And So It Begins: A brilliant psychological thriller that twists and turns (Stephanie King Book 1) (okładka  miękka)

Oferta Libristo : 43,36 zł

43,36 zł
Kurier 12,99 zł
W magazynie Libristo
Wysyłka w 6-8 dni

Oferta ABE BOOKS : 70,00 zł

Wszystkie oferty

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

And So It Begins is a darkly compulsive psychological thriller with all the hallmarks of a Rachel Abbott bestseller - a provocative dilemma, richly-layered mystery, knife-edge tension, and brilliant characterization. Perfect for fans of Clare Mackintosh and Lisa Jewell.
ID produktu: 1267319719
Tytuł: And So It Begins: A brilliant psychological thriller that twists and turns (Stephanie King Book 1)
Autor: Abbott Rachel
Wydawca: Headline Publishing Group
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Data premiery: 2021-03-24
Rok wydania: 2019
Forma: książka
Indeks: 38418556
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego