Wyciskarka wolnoobrotowa G21 Gracioso, 200 W

Marka:

Sprzedaje Najlepsze Marki 1049,00 zł

1049,00 zł
Dostawa Kurierem od 0,00 zł
Wysyłka w 24 godziny
Produkt w magazynie Najlepsze Marki
Szybkie zakupy bez zbędnych formalności. Wybierz opcje dostawy, formę płatności i złóż zamówienie.
Kup na raty
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Przykłady zastosowania Wyciskarki G21 Gracioso
Poniżej tylko wyszczególniona tylko część możliwości wyciskarki G21 Gracioso:
  • świeże, zdrowe i smaczne soki z owoców twardych t.j. burak, marchewka,
  • pełne witamin, nawadniające soki z owoców miękkich, jak np. sok z pomarańczy, dojrzałej gruszki, czy śliwek
  • zdrowotne nalewki z , cebuli, pigwy, szyszek chmielu, także z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach
  • oczyszczające soki z warzyw liściastych np. sałaty, czy pokrzywy
  • bio przeciery z pomidorów czy ogórków
  • mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego, a także ze wszelkiego innego igliwia, zbóż oraz korzeni

a ponad to również:
  • za pomocą dodatkowej przystawki przygotujesz sorbety z ulubionych owoców (przystawka jest dostępna jako oddzielny produkt)
Otrzymujesz duży otwór wsadowy
Jest to już piąty i najnowszy model wyciskarki od producenta G21. Oznacza to, że wszystkie uwagi Klientów, które dotyczyły wcześniejszych modeli wyciskarek zostały zebrane i uwzględnione właśnie w modelu Gracioso. Jedną z głównych różnic w stosunku do konkurentów jest bardzo duży otwór wsadowy tej wyciskarki. Producent wyposażył wyciskarkę w otwór pozwalający na wkładanie nawet całych jabłek, których średnica wynosi do 7,5 cm. Duży otwór wsadowy spowoduje że dużo szybciej można wyciskać soki, a częste wyciskanie nie staje się nudne i monotonne. Otwór wejściowy wyposażony został w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym włożeniem ręki do środka wyciskarki.

Duży ceramiczny ślimak
Z szerokim otworem wsadowym powiązana jest również sprawność przetwarzania produktów przez ślimak. Średnica ślimaka powinna być dopasowana do otworu wsadowego tak aby warzywa i owce były w należytym tempie odbierane z otworu wsadowego. Czym większa średnica ślimaka tym efektywniej będzie on odbierał, transportował i wyciskał warzywa i owoce. Producent wyciskarki G21 Gracioso wyposażył swój najnowszy model w ceramiczny ślimak o średnicy 80 mm. Ważną kwestą jest również materiał z jakiego został wykonany ślimak. W przypadku wyciskarki Gracioso producent umieścił w wyciskarce ślimak zrobiony z ceramiki. Ceramika jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów używanych do kontaktu z żywnością. Już w starożytnych czasach była używana do produkcji naczyń. Użycie ceramiki gwarantuje że do soku nie będą dostawać się mikrocząstki ścieranego plastiku (tak jak może się to zdarzyć przy ślimakach z tworzyw sztucznych).

Idealne dopasowanie i zestrojenie podzespołów
Całość sytemu wyciskania (ślimak, sito, system regulacji ilości soku) jest idealnie zestrojona ze sobą tak aby wyciskać maksymalną możliwość soku. Ta zaawansowana konstrukcja pozwala na wyciskanie zarówno twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to wiele wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).
 
Tryb pracy wstecznej
Wyciskarka G21 Gracioso wyposażona była w tryb pracy wstecznej, który przydaje się przy najtwardszych warzywach, mrożonych owocach, czy orzechach. Jest to funkcja wykorzystywana dość rzadko ale jednak czasami się przydaje (np. czasami produkt potrafi się zablokować w tubie) i wykonanie kilku otworów w odwrotnym kierunku umożliwia że szybko przystąpimy do dalszego wyciskania. Nie trzeba otwierać i czyścić wyciskarki.

W G21 Gracioso znajdziesz najwyższej jakości silnik indukcyjny
Silnik zastosowany w wyciskarce G21 Gracioso, został zaprojektowany tak, aby był wydajny i cichy. Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne charakteryzują się najwyższym stopniem bezawaryjności, są niezawodne. Co do zasady, urządzenia w których stosuje się silniki indukcyjne cieszą się sprawnością przez długie lata. Silnik indukcyjny w G21 Gracioso charakteryzuje się również ogromną siłą w momencie rozruchu, co powoduje że bez problemu poradzisz sobie ze startem wówczas gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i potrzebna jest duża moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach). Bardzo dużą zaletą jest również cicha praca urządzenia. Dźwięki emitowane przez G21 Gracioso wynoszą tylko 50dB. Soki możesz wyciskać nawet gdy inni domownicy śpią jeszcze.
 
