Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Pojemność
  • więcej

Akcesoria do manicure i pedicure

Profesjonalne akcesoria do paznokci są niezbędne zarówno w salonie manicure, jak i w każdej domowej kosmetyczce. Dzięki nim można dokładnie i bezpiecznie obciąć i opiłować paznokcie, usunąć skórki i wykonać dopracowany manicure. Polecamy akcesoria do manicure i pedicure oraz ozdoby do paznokci Aba Group, Neonail, Semilac, Molly Lac i wielu innych uznanych marek.

Przybory do manicure hybrydowego

Manicure hybrydowy wymaga użycia specjalnych narzędzi – pędzelków do żelu, patyczków i cążków do skórek, polerek do matowienia paznokci i bezpyłowych wacików do przecierania. Przydają się także pędzelki do malowania misternych wzorów na dopełnienie hybrydowej stylizacji. Szeroki wybór bloków polerskich i pilników

Pilniki i polerki do paznokci dostępne są w wielu wariantach. To tradycyjne pilniki szafirowe, pilniki szklane, kamienne i metalowe, a także jednorazowe pilniki papierowe o różnej gradacji. Znajdują się wśród nich pilniki drobnoziarniste do delikatnych paznokci i gruboziarniste pilniki do paznokci u nóg lub wstępnej obróbki twardych płytek paznokciowych.

Przy profesjonalnym manicure przydają się też polerki do paznokci i bloki polerskie, które pozwalają zmatowić płytkę, wygładzić lub nadać jej właściwy połysk.

Zestawy do manicure i pedicure

Dla osób lubiących gotowe rozwiązania, praktycznym zakupem są gotowe zestawy do manicure i pedicure, które zawierają komplet potrzebnych narzędzi. Zwykle w ich skład wchodzą obcinacze i nożyczki do paznokci, akcesoria do skórek, pilniki i radełka.

Bardziej rozbudowane zestawy do manicure hybrydowego – zestawy startowe do hybryd i zestawy premium - zawierają lampy UV LED, lakiery i akcesoria. Dla młodych rodziców przydatne są zestawy do paznokci dla niemowląt i dzieci. Zdobienie paznokci

Oferujemy wybór różnorodnych akcesoriów do wykonywania zdobień na paznokciach. Są wśród nich cienkie, precyzyjne pędzelki do zdobień, naklejki na paznokcie i inne ozdoby do paznokci, na przykład kryształki, cyrkonie, brokat lub pyłek na paznokcie.

Do nakładania ozdobnych wzorów służą szablony do stampingu, czyli specjalne blaszki do stempli do paznokci. Dzięki nim można wykonać nawet najbardziej misterne zdobienie paznokci.

Jeśli chcesz zaopatrzyć swój salon manicure lub domowy zestaw kosmetyczny w najlepsze akcesoria do paznokci, to jesteś pod właściwym adresem! Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą akcesoriów i narzędzi do paznokci, a przy okazji przejrzyj asortyment lakierów do paznokci i pielęgnacyjnych olejków do skórek!

więcej