Wyciskarka wolnoobrotowa G21 Emotion bordowa

Kolor:
bordowy

Oferta Najlepsze Marki : 799,00 zł

799,00 zł 918,80 zł (-13%)
Aktywuj dodatkowe korzyści
Darmowe punkty odbioru
Darmowy kurier
W magazynie Najlepsze Marki
Wysyłka w 24 godziny

Potrzebujesz pomocy w zamówieniu?

Zadzwoń
Dodaj do listy

Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie list i zachowaj go na później.

Wyciskarka G21 Emotion

Dzięki pracy na wolnych obrotach uzyskany z tego typu wyciskarki sok zachowa więcej enzymów, błonnika i witamin. Otrzymane efekty będą więc lepsze, niż w przypadku używania sokowirówek. To urządzenie wyciśnie sok także z warzyw liściastych. G21 Emotion o mocy 180 W i prędkości 37 obr./min pozwoli na przygotowanie świeżych soków o wysokiej wartości odżywczej.


Wyciskarka pionowa

Pionowa wyciskarka ze względu na swoją budowę zajmuje mniej miejsca, niż urządzenie typu poziomego. Zarówno wyciskarki o orientacji wertykalnej, jak i te horyzontalne posiadają wydajność na podobnym poziomie. Głównym argumentem przemawiającym za sprzętem typu pionowego jest zatem fakt zajmowania przez niego małej powierzchni. 
 Typ urządzenia G21 Emotion
G21 Emotion - Typ urządzenia


Moc: 180 W

Czym większa moc, tym bardziej efektywna będzie praca wyciskarki. Jeśli więc potrzebujesz urządzenia, które sprawnie wyciśnie soki z twardych warzyw i owoców - warto wybrać sprzęt z wysoką mocą. W przypadku, gdy zamierzasz przetwarzać przede wszystkim miękkie składniki - możesz sobie pozwolić na wybór sprzętu o mniejszej mocy. 
 Pojemność pojemnika na sok G21 Emotion
G21 Emotion - Moc urządzenia


Prędkość obrotowa: 37 obr./min

Należy pamiętać, że w tym rodzaju urządzenia wyższa prędkość obrotowa nie oznacza wyższej skuteczności. Zasada jest zgoła odwrotna - im niższa prędkość, tym wyciskanie soków będzie dokładniejsze. Wolne obroty oznaczają wolniejszy czas pracy, jednak jest to kompromis, na jaki warto się zgodzić w celu otrzymania wysokiej jakości napoju. 
G21 Emotion - Prędkość obrotowa


Pojemność pojemnika na sok: 1,25 l

Optymalna pojemność tego pojemnika zależy od ilości wyciskanych soków. Jeśli będą one przeznaczone tylko dla Ciebie - można zdecydować się na mniejszy zbiornik. W przypadku, gdy z urządzenia korzysta kilka osób, bardziej praktycznym rozwiązaniem będzie wybranie pojemnika o większej pojemności. 
G21 Emotion - Pojemność pojemnika na sok


Pojemność pojemnika na miąższ: 1,25 l

Po otrzymaniu soku do specjalnego pojemnika spływa również miąższ. Im większy zbiornik, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Jeśli jest on przezroczysty, łatwe będzie także sprawdzenie stopnia jego zapełnienia. W celu zachowania higieny sprzętu, pojemnik na miąższ co jakiś czas należy wyczyścić. 
G21 Emotion - Pojemność pojemnika na miąższ


Zabezpieczenia G21 Emotion:


Blokada kapania

W urządzeniu mającym blokadę kapania nie będziesz musiał martwić się o to, że po zakończonym wyciskaniu resztki soku zabrudzą powierzchnię, na której umieszczona jest wyciskarka. Ta funkcja zwiększy więc higienę sprzętu. Blokada kapania będzie przydatna także przy myciu urządzenia. 
G21 Emotion - Zabezpieczenia


Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Ryzyko przegrzania wzrasta, kiedy urządzenie długo działa na wysokich obrotach oraz gdy jest wystawione na wysoką temperaturę otoczenia. Konsekwencje przegrzania mogą być poważne. Aby ich uniknąć zostały wprowadzone zabezpieczenia, dzięki którym w razie ryzyka przegrzania wyciskarka jest wentylowana, lub całkowicie się wyłącza. 
G21 Emotion - Zabezpieczenia


Funkcje wyciskarki G21 Emotion:


Regulacja gęstości soku

Ta funkcja pozwoli decydować o konsystencji otrzymywanego soku. W zależności od indywidualnych preferencji użytkowników, można wybierać między sokiem gęstym, zawierającym dużo miąższu sokiem, a rzadkim, klarownym napojem. Możliwość regulacji gęstości zadowoli więc osoby o różnych preferencjach smakowych. 
G21 Emotion - Funkcje urządzenia


Możliwość mycia w zmywarce

Akcesoria tej wyciskarki stworzone są z materiałów odpornych na wysokie i niskie temperatury, dlatego po zakończeniu pracy urządzenia, bez obaw możesz jego brudne części umieścić w zmywarce. Dzięki możliwości automatycznego mycia szybko i łatwo przygotujesz wyciskarkę do kolejnego użytkowania. 
G21 Emotion - Funkcje urządzenia


Duży otwór wsadowy

Wyciskarka wyposażona w duży otwór wsadowy zapewni wygodę i zaoszczędzi czas podczas korzystania z urządzenia. Czym większa jego średnica, tym większe owoce i warzywa będzie można bezpośrednio umieścić w wyciskarce. Dzięki temu ułatwieniu nie trzeba będzie poświęcać dużej ilości czasu na krojenie. 
G21 Emotion - Funkcje urządzenia


Bieg wsteczny

Funkcja nazywana biegiem wstecznym, zapewnia wyciskarce bezpieczeństwo i ochronę przed niechcianymi utrudnieniami podczas pracy urządzenia. Kiedy w trakcie wyciskania soków owoc lub warzywo zablokuje się, możemy od razu cofnąć obroty i wyjąć je ze środka. Ta funkcja może oszczędzić czas, który byłby potrzebny na przepchanie zablokowanego elementu. 
G21 Emotion - Funkcje urządzenia


Nazwa: Wyciskarka wolnoobrotowa G21 Emotion bordowa
Marka: G21
Typ urządzenia: pionowy
Moc urządzenia: 180 W
Pojemność pojemnika na miąższ: 1,25 l
Pojemność pojemnika na sok: 1,25 l
Prędkość obrotowa: 37 obr./min
Regulacja: gęstości soku
Funkcje urządzenia: regulacja gęstości soku, możliwość mycia w zmywarce, duży otwór wsadowy, bieg wsteczny
Zabezpieczenia: blokada kapania, zabezpieczenie przed przegrzaniem
Kolor: bordowy
Głębokość produktu w [mm]: 200
Szerokość produktu [mm]: 170
Wysokość produktu [mm]: 290
Waga [g]: 6000
Wyposażenie: pojemnik na sok, pojemnik na miąższ, popychacz, sitka
Gwarancja: 24 miesiące
Certyfikaty, normy, atesty: CE
Prezentowane dane dotyczą zamówień dostarczanych i sprzedawanych przez .
Brak
ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Oceń:
W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali też

Podobne do ostatnio oglądanego