Ekspresowe mycie wyciskarki, składanie i rozkładanie
G21 Gracioso to wyciskarka która została zaprojektowana z myślą o częstym używaniu. Inżynierowie wyznaczyli cel aby wyciskanie było szybkie i efektywne ale także przygotowanie urządzenia do pracy i czynności związane z myciem były ekspresowe. Wyciskarka została tak zbudowana aby jej mycie, składanie i rozkładanie było bezproblemowe i zajmowało krótką chwilę. Po skończonej pracy wyciskarki wystarczy około 90 sekund na to aby urządzenie rozmontować oraz umyć. To niezmiernie ważne aby wyciskanie soku nie kojarzyło się nam z żmudnym i czasochłonnym procesem, który kończy się długotrwałym szorowaniem szczoteczką każdego detalu. Wyciskać będziesz częściej, ponieważ zrobienie szklanki soku razem ze zmontowaniem i umyciem wyciskarki zajmie tylko kilka minut. Postaw na prostotą i efektywną konstrukcję, która oszczędza Twój cenny czas.
Wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem
Wyciskarka G21 Gracioso została wyposażona w system zapewniający długotrwałe działanie sprzętu. Po 20 minutach pracy system wyłączy wyciskarkę , chroniąc wszystkie jej podzespoły przed nadmiernym przegrzaniem. Dzięki dużemu otworowi wsadowemu oraz dużemu ślimakowi w czasie 20 minut jesteś w stanie przygotować do 3 litrów soku (w zależności od owoców).
 
Korek niekapek
G21 Gracioso została wyposażona w korek spustowy, który spełnia dwie funkcje. Jedną z nich jest możliwość wymieszania soku pochodzącego z róznych produktów wewnątrz dużej komory wyciskarki. Otrzymamy dzięki temu gotowy do wypicia sok. Drugą przydatną funkcją jest możliwość zamknięcia zatyczki w momencie kiedy pojemnik na sok będzie pełny i przyjdzie czas na wypicie świeżego soku bądź też podmienienie naczynia na puste. Z wyciskarką G21 Gracioso nie musisz przerywać procesu wyciskania. Wystarczy że zabezpieczysz spust soku i już możesz spokojnie wziąć do ręki pełny pojemnik soku.

Oprócz wydajnej wyciskarki, możesz otrzymać urządzenie do przygotowywania masła orzechowego oraz sorbetów lodowych
Wyciskarka G21 Gracioso została zbudowana tak aby umożliwiać również inne funkcje, wykraczające poza przygotowywanie soków. Dokupując przystawkę do sorbetów i masła orzechowego zaskoczysz swoich domowników nowymi możliwościami w kuchni. Przystawka dostępna jest jako oddzielny produkt w naszym sklepie.

G21 Gracioso otrzymujesz komfort oraz ciszę
Wyciskarka została maksymalnie wyciszona tak, aby jej obsługa była prosta i przyjemna. Poziom natężenia dźwięku mieści się w przedziale 40-50 dB. Takie natężenie pozwala na prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki – nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym przez drugą osobę.

Obroty są wolne, ale nie za wolne
Prędkość obrotowa wyciskarki to 70 obrotów na minutę. Tak dobrana przez inżynierów prędkość powoduje, że owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały). Natomiast z drugiej strony ta prędkość w połączeniu z dużym otworem wsadowym oraz dużym ślimakiem pozwala w przygotować sok szybko i bez długotrwałego przebywania w kuchni. Jest to istotne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o prędkości obrotowej dużo niższej, gdzie proces przygotowywania w nich soku jest bardzo długi, dodatkowo mycie sit jest uciążliwe przez co używanie wyciskarki staje się niewygodne i przez to sporadyczne.

Stabilna praca
Wyciskarka G21 Gracioso została wyposażona w antypoślizgowe podstawę dzięki czemu nie musimy się martwić o „wędrowanie” urządzenia po blacie kuchennym.
Otrzymujesz urządzenie bezpieczne i certyfikowane (BPA Free)
Wyciskarka G21 Gracioso uzyskała wszelkie niezbędne certyfikaty umożliwiające jej dystrybucje i używanie na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Przeprowadzone testy certyfikujące potwierdziły również brak wydobywania się niebezpiecznego bifenolu A (dlatego wyciskarki G21 Chamber są oznaczone BPA Free)

Co otrzymasz w zestawie G21 Gracioso

W skład zestawu wchodzą:
- wolnoobrotowa wyciskarka G21 Gracioso (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem),
- 2 kontenerki (na sok i odpady),
- ergonomiczny tłoczek,
- stojak do suszenia wyciskarki,
- instrukcja obsługi w języku polskim.

