Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Dla kogo
Rodzaj
  • więcej
Działanie
Pojemność
  • więcej
Linia
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu

Akcesoria do koloryzacji włosów

Dostępne w naszej ofercie farby do włosów pozwalają na zmianę koloru włosów bez wychodzenia z domu. Aby odpowiednio przeprowadzić farbowanie włosów niezbędne będą akcesoria do koloryzacji włosów. W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór przyborów do farbowania i rozjaśniania włosów znanych marek: Hair Tools, Lussoni, Activ, Sibel i wielu innych.

Przydatne akcesoria do farbowania włosów

Miseczka i pędzel do nakładania farby pozwolą w szybki sposób połączyć ze sobą składniki farby uzyskując jednolitą konsystencję. Miseczki, pojemniki lub shakery do mieszania farby są odporne na działanie środków chemicznych i będą służyły do wielu koloryzacji. Miseczki bardzo często są wyposażone w wewnętrzne miarki, gumowe podstawki zabezpieczające przed ślizganiem oraz uchwyty ułatwiające trzymanie ich w trakcie nakładania farby. Pędzelki do farbowania włosów występują w dwóch wariantach: z włosiem lub z włosiem i grzebykiem. Wykonane są z tworzywa sztucznego, dzięki czemu także są odporne na działanie środków chemicznych.

Fartuch fryzjerski, peleryna fryzjerska oraz rękawiczki jednorazowe są obowiązkowe przy koloryzacji włosów i zabezpieczają ubranie oraz skórę przed pobrudzeniem farbą. Po zakończeniu farbowania warto użyć chusteczki i płyny do zmywania resztek farby.

Do zrobienia refleksów, pasemek czy baleyage warto zaopatrzyć się w rozjaśniacz do włosów oraz zestaw do pasemek zawierający: specjalny czepek do pasemek z otworami, łopatkę z haczykiem, pędzelek, rękawiczki oraz pelerynkę. Pomocne będą także folia aluminiowa, listki do pasemek lub szpatułka/paletka do balejażu.

Akcesoria fryzjerskie

Dla osób interesujących się profesjonalnym fryzjerstwem przydatne będą także nożyczki fryzjerskie (degażówki), trymer (pozwalająca usunąć pozostałości włosów ze skóry po strzyżeniu), brzytwa, a także przenośna umywalka do mycia włosów.

Wykonując koloryzację włosów potrzebujesz zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do farbowania włosów. W naszej ofercie znajdziesz wszystko to co jest niezbędne, aby zmienić kolor włosów lub je rozjaśnić.

Sprawdź i wybierz zestaw do koloryzacji włosów!

więcej