Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Bohater
  • więcej
Płeć
  • więcej
Materiał
  • więcej

Klocki - samochody i wyścigi

Klocki i samochody – to połączenie ulubionych kategorii zabawek niemal wszystkich chłopców i dużej części dziewczynek. Zestawy klocków z samochodami i samochodziki do składania w naszym sklepie to produkty wiodących marek: LEGO, Cobi, Sluban, Playmobil, CaDa i wielu innych.

Klocki czy samochodziki? Jedno i drugie!

Zarówno klocki, jak i zabawkowe autka należą do ulubionych chłopięcych zabawek. Połączenie ich w jedno daje wspaniałe modele samochodów, które można budować z klocków, przebudowywać, łączyć i udoskonalać. Kolekcjonowanie ulubionych zestawów z danej serii pozwala na zgromadzenie własnej „floty” zabawkowych pojazdów, którymi można bawić się na nieskończenie wiele fascynujących sposobów.

Samochody do składania – zabawa, hobby, pasja

Pasja motoryzacyjna często zaczyna się już w bardzo młodym wieku. Klocki Lego – samochody z serii Lego Technic, Lego Speed Champions czy Lego Creator do doskonałe pomysły na prezent dla najmłodszych miłośników motoryzacji. Zestawy Lego z samochodami, np. Lego City zapewnią dziecku długie godziny wciągającej zabawy z różnymi pojazdami w rolach głównych.

Zestawy klocków do składania samochodów

Budowanie wiernych modeli samochodów z klocków? Dlaczego nie? Istnieje wiele zestawów do składania aut różnych marek, zarówno historycznych, jak i współczesnych. Serie Cobi Cars, Youngtimer Collection lub Historical Collection wiernie odwzorowuje modele dawnych i nowszych samochodów polskich i zagranicznych: Fiatów, Trabantów, Polonezów, Mercedesów, Skod, Opli i wielu innych.

Myślisz o prezencie dla synka, wnuka lub siostrzeńca? A może sam w głębi serca uwielbiasz budować z klocków modele samochodów? Zajrzyj na nasze wirtualne półki z autami z klocków i kup to jedyne, wymarzone autko!

więcej