­cam Was do podróży na Terrę."
Mał­go­rzata Fal­kowska, autorka

"Ter­ra­nie: Bilans O’Briana to bra­wu­rowa opo­wieść o ponad­prze­cięt­nej inte­li­gen­cji, wyjąt­ko­wych namięt­no­ściach i kosz­tach reali­za­cji marzeń wykra­cza­ją­cych poza gra­nice ludz­kiego pozna­nia. Mał­go­rzata Lisiń­ska mister­nie tka intrygi spla­ta­jące losy pozor­nie zupeł­nie obcych sobie boha­te­rów, a fabuła trzyma aż do ostat­niej strony. Pole­cam!"
Maria Zdyb­ska, autorka serii "Kru­cze Serce"

"Sek­sowna, zmy­słowa i nie­po­wta­rzalna. Dokład­nie tych słów potrzeba, aby opi­sać naj­now­szą książkę Gosi Lisiń­skiej."
Mira Gross, autorka "Tylko seks"

"Powiew świe­żo­ści na pol­skim rynku książki. Lisiń­ska wie, jak budo­wać napię­cie oraz kiedy pozwo­lić boha­te­rom na jego roz­ła­do­wa­nie. Namięt­ność i nie­bez­pie­czeń­stwo, ide­alne połą­cze­nie w lite­ra­tu­rze kobie­cej. Pole­camy!"
Kobieca Strona Lite­ra­tury

"Mał­go­rzatę Lisiń­ską do tej pory zna­łam jedy­nie z roman­sów, które mocno przy­pa­dły mi do gustu. Teraz pozna­łam drugą stronę autorki i kie­ruję w jej stronę ogromne wyrazy sza­cunku i uzna­nia! Powieść „Ter­ra­nie. Bilans O’Bria­nów” wcią­gnęła mnie bez reszty, a wraz z każdą stroną cze­ka­łam na coraz wię­cej emo­cji i wie­cie co? Dosta­wa­łam je za każ­dym razem! Wcią­ga­jąca fabuła, przy­stępny język i histo­ria, która zapada na długo w pamięci – czego chcieć wię­cej?"
Mag­da­lena Jarzą­bek, Czy­tam w pociąg

"Gosia Lisiń­ska prze­nosi nas do cał­kiem innego świata, w któ­rym rzą­dzi namięt­ność, eks­cy­ta­cja, wspólne miej­sce i cel. Wie­lo­wąt­kowy bilans, świet­nie wykre­owani boha­te­ro­wie i emo­cje towa­rzy­szące nam pod­czas czy­ta­nia… Gorąco pole­cam."
Marta Janiak, @za­czy­ta­na­_mar­tu­ska

"Gosia Lisiń­ska zachwy­ciła mnie swoją powie­ścią. Czy­ta­nie tej książki było nie­sa­mo­witą przy­jem­no­ścią. Pole­cam!"
Agnieszka Nik­czyń­ska-Woj­cie­chow­ska, "Książki takie jak my"

