Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Pojemność
  • więcej

Lakiery klasyczne do paznokci

Lakiery do paznokci – zwykłe, klasyczne, łatwo zmywalne – wciąż są uwieńczeniem codziennego manicure. W naszym asortymencie mamy tradycyjne kosmetyki w najróżniejszych kolorach, lakiery żelowe, pielęgnacyjne, a także wodne lakiery do paznokci dla dzieci.

Kolorowe klasyczne lakiery do paznokci

Pomimo popularności nowoczesnych rozwiązań, zwykłe lakiery do paznokci są niezbędnym wykończeniem stylizacji dłoni. Większość lakierów to kolorowe, tradycyjne produkty, które można usuwać zmywaczem do paznokci.

Można wybierać spośród lakierów znanych marek. Warto przyjrzeć się bogatej ofercie Golden Rose z linii Color Expert, Rich Color czy Metals. Na uwagę zasługują też oddychające lakiery do paznokci Orly Breathable, specjalna seria Manicure Miniatures do misternych zdobień, a także standardowe produkty znanych marek: Pastel, Claresa, Bourjois lub Rimmel.

Top coats i lakiery utrwalające

Trwały manicure wymaga utrwalenia i utwardzenia lakieru top coatem. Oferujemy utwardzające i nabłyszczające top lakiery marki Vipera, Orly, Maxus Nails lub Delia Cosmetics.

Oprócz koloryzacji, kosmetyki w lakierach oferują również pielęgnację, wzmocnienie i regenerację płytki paznokciowej. W naszej ofercie mamy lakiery do paznokci o funkcji odżywki Nail Therapy marki Eveline czy Treatments od Orly.

Lakiery do paznokci dla dzieci

Dla dzieci, które chcą malować paznokcie jak ich rodzice, polecamy specjalne akrylowe lakiery dla dzieci na bazie wody. Są wolne od toksycznych rozpuszczalników, nie mają drażniącego zapachu i można je zmyć wodą i mydłem, bez użycia zmywacza do paznokci.

Te nietoksyczne lakiery do paznokci można także łatwo wywabić z ubrań i tkanin. Marki Snails, Tibu Kids, Tutu czy Martinelia oferują kolorowe lakiery i zestawy dla najmłodszych elegantek i elegantów.

Jeśli szukasz klasycznego lakieru do paznokci, przejrzyj naszą bogatą ofertę! Znajdziesz tu lakiery kolorowe, lakiery do zdobienia paznokci, lakiery-odżywki, top coaty i łatwo zmywalne, nietoksyczne lakiery do paznokci dla dzieci.

więcej