Nazwa: Wyciskarka wolnoobrotowa G21 Gracioso, 200 W
Marka: G21
Kolor: srebrny, czarny
Wymiary w opakowaniu [mm]: 350 x 510 x 290
Waga w opakowaniu [g]: 7000
Producent: G21
Kod producenta: G21
Technika:

moc: 200 W
prędkość wyciskania: 70 obr./min

Gwarancja: 48 miesięcy
Funkcjonalności: zamknięcie z blokadą kapania
panel dotykowy
zabezpieczenie przez przegrzaniem
blokada bezpieczeństwa
możliwość mycia w zmywarce
tryb pracy wstecznej "reverse"
Wysokość produktu [mm]: 260
Szerokość produktu [mm]: 230
Głębokość produktu w [mm]: 390
Parametry fizyczne: otwór wsadowy: 7,5 cm
ceramiczny ślimak: 8 cm
waga 4,8 kg
wymiary: 39x23 cm
Wyposażenie: wolnoobrotowa wyciskarka G21 Gracioso (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem, popychacz)
2 kontenerki (szklany na sok i z tworzywa na odpady)
ergonomiczny tłoczek
stojak do suszenia wyciskarki
instrukcja obsługi w języku polskim
instrukcja w języku polskim
Zasilanie: 220 V
Zgodność z normami: CE
Ilość poziomów obrotów reverse
Typ obrotów niskie
Funkcje urządzenia: pojemnik na sok
 
średnia 4,6
5
4
4
0
3
1
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.
4 recenzje
5/5
08-12-2018 o godz 21:04 Anonim dodał recenzję:
Mogę potwierdzić że soki sa soki są smaczne (nie są gorzkie jak w mojej poprzedniej wyciskarce z plastikowym ślimakiem). Wykonanie porządne. Użytkuje od 8 miesięcy. Zadowolona jestem
Czy ta recenzja była przydatna? 0 0
5/5
21-06-2018 o godz 10:24 Anonim dodał recenzję:
Świetnie sobie radzi z jarmużem, pokrzywą, marchewką, selerem, pomarańczą. Ma bardzo duże wejście na warzywa przez co dość szybko można napychać produktów. Uczciwie polecam znajomym. Ma ten ślimak zrobiony z ceramiki, co też jest fajne i daje bezpieczeństwo że nic z plastiku nie przechodzi do soku. Na pewno robi więcej soków z tych samej ilości warzyw niż moja poprzednia. Maksimum gwiazdek. Mariola.
Czy ta recenzja była przydatna? 1 0
5/5
25-05-2018 o godz 12:01 Anonim dodał recenzję:
Wyciskarka jest bardzo prosta w obsłudze, 4 elementy do złożenia. Radzi sobie tak samo dobrze z cytrusami, jak i twardymi warzywami. Warta tej ceny. Polecam
Czy ta recenzja była przydatna? 3 0
5/5
17-05-2018 o godz 12:44 ... dodał recenzję:
Wyciskarka wspaniała! Soki z owoców i warzyw liściastych nawet mój 2 letni synek pije. Mycie to tylko 2 minuty!
Czy ta recenzja była przydatna? 2 0
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .

raty przez internet

Wybierz produkt i sposób płatności erata

Wypełnij wniosek kredytowy online

Oczekuj na decyzję banku

Ciesz się zakupem

zalety:

.

100% online

.

Bez wysyłania dokumentów

.

Decyzja w kilka minut

.

Ty decydujesz o wysokości raty i okresie spłaty

warunki:

.

Kwota pożyczki od 300 zł do 4 350 zł

.

Stałe zamieszkanie w Polsce

.

Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych

.

Posiadanie zdolności kredytowej

Kilka przydatnych informacji na temat eraty:

.

Pożyczka zawierana jest przez Alior Bank. Umowa pożyczki jest rozłączna z umową kupna-sprzedaży zawartą z Empik – zwrot produktu nie oznacza automatycznego zwrotu pożyczki

.

Wysokość pożyczki zawiera się w zakresie od 300 do 4 350 zł

.

Okres spłaty pożyczki może wynieść od 3 do 36 miesięcy

.

Wniosek o pożyczkę wypełnia się na stronie Alior Banku, na którą Klient zostanie przeniesiony po rejestracji zamówienia na stronie empik.com

.

Decyzja banku o przyznaniu pożyczki w większości przypadków jest wydawana w ciągu kilku minut

.

Harmonogram spłat, możliwość wcześniejszej spłaty, możliwość odstąpienia od umowy – wszystko reguluje umowa zawarta z bankiem

.

Pożyczka może zostać udzielona na pełną wartość koszyka, nawet jeśli składa się on z zamówień od kilku sprzedawców.

.

Pożyczka może zostać udzielona tylko na produkty fizyczne z regularnej sprzedaży. Pożyczka nie może zostać przeznaczona na zakup produktów cyfrowych oraz Zapowiedzi i Wznowień

.

Pożyczka dostępna zarówno dla klientów zarejestrowanych jak i dla klientów preferujących zakupy bez rejestracji

Zobacz także

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Opinie, uwagi, pytania

Jeśli masz pytania dotyczące sklepu empik.com odwiedź nasze strony pomocy.
Jeśli widzisz błąd lub chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie skorzystaj z formularza kontaktowego: zgłoszenie błędu / pytanie o produkt

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu obsługi Twojej wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Wybierz temat a następnie wypełnij dane formularza:

Pole Email jest wymagane

Pole imię i nazwisko jest wymagane

Pole Twoja wiadomość jest wymagane

pola wymagane

Jeśli chcesz skontaktować się z nami telefonicznie, skorzystaj z naszej infolini:

Centrum Wsparcia
Klienta
+48 22 462 72 50

+48 22 462 72 50

Czynne całą dobę

* z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.