Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Dla kogo
Wiek gracza
  • więcej
Bohater
  • więcej
Liczba elementów w komplecie
Seria
  • więcej
Puzzle tematyczne
  • więcej

Puzzle 500 elementów i więcej

W kategorii tej znajdują się puzzle zawierające w opakowaniu 500 elementów i więcej, lecz poniżej 1000. Są to produkty wielu znanych marek, w tym Clementoni, Castorland, Trefl, Educa, Gibsons, Jumbo, Ravensburger, Eurographics czy Printworks. Puzzle te zostały zróżnicowane pod względem trudności. Można wybrać układanki odpowiednie dla dzieci i młodzieży w różnym wieku, a nawet dla dorosłych.

Puzzle z różnymi motywami

W naszym asortymencie można znaleźć puzzle od 500 elementów zaprojektowane w różnych ciekawych motywach, m.in. zwierząt, pejzaży i widoków, architektury, natury, sztuki, motoryzacji, ludzi i portretów, mistyki i fantastyki, map czy martwej natury. Do wyboru są także puzzle z bohaterami filmowymi, np. „Harry Potter”, „Super Mario” czy „Gwiezdne Wojny”.

Puzzle z naszej oferty cechują się wysoką jakością wykonania. Są odporne na zginanie i pękanie, mają trwałe nadruki oraz wyraźne kolory. Ich układanie pozwala rozwijać zdolności manualne, logiczne myślenie, koncentrację, wytrwałość oraz wyobraźnię. Umożliwiają ciekawą i rozwijającą zabawę w gronie całej rodziny.

Puzzle 500-600 elementów

Jeżeli dziecko potrafi już układać proste puzzle, lecz nie radzi sobie jeszcze z trudnymi wzorami, dobrym rozwiązaniem będą dla niego puzzle zawierające 500 elementów – jest to jeden z najczęściej spotykanych wariantów. Można również zdecydować się na nieco więcej elementów do ułożenia, np. 550 czy 600. Często w tym przedziale można spotkać puzzle z motywami bohaterów filmowych, pojazdów czy zwierząt.

Puzzle do 800 elementów

Nieco trudniejsze do ułożenia będą puzzle nieznacznie ponad 600 elementów, np. 650, 700, 750 czy 800. Są one odpowiednie dla nastolatka, który bez trudu układa już puzzle 500-elementowe.

Puzzle więcej niż 800, ale poniżej 1000 elementów

Puzzle zawierające powyżej 800 elementów mogą okazać się niełatwym wyzwaniem nawet dla dorosłych. Często do ułożenia są w tym przypadku motywy martwej natury, sztuki czy przyrody.

Zapoznaj się z naszym asortymentem puzzli od 500 elementów w opakowaniu i wybierz motyw, który przypadnie ci do gustu.

więcej