The Believing Brain (okładka miękka)

Oferta empik.com : 53,99 zł

53,99 zł
Odbiór w salonie 0 zł
Produkt u dostawcy
Wysyłamy w 3 tygodnie
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Oferta Libristo : 54,61 zł

Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Oferta ABE BOOKS : 97,00 zł

Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Shermer Michael Obcojęzyczne | okładka miękka
53,99 zł
asb nad tabami
Brinkley Dannion Obcojęzyczne | okładka miękka
53,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 3 tygodnie

A winning combination of cutting edge science, engaging examples and anecdotes, this is a book that upends the traditional thinking about how humans form beliefs. For fans of "Supersense" and "Paranormality" and the works of Dawkins, Hitchens and Dennett.

Tytuł: The Believing Brain
Autor: Shermer Michael
Wydawca: Little Brown Book Group
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 464
Data premiery: 2012-06-01
Rok wydania: 2012
Forma: książka
Wymiary [mm]: 32 x 202 x 135
Indeks: 30614543
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne: pon – nd 8:00 – 23:00

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego