A Night in with Grace Kelly (paperback)

Oferta empik.com : 44,49 zł

44,49 zł
- dostawa 0 zł
salon Empik - dostawa 0 zł
Wysyłamy w 72 godziny
Produkt u dostawcy
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Najczęściej kupowane razem

asb nad tabami
Holliday Lucy Obcojęzyczne | paperback
44,49 zł
asb nad tabami
Garland Rosie Obcojęzyczne | paperback
49,99 zł
asb nad tabami
Koontz Dean Obcojęzyczne | paperback
49,99 zł

3 produkty

Cena zestawu:

Dodatkowy rabat:

Wysyłamy w 72 godziny

The third and final book in the lighthearted series that began with "A Night In With Audrey Hepburn" and continued with "A Night In With Marilyn Monroe". With appeal to fans of Sophie Kinsella and Lindsey Kelk.

Tytuł: A Night in with Grace Kelly
Seria: Harper
Autor: Holliday Lucy
Wydawca: Harper Collins Publ. Uk , Harper Collins Publ. Uk
Język wydania: english
Ilość stron: 405
Data premiery: 2017-01-01
Forma: książka
Wymiary [mm]: 30 x 198 x 130
Indeks: 26189116
 
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez empik.

O autorze: Holliday Lucy

Rock & Pop Studies (Piano) Holliday Lucy
paperback
0/5
(0/5) 0 recenzji
49,99 zł

Zobacz także

Najczęściej kupowane Flights Tokarczuk Olga
0/5
63,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Carried Away Munro Alice
0/5
54,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Outlander Gabaldon Diana
5/5
54,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Cabin Porn Inside Klein Zach
0/5
123,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Hopeless Hoover Colleen
5/5
44,49 zł
premium
Najczęściej kupowane The Institute King Stephen
0/5
98,99 zł
premium
Najczęściej kupowane On The Road Kerouac Jack
0/5
46,99 zł
premium
Najczęściej kupowane The Martian Weir Andrew
3/5
35,99 zł
premium
Najczęściej kupowane The Goldfinch Tartt Donna
4.3/5
54,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Real Evans Katy
0/5
54,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Fahrenheit 451 Bradbury Ray
4.7/5
49,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Animal Farm Orwell George
0/5
44,49 zł
premium
Najczęściej kupowane Really? Clarkson Jeremy
0/5
73,99 zł
premium
Najczęściej kupowane The Help Stockett Kathryn
5/5
44,49 zł
premium
Najczęściej kupowane Circe Miller Madeline
0/5
49,99 zł
premium
Najczęściej kupowane Animal Farm Orwell George
0/5
44,49 zł
premium

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

strona produktu - rekomendacje Larose Erdrich Louise
0/5
103,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Be With Me Lynn J.
0/5
53,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje The Enchanted Denfeld Rene
0/5
66,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Wallis Dean Rebecca
0/5
53,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Stay with Me Lynn J.
0/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Homecoming Kelly Cathy
0/5
54,99 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Desert God Smith Wilbur
0/5
41,49 zł
premium
strona produktu - rekomendacje Odd Interlude Koontz Dean
0/5
49,99 zł
premium

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.