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ID produktu: 1265475570
Tytuł: Bilans O’Briana. Terranie. Tom 1
Seria: Terranie
Autor: Lisińska Małgorzata
Wydawnictwo: Inanna
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 270
Numer wydania: I
Data premiery: 2021-03-29
Rok wydania: 2021
Forma: książka
Wymiary produktu [mm]: 142 x 30 x 206
Indeks: 37964481
średnia 4,3
5
1
4
2
3
0
2
0
1
0
Oceń:
Dodając recenzję produktu, akceptujesz nasz Regulamin.
2 recenzje
Kolejność wyświetlania:
Od najbardziej wartościowych
Od najbardziej wartościowych
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najpopularniejszych
Od najwyższej oceny
Od najniższej oceny
4/5
15-04-2021 o godz 11:47 przez: czytamwpociagu
Czasami mam wrażenie, że Małgorzata Lisińska ma swego rodzaju rozdwojenie jaźni. Pisze nie tylko powieści, w których fantastyka gra główną rolę, ale świetnie sprawdza się również w literaturze obyczajowej z mocną domieszką romansu. Osobiście znałam autorkę do tej pory właśnie z tej drugiej strony. Czy fantastyka w jej wykonaniu przypadła mi do gustu? „Bilans O’Briana” to pierwszy tom cyklu „Terranie”. Książka podzielona jest na cztery części, z której każda przybliża nas coraz bardziej do przełomowego dnia w życiu bohaterów. Główny bohater – Henry – marzy o zaludnieniu nowo odkrytej planety – Terry, mając jednocześnie nad nią władzę zupełną. Kieruje się życiową odwagą, ale niestety, w pojedynkę niewiele może zdziałać z czego na szczęście doskonale zdaje sobie sprawę. Poszukuje więc grupę śmiałków, którzy wyruszą razem z nim na podbój nowego. W rezultacie znajduje sześcioro naukowców, którzy są tak samo ambitni, jak on i marzą o zrobieniu w swoim życiu czegoś dla potomności i z pewnością – dla sławy i chwały. Jednak taka wyprawa wymaga nie tylko ogromnej wiedzy i odwagi, ale mnóstwa badań, eksperymentów i… siły, którą tylko pozornie mają w sobie mężczyźni. Jakie przeciwności losu staną na drodze cechującej się niewyobrażalną odwagą drużyny? Czy polecą na Terrę w niezmienionym składzie? Czy lot w ogóle dojdzie do skutku? Jestem bardzo miło zaskoczona pomysłem, na jaki wpadła i zrealizowała autorka. Tym bardziej, że powieść nie jest stricte cała z gatunku fantastyki, raczej ma po prostu taki wątek. Biorąc pod uwagę całość mamy powieść obyczajową, która została powiększona o wątek, który w przyszłości ma duże szanse na realizację. Bo kto wie, co wydarzy się za X lat? 😉 Bałam się, że przy takiej ilości głównych bohaterów ich losy będą dla mnie niezrozumiałe, lub autorka pogubi się we wszystkim i może nie skupi na wszystkich jednakowo. Nic bardziej mylnego! Losy każdego opisane są z należytą starannością, a emocje, jakie nam towarzyszą przy lekturze są wiarygodne i szczere. Bardzo szybko wsiąkłam w ten świat i kibicowałam drużynie, mimo, że nie wszystkich lubiłam. W rzeczywistości byli to zwykli ludzie mający swoje przekonania, zalety i wady. Owszem, cechowali się ogromną inteligencją, ale nie różnili się niczym od nas. Mieli swoje rodziny, pasje, przeszłość i marzenia. Reasumując – zostałam bardzo mile zaskoczona wciągającą historią pełną emocji, która nie dawała się odłożyć do przeczytania „na później”.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
4/5
23-05-2021 o godz 08:59 przez: Paula
"Namiętność, niebezpieczeństwo, niewierność." Niedaleka przyszłość i młodzi ludzie, którym nie brak skomplikowanych emocji, ani ambicji by zmienić świat czy samych siebie. Henry marzy o zaludnieniu nowo odkrytej planety - Terry, ale sam jeden przecież tego nie dokona. Potrzebuje pomocy. I znajduje szóstkę równie ambitnych i inteligentych naukowców co on, gotowych wyruszyć na tą eksperymentalną i zaskująca podróż. Okładka zdecydowanie przyciąga wzrok. Piekne kolory. Całość podzielona jest na cztery części. Jest to niebanalna powieść, z wątkami, których nie spotkałam w żadnej innej książce. Plus za oryginalność. Mam tu sporo głównych postaci, co może być mylące i dużo wątków. Mimo trochę abstrakcyjnych przygód, całość nie jest oderwana od rzeczywistości, mamy też zwyczajne rozmowy, poczucie humoru, czy uczucia. Z pewnością jest to niebanalna książka, która może zaskoczyć.